Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 🧡🍂 WRZESIEŃ 2026🍂🧡
Odpowiedz

🧡🍂 WRZESIEŃ 2026🍂🧡

Oceń ten wątek:
  • Paula. Autorytet
    Postów: 3092 3864

    Wysłany: 14 maja, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamacita jak bedziesz miala czas to wpiszesz mnie 📆 20.05 USG połówkowe i 01.06 USG ale to już u swojego lekarza mam 😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja, 07:24

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Akcja rodzeństwo od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️
    03.06 - 100% zdrowego 🩵

    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
  • Paula. Autorytet
    Postów: 3092 3864

    Wysłany: 14 maja, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam ponad 3 cm . Ale zabijcie mnie nie pamietam dokladnie. Ucieszyło mnie, że lekarz powiedział, że szyjka ładnie się trzyma i wiecej jakos mnie juz nie interesowało. Najważniejsze ze mnie bada zawsze ginekokologicznie i robi mi usg szyjki. Najpierw oglądamy sobie szew jak ładnie wygląda 🙈😀 a dopiero pozniej podglądamy przez brzuch małą.

    Moja córka dziś pojechała na wycieczkę szkolną do skansenu do Sierpca. Byliśmy tam kilka razy, ale chciala jechac z koleżankami to pojechała, na pewno tak z grupą coś wiecej zobaczy niz z nami samymi. Oby tylko im nie padało. Powrot o 16 wiec caly dzien sama bede siedziec. Po tych kilku dniach razem to aż tak dziwnie samemu w domu zostać 😊

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Akcja rodzeństwo od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️
    03.06 - 100% zdrowego 🩵

    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
  • kasia1518 Autorytet
    Postów: 3549 2447

    Wysłany: 14 maja, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie szyjka od początku ma 35mm, raz jak mialam te niby skurcze- klucia, to mowila ze 39mm, ale mysle ze jakos inaczej ją złapała bo co wizyte mam taką sama 35mm a tu nagle wyzej. Mowila ze twarda, zamknięta wiec poki co ok. No u mnie w pierwszej ciąży zaczela sor skracać miedzy 24 a 28 tygodniem, ale my sie wtedy wprowadzilaimy i myłam okna co tydzien bo mialam parapetówkę za parapetówką.
    W drugiej ciąży wcale nie myłam okien i z szynką bylo wszystko ok.

    kasia1518

    age.png
    age.png
    preg.png
    03.2025 💔 - zatrzymanie serduszka 7t2d - chłopiec - trisomia 15
    09.2025 - 💔 - brak akcji serca do 8tyg

    12.01.26:
    beta 1770,51 mUI/mg
    Progesteron 24.4 ng/ml
    14.01.26:
    beta 4425,68 mUI/mg
    Progesteron 28.3ng/ml

    Chłopiec 🩵
  • Kate3330 Autorytet
    Postów: 254 253

    Wysłany: 14 maja, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja cały czas mam info od lekarza że szyjka długa i zamknieta, ale jak spojrzałam w swoje badania to raz jest np. 40mm, raz 34 mm, a ostatnio 44 mm. Więc zastanawiam się czemu tak „skacze” 🤔

    Mamacita jak będziesz wpisywać to przy okazji moja wizyta 2.06 :) dziękuję :)

    preg.png
  • Paula. Autorytet
    Postów: 3092 3864

    Wysłany: 14 maja, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z racji, że nie kupuje nowego wózka chcialam kupic sobie chociaż nową torbę do wózka. Wpadl mi w oko taki plecak rozkładany, że można w nim dziecko przebrać. Nie wiem czy to praktyczne czy nie, no ale kosztuje 200 zl i tak sie zastanawiałam czy kupic czy nie. Jednak znalazłam na temu za 70zl wrzuciłam do koszyka i cena spadła mi na 40 zł . Termin dostawy miał byc od konca maja do konca czerwca a dzis dostalam powiadomienie że paczka dziś zostanie doręczona. Aż jestem ciekawa co to przyjdzie i czy bedzie to warte tych swoich 40 zl 😀🙈
    Zamówiłam jeszcze letnie sukienki ciążowe ale one byly w przedsprzedaży i dalej się wyświetlają jako produkt opłacony.

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Akcja rodzeństwo od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️
    03.06 - 100% zdrowego 🩵

    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
  • Nutka15 Autorytet
    Postów: 714 517

    Wysłany: 14 maja, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wczoraj zamawiałam shein. Kupiłam taki organizer do przenoszenia na pieluchy, chusteczki itd, żeby mieć wszystko na parterze, pieluszki ulewajki, butelkę do podmywania, bawełniany kocyk i jakies tam sukienki dla mnie. Kocyki mam po synku, chyba z 5, ale chciałam chociaż jeden różowy 🤭

    Ja dzisiaj miałam rano mialam jakieś skurcze i ogólnie bardzo boli mnie podbrzusze. Miałam dzisiaj tyle w planach do robienia w domu, ale chyba sobie to odpuszcze. Wzięłam magnez i nospe i odpoczywam...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja, 08:40

    ▫️'21 🧒🩵

    ▫️15.01.26 9dpo ⏸️🥹 Beta HCG 11.8 🫶
    ▫️17.01.26 11dpo Beta HCG 72.3 🫶
    ▫️19.01.26 13dpo Beta HCG 204 🫶
    ▫️9.02 CRL 9mm i ❤️
    ▫️23.03 I prenatalne ✅ dziewczynka👧🩷
    ▫️18.05 II prenatalne ✅ 21+1 391g💖

    preg.png
  • Kate3330 Autorytet
    Postów: 254 253

    Wysłany: 14 maja, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z „wyprawkowych” rzeczy mam zamówiony wózek (w sumie to powinien przyjść na dniach). Wczoraj przyszedł jeszcze fotelik z bazą :) no i zaczęłam kompletować ubranka na rozmiary 56 i 62. Myślicie że po 5 sztuk każdego rodzaju wystarczy? tj. np. 5 sztuk body krótki rękaw, 5 sztuk pajacyków itd.

    Nutka15 odpocznij dziś.

    preg.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17172 23897

    Wysłany: 14 maja, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wozek i fotelik kupię jak najpóżniej, żeby nie tracić gwarancji. Ale mąż kupił kosz na pieluchy tomme tippee xl bo byl na amazon za 65zl z przesylka a w pl mininum 100zl.

    U mnie cora ostatnio strzela takie fochy ze mam ochote wyjść i nie wracac. Masakra z nią. Nie wiem, moze stres ją łapie bo jutro jej kolega przychodzi na nocowankę a w poniedziałek jedxie na 5 dni na Zielone Przedszkole. Ogolnie to jedxie grupa 6-ciolatkow, ale nam sie dyrka podlizuje i corce tez zaproponowali.

    Podjelismy decyzje ze u nas dxiewczybki juz nie pojda do szkoly sportowej jak brat tylko beda na wsi chodzic. Jestem juz zmeczona wozeniem wszystkich.

    Ja dzis jade na 10 do skarbowki, potem do bezrobocia a na koniec do wodociagow. Czas pozalatwiac papierologie.

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • Kate3330 Autorytet
    Postów: 254 253

    Wysłany: 14 maja, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai hahaha też ogarnęliśmy ten kosz z Amazona 😃

    preg.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17172 23897

    Wysłany: 14 maja, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate3330 wrote:
    Ounai hahaha też ogarnęliśmy ten kosz z Amazona 😃
    On jest super, mialam angelcare z pierwszym dzieckiem, ten mniejszy tommee z drugim i teraz tez sobie nie wyobrazam nie miec. Co prawda pieluche z kupa i tak trzeba wyniesc bo tego smrodu nawet najlepszy kosz nie zatrzyma ale przynajmniej te obsikane mozna w wiekszych ilosciach skladowac.

    Kate3330 lubi tę wiadomość

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • kasia1518 Autorytet
    Postów: 3549 2447

    Wysłany: 14 maja, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez wczoraj zrobilam zakupy na shein- ale dla siebie - troche ciuchów na lato, strój kąpielowy, bo w lipcu do tego Arłamowa mamy jechać, torbę do szpitala.
    Dla Jasia nic jeszcze nie mam, narazie oglądam tylko a nic nie kupuje. Nie wiem w sumie na co czekam, cały czas mam blokadę. W lipcu tez pojadę do rodziców,
    a tam mają kartony ciuchów od mojej siostry ( ona na 2 chlopców), to poprzeglądam te małe rozmiary, pewnie coś wybiore. Wózek to tak planowalam na koniec lipca/początek sierpnia kupic.

    Ja dziś w nocy prawie w ogóle nie spałam, tak mnie biodra bolą, że przewalałam sie tylko z boku na bok. Rano mialam paznokcie, to głowa mi leciała i sobie teraz drzemkę zrobiłam, nawet godzinkę pospałam. I panowie mnie obudzili - bo u nas kolejny remont - na szczęście na zewnątrz- pomyli dach przez 2 dni i teraz rozstawiają rusztowanie do elewacji - będą odświeżać i zmieniać podbitkę- no i stukają przy tym składaniu, a tak mi się dobrze spało 🫣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja, 11:27

    kasia1518

    age.png
    age.png
    preg.png
    03.2025 💔 - zatrzymanie serduszka 7t2d - chłopiec - trisomia 15
    09.2025 - 💔 - brak akcji serca do 8tyg

    12.01.26:
    beta 1770,51 mUI/mg
    Progesteron 24.4 ng/ml
    14.01.26:
    beta 4425,68 mUI/mg
    Progesteron 28.3ng/ml

    Chłopiec 🩵
  • Nati96De Przyjaciółka
    Postów: 109 169

    Wysłany: 14 maja, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kupiłam kosz z angelcare, bo jakiś czas temu byla promocja na Media Expert - przy zakupie zapasu wkładów ten kosz był za 1zl. Nie planowałam tego w ogóle kupować, ale jestem łasa na promocje 🤭

    Kate3330, Laurelli lubią tę wiadomość

  • Yennefer# Autorytet
    Postów: 277 350

    Wysłany: 14 maja, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z szyjką to jest tak że w ciąży jest obowiązkowy min jeden pomiar długości pomiędzy 18 a 24 tc. Jeśli jest powyżej 25 mm to git.
    Jeśli poniżej to włączają progesteron dopochwowy i kontrola co tydzień do 25 tc. Jak spadnie poniżej 15 mm to szew.
    Pessaru już się nie zaleca.
    To są wytyczne PTGiP i ja się tego trzymam. Bo mam szyjkę ok 37-39 mm swoją i od początku tej ciąży słyszę o szwie , Luteinie, sterydach , leżeniu (!) na co jestem wyczulona i mnie trafia. Bo poprzednią ciążę miałam ciężką, założyli mi w końcu pessar w 26 tc, straszyli wszystkim.. mam ogromny uraz. Teraz poczytałam wytyczne (po coś są ), nic się nie dzieje więc trzymam się ich i nie chce słyszeć na razie o niczym. Z tym że ja mam dzieci urodzone w terminie i sama mam wiedzę medyczną więc mogę im pyskować xD

    Nati96De, Kate3330, Flora96 lubią tę wiadomość

    38 lat
    🩵 2018
    🩵 2021

    preg.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17172 23897

    Wysłany: 14 maja, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakich adapterów do pasów używacie? Bo w sumie jakoś nie mogę się zebrać a ja non stop w aucie.

    Powiem Wam, ze poszlam do Urzedu Skarbowego, Pani miła, pomocna, wszystko mi wyjasnila i pomogla wypelnic, poszlam do wodociagow i ta sama sytuacja. Poszlam do Urzedu Pracy i oczywiscie Pani obrazona od samego wejscia, nic sie nie mozna dowiedziec, a na koniec jeszcze kare dostalam bo UP jest w strefie platnego parkowania a ja sobie zaparkowalam auto meza a nie swoje.

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • Yennefer# Autorytet
    Postów: 277 350

    Wysłany: 14 maja, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://zapodaj.net/plik-DElHDP5EfQ

    Ounai ja nie używam, jeżdżę z normalnymi pasami

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja, 12:23

    38 lat
    🩵 2018
    🩵 2021

    preg.png
  • Laurelli Autorytet
    Postów: 1193 1458

    Wysłany: 14 maja, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę wyprawka in progress u każdej 🤗
    Ja dzisiaj biorę łóżeczko od sąsiadki bo sprzedaje takie co chcieliśmy a wiem że dbała o nie więc to mi pasuje. W sobotę jedziemy do sklepu po wózek, fotelik z bazą. Nie wiem czy trzeba zamawiać czy czekać. Ostatnio były sold out więc zobaczymy. Teraz już zamawiamy, odbieramy też kosz Mojżesza od innej dziewczyny i wybieramy też fotel bujany 🙈✨ cieszę się na te zakupki bardzo 💖 czekałam na to.

    Kate3330, kasia1518, Paula., Paola2604 lubią tę wiadomość

    💃🏻35 🧔🏻‍♂️39
    🧬 PAI-1 4G/4G

    🌍 Życie & ciąża za granicą
    👧🏻 First baby girl 💖

    👼 10.2025 🕊️

    🤰🏻 03.02.2026 💖
    ✨ NIPT low risk & prenatalne OK
    🌸 13.05.2026 II prenatalne wszystko OK 🩷💎
    preg.png
  • Laurelli Autorytet
    Postów: 1193 1458

    Wysłany: 14 maja, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pochwalicie się jakie torby z shein wybrałyście na porodówkę?
    A jakie polecacie z smyka np pieluszki? Więcej tetry czy muślin ?

    💃🏻35 🧔🏻‍♂️39
    🧬 PAI-1 4G/4G

    🌍 Życie & ciąża za granicą
    👧🏻 First baby girl 💖

    👼 10.2025 🕊️

    🤰🏻 03.02.2026 💖
    ✨ NIPT low risk & prenatalne OK
    🌸 13.05.2026 II prenatalne wszystko OK 🩷💎
    preg.png
  • Nati96De Przyjaciółka
    Postów: 109 169

    Wysłany: 14 maja, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai mi koleżanka pożyczyła BeSafe. To kolejna rzecz, o której nie wiedziałam, że potrzebuje 🫣 na szczęście wszystkie matki dookoła się aktywują i dzielą się wiedzą 🥰

  • Eggi Znajoma
    Postów: 30 77

    Wysłany: 14 maja, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wydłubałam się z przeziębienia i wracam na dobre. U nas wyprawka chyba całkiem zaawansowana: wpadl jakis welniany kocyk, śpiworek, topy do karmienia. Poza tym szaleję trochę na Vinted 😁 kupiłam kilka par ogrodniczek i matko, jakie to urokliwe w ciąży ❤️ czekam też na kosz Mojżesza z kołyską, zgarnęłam taki afrykański, podobno prawie nieużywany, zobaczymy co to będzie.

    Słyszałyście może coś o porodzie francuskim (FAUCS)? Albo macie doświadczenie? Z powodów medycznych będę miała CC i myślę sobie nad tym czy to nie jest może dobra alternatywa.

    No i gratuluję udanych wizyt 🥰

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja, 12:45

    Laurelli lubi tę wiadomość

    👩32🧔‍♂️38 + 🐈🐈🐈
    09.01 ⏸️ (2cs)
    12.01 maleństwo CRL 2,4mm, TSH 3,4 (Euthyrox 50ug)
    26.01 mamy 💗 (FHR 167), CRL 14mm
    23.02 maleństwo CRL 53mm
    27.02 wyniki NIFTY prawidłowe🎉 czekamy na Synka 💙
    02.03 USG prenatalne, Maluszek 6,78cm 💙
    23.03 149g Chłopczyka 🥰 1,5🍫😁
    20.04 348g Synka 😍 3,5🍫☺️
    04.05 459g - rośniemy! ☀️😊
    18.05 675g Mikołajka 🥰🌱
    16.06 1086g Maluszka 👶😊

    preg.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17172 23897

    Wysłany: 14 maja, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laurelli wrote:
    Pochwalicie się jakie torby z shein wybrałyście na porodówkę?
    A jakie polecacie z smyka np pieluszki? Więcej tetry czy muślin ?
    Ja mam tą, ale tylko dlatego, że mnie już korciła dawno. Miałam ją kupić rok temu jako bagaz podręczny jak latamy z dziećmi ale ostatecznie rok temu wzięłam plecak puccini. W sumie na porodówkę mogłam iść z tym plecakiem ale to by było zbyt proste. Kupowałam na TEMU za 50zł. A na oddział biorę walizkę.

    679180794-2329434400916248-5152713282200664688-n.jpg

    Nati wlasnie ja tez mialam w poprzedniej ciazy besafe ale sie go dlugo zapinalo, zastanawiam sie czy ktos ma cos innego sprawdzonego, bo ja co chwile po dzieci, do sklepu, do urzedu, minimum 2 kursy dziennie po 1h kazdy wiec wole brzuchola zabezpieczyc

    EDIT: Dobra, wkurzyłam się i zamówiłam do swojego auta insafe i do auta męża besafe. Oczywiście na vinted, bo nie dam 400zl za adaptery ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja, 13:42

    Laurelli lubi tę wiadomość

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
‹‹ 237 238 239 240 241 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Akcesoria do gondoli – co warto mieć pod ręką?

Komfortowy spacer z maluchem zaczyna się od dobrze dobranych akcesoriów do gondoli. Sprawdź, co naprawdę warto mieć pod ręką, by zadbać o wygodę i bezpieczeństwo dziecka.      

CZYTAJ WIĘCEJ