Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 🧡🍂 WRZESIEŃ 2026🍂🧡
Odpowiedz

🧡🍂 WRZESIEŃ 2026🍂🧡

Oceń ten wątek:
  • Paula. Autorytet
    Postów: 3091 3859

    Wysłany: 4 maja, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow Flora96 u Ciebie to mega ciążiwy brzuszek widac tak samo jak i u Ounai 🥰😍
    Ale tak jak pisze Laurelli każdy jest piękny przez to, że nosi największy skarb w nim ❤️

    Ogolnie mała to już tak daje mi popalić na czasy, że jestem w szoku . Chociaz jako dotyk z racji na tłuszczyk udało mi się ją raz poczuć ręką. Ale tak w środku to często ją czuje. Najlepiej jak mąż odpalił taką "koparke" i chcialam z bliska zobaczyć jak to dziala i jak to przekopuje no a że głośne to ustrojstwo było to tak mnie przekopała, że biegiem uciekałam bo sie wystraszyła bardzo, ze mnie wszystko bolało.
    Znowu wczoraj córka odpaliła bajke i jakoś kino domowe było strasznie głośno ustawione, a ze siedzialam blisko głośnika to jak huknęło to też zaczęła mnie kopać.

    Po weekendzie grillowym mam dosc patrzenia na mięso. Dzis co prawda rosół ugotowałam bo moja córka to by tylko rosół jadla wiec dzis rosół a jutro cos innego zrobię, ale na drugie wyjęłam zamrozone truskawki i z makaronem zjemy.

    P.S
    Laurelli Twoj brzuszek tez bardzo śliczny już jest 🥰

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 maja, 12:54

    Flora96, Laurelli lubią tę wiadomość

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Akcja rodzeństwo od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️
    03.06 - 100% zdrowego 🩵

    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
  • Flora96 Autorytet
    Postów: 418 675

    Wysłany: 4 maja, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie naszła dzisiaj dzika chęć na pomidora ze snietana 🤤 na mięso też jakoś nie mam ochoty więc chyba wleci makaron aglio e olio

    Mamacita lubi tę wiadomość

    08.24 6tc 💔
    11.25 cb 💔
    12.25 ⏸️🥹


    preg.png
  • Laurelli Autorytet
    Postów: 1193 1458

    Wysłany: 4 maja, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i tak jak któraś z Was już pisała, ja też obrączkę i pierścionki ubieram tylko jak wychodzę z domu. Alergii wogóle dostałam od biżuterii, i miałam poparzone aż palce. Już się wygoiło ale ubieram tylko na wyjścia bo jakbym 24/7 nosiła to to powróci. Ciąża- dziwny stan 🤣

    Ja myślałam ostatnio na temat mojego brzuszka i wymyśliłam że ja dużo kiedyś ćwiczyłam na brzuch, i być może tam wszystko się trzyma i dlatego on powoli rośnie. Nie wiem tak myślałam 😅 wiecie pamięć miesniowa itp. Robiłam kiedyś challenge miesięczny z mężem deski (plank) i wytrzymałam ciągiem 5 min. A to przecież brzuch jest w pełni zaawansowany tam.

    Widzę pojadłyście mięsko dobrze. My tylko wczoraj na balkonie sobie grilla zrobiliśmy. Więc objedzona tym akurat nie jestem.
    Ale tak jak pisze o siku😅 to jeszcze to kręcenie się z boku na bok jak usnąć nie mogę, i z tą poduchą wielka to jest wyczyn hahaha

    💃🏻35 🧔🏻‍♂️39
    🧬 PAI-1 4G/4G

    🌍 Życie & ciąża za granicą
    👧🏻 First baby girl 💖

    👼 10.2025 🕊️

    🤰🏻 03.02.2026 💖
    ✨ NIPT low risk & prenatalne OK
    🌸 13.05.2026 II prenatalne wszystko OK 🩷💎
    preg.png
  • Nutka15 Autorytet
    Postów: 714 517

    Wysłany: 4 maja, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jak dodajecie zdjęcia, że pojawia się Wam zdjęcie, a nie link ? 😅🙈

    ▫️'21 🧒🩵

    ▫️15.01.26 9dpo ⏸️🥹 Beta HCG 11.8 🫶
    ▫️17.01.26 11dpo Beta HCG 72.3 🫶
    ▫️19.01.26 13dpo Beta HCG 204 🫶
    ▫️9.02 CRL 9mm i ❤️
    ▫️23.03 I prenatalne ✅ dziewczynka👧🩷
    ▫️18.05 II prenatalne ✅ 21+1 391g💖

    preg.png
  • Paula. Autorytet
    Postów: 3091 3859

    Wysłany: 4 maja, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na tą stronę https://pl.imgbb.com/ dodaje swoje zdjęcie a pozniej kopiuje link z pełnym BB Code

    Ounai, Nutka15 lubią tę wiadomość

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Akcja rodzeństwo od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️
    03.06 - 100% zdrowego 🩵

    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17165 23892

    Wysłany: 4 maja, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bylam u gaziarza, gaz podobno dziala tylko na serwis sie musze umowic. Jutro mam mu auto zostawic. Ja mialam ochote na szaszlyki dzis ale mi sie nie chce nabijac wiec wpadlam na pomysl, ze wrzuce papryke, pieczarki, cebule o kurczaja do gesiarki j wrzucę do piekarnika :D Trzeba wrpcic na dietoqe porzadne jedzenie bo mi waga coa smigla ostatnio w gore. Oby to woda byla a nie tluszcz.
    Wlasnie mam 30 min zeby syna odebrac wiec ide do warzywniaka po jakies pysznosci

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • Nutka15 Autorytet
    Postów: 714 517

    Wysłany: 4 maja, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Paula 😊

    To mój miniaturowy brzuszek z wczoraj 😅 moja Panna zaś od paru dni jest mniej aktywna, co ciut mnie martwi, bo wcześniej wierzgała tak, że mąż i synek już widzieli i czuli, jak przyłożyli rękę. Ale pewnie to normalne na tym etapie.

    IMG-20260504-141953.jpg

    Ounai, Kate3330, Paola2604, Flora96, Laurelli, Mamacita, Fox, KarolinaKika, Paula., kasia1518, Nati96De, Olo323 lubią tę wiadomość

    ▫️'21 🧒🩵

    ▫️15.01.26 9dpo ⏸️🥹 Beta HCG 11.8 🫶
    ▫️17.01.26 11dpo Beta HCG 72.3 🫶
    ▫️19.01.26 13dpo Beta HCG 204 🫶
    ▫️9.02 CRL 9mm i ❤️
    ▫️23.03 I prenatalne ✅ dziewczynka👧🩷
    ▫️18.05 II prenatalne ✅ 21+1 391g💖

    preg.png
  • Lisiakitka Ekspertka
    Postów: 212 211

    Wysłany: 4 maja, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nutka15 wrote:
    Dzięki Paula 😊

    To mój miniaturowy brzuszek z wczoraj 😅 moja Panna zaś od paru dni jest mniej aktywna, co ciut mnie martwi, bo wcześniej wierzgała tak, że mąż i synek już widzieli i czuli, jak przyłożyli rękę. Ale pewnie to normalne na tym etapie.
    Mi gin powiedział żeby się nie stresować bo teraz jeszcze dziecko nie jest aż tak duże i „ciężkie” żeby czuć regularnie ruchy. Moja też od wczoraj jest „spokojniejsza” czasem coś tam puknie i to też bez szału.


    U mnie na słońcu 33 stopnie, w domu ponad 26 czuję się jak w piekarniku.. a lato przed nami 🙂 oby były łaskawe dla nas

    IMG-20260504-141953.jpg

  • KarolinaKika Autorytet
    Postów: 2273 1720

    Wysłany: 4 maja, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ale macie śliczne brzuszki :)
    Ja może później zrobię bo narazie leżę bo się narobiłam - znowu 😂

    1 IVF - 5 🥚- 2 zarodki / 29.07.2024 ET 2 zarodków ❌
    2 IVF -3 🥚- 1 zarodek /26.09.2024 ET 1 zarodek trzydniowy ❌
    3 IVF długi protokół - 4 🥚 - 2 zarodki
    Jeden zdegenerował
    22.02.2025 ET 4.1.2
    7dpt beta 52,8 9dpt beta 149 11dpt beta 410 13dpt beta 1205
    07.04 poronienie 7/9 tc 💔
    4 IVF czerwiec 2025 długi protokół - 3🥚-1 zarodek nie przetrwał . Brak transferu
    5 IVF KD ❄️❄️❄️❄️❄️
    18.12 FET 4.1.2
    7dpt ⏸️
    9dpt 164
    11 dpt 460
    25 dpt ♥️
    16+3 🩷👧

    preg.png

    AMH 10.23 -0,65
    06.24 -0,47
    05.25 - 0,44
    On
    10.2023 azzospermia ( po odblokowaniu wszystkie wyniki wróciły do normy poza fragmentacją 30%)
  • Laurelli Autorytet
    Postów: 1193 1458

    Wysłany: 4 maja, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nutka piękny brzusio 💖
    Hehe no ja też powiem Wam dużo odpoczywam 🥰
    Ale bez wyrzutów a co 😁 robię sobie przyjemności dnia codziennego, taka panią domu jestem.

    Któraś z nas wizytuje w tym tygodniu?

    💃🏻35 🧔🏻‍♂️39
    🧬 PAI-1 4G/4G

    🌍 Życie & ciąża za granicą
    👧🏻 First baby girl 💖

    👼 10.2025 🕊️

    🤰🏻 03.02.2026 💖
    ✨ NIPT low risk & prenatalne OK
    🌸 13.05.2026 II prenatalne wszystko OK 🩷💎
    preg.png
  • Nutka15 Autorytet
    Postów: 714 517

    Wysłany: 4 maja, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Laurelli ja mam wizytę w piątek. Tak się stresuje, że już dzisiaj mi się śniła ta wizyta 😅 ale to przez to, że przenoszę się do nowej lekarki. Niby byłam już u niej prywatnie i wszystko super, ale teraz idę na NFZ i mam nadzieję, że mnie bezproblemowo przejmie.

    Ja pokosiłam trawę, zdycham na leżaku i zaraz idę po lody do lodówki 😋

    ▫️'21 🧒🩵

    ▫️15.01.26 9dpo ⏸️🥹 Beta HCG 11.8 🫶
    ▫️17.01.26 11dpo Beta HCG 72.3 🫶
    ▫️19.01.26 13dpo Beta HCG 204 🫶
    ▫️9.02 CRL 9mm i ❤️
    ▫️23.03 I prenatalne ✅ dziewczynka👧🩷
    ▫️18.05 II prenatalne ✅ 21+1 391g💖

    preg.png
  • Kate3330 Autorytet
    Postów: 253 252

    Wysłany: 4 maja, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też mam wizytę w piątek - już odliczam. Jutro ide zrobić standardowy zestaw badań: morfo, mocz i tsh. Dostałam też ponownie toksoplazmozę.
    Nutka też właśnie zajadam się lodami 😅 zaczynam się obawiać o tą krzywą cukrową 😅

    preg.png
  • Trypcio Przyjaciółka
    Postów: 100 110

    Wysłany: 4 maja, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    20260504-174527.jpg
    A taki mam ją, dzisiaj faktycznie troche większy bo po 7 godzinach w samochodzie nagromadziła mi się woda także nawet wygląda na ciążowy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 maja, 19:55

    Laurelli, Ounai, Flora96, KarolinaKika, Mamacita, kasia1518, Nati96De lubią tę wiadomość

  • Ounai Autorytet
    Postów: 17165 23892

    Wysłany: 4 maja, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehhh chyba te kłótnie z mężem idą falą jakąś. Mój dziś wrócił jakiś podminowany z pracy, odkąd wszedł do domu drze się na wszystkich. Tak mi zepsuł humor, ja już oczywiście mam łzy w oczach. Nawet mi się z nim nie chce gadać. A taki dobry weekend mieliśmy, we wszystkim się dogadywaliśmy.
    Mam wrażenie, że na mojego męża praca wpływa fatalnie. Jak ma nawet 1 dzień przerwy to nie ten człowiek, ale jak wraca z pracy to bez kija nie podchodź.

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • Flora96 Autorytet
    Postów: 418 675

    Wysłany: 4 maja, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trypcio, coś się zdjęcie nie wyświetla. Może miałaś ustawione jakieś czasowe wyświetlanie zdjęcia? 😊

    Trypcio lubi tę wiadomość

    08.24 6tc 💔
    11.25 cb 💔
    12.25 ⏸️🥹


    preg.png
  • Paula. Autorytet
    Postów: 3091 3859

    Wysłany: 4 maja, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai wspolczuje atmosfery w domu 😔
    Niestety praca bardzo może się odbijać na zyciu rodzinnym. Wiem po sobie. W poprzedniej pracy pracowałam pół roku. To było najgorsze pół roku mojego życia. Codzienny nerwy, wyżywanie się na domownikach. Nikt mnie nie rozumiał i wszystko doprowadzało mnie do szału. A jak zbliżał sie wieczór to zaczynałam dostawać nerw ze jutro musze tam iść. Po zmianie pracy byłam w szoku, że można gdzieś pracować na lajcie. Wiadomo były dni stresujące itd ale to już i tak był inny komfort życia.

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Akcja rodzeństwo od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️
    03.06 - 100% zdrowego 🩵

    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
  • Paula. Autorytet
    Postów: 3091 3859

    Wysłany: 4 maja, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze dziewczyny miałam problem z twardnienie brzucha do tego zaczely sie skurcze u lewej nogi (łapał mnie skurcz dużego palca i drugiego ) . Magnez brałam nieregularnie jak mi sie przypomnialo. No ale stwierdzilam, że sie ogarne i zacznę lepiej go pilnować. Biore magnefar b6 forte (koleżanka mi go poleciła bo brała go w ciąży) . Od czwartku biorę regularnie 2 tabletki rano i 2 tabletki po południu. Zalecenie jest dawka 4x dziennie. No i po tej dawce objawy przeszły. Już nie łapią mnie skurcze ani nie czuje żeby brzuch mi się stawiał. Jednak naczytałam się w necie, że taka dawka w ciąży może być po konsultacji z lekarzem prowadzącym. Wizyta dopiero w poniedziałek i zastanawiam sie czy zmniejszyć i zapytać na wizycie ale boje sie ze skurcze wrócą. A nie mam żadnych niepożądanych objawow.

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Akcja rodzeństwo od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️
    03.06 - 100% zdrowego 🩵

    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
  • Larnaka Przyjaciółka
    Postów: 103 56

    Wysłany: 4 maja, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja była prowadząca zalecała 4 tabletki Magne B6 forte.

    Flora96, Paula. lubią tę wiadomość

    preg.png
  • Eggi Znajoma
    Postów: 30 77

    Wysłany: 4 maja, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas dzisiaj mieliśmy II prenatalne 😊 wszystko jest ok, chociaż Dzidziuś jest do tyłu jakieś 3 dni w stosunku do I prenatalnych. Próbuję się tym nie stresować, ale pewnie domyślacie się jak mi to wychodzi 😅 w każdym razie mamy już 459g Synka i w końcu pokazał nam swoją buźkę 🥰
    Piękne brzuszki Dziewczyny!

    Mamacita, Trypcio, Paola2604, Ounai, Flora96, Nutka15, Paula., Kate3330, kasia1518, Nati96De lubią tę wiadomość

    👩32🧔‍♂️38 + 🐈🐈🐈
    09.01 ⏸️ (2cs)
    12.01 maleństwo CRL 2,4mm, TSH 3,4 (Euthyrox 50ug)
    26.01 mamy 💗 (FHR 167), CRL 14mm
    23.02 maleństwo CRL 53mm
    27.02 wyniki NIFTY prawidłowe🎉 czekamy na Synka 💙
    02.03 USG prenatalne, Maluszek 6,78cm 💙
    23.03 149g Chłopczyka 🥰 1,5🍫😁
    20.04 348g Synka 😍 3,5🍫☺️
    04.05 459g - rośniemy! ☀️😊
    18.05 675g Mikołajka 🥰🌱
    16.06 1086g Maluszka 👶😊

    preg.png
  • Mamacita Autorytet
    Postów: 361 751

    Wysłany: 4 maja, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale macie piękne brzuszki 😍

    Ounai z moim facetem podobnie, szef go strasznie denerwuje i jak wraca to jest burkliwy, aktualnie siedzi dalej przy laptopie bo musi coś pilnego skończyć, a ja liczyłam na miły wieczór razem 😒
    Czekam tylko aż zmieni tą pracę bo ma strasznie toksyczną atmosferę.

    Ja dziś rano byłam w szpitalu gdzie będę rodzić, taka bardziej administracyjna wizyta, formularze itd. Położna posłuchała tylko bicia serca dziecka i zmierzyła mi ciśnienie. Strasznie jestem zmęczona bo dwie ostatnie noce bezsenność mnie męczyła, to sikanie ciągle, ból bioder... Czuję, że zaczyna się ten cięższy okres pomału.
    W środę USG prenatalne, nie mogę się doczekać.

    W ogóle robicie dziewczyny jakieś ćwiczenia przygotowujące do porodu?

    💃🏼33🕺🏻30
    Starania o 1 👶🏻od 08/25 - 6 cs
    💔​ 10/25 biochem

    IO, PCOS

    🌟 15.01 - 7mm z serduszkiem 💓​
    🌟 30.01 - 22 mm, FHR 184
    🌟 20.02 - 55 mm 🍓ryzyka niskie
    🌟 24.03 - 157 g 🩷👧​
    🌟 06.05 - 547 g 🩷

    preg.png
‹‹ 219 220 221 222 223 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 fascynujących faktów o ciąży, które poznasz dzięki aplikacji OvuFriend!

Jesteś ciekawa co czeka Cię w kolejnym tygodniu ciąży? Jak rozwija się Twój maluszek? A może chciałabyś na bieżąco śledzić objawy swojej ciąży i przyrost wagi na siatkach centylowych dopasowanych indywidualnie dla Ciebie? Sprawdź, co jeszcze fascynującego odkryjesz w trybie ciążowym w aplikacji OvuFriend! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ