🧡🍂 WRZESIEŃ 2026🍂🧡
-
WIADOMOŚĆ
-
Po tej herbacie troche uśmieżylo ale wciaz boli. Czytałam wlasnie o tabletce tylko jak poczułam delikatna ulgę to juz nie chcialam brać. Odliczam godziny do otwarcia apteki.Yennefer# wrote:Paula, w II trymestrze możesz wziąć pojedynczą małą dawkę ibuprofenu jeśli jest dramat.
Do gardła Tantum Verde w psikaczu.
To mówisz ze to będzie lepsze ? Bo myslalam o tej fiordzie👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈⬛
👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
Akcja rodzeństwo od 2024
04.2025r - klinika
08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
5dpt ⏸️
7dpt beta 86,4 ❄️
10dpt beta 342,6 ❄️
15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
31dpt - CRL 1,15cm 💗
09.03 - USG prenatalne ✔️
03.06 - 100% zdrowego 🩵
🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀

-
Paula ja jak miałam anginę na początku ciąży, to jeszcze płukałam gardło rumiankiem.
-
Fiorda to jest porost islandzki, to tak bardziej nawilża śluzówki, przy uczuciu suchości, suchym kaszlu.
Tantum Verde już zawiera substancję czynną - beznzydaminę, która działa P/bólowo i P/zapalnie.
Generalnie leki stosowane miejscowo na gardło czy w maści na skórę np , wchłaniają się w tak niewielkim stopniu do krwi że spokojnie można używać.
Pamiętam że Prenalen śmierdział czosnkiem 😵💫 myślałam że się 🤮 😂
Paula. lubi tę wiadomość
-
Taak! Porost mi też lekarka kazała pić w syropku i właśnie Fiorde ssać. Dodatkowo mialam Glimbax do płukania gardła - tutaj juz jest tez substancja czynna. Ja jeszcze przy kaszlu ratowałam sie syropem syna - GrinTuss tez pomagał.
Paula. lubi tę wiadomość
91'
10.2023⏸️->07.2024 🩵Synek
07.2025 💔 7+2 (puste jajo)
10.2025 💔 10+1 (chłopiec triploidia)
21.12 ⏸️ 10 dpo
27.12 beta 239,4 mIU/ml || Prog 26,70
29.12 beta 339,0 mIU/ml 💔 || prog 25,64
31.12 beta 569,8 mIU/ml || prog 19,58
02.01.2026 beta 1281,7 mIU/ml 🤯 || prog 18,95
23.02 I prenatalne - 6,25cm FHR: 151bpm - ryzyka niskie- 🩵
15.04 II prenatalne - 346g chłopiec 🩵
26.05 - 977g 🐻
11.06 - 1309g 🐻

-
Fox wrote:Taak! Porost mi też lekarka kazała pić w syropku i właśnie Fiorde ssać. Dodatkowo mialam Glimbax do płukania gardła - tutaj juz jest tez substancja czynna. Ja jeszcze przy kaszlu ratowałam sie syropem syna - GrinTuss tez pomagał.
Glimbax jest boski na bol gardla. Wiele razy mnie ratował A u mnie jak pojawia się bol gardla to automatycznie z bólu pojawiają się wymioty. -
Miał jechac maz mi po leki wkoncu sąsiadka zadzwoniła na ploteczki a okazało się ze jest w mieście wiec ją poprosiłam. Kupiła mi tą fiorde i ten tantum verde. To ta fiorda tak średnio pomogła. Jednak psiuknelam sobie raz tym drugim i od tamtej pory jest luks. Jak połykałam ślinę to az nawet tak nie zwracam uwagi na to wiec uratował mnie ten psiukacz.
Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 maja, 13:09
Yennefer#, kasia1518, Flora96 lubią tę wiadomość
👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈⬛
👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
Akcja rodzeństwo od 2024
04.2025r - klinika
08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
5dpt ⏸️
7dpt beta 86,4 ❄️
10dpt beta 342,6 ❄️
15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
31dpt - CRL 1,15cm 💗
09.03 - USG prenatalne ✔️
03.06 - 100% zdrowego 🩵
🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀

-
Ojej współczuję choróbska. Najgorsze, jak przełykasz ślinę i czujesz ból…
Paula. lubi tę wiadomość
-
Ja się dziś paskudnie czuję. W dodatku kolega córki przychodzi na nocowankę, a moja rodzina zostawiła straszny bałagan. Wyć mi się chce bo nie mam sił tego ogarniać.👩🏻🦰41🧔🏻39
👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
👱🏻♀2020 3520g SN (1cs) 38+3
6cs po usunięciu jajowodu
CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)
AMH (4dc) 1,83 ng/ml
Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
23.04 19+0 251g
25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
30.04 Gensulin N - insulina nocna
13.05 20+5 379g
Insulina nocna 12j
Rośnij maluszku

-
Opowiadacie o tym bólu gardła, ja się dzisiaj tak nagadałam w pracy i też mnie teraz boli 🫣 może to z wysiłku 😂 bo też miałam dzisiaj częściowo poradnie, to jednak tam jest więcej gadania.
Chociaż pogoda jest tak zmienna że łatwo teraz o przeziębienie:( -
Dziewczyny, czy bol brzucha moze wynikac z tego, ze mala sie obrocila? Wczoraj kopala w pecherz a dzis czuje ruszy u gory. A caly dzien czuje bol brzucha. Skurcze BH nie powinny bolec podobno👩🏻🦰41🧔🏻39
👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
👱🏻♀2020 3520g SN (1cs) 38+3
6cs po usunięciu jajowodu
CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)
AMH (4dc) 1,83 ng/ml
Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
23.04 19+0 251g
25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
30.04 Gensulin N - insulina nocna
13.05 20+5 379g
Insulina nocna 12j
Rośnij maluszku

-
Ja mam już skurcze BH. W każdej ciąży mam od 20 tc, chociaż ginekolog mówi że to niemożliwe 🤷 niby mają nie boleć, ale dla mnie są bardzo nieprzyjemne. Ale to jest takie bardzo krótkotrwałe uczucie.
Brzuch mnie boli od wzdęć głównie, które nadal mi dokuczają. Ale podbrzusze mnie nie boli.
Może weź nospe, magnez zobacz czy przejdzie. Ja Espumisan biorę czasem też. -
Melduję się po echu serduszka Nikosia. Wszystko wyszło prawidłowo, bobas ma 770 gr. Jest ułożony główka w dół dość nisko jak na ten moment, mocno uciska pecherz, mam nadzieję że szyjka to wytrzyma, narazie ma 3.6 🫡
Mnie też męczą bole brzucha od momentu jak zaczęłam brać żelazo. Już nie wiem co lepsze niska hemoglobina czy te zaparcia i bóle.
Kate3330, Ounai, Laurelli, Flora96, Eggi, Nutka15, Mamacita, Paula., Paola2604, kasia1518, Nati96De, KarolinaKika lubią tę wiadomość
-
u mnie czasami takie „miesiączkowe”, czasami takie kłucie z lewej bądź prawej strony jak po owulacji, a czasem uczucie gniecenia (to zakładam przez problemy trawienne i zaparcia). Tak więc u mnie cała gama 😅Laurelli wrote:Jak ten ból odczuwacie ? Jak na miesiaczke?
-
No wlasnie ja klucia, twardnienia brzucha i krotkotrwale bole tez mam ale dzisiaj mam spadki cukru, jestem senna, brzuch boli caly czas i mam takie uczucie skolatania j lekkie zqwroty glowy. Cukier z gljkometru 76, z sensora 53 ale mam nowy sensor i zawsze mam na nowym spadki cukru wiec na to nie patrze.👩🏻🦰41🧔🏻39
👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
👱🏻♀2020 3520g SN (1cs) 38+3
6cs po usunięciu jajowodu
CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)
AMH (4dc) 1,83 ng/ml
Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
23.04 19+0 251g
25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
30.04 Gensulin N - insulina nocna
13.05 20+5 379g
Insulina nocna 12j
Rośnij maluszku

-
Ja czuję jajniki raz na jakis tam czas. Twardnienie brzucha odczuwam jako takie spięcie jedno wielkie (chociaz odkąd biore regularnie magnez to to sie uspokoiło) jeszcze lekarz dał ten utrogestan wiec może to też pomaga. Natomiast wczoraj pobolewał mnie brzuch jak na okres. Tak delikatnie. Powiem Wam ze az sie bałam. Bo ostatnio jak tak bolało to dostalam krwawienia. Aż bałam sie do łazienki chodzić. No i wczoraj wieczorem jeszcze bolało mnie po lewej stronie z boku na wysokości pępka. Ale co to było to nie wiem. Mała jak mnie kopie to tez potrafi mnie tam w środku cos boleć.
Ogolnie u mnie te bole to są urozmaicone i często jakies pojedyncze ktore sie wiecej nie powtarzają.👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈⬛
👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
Akcja rodzeństwo od 2024
04.2025r - klinika
08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
5dpt ⏸️
7dpt beta 86,4 ❄️
10dpt beta 342,6 ❄️
15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
31dpt - CRL 1,15cm 💗
09.03 - USG prenatalne ✔️
03.06 - 100% zdrowego 🩵
🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀

-
Paula. taka ciekawostka, to co czujesz jako jajniki wcale nimi byc nie musi 🫣 mnie natchnęło w okolicach 30tc zapytać lekarza gdzie są właśnie moje janiki to jeden byl na wysokości pępka a drugi prawie pod pachą 🤣🤣 oczywiście przeginam , tą pachą, ale był mega wysoko.
Takze one po prostu wtaz ze wzrostem macicy zmieniają swoje standardowe położenie 😇 nie wiem czy o tym wiedziałaś, po prostu ja bylam w mega szoku jak to sprawdzal 🤣 bylam pewna ze siedzą sobie tam na dole w miednicy.91'
10.2023⏸️->07.2024 🩵Synek
07.2025 💔 7+2 (puste jajo)
10.2025 💔 10+1 (chłopiec triploidia)
21.12 ⏸️ 10 dpo
27.12 beta 239,4 mIU/ml || Prog 26,70
29.12 beta 339,0 mIU/ml 💔 || prog 25,64
31.12 beta 569,8 mIU/ml || prog 19,58
02.01.2026 beta 1281,7 mIU/ml 🤯 || prog 18,95
23.02 I prenatalne - 6,25cm FHR: 151bpm - ryzyka niskie- 🩵
15.04 II prenatalne - 346g chłopiec 🩵
26.05 - 977g 🐻
11.06 - 1309g 🐻










