🧡🍂 WRZESIEŃ 2026🍂🧡
-
WIADOMOŚĆ
-
Jejku, chybaa przegięliśmy wczoraj. Cukry wysokie z rana, dzieci padnięte, ja padnięta, mąż ledwo zipie. To będzie ciężki dzień👩🏻🦰41🧔🏻39
👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
👱🏻♀2020 3520g SN (1cs) 38+3
6cs po usunięciu jajowodu
CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)
AMH (4dc) 1,83 ng/ml
Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
23.04 19+0 251g
25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
30.04 Gensulin N - insulina nocna
13.05 20+5 379g
Insulina nocna 12j
Rośnij maluszku

-
No i po majówce.. Powiem wam że takie długie siedzenie to nie działa dobrze na brzuszek. Nie wiem jak u was ale mój się napina i taki gorzej wzdęty jest że masakra. Zaraz jakąś kawę trzeba wypić, i brać za pranie bo kosz się nie domyka. 🙂 A wam jak minął weekend?
Pocieszające jest to że od dzisiaj zaczynają się matury.. niech się teraz młodzież poci.. 😅
Aa co do sąsiadów to powiem że uwielbiam te spojrzenia jak wczoraj założyłam w końcu sukienkę a nie wielka bluzę pod którą nie było nic widać, i totalnie szok „ a to sąsiadka w ciąży??” 😅 a ja już na połówce 😅 Co ta zima z nas zrobiła 😅
Laurelli lubi tę wiadomość
-
My dzisiaj wracamy z mazur, daleka droga nas czeka bo 6.5 godziny. Psychicznie bardzo odpoczęłam także się cieszę. Niby tylko 5 dni ale jakas nowa chęć wróciła i do pracy i w ogóle. Chociaż cieszę się też że już wracam bo i już plecy bolą od spania na łódce no i za dużo jedzenia przez co brzuch wzdęty, bolesny.
-
Ja też wczoraj zauważyłam takie chwilowe napięcia/drętwienia brzucha. Ale chyba to normalne 🤔 Postanowiłam że to mój ostatni tydzień pracy i w piątek proszę lekarza o l4. Już trzeba zwolnić.
KarolinaKika, Ounai, Paola2604, kasia1518, Laurelli, Fox, Olo323 lubią tę wiadomość
-
Mi też się napina brzuch wczoraj bardzo często ale to pewnie od tego przepracowania .
Kate gratuluje decyzji
ja w tej ciąży stwierdziłam że nie będę siedzieć w pracy w ciąży bo i tak tego nikt nie doceni
Alczii'90, Laurelli, Kate3330 lubią tę wiadomość
1 IVF - 5 🥚- 2 zarodki / 29.07.2024 ET 2 zarodków ❌
2 IVF -3 🥚- 1 zarodek /26.09.2024 ET 1 zarodek trzydniowy ❌
3 IVF długi protokół - 4 🥚 - 2 zarodki
Jeden zdegenerował
22.02.2025 ET 4.1.2
7dpt beta 52,8 9dpt beta 149 11dpt beta 410 13dpt beta 1205
07.04 poronienie 7/9 tc 💔
4 IVF czerwiec 2025 długi protokół - 3🥚-1 zarodek nie przetrwał . Brak transferu
5 IVF KD ❄️❄️❄️❄️❄️
18.12 FET 4.1.2
7dpt ⏸️
9dpt 164
11 dpt 460
25 dpt ♥️
16+3 🩷👧

AMH 10.23 -0,65
06.24 -0,47
05.25 - 0,44
On
10.2023 azzospermia ( po odblokowaniu wszystkie wyniki wróciły do normy poza fragmentacją 30%) -
Ja się w majówkę chyba bardziej urobiłam niż w nornalne dni haha
Dziś mi Pani w przedszkolu powiedziala ze ja z dnia na dzien w tej ciazy chudne. +100pkt do samooceny haha
A jak tam Wasze brzuchy?
Flora96, Trypcio, Kate3330, Nutka15, Paula., Paola2604, Mamacita, kasia1518, Nati96De, Laurelli, Fox, KarolinaKika lubią tę wiadomość
👩🏻🦰41🧔🏻39
👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
👱🏻♀2020 3520g SN (1cs) 38+3
6cs po usunięciu jajowodu
CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)
AMH (4dc) 1,83 ng/ml
Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
23.04 19+0 251g
25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
30.04 Gensulin N - insulina nocna
13.05 20+5 379g
Insulina nocna 12j
Rośnij maluszku

-
Ounai ale masz piękny brzuszek, tak właśnie wysoko umiejscowiony. Mój to taki wiszacy na dole, że szok. W dodatku rośnie do przodu a nie na boki 😅 oczywiście już każdy mi gada, że no właśnie tak wygląda brzuszek na chłopca 😂
Może zrobię sobie wieczorem jakaś fotkę na świeżo, bo na razie są fachowcy na chacie to nie będę się prężyć przed lustrem 😂 -
Flora, a Ty wysoka jestes? Bo na nie, ledwo 160cm wiec ten brzuch tamnidzie pod same zebra bo inacz3j dziecko by sie nie zmiescilo. Ale np koje wysokie kolezanki zawsze mialy bisko brzuch👩🏻🦰41🧔🏻39
👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
👱🏻♀2020 3520g SN (1cs) 38+3
6cs po usunięciu jajowodu
CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)
AMH (4dc) 1,83 ng/ml
Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
23.04 19+0 251g
25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
30.04 Gensulin N - insulina nocna
13.05 20+5 379g
Insulina nocna 12j
Rośnij maluszku

-
My też mieliśmy intensywną majówkę. Wczoraj to już w ogóle. Wzięliśmy małego do mini zoo, tam też była masa atrakcji dla dzieci, dużo chodzenia. Wieczorem aż mnie stopy paliły i mąż mi masował 😅 dzisiaj na spokojnie tylko zrobiłam zakupy, ugotuje jakąś zupkę, bo też jestem ociężała i przejedzona tym innym, niż zwykle jedzeniem...
U mnie jeszcze sąsiedzi nie komentują ciąży, ale w tą majówke, przez tą pogodę i inny ubiór, czułam się jakbym wyszła z jaskini i pokazywała jaki bebzol wyhodowałam przez zimę 🤣 ja mam brzuch nisko, mimo, że nie jestem wysoka. Pod piersiami mam część płaską i dopiero brzuch 😅 identyczny jak w pierwszej ciąży. -
Wczoraj było tak leniwie ze ucielismy sobie z mężem drzemkę ponad 2h ale jak się obudziłam tak sie zle czulam ze to nie bylo do opisania. Dopiero jak wyszłam na dwór i trochę pospacerowałam to poczułam się lepiej.
Córka dziś ledwo do szkoly wstala. W nocy miala problemy ze spaniem . Mąż niby ma dziś urlop, ale pojechal do fryzjera i na zakupy a we mnie troche energii wstąpiło wiec odkurzyłam, pomyłam podłogi i wstawiłam mięso na zupę. Do tego pierze mi się już drugie pranie. Nawet z grubsza troche u córki skarbów powyrzucałam, bo jej sie wszystko przyda. A jak robie porządek i to wyrzucam to ona nawet nie zauważa, ze cos zniknęło.
Ogolnie ma sporo domków z enchantimals i zamek z krainy lodu. Nie bawi sie tym już od dawna pokój tylko zagraca. Miałam się tego pozbyć i komuś wydać ale jak ma być druga dziewczynka to musze wymyslec w co to schować i na strych sie tego pozbyć.👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈⬛
👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
Akcja rodzeństwo od 2024
04.2025r - klinika
08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
5dpt ⏸️
7dpt beta 86,4 ❄️
10dpt beta 342,6 ❄️
15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
31dpt - CRL 1,15cm 💗
09.03 - USG prenatalne ✔️
03.06 - 100% zdrowego 🩵
🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀

-
U mnie brzuszek też ostatnio wystrzelił - do brzuszka Ounai jeszcze mi brakuje, ale raczej widać już że to ciąża a nie spożywka 😅 ale powiem Wam że dziś w nocy to było mi już tak niewygodnie - kręciłam się z boku na bok, młody też był wyjątkowo aktywny i gdyby nie to łożysko z przodu pewnie byłabym nieźle skopana 😅
-
Gratuluję pięknych brzuszków 🤩 mój zlokalizowany jest poniżej pępka cały czas , trochę to potrwa zanim się podniesie. Z synem też miałam termin na wrzesień to podnosić zaczął się dopiero w czerwcu. U mnie jak dobrze się ubiorę to ciąży nie widać
ja się cieszę- nie mówiliśmy jeszcze nawet teściowej i mojemu tacie - cały czas czuję niepokój ale wiecie ja miałam 5 poronień. Majówka była cudna, jedzonko z grila , słońce odpoczynek na zewnątrz. Smaki miałam na ogórki małosolne i kapustę
wiecie w tej ciąży nie mam ochoty w ogóle na słodkie- sporadycznie zjem loda czy coś słodkiego. W ciąży 1 z synem pamiętam że słodkiego sporo jadłam 😂 i do dziś on jest słodka dziurka w porównaniu do siostry ☺️
2009-puste jajo płodowe - poronienie samoistne
2010- syn👶duphaston
2021-ciąża zatrzymana, poronienie 9 tydz
2013-córka👶duphaston, luteina, polocard
2024-ciąża zatrzymana poronienie 8 tydz TR18, duphaston
2024-ciaza zatrzymana,
poronienie 11 tydz, duphaston
2025-poronienie samoistne 6 tydz, duphaston+neoparin
Po 6 ciąży MTHFR1268 homo+Pai/serpine homo
Po 7 ciąży
HLAC C1 grupa *07 *12
Kir AA
Obecne : 2DL1, 2DL3, 2DL4 norm, 2DL4del, 2DS4(del - 22p) 3DL1, 3DL2, 3DL3, 2DP1, 3DP1 norm
Nueobecne: 2Dl2, 2DL5(grupa1) 2DL5 (grupa2) 2DS1, 2DS2, 2DS3, 2DS4norm, 2DS5, 3DS1.3DP1 var
Zespol antyfosfolipidowy-wykluczony -
Ja brzucha ciążowego nie mam. Jestem po prostu tłusta 🙈😂

Założyłam nawet leginsy ale to też zbyt wiele nie dało i nie widac ciążowego brzucha.
Flora96, Laurelli, Kate3330, Nutka15, Paola2604, KarolinaKika, kasia1518 lubią tę wiadomość
👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈⬛
👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
Akcja rodzeństwo od 2024
04.2025r - klinika
08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
5dpt ⏸️
7dpt beta 86,4 ❄️
10dpt beta 342,6 ❄️
15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
31dpt - CRL 1,15cm 💗
09.03 - USG prenatalne ✔️
03.06 - 100% zdrowego 🩵
🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀

-
Paula no co Ty! Moim zdaniem już widać!
We mnie też jakieś nowe siły wstąpiły mimo, że ledwo z łóżka się dziś zwlekałam. Odprasowałam trochę ciuchów i umówiłam się do tego gaziarza z tym moim nieszczęsnym autem. Zaraz obiorę ziemniaki (też nie lubicie tego robić? Powinno się dać kupic obrane, tak jak są do kupienia pokrojone pieczarki
)
Paula. lubi tę wiadomość
👩🏻🦰41🧔🏻39
👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
👱🏻♀2020 3520g SN (1cs) 38+3
6cs po usunięciu jajowodu
CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)
AMH (4dc) 1,83 ng/ml
Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
23.04 19+0 251g
25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
30.04 Gensulin N - insulina nocna
13.05 20+5 379g
Insulina nocna 12j
Rośnij maluszku

-
Piękne brzuszki macie 🥰🥰🥰 i każdy cudowny w swoim rodzaju bo to domek dla naszych dzidziusiów ✨
Widzę każda z nas tak co chwilę ma podobne objawy, czy to twardnienie brzuszka czy niewyspanie i się kręcenie po łóżku. Ja dzień w dzień wstaje na siku w nocy i później już z godzinę się kręcę i usnąć nie mogę.
🙈 -
Laurelli to samo - nocka bez wycieczki do sikania się nie liczy. Ja nawet dbam żeby wieczorem zrobić siku tuż przed spaniem licząc że w nocy pęcherz nie będzie cisnął, ale i tak noc w noc wycieczka i sikanie jakbym trzymała cały dzień 😅😂
Laurelli lubi tę wiadomość
-
U mnie już brzuszek na wypasie 😂
Ounai, jestem dosyć niska, mam 165 cm 😅
https://zapodaj.net/plik-FB4xxa8zUm
Laurelli, Paula., Kate3330, Nutka15, Nati96De, Ounai, Paola2604, Mamacita, Fox, KarolinaKika, kasia1518, Olo323 lubią tę wiadomość
-
Laurelli super brzuszek 😍
Ja zawsze miałam spoko tyłek ale odkąd mam większy brzuch to tylek się zrobil naleśnik 😂
Mam nadzieje, ze będę miała siłę i chęci po ciąży się wziąć za siebie i trochę nad nim popracować 😆
Laurelli lubi tę wiadomość








