Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 🧡🍂 WRZESIEŃ 2026🍂🧡
Odpowiedz

🧡🍂 WRZESIEŃ 2026🍂🧡

Oceń ten wątek:
  • Nutka15 Autorytet
    Postów: 715 517

    Wysłany: 17 maja, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai to rzeczywiście intensywny miałaś ostatnio czas. Najważniejsze, że po odpoczynku jest lepiej. Dobrze, że trochę ciuszków masz bez plam. U nas, czy to było z nexta, smyka, c&a, pepco, czy z Sinsay, wszystko żółte 🙈

    Ja nie mam pojęcia w czym będzie spać nasza dziewczyna. Mam łóżeczko, które odmalujemy. Ogólnie to łóżeczko ma 18lat i jest po mojej kuzynce. 😁 Teraz będzie w nim spało 4 dziecko 🙉 ale jest naprawdę super i porządne. Kupiliśmy dla syna inne, nowe, mimo że to dostaliśmy, to już dawno teściu napalił nim sobie w piecu- takie to było gówno za przeproszeniem 🙈 mamy jeszcze Chicco baby hug i koleżanka chce nam dać kosz Mojżesza. Czyli na początek będzie w czym wybierać. Nie wykluczam, że po czasie stwierdze, że chce jednak dostawkę 😅

    Jutro w końcu wyczekane połówkowe. Cieszę się, że zobaczę malutką,ale jest lekki stresik. Po badaniu jedziemy oglądać wózki 🥰 fotelik mamy od siostry, musimy dokupić tylko bazę, bo oni zostawiają sobie do kolejnego fotelika.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 maja, 21:45

    ▫️'21 🧒🩵

    ▫️15.01.26 9dpo ⏸️🥹 Beta HCG 11.8 🫶
    ▫️17.01.26 11dpo Beta HCG 72.3 🫶
    ▫️19.01.26 13dpo Beta HCG 204 🫶
    ▫️9.02 CRL 9mm i ❤️
    ▫️23.03 I prenatalne ✅ dziewczynka👧🩷
    ▫️18.05 II prenatalne ✅ 21+1 391g💖

    preg.png
  • Yennefer# Autorytet
    Postów: 277 350

    Wysłany: 17 maja, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też odpoczywałam cały dzień. Głównie na leżąco, przeorał mnie ten ostatni czas. Głównie czytałam Kaczogród albo składałam LEGO 😄
    Czuję się jeszcze przeziębiona, więc zostaję dwa dni w domu. Jak jutro bym poszła do roboty w te zarazki szpitalne to pewnie by mi się bardziej rozkręciło, a tego chce uniknąć.
    Ja też czasem potrzebuję takiego dnia odpoczynku jak dzisiaj 🥵
    Ounai fatalnie z tym brzuchem, jakby się nie poprawiało to jedź do szpitala. Ciąża ciążą ale to czasem mogą się inne rzeczy dziać, wyrostek robaczkowy, uchyłki zapalone itp.

    Ja do wyprawki w ogóle nie podchodzę. We wtorek osiągnę ten dzień kiedy moja psiapsia urodziła Ignasia. Staram się o tym nie myśleć, ale mi myśli same uciekają.

    38 lat
    🩵 2018
    🩵 2021

    preg.png
  • Laurelli Autorytet
    Postów: 1193 1458

    Wysłany: 17 maja, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ouani z tą paka ciuchów to tak tak ja wiem że to Wasze po dzieciach, ale „” powiedziałam dostać.
    Też się zaczęłam martwić tym jak opisujesz te bóle. Kurcze, odpoczywaj na miarę możliwości. Mąż niech wysługuje trochę teraz.
    Opis tej nocowanki i tego jak ta mama dziecka chciała Ci podpowiadać jak masz dzieci zabawiać..no..eh 🤣

    Powodzenia u dziewczyn które mają wizyty w tym tyg. i badania połówkowe, czekamy na relacje🫶

    Ja nie wierzę że zaczął się nam 6 miesiąc 🙈
    Ale ja czuję zmęczenie materiału u siebie. Za wiele naraz nie robię po prostu bo mnie to męczy 🤣

    Aaaa i outlander mój ukochany serial przez x lat. Ale mam do niego powroty i upadki jak z każdym który czasem na sezony które są poprostu przeciągane. Ale uwielbiam mimo to.

    Paula., Flora96 lubią tę wiadomość

    💃🏻35 🧔🏻‍♂️39
    🧬 PAI-1 4G/4G

    🌍 Życie & ciąża za granicą
    👧🏻 First baby girl 💖

    👼 10.2025 🕊️

    🤰🏻 03.02.2026 💖
    ✨ NIPT low risk & prenatalne OK
    🌸 13.05.2026 II prenatalne wszystko OK 🩷💎
    preg.png
  • Paula. Autorytet
    Postów: 3094 3871

    Wysłany: 18 maja, 00:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sie wykończę. Drugą noc nie moge spać przez to przeziębienie. Myslalam ze jak sie poloze to ten katar przestanie cieknąć, ale gdzie tam leci woda z nosa jak by kto kran odkręcił. Przeniosłam sie do salonu, bo chce zeby mąż sie wyspał do pracy. Masakra. Jeszcze zaczynam kasłać przez ten katar. Nie dosc ze ciąża czasem sama w sobie jest ciężka to kobiety w ciąży powinny mieć jakąś mega odporność, żeby chociaż w tym czasie nie chorować.

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Akcja rodzeństwo od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️
    03.06 - 100% zdrowego 🩵

    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
  • Paula. Autorytet
    Postów: 3094 3871

    Wysłany: 18 maja, 00:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w środę mam połówkowe . Aż na serio ciężko uwierzyć, że to juz 6 miesiąc i coraz bliżej jesteśmy do terminu porodu.
    Dopiero co zaczynałam przygodę z kliniką i modliłam się żeby nam się udało naturalnie, żebym nie musiala podchodzić do in vitro , bo bardzo przerażała mnie wizja wdrażania sie w te wszystkie procedury i tego wszystkiego co z tym jest związane.

    Ounai, kasia1518 lubią tę wiadomość

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Akcja rodzeństwo od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️
    03.06 - 100% zdrowego 🩵

    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
  • Trypcio Przyjaciółka
    Postów: 102 111

    Wysłany: 18 maja, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam w środę połówkowe, teraz siedzie w laboratorium jeszcze badania zrobić, ale coś tam wolno idzie że chyba spóźnię się do pracy...
    Ja już bardzo stresuje się wizytą, najbardziej tym, że jednak będzie problem z tym że jest za mała. Mam nadzieje ze cos podgoniła i że wszystko jest ok

  • Ounai Autorytet
    Postów: 17174 23898

    Wysłany: 18 maja, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula, Ty przynajmniej mozesz pic jakis sok z bzu albo herbate z miodem, a ja jak chora bylam w ciazy to nawet tego sie nie dalo. Wspolczuje Ci.

    Ja zaczelam dzien od apapu.

    Moja córa właśnie pojechała z tatą do przedszkola. Nie chciała ze mną. I zobaczyny ją dopiero w piątek. Dziwnie mi tak bo syn do tej pory nie chce brać udziału w takich wyjazdach a jest 5 lat starszy.

    Ja na razie bez bólu brzucha wiec chyba to rzeczywiscie bylo ze zmeczenia.

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • Paula. Autorytet
    Postów: 3094 3871

    Wysłany: 18 maja, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ratuje się miodem, sokiem z malin i imbirem. W nocy jeszcze tak rozbolały mnie zatoki, że też apapem musiałam się wspierać. Dopiero po drugiej tabletce poczułam ulgę.
    Dziś już odwołałam paznokcie bo byłam umówiona. Oby mi tylko jako tako przeszło do środy, bo ja jestem zapisana na ostatni moment, żeby zrobić to badanie .

    U mnie córka od dawna lubi nocować. Nawet na wakacje umawia sie juz z ciocią gdzie nie ma małych dzieci bo ciocia ma córki w moim wieku a wnuków jeszcze nie ma, ale chce jechac do niej na nocowanie. Ma jedną koleżankę z którą na przemiennie się umawiają. Raz śpią u nas raz u nich.

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Akcja rodzeństwo od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️
    03.06 - 100% zdrowego 🩵

    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
  • kasia1518 Autorytet
    Postów: 3549 2447

    Wysłany: 18 maja, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny to powodzenia na wizytach w tym tygodniu 🤞🤞🤞

    Paula oby szybko minęło i nic bardzo się nie wykluło z tego przeziebienia.
    Tez jestem mocniej zatkana i więcej kataru, wyszłam w środę w kurtce ale nie zapiętej i wystarczyło. Tyle ze u mnie znośnie- psikam tylko wodą morską.

    Ounai w szoku jestem że taka mala dziewczynka pojechała na tyle dni - moje w jej wieku w życiu by nie pojechały, po 2 dniach byłby płacz za mamą - szczególnie u Gabrysi. Teraz jak od 2 lat jeździliśmy sami na te wypady na 5dni, to za każdym razem babcia albo Zosia mówiły, ze Gabrysia płakała sobie przy kąpaniu, że tęskni za mamą - oczywiście zawsze mowią to juz jak wrócimy, w czasie wyjazdu wszystko jest super i nic sie nie dzieje 😉

    W środę mam echo serca- nie wiem jak to będzie wyglądało, ale cieszę się że podejrzę malucha.
    Na koniec maja muszę zrobic znowu krzywą cukrową i jeszcze toksoplazmoze, bo wizyte mam 8 czerwca.

    Paula. lubi tę wiadomość

    kasia1518

    age.png
    age.png
    preg.png
    03.2025 💔 - zatrzymanie serduszka 7t2d - chłopiec - trisomia 15
    09.2025 - 💔 - brak akcji serca do 8tyg

    12.01.26:
    beta 1770,51 mUI/mg
    Progesteron 24.4 ng/ml
    14.01.26:
    beta 4425,68 mUI/mg
    Progesteron 28.3ng/ml

    Chłopiec 🩵
  • Paula. Autorytet
    Postów: 3094 3871

    Wysłany: 18 maja, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Te echo serduszka to obowiązkowe? Jak to właśnie wygląda? Każdy lekarz ginekolog to zrobi ?
    Ja w ciąży z córką nie miałam w tej ciąży też ani lekarz ani położna nic jeszcze o tym nie wspomnieli.

    kasia1518 lubi tę wiadomość

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Akcja rodzeństwo od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️
    03.06 - 100% zdrowego 🩵

    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
  • Lisiakitka Ekspertka
    Postów: 212 211

    Wysłany: 18 maja, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia1518 a ja mam 26 maja to badanie. O to dasz znać wcześniej jak to tam wygląda. Podobno ok 30-40 minut się schodzi.

  • kasia1518 Autorytet
    Postów: 3549 2447

    Wysłany: 18 maja, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula. wrote:
    Te echo serduszka to obowiązkowe? Jak to właśnie wygląda? Każdy lekarz ginekolog to zrobi ?
    Ja w ciąży z córką nie miałam w tej ciąży też ani lekarz ani położna nic jeszcze o tym nie wspomnieli.

    Zamiast cytuj kliknelam lubię to .

    Ja nigdy nie mialam echa, w sensie, że w poprzednich ciążach . Teraz mi powiedziała że mi sie należy na nfz i robimy. Ale jak poszlam do rejestracji sie zapisać, to mnie Pani zapytała jaka jest przyczyna- czy cos wyszlo nieprawidliwo przy I albo II prenatalnym - mówię, że nie, że Pani profesor kazala mi sie zapisać. I ona poszla dopytać, to ginekolog powiedziała, że jestem pacjentem onkologicznym i mi się należy (pomijam fakt że 8lat temu też bylam a tego badania nie mialam) ale chyba coś w przepisach sie zmieniło.
    Wydaje mi sie, że nie jest to obowiązkowe. Ale jak mi się należy, to pójdę.

    kasia1518

    age.png
    age.png
    preg.png
    03.2025 💔 - zatrzymanie serduszka 7t2d - chłopiec - trisomia 15
    09.2025 - 💔 - brak akcji serca do 8tyg

    12.01.26:
    beta 1770,51 mUI/mg
    Progesteron 24.4 ng/ml
    14.01.26:
    beta 4425,68 mUI/mg
    Progesteron 28.3ng/ml

    Chłopiec 🩵
  • kasia1518 Autorytet
    Postów: 3549 2447

    Wysłany: 18 maja, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula. wrote:
    Ratuje się miodem, sokiem z malin i imbirem. W nocy jeszcze tak rozbolały mnie zatoki, że też apapem musiałam się wspierać. Dopiero po drugiej tabletce poczułam ulgę.
    Dziś już odwołałam paznokcie bo byłam umówiona. Oby mi tylko jako tako przeszło do środy, bo ja jestem zapisana na ostatni moment, żeby zrobić to badanie .

    U mnie córka od dawna lubi nocować. Nawet na wakacje umawia sie juz z ciocią gdzie nie ma małych dzieci bo ciocia ma córki w moim wieku a wnuków jeszcze nie ma, ale chce jechac do niej na nocowanie. Ma jedną koleżankę z którą na przemiennie się umawiają. Raz śpią u nas raz u nich.

    Na zatoki, to zatoxin polecam. Mi w I trymestrze pomogło po 2 dniach, tylko to chyba na receptę jest 🤔🤔🤔

    Moje dziewczyny tez lubią nocowanki ale takie na weekend 😉 5 dni to już długo. Teraz mowią ze do babci nad morze na 2tyg jadą 🙈

    Paula. lubi tę wiadomość

    kasia1518

    age.png
    age.png
    preg.png
    03.2025 💔 - zatrzymanie serduszka 7t2d - chłopiec - trisomia 15
    09.2025 - 💔 - brak akcji serca do 8tyg

    12.01.26:
    beta 1770,51 mUI/mg
    Progesteron 24.4 ng/ml
    14.01.26:
    beta 4425,68 mUI/mg
    Progesteron 28.3ng/ml

    Chłopiec 🩵
  • kasia1518 Autorytet
    Postów: 3549 2447

    Wysłany: 18 maja, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lisiakitka wrote:
    Kasia1518 a ja mam 26 maja to badanie. O to dasz znać wcześniej jak to tam wygląda. Podobno ok 30-40 minut się schodzi.

    Jasne że dam znac.
    Mi tylko powiedziała ze do konca 24 tyg musi być to zrobione i ona bierze najpóźniej jak się da, żeby serce miało odpowiednią wielkość.

    kasia1518

    age.png
    age.png
    preg.png
    03.2025 💔 - zatrzymanie serduszka 7t2d - chłopiec - trisomia 15
    09.2025 - 💔 - brak akcji serca do 8tyg

    12.01.26:
    beta 1770,51 mUI/mg
    Progesteron 24.4 ng/ml
    14.01.26:
    beta 4425,68 mUI/mg
    Progesteron 28.3ng/ml

    Chłopiec 🩵
  • Lisiakitka Ekspertka
    Postów: 212 211

    Wysłany: 18 maja, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem że to badanie wykonuje albo lekarz perinatolog albo kardiolog dziecięcy.
    U mnie lekarz powiedział że jeśli ja albo ojciec dziecka mamy jakieś problemy z sercem, moi rodzice albo rodzeństwo to przeważnie lekarz kieruje. U nas to niestety przeszłość o tym zadecydowała bo u naszego pierwszego dziecka wyszła jedna wada a potem posypała się reszta, także dlatego ja mam skierowanie na to badanie.

  • Yennefer# Autorytet
    Postów: 277 350

    Wysłany: 18 maja, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też czuje się nie bardzo mam zawalone zatoki, chrypa:/ no gorzej niż wczoraj. Aż mi policzki pulsują od tych zatok. Jeszcze nie wstałam z łóżka.
    Ja miałam dzisiaj kontrolę USG u tego lekarza u którego miałam połówkowe (w zw z torbielami splotów naczyniówkowych u małej) ale dzwoniłam odwołać.
    Moja ginekolog to mi każe przychodzić co tydzień na oddział (!) mierzyć szyjkę w związku z moim wywiadem.. ale nie byłam już 2 tyg, jutro też nie przyjdę bo jestem chora. Nic się nie dzieje i dobrze mi z tym że tam nie chodzę, bo te wizyty strasznie mnie stresują. Nie będę chodzić tak często. Ale muszę iść pod koniec tygodnia jak wrócę do pracy . Nie ukrywam że boje się tego USG :/

    Moje dzieci nigdzie nie chodzą nocować. Ani my ani oni nie czujemy takiej potrzeby.. z dziadkami na noc zostali może 3x w życiu, na moje egzaminy plus na bal 10 lat po zakończeniu studiów. I tyle. U nas generalnie mało kto nam pomaga z dziećmi.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja, 09:36

    38 lat
    🩵 2018
    🩵 2021

    preg.png
  • Elka🫐 Koleżanka
    Postów: 49 96

    Wysłany: 18 maja, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo serca wyglada jak takie dokładne USG. Trwa myślę jakies 20 - 30 min. Moja Pani doktor przy okazji ważyła i sprawdzała szyjkę ale głównie dokładne sprawdzanie serduszka i wszystkich jego parametrów. Ja się bardzo cieszyłam ze je miala bo miałam wrażenie ze jest dużo dokładniejsze niż to standardowe usg na którym sie sprawdza tylko tętno i przepływy. Oczywiście nie wiem czy każdy lekarz tak robi ale jak któraś jest z Lublina moge polecić moja Doktorkę 🙂

    starania od 03.2024
    2 inseminacje nieudane 🤷‍♀️
    Listopad 2025 - rezygnacja z leczenia, start po Nowym Roku
    29.12.2025 beta 2037😮🥹
    02.01.2026 beta 9693 🥹🥹


    preg.png
  • Kate3330 Autorytet
    Postów: 256 253

    Wysłany: 18 maja, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny współczuję tych chorób i złego samopoczucia :( ta pogoda teraz też nie pomaga i w sumie nic dziwnego że przy ogólnym osłabieniu przy ciąży można coś złapać :( odpoczywajcie jak najwięcej!

    Zapisałam się na usg III trymestru na 6.07 - trochę nie wierzę ze tak szybko to mija 🥹

    preg.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17174 23898

    Wysłany: 18 maja, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula, ja w covidzie z córką z mega kaszlem miałam 2 prenatalne ;) Jedyne utrudnienie jest takie, że dziecko zaczyna uciekać jak msz ataki kaszlu. Zawsze możesz ubrać maseczkę żeby nie zarażać w przychodni.

    U nas dzieci nie mają u kogo nocować. Nie mamy ani ciotek ani nikogo innego kto byłby w stanie ich przyjąć do siebie. Syn jest bardzo spokojny, nie lubi takich wyjazdowych tematów i nigdy nie chciał nigdzie jechać bez nas. Dlatego to dla mnie nowość, że córka mając 5 lat pojechała sama na 5 dni nie zostając nigdy wcześniej na tak długo nigdzie (była raz tylko u kolegi na 1 noc).

    kasia, ja tez jestem w szoku, ale w sumie cieszę się. Martwię się ale też się cieszę, bo przecież taka nasza rola - usamodzielnić nasze dzieci. Więc jeśli moja córa mając 5 lat czuje się na siłach żeby jechać to why not? Za to syn to chyba z żoną się do nas wprowadzi jeszcze hahaha A tak serio to on będzie potrzebował takiej co nim będzie rządzić i wtedy może się usamodzielni (choć nadal liczę,że jakimś cudem wypchnę go do akademika na studia).
    Najwyżej po nią pojedziemy (to byłaby najdroższa nocka ever, jak w 5-ciogwiazdkowym hotelu hihi)

    Fakt, że była zestresowana i wieczorem i rano. Nie szło jej ubieranie się, ciągle gadała i biegała bez składu i ładu po domu. W przedszkolu też był kryzysik, bo panie chciały, żeby poszła na śniadanie już z tą starszą grupą z którą jedzie, a ona chciała iść ze swoją. Na szczęście mąż ją odwoził i opanował sytuację, bo ja to miękka buła jestem i pewnie bym tylko pogorszyła wszystko.

    Pani wysłała już zdjęcia, wszystkie dzieci dostały identyczne czapki z daszkiem z logo przedszkola, w dodatku w ulubionym, błękitnym kolorze córki. Młoda na zdjęciach cała uśmiechnięta i z kciukiem do góry, więc na razie wszystko wygląda super. Pewnie kryzysik będzie wieczorem albo rano ;)

    Yennefer#, kasia1518 lubią tę wiadomość

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • Nati96De Przyjaciółka
    Postów: 110 169

    Wysłany: 18 maja, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam skierowanie na echo serca dziecka, bo moja lekarka powiedziała, że rozszerzymy połówkowe skoro można na NFZ to trzeba skorzystać, ale poinformowała, że musi na skierowaniu coś wpisać żeby było wskazanie, ale mam się nie martwić bo wsyzysko jest ok. Ja tam sie cieszę, że idę. Im więcej kontaktu z lekarzem tym jestem spokojniejsza 🤭

    Bardzo Wam współczuję tych infekcji. Łatwo jest coś złapać teraz. Ta pogoda majowa jest okropna, ale już w tym tygodniu ma sie wypogodzić ☀️

    Ja jeszcze tydzień pracy i idę na zwolnienie. Nie mogę się doczekać☺️ powolne poranki, jakiś rozruch, kawka na ogródku 🫠 wreszcie będzie czas na kompletowanie wyprawki i urządzanie pokoju dla Hani

‹‹ 242 243 244 245 246 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gdzie rodzić - wybór szpitala do porodu

Poród to wyjątkowa chwila. Wraz ze zbliżającym się terminem porodu, wiele kobiet zastanawia się gdzie rodzić. Warto poświęcić trochę czasu na wybór szpitala, w którym chciałabyś aby przyszło na świat Twoje dziecko. Przeczytaj jak się do tego dobrze przygotować, czym się kierować przy wyborze szpitala i jakie informacje zebrać na temat wybranej placówki.   

CZYTAJ WIĘCEJ