🧡🍂 WRZESIEŃ 2026🍂🧡
-
WIADOMOŚĆ
-
Oooo 🤯 resztki mojego mózgu zaczynają parować 🤣Fox wrote:Paula. taka ciekawostka, to co czujesz jako jajniki wcale nimi byc nie musi 🫣 mnie natchnęło w okolicach 30tc zapytać lekarza gdzie są właśnie moje janiki to jeden byl na wysokości pępka a drugi prawie pod pachą 🤣🤣 oczywiście przeginam , tą pachą, ale był mega wysoko.
Takze one po prostu wtaz ze wzrostem macicy zmieniają swoje standardowe położenie 😇 nie wiem czy o tym wiedziałaś, po prostu ja bylam w mega szoku jak to sprawdzal 🤣 bylam pewna ze siedzą sobie tam na dole w miednicy.
Ja to juz w sumie chyba nie chce wiedzieć co mnie w takim wypadku bolało 🙈😃😃😃
Laurelli lubi tę wiadomość
👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈⬛
👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
Akcja rodzeństwo od 2024
04.2025r - klinika
08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
5dpt ⏸️
7dpt beta 86,4 ❄️
10dpt beta 342,6 ❄️
15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
31dpt - CRL 1,15cm 💗
09.03 - USG prenatalne ✔️
03.06 - 100% zdrowego 🩵
🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀

-
Paula, pewnie więzadla sie rozciagaly.
U nas kolega corki dzis nocuje. Uwielbiam jak nasz dom jest miejscem gdzie goszcza ludzie ale nocowanki mnie troche stresują.
U nas zawsze na blacie sa slodycze, jakies tam lizaki czy cukierki, czasem ciasteczka i musialam pochowac bo moje dzieci tego nie ruszaja ale ten chlopczyk chyba ma strasznie ograniczane slodycze bo sie rzucal na nie okropnie.👩🏻🦰41🧔🏻39
👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
👱🏻♀2020 3520g SN (1cs) 38+3
6cs po usunięciu jajowodu
CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)
AMH (4dc) 1,83 ng/ml
Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
23.04 19+0 251g
25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
30.04 Gensulin N - insulina nocna
13.05 20+5 379g
Insulina nocna 12j
Rośnij maluszku

-
Matko, nie spałam w ogóle. Co jęknęli, co kaszlnęli to ja się budziłam. Jeszcze mąż znowu pojechał do pracy a ja ledwo oczy otwarte trzymam.👩🏻🦰41🧔🏻39
👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
👱🏻♀2020 3520g SN (1cs) 38+3
6cs po usunięciu jajowodu
CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)
AMH (4dc) 1,83 ng/ml
Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
23.04 19+0 251g
25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
30.04 Gensulin N - insulina nocna
13.05 20+5 379g
Insulina nocna 12j
Rośnij maluszku

-
Paula. wrote:Oooo 🤯 resztki mojego mózgu zaczynają parować 🤣
Ja to juz w sumie chyba nie chce wiedzieć co mnie w takim wypadku bolało 🙈😃😃😃
Żebyś widziała moją minę jak mi na USG pokazywał te jajniki 🤣 tak jak napisala Ounai - to musiały byc więzadła.
Ounai, Paula. lubią tę wiadomość
91'
10.2023⏸️->07.2024 🩵Synek
07.2025 💔 7+2 (puste jajo)
10.2025 💔 10+1 (chłopiec triploidia)
21.12 ⏸️ 10 dpo
27.12 beta 239,4 mIU/ml || Prog 26,70
29.12 beta 339,0 mIU/ml 💔 || prog 25,64
31.12 beta 569,8 mIU/ml || prog 19,58
02.01.2026 beta 1281,7 mIU/ml 🤯 || prog 18,95
23.02 I prenatalne - 6,25cm FHR: 151bpm - ryzyka niskie- 🩵
15.04 II prenatalne - 346g chłopiec 🩵
26.05 - 977g 🐻
11.06 - 1309g 🐻

-
Moj tez w pracy, wczoraj wrocil pozno i od razu praktycznie wyszedl - na piwko z kolegami ❤️ zostawiajac ciuchy smierdzace smarami j olejami w przejsciu do łazienki 😳 dodatkowo juz 3 dzien nie zabral śmieci wychodząc z domu 😇 mimo, że stoją dosłownie pod nogami w przedpokoju... czy mam chęci mordu? Ja to juz nawet siły nie mam. Śniadanie zrobił, dziecku tez ale? Syf w kuchni taki, ze dopiero skończyłam się ogarniać 🤣91'
10.2023⏸️->07.2024 🩵Synek
07.2025 💔 7+2 (puste jajo)
10.2025 💔 10+1 (chłopiec triploidia)
21.12 ⏸️ 10 dpo
27.12 beta 239,4 mIU/ml || Prog 26,70
29.12 beta 339,0 mIU/ml 💔 || prog 25,64
31.12 beta 569,8 mIU/ml || prog 19,58
02.01.2026 beta 1281,7 mIU/ml 🤯 || prog 18,95
23.02 I prenatalne - 6,25cm FHR: 151bpm - ryzyka niskie- 🩵
15.04 II prenatalne - 346g chłopiec 🩵
26.05 - 977g 🐻
11.06 - 1309g 🐻

-
Moj do poludnia tylko był i przywiozl obiad po drodzeLisiakitka wrote:Mój też w pracy.. i znowu w sobotę. Ale wczoraj przynajmniej pomógł sprzątać.
Ale sam mowi ze ma juz dosc. Jesli sie uda wszystko to niedlugo zmieni dzial na spokojniejszy 
Moj najstarszy ogarnal mlodsza i jej kolege wiec mamy luz, ja juz lece 3 pralke bo zaraz musimy pakowac mloda na to zielone przedszkole a nie wiem czy wystarczy jej ubran. Ale wpadlam na pomysl ze przywioze ubrania po starszym i jej wypiore.👩🏻🦰41🧔🏻39
👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
👱🏻♀2020 3520g SN (1cs) 38+3
6cs po usunięciu jajowodu
CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)
AMH (4dc) 1,83 ng/ml
Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
23.04 19+0 251g
25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
30.04 Gensulin N - insulina nocna
13.05 20+5 379g
Insulina nocna 12j
Rośnij maluszku

-
Mój jak zwykle na budowie w sobotę 😅 i w tygodniu po pracy do 20 też 🙈 muszę mu trochę ukrócić, mimo, że robi to dla nas, bo mały zaczyna to odczuwać i mu przykro...
Ja ogarnęłam już chatę, obejrzałam ostatni odcinek Outlander, nie wiem, czy oglądacie, ale ryczałam, jak głupia🙈 Mąż przyjechał na śniadanie i przerażony na mnie patrzy o co chodzi, co się stało 😅 ahhh te hormony 🤣 teraz myślę, co na obiad 🙆 -
Zawsze chcialam ogladnac Outlandera ale nigdy nir mam czasu na serial. Zawsze znajde cos do zrobienia.
Powiem Wam, ze tego kolegi corki rodzice ograniczaja mu slodycze a jak juz kupuja to tylko zdrowe. W przeciwienstwie do nich u nas zawsze sa slodtcze w miseczce na wierzchu. I musialam dzia pochowac te miski bo normalnie ten chlopiec jadł bez zadnego umiaru. Nasze dzieci zagladaja do tych misek raz na kilka dni a on normalnie jedno zjadl i szedl po nastepne. Zjadl 4 lizaki jeden za drugim ciasteczka, chipsy, popcorn i cukierki recznie robione. Tak, ze chyba moja metoda bie ograniczania jest lepsza. A nakgorsze ze Ci rodxice chyba mysla ze tak jest lepiej dla dzieci a tu juz u 6ciolatka poczatki zaburzen odzywiania i rzucania sie na slodycze w niekontrolowanych ilosciach👩🏻🦰41🧔🏻39
👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
👱🏻♀2020 3520g SN (1cs) 38+3
6cs po usunięciu jajowodu
CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)
AMH (4dc) 1,83 ng/ml
Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
23.04 19+0 251g
25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
30.04 Gensulin N - insulina nocna
13.05 20+5 379g
Insulina nocna 12j
Rośnij maluszku

-
Ja też nigdy nie miałam czasu, ale teraz na L4 sobie włączyłam, często jak coś robiłam leciało w tle i bardzo polecam. Ja ogólnie uwielbiam seriale kostiumowe.
Mój syn nie ma za mocno ograniczane, ale wiem, że jakby stało na wierzchu, szczególnie, to co lubi, to by go bardzo ciągnęło. Więc my mamy schowane słodycze i jak poprosi, to mu po prostu dajemy. Ale widzę, że jak jest na jakiś urodzinach w salach zabaw i to wszystko stoi, to nie rzuca się jak ten chłopiec.
Ounai lubi tę wiadomość
-
Też jestem za tym, żeby dziecko miało dostęp do wszystkiego. Pozniej tak jak mówisz dziecko się dopada i to jeszcze gorzej wychodzi.
U nas cukierki czy nawet cola stoi. To też ostatnio córka sobie wode lała do picia a do coli ten bratanek dobierał się co u nas nocował.
Ounai lubi tę wiadomość
👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈⬛
👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
Akcja rodzeństwo od 2024
04.2025r - klinika
08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
5dpt ⏸️
7dpt beta 86,4 ❄️
10dpt beta 342,6 ❄️
15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
31dpt - CRL 1,15cm 💗
09.03 - USG prenatalne ✔️
03.06 - 100% zdrowego 🩵
🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀

-
Matko, dogadywalam sie z rodzicami tego chlopca ze beda po niego o 11:30-12:00. Potem pisza czy moga byc po 12 bo sobie pojada drugie dziecko do dziadkow odwiezc (nie zeby nie mozna bylo tego wczesniej zrobic). Napisalam ze ok. A oni o 12:20 mi pisza ze beda za 20 kin dopiero. No i cala sobota rozwalona, mielismy na zakupy jechac i nic nie zrobimy bo oni sobie wolne od dziexka zrobili. Juz pomijajac ze odstawili wczoraj tego mlodego, tatus poszedl.na impreze z kumplami a mama nie ma prawka wiec gdyvy sie cos dzialo to nawet nie mialby kto po niego przyjechac. Wiadomo, my mamy samochod i go odwieziemy ale dla mnie masakra.
Gak samo ta mama do mnie pisze co dzieci robia. Ja mowie ze debatuja co chca robic bo kazde ma inny pomysl. A ona mi zaczyba podpowiadac jak im pomoc ten problem rozwiazac. Nie wiem, moze ja jakas walnieta jestem, ale chuba szesciolatki potrafia sie same dogadac w co sie beda bawic i nie potrzebuja w tym pomocy. Napisalam jej ze ja nie bede robic za rozjemce a ona zaskoczona bo ona zawsze pomaga dzieciom zdecydowac jesli kazde z dzieci wybiera inna zabawe. Szok!👩🏻🦰41🧔🏻39
👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
👱🏻♀2020 3520g SN (1cs) 38+3
6cs po usunięciu jajowodu
CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)
AMH (4dc) 1,83 ng/ml
Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
23.04 19+0 251g
25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
30.04 Gensulin N - insulina nocna
13.05 20+5 379g
Insulina nocna 12j
Rośnij maluszku

-
To jak wy zdziwione byłyście z jajnikami tak jak na II prenatalnych jak wysoko już dziecko jest jak mi USG robiła. Szok 🙈 ja myślałam że ona tam sobie siedzi pod pępkiem a ona nad już najwięcej mi robiła to usg.
Paula ale mnie rozbawiło jak napisałaś że resztki Twojego mózgu zaczynają parować hahahah zajebiste 🤣🥰
Ja też mam takie resztki, ostatnio zakupy jak rozpakowywałam to przyprawy suche schowałam do lodówki i tak leżały 🙈🙈🙈 haha
My dziś dzień zakupów. Wooooozeczku nadchodzę 💖 zaraz wyjeżdżamy.
Ja się cieszę, mój mąż z myślą o stanie konta - nie koniecznie hahah
Ounai, Paula. lubią tę wiadomość
-
No wlasnie ja widze ze jak rodzice bardzo mocno ograniczaja to tw dzieci potwm się tak rzucaja jakby pierwszy raz to widzialy. Potem Ci rodzice tlumacza sie, ze musza ograniczac bo inaczej dziecko się rzuca ale to takie bledne kolo.
U nas slodycze sa w spizarce na otwartych polkach, kto chce moze wejsc i sobie wziac.
Ja dzis juz wzielam nospe. Drugi dzien mam te bole brzucha, wczesniej ich nie mialam. Wczoraj wieczorem i dzis na drzemke nie moglam zasnac bo bol byl tak uporczywy.
Posprawdzalam liste i corka ma wszystko co potrzebne na wyjazd wiec nic nie muszę jej kupowac. Brakowalo jej tylko skarpet ale maz mowi ze wczoraj jej kupil pieciopak wiec w sumie mamy wszystko. Pojechal wlasnie do piwnicy ma przywiezc kartony po synu to jej wypiore jes,cze jakies spodnie dresowe po nim, bo ona nie nosi spodni za bardzo wiec nie oplaca mi sie kupowac specjalnie na wyjazd. Ma tez poszukac moich koszul ciazowych i najmniejsze ubranka dla malej👩🏻🦰41🧔🏻39
👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
👱🏻♀2020 3520g SN (1cs) 38+3
6cs po usunięciu jajowodu
CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)
AMH (4dc) 1,83 ng/ml
Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
23.04 19+0 251g
25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
30.04 Gensulin N - insulina nocna
13.05 20+5 379g
Insulina nocna 12j
Rośnij maluszku

-
Wózek już w domciu, fotelik też. Baza nam została do odebrania bo nie mieli na stanie. Kosz Mojżesza też już stoi.
Jeszcze byłam w takim sklepie z używanymi ciuszkami.(sklep wielkości jak Lidl w Polsce, więc ogrom ciuszków ) to kupiłam kilka sztuk śpioszki akurat nowe. U nas to działa na zasadzie - wypożyczysz wieszaki i wystawisz i co się sprzeda to Twoje. Więc wszystko wyprane, na wieszaczksch, poukładane itp bo ludziom zależy ładnie zaprezentować.
Ja mogę powiedzieć śmiało :Ciuszków już nie kupuje 🤣 A i wełniany kombinezon mi się udało wziąć akurat 95 procent wełny więc idealnie. Z tej samej firmy chciałam kupić nowe za ogrom kasy 🤣
I mama mi właśnie mówi że sprezentuje dwa kocyki, śpiworek, a no i ja wanienkę zamówiłam. Więc naprawdę niewiele zostaje mi do kupienia. Apteka i elektronika 🫶 cieszy mnie to bo powiem Wam że byliśmy „ na mieście „ 7 h prawie z dojazdami to ja zmęczona że dajcie spokój 🤣🤣🤣
Mówię do męża że jakbym miała to robić w 7-8 miesiącu to bym wymiękła.Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 maja, 22:35
Ounai, Mamacita, Paola2604, kasia1518, Paula., Kate3330, Eggi lubią tę wiadomość
-
U nas słodycze stoją na wierzchu i obecnie to ja wyjadam najwięcej 🤪cukierki w salonie z miski sie wysypują i dziewczyny nie wezmą, bo mamy umowę ze słodycze sa w soboty i niedziele- zdarzy sie ze na tygodniu któraś zapyta czy może cukierka i pozwalam, ale to bardzo rzadko, a w te weekendy to jak patarze na nie za dużo nie jedzą- żelki jak otworzą to zjedzą kilka i potem leżą caly tydzień i serio nie ruszą - moga na blacie w kuchni czy nawet u nich na biurkach leżeć.
Laurelli to pochwal sie tym wózkiem. -
Laurelli i jak cybexa kupiliście?
W ciągu dnia praktycznie nie czuje objawow choroby. A noc ? Tragedia . Gardło bolało mnie wieczorem i nie moglam zbyt wiele powiedziec ale byłam bardzo śpiąca to jakos to mocno mi nie dokuczało. Przysnęło mi sie ale juz dawno wybudził mnie zatkany nos i nie moge zasnąć.👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈⬛
👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
Akcja rodzeństwo od 2024
04.2025r - klinika
08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
5dpt ⏸️
7dpt beta 86,4 ❄️
10dpt beta 342,6 ❄️
15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
31dpt - CRL 1,15cm 💗
09.03 - USG prenatalne ✔️
03.06 - 100% zdrowego 🩵
🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀

-
Ja dalej mam lekkie bóle podbrzusza, ale wyspałam się i już są mniejsze.
Mąż wczoraj przywiózł część wyprawki - ubranka, chusty i nosidło. Będzie co robić
I powiem Wam, że na ubraniach z pepco zostały plamy po mleku a na tych lepszych jak next nic nie ma

Laurelli, pokazuj wózek
Flora96, Laurelli lubią tę wiadomość
👩🏻🦰41🧔🏻39
👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
👱🏻♀2020 3520g SN (1cs) 38+3
6cs po usunięciu jajowodu
CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)
AMH (4dc) 1,83 ng/ml
Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
23.04 19+0 251g
25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
30.04 Gensulin N - insulina nocna
13.05 20+5 379g
Insulina nocna 12j
Rośnij maluszku

-
My mieliśmy wczoraj piąte urodzinki synka, było świetnie:) nie namęczyłam się jakoś bardzo bo mąż dużo ogarniał, zresztą jedzenie miałam z kateringu . Długo bardzo siedzieliśmy, grubo po 23 zasnęłam:) dzieciaki zachwycone:) mąż posprzątał wszystko także dzisiaj już czyściutko.
Zawsze przeżywam takie momenty i bardzo się cieszę jak wszystko się uda
Mnie bolało gardło w piątek po pracy. Niestety wczoraj cały dzień gardło, dość słabo się czułam, na imprezie już chrypa i bezgłos, mi zawsze schodzi na krtań. Dzisiaj szału nie ma , ale dramatu też nie. Zobaczę jak będzie do wieczora i może zrobię sobie dwa dni wolnego z pracy.
Ounai, Laurelli, kasia1518, Mamacita, Flora96 lubią tę wiadomość
-
Taaak kupiliśmy cybexa Priam style z tego roku. Black mat z rose gold ✨🫶
Stoi w kartonie bo wczoraj jak wróciliśmy padliśmy 🤣
Małżonek zaraz karton odtworzy zerknę tylko na wszystko i tyle będzie stał w pudle bo wiadome że narazie nie ma sensu żeby tak sobie stał i kurzył się.
Ale ja już bym nim pojeździła 🤣
Paula. lubi tę wiadomość









