Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 🧡🍂 WRZESIEŃ 2026🍂🧡
Odpowiedz

🧡🍂 WRZESIEŃ 2026🍂🧡

Oceń ten wątek:
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17174 23898

    Wysłany: 18 maja, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Laurelli, przegapiłam, że pytałaś, od przedszkola jest 1h drogi ale od nas z domu ok 30 min więc bliziutko pojechali. Są 2 panie + Pani dyrektor i chyba 17 dzieci (tyle widze na zdjeciu a ile jest zgloszonych to nie wiem, bo to w sumie dzieci ze starszej grupy jechaly + moja Martusia i taka jeszcze jedna dziewczynka z jej grupy. Panie nam spamują fotkami co godzinę więc widać niemalże w czasie rzeczywistym czy dzieci zadowolone ;)

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • Nutka15 Autorytet
    Postów: 715 517

    Wysłany: 18 maja, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jeśli chodzi o tą szyjkę to ja już sama nie wiem. Na 1 prenatalnych u tego lekarza co dzisiaj miałam 3.32cm. Dzisiaj było 2.99cm. A miesiąc temu u lekarki do której się przeniosłam było 4.1cm 🤯 i się pytam tego lekarza o co w tym chodzi. A on, że on nie będzie oceniał pomiarów innych lekarzy, ale mówi, że może być tak, że jak lekarz głęboko włoży głowice i mocniej przyciśnie ją do szyjki to pomiar może być dłuższy. Potem mi tłumaczył, że on ta szyjke mierzy tak, żeby jej nie rozciągnąć, żeby pomiar był podobny jak podczas stania, czy jakoś tak 🙈 będę o tym tez rozmawiać z tą moją lekarka, bo dziwne to dla mnie.

    Ounai podejrzewam, że twoja córkę i mojego syna dzieli kilka miesięcy, a mój syn to ma problem jechać na noc do dziadków, a co dopiero gdzieś w obce miejsce na kilka dni 🙈 odwazną masz córkę ☺️

    Ja mam 5kg na plusie. Jeszcze 1kg i będzie tyle, jak szłam do porodu z synem 🙈 ale jakoś mocno po mnie tego nie widać. Myślę, że z 2kg dodatkowo to ja mam w samych piersiach 🤯

    Oglądaliśmy wózki. Nie było tego, co chciałam zobaczyć. Był jego starszy model i ogólnie spoko. Jeszcze parę modeli mi się spodobało, więc będę teraz myśleć.

    ▫️'21 🧒🩵

    ▫️15.01.26 9dpo ⏸️🥹 Beta HCG 11.8 🫶
    ▫️17.01.26 11dpo Beta HCG 72.3 🫶
    ▫️19.01.26 13dpo Beta HCG 204 🫶
    ▫️9.02 CRL 9mm i ❤️
    ▫️23.03 I prenatalne ✅ dziewczynka👧🩷
    ▫️18.05 II prenatalne ✅ 21+1 391g💖

    preg.png
  • Paula. Autorytet
    Postów: 3094 3871

    Wysłany: 18 maja, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi można Helenkę wpisac 😊

    Wogole wpadłam na pomysł do męża, że skoro będziemy umawiać się z ginem co do cesarki to może uda się go na buntować na 09.09 😃😃 wkoncu to bedzie 38 tydzień . No chyba, że sam zadecyduje jak mu będzie pasować od poniedziałku np zrobic cesarkę to nie bede sie kłócić ale moze da sie namówić 😃

    Zadzwoniła do mnie dziś kolezanka z ktora mamy caly czas kontakt telefoniczny . Mieszkamy dwa domy dalej i moja corka chodzi z jej synem do klasy. No ale ze ma male dziecko ktore ciągle choruje to sie sporadycznie widzimy bo nie chce mnie zarazić. No ale zadzwoniła dziś a ja tak chaotycznie jej coś opowiadałam przez tą chorobę ze zaczelam sie juz sama z siebie śmiać i mowie nie pogrążam sie dalej opowiem Ci jak wyzdrowieje 🙈🤣

    Gdybym więc pisala coś niedorzecznego to olejcie mnie po prostu 🙈😁😁

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Akcja rodzeństwo od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️
    03.06 - 100% zdrowego 🩵

    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
  • Laurelli Autorytet
    Postów: 1193 1458

    Wysłany: 18 maja, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow ale mamy team 15 dziewczynek 🙈 9 chłopców ☀️
    Piękna pierwsza strona podoba mi się bardzo
    Brawo za ogarnianie 💖

    Mamacita lubi tę wiadomość

    💃🏻35 🧔🏻‍♂️39
    🧬 PAI-1 4G/4G

    🌍 Życie & ciąża za granicą
    👧🏻 First baby girl 💖

    👼 10.2025 🕊️

    🤰🏻 03.02.2026 💖
    ✨ NIPT low risk & prenatalne OK
    🌸 13.05.2026 II prenatalne wszystko OK 🩷💎
    preg.png
  • FloristKa Ekspertka
    Postów: 155 178

    Wysłany: 18 maja, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Ja sie do Was dołączę. Co prawda termin mam na 3 października, ale dziś miałam zakładany szew okrężny, wiec stawiam ze pewnie bede miala poród jakos w 28/27 tyg.

    Już Was tu podczytuje od jakiegos czasu ^^ mam nadzieję ze sie nie gniewacie;)

    Paula., Ounai, Flora96, Nutka15, Eggi, Laurelli, Paola2604, kasia1518 lubią tę wiadomość

    Łódź '91
    1. 🩷 2020
    2. 🩷2023 💔24tydz
    3. 🩵 2026 ⬇️
    preg.png
  • Nutka15 Autorytet
    Postów: 715 517

    Wysłany: 18 maja, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamacita ja mam wizytę 2.06, możesz mi wpisać ☺️

    ▫️'21 🧒🩵

    ▫️15.01.26 9dpo ⏸️🥹 Beta HCG 11.8 🫶
    ▫️17.01.26 11dpo Beta HCG 72.3 🫶
    ▫️19.01.26 13dpo Beta HCG 204 🫶
    ▫️9.02 CRL 9mm i ❤️
    ▫️23.03 I prenatalne ✅ dziewczynka👧🩷
    ▫️18.05 II prenatalne ✅ 21+1 391g💖

    preg.png
  • Paula. Autorytet
    Postów: 3094 3871

    Wysłany: 18 maja, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki rządzą jesienią. Prowadze wątek jesienny po in vitro. To tam tez przewaga dziewczynek jest 😃

    Mamacita, Laurelli lubią tę wiadomość

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Akcja rodzeństwo od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️
    03.06 - 100% zdrowego 🩵

    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
  • Paula. Autorytet
    Postów: 3094 3871

    Wysłany: 18 maja, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    FloristKa wrote:
    Hej dziewczyny. Ja sie do Was dołączę. Co prawda termin mam na 3 października, ale dziś miałam zakładany szew okrężny, wiec stawiam ze pewnie bede miala poród jakos w 28/27 tyg.

    Już Was tu podczytuje od jakiegos czasu ^^ mam nadzieję ze sie nie gniewacie;)
    Hej hej . Jakie masz teraz zalecenia po tym szwie ? Najważniejsze ze udało się go założyć. Do domu Cie juz wypisali ?

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Akcja rodzeństwo od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️
    03.06 - 100% zdrowego 🩵

    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
  • Paula. Autorytet
    Postów: 3094 3871

    Wysłany: 18 maja, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamacita wtrącę sie za koleżankę ale jak bedziesz jeszcze dopisywać do listy to w te dni w ktore ja mam wizyty mozesz dopisać moją bliźniaczkę wizytową 😃😃
    Lisiakitka idziemy z wizytami cały czas tak samo 😀

    Mamacita lubi tę wiadomość

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Akcja rodzeństwo od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️
    03.06 - 100% zdrowego 🩵

    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
  • Trypcio Przyjaciółka
    Postów: 103 111

    Wysłany: 18 maja, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas będzie Teodozja.
    Jeśli chodzi o kilogramy to U mnie na ten moment +4. W tym tygodniu pojawił się mi brzuch ciążowy, faktycznie w końcu nie wygląda jakbym się za dużo najadła. Przyjaciółka pożyczyła mi sporo ciuchów ciążowych, ale jestem teraz w takim momencie że w swoje się już zaczynam nie mieścić a ciazowe jeszcze za duże.
    Z wyprawki w tamtym tygodniu mąż kupił i złożył komodę. Dzisiaj dogadałam się że znajoma która ma praktycznie nieużywane lozeczko że od niej odkupię i zamowilam pierwsze śpioszki. Myślę, że coś będę bardziej ruszać po prenatalnych.

  • Mamacita Autorytet
    Postów: 361 751

    Wysłany: 18 maja, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    FloristKa wrote:
    Hej dziewczyny. Ja sie do Was dołączę. Co prawda termin mam na 3 października, ale dziś miałam zakładany szew okrężny, wiec stawiam ze pewnie bede miala poród jakos w 28/27 tyg.

    Już Was tu podczytuje od jakiegos czasu ^^ mam nadzieję ze sie nie gniewacie;)

    Witamy witamy 😇 rozgość się.
    Widzę, że czekasz na chłopca, trochę nam zrównoważysz statystyki 😉

    Laurelli pytałaś o przyrost wagi, mi coś ostatnio więcej przybyło, już +8 kg od początku 🫢 muszę się pilnować. Ale mam coraz większy apetyt, masakra. Ciągle bym mogła coś jeść 😆

    💃🏼33🕺🏻30
    Starania o 1 👶🏻od 08/25 - 6 cs
    💔​ 10/25 biochem

    IO, PCOS

    🌟 15.01 - 7mm z serduszkiem 💓​
    🌟 30.01 - 22 mm, FHR 184
    🌟 20.02 - 55 mm 🍓ryzyka niskie
    🌟 24.03 - 157 g 🩷👧​
    🌟 06.05 - 547 g 🩷

    preg.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17174 23898

    Wysłany: 18 maja, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Floristka, witaj

    Nutka, sama jestem w szoku że ona pojechała, ale jej brat w grudniu kończy 11 lat i nie chce nigdzie sam jeździć więc sama widzisz, dzieci bywają skrajnie różne

    Aaaaa dziewczyny, jedna chustomama zgodziła się sprzedać mi chustę a mój mąż się zgodził żebym kupiła. Będę mieć moje wymarzone błyszczące jednorożce

    Trypcio, ale piękne, nietuzinkowe i niespotykane imię

    Paula., FloristKa, Trypcio lubią tę wiadomość

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • Yennefer# Autorytet
    Postów: 277 350

    Wysłany: 18 maja, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nutka, mi też lekarka tłumaczyła że to są 3 pomiary szyjki, głowica jakoś na luzie trzymana żeby nie dociskać.. w ogóle powinno się przez brzuch ale to nie widać dobrze. Jakieś cuda.
    Ona sama jak mierzy 3x to jej różne pomiary wychodzą.
    Ja przytyłam 10 kg 🫡 i dobre 2 tyg waga stoi . W każdej ciąży tyłam po ok 20 kg. Generalnie zajadam mdłosci. Też mi już szkoda kasy na Bonjeste, ale bez tego nie jestem w stanie funkcjonować.
    U nas będzie Amanda.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja, 18:03

    38 lat
    🩵 2018
    🩵 2021

    preg.png
  • Fox Autorytet
    Postów: 622 1136

    Wysłany: 18 maja, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamacita jeszcze ja poproszę o uzupełnienie wizyt 🫣
    20.05 echo serduszka
    26.05 wizyta
    24.06 trzecie prenatalne

    Co do imienia u nas mocne debaty, ale z dużym prawdopodobieństwem będzie Czarek (Cezary) 🫣

    Ounai lubi tę wiadomość

    91'
    10.2023⏸️->07.2024 🩵Synek

    07.2025 💔 7+2 (puste jajo)
    10.2025 💔 10+1 (chłopiec triploidia)

    21.12 ⏸️ 10 dpo
    27.12 beta 239,4 mIU/ml || Prog 26,70
    29.12 beta 339,0 mIU/ml 💔 || prog 25,64
    31.12 beta 569,8 mIU/ml || prog 19,58
    02.01.2026 beta 1281,7 mIU/ml 🤯 || prog 18,95

    23.02 I prenatalne - 6,25cm FHR: 151bpm - ryzyka niskie- 🩵
    15.04 II prenatalne - 346g chłopiec 🩵
    26.05 - 977g 🐻
    11.06 - 1309g 🐻
    preg.png
  • Nati96De Przyjaciółka
    Postów: 111 172

    Wysłany: 18 maja, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamacita u mnie będzie Hanna, najbliższą wizytę mam 25.05, a echo serca 10.06

    Ale Wy ruszacie z tymi wyprawkami. Aż zazdroszczę. U mnie pokoik cały w kartonach poprzeprowadzkowych i niestety wciąż pełnych 😬

  • Paula. Autorytet
    Postów: 3094 3871

    Wysłany: 18 maja, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro zapisuje sie z córką do lekarza. Jej nie przechodzi. U mnie szału nie ma. Moze za wiele mi nie pomoże ale przecież mąż zabral mi samochód i nie mialam jak sie wybrać dziś do miasta. Poprosiłam mamę o syrop islandzki. Czekałam do 18 az mi go przywiezie a ta wyskakuje do mnie z saszetkami z prenalen bo w aptece nie chciala jej sprzedac tego syropu bo powiedziala ze to dla ciężarnej. Wykończyć się idzie .

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Akcja rodzeństwo od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️
    03.06 - 100% zdrowego 🩵

    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
  • Flora96 Autorytet
    Postów: 419 675

    Wysłany: 18 maja, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamacita u nas prawdopodobnie będzie Aleksander 😊

    Dziewczyny a macie może jakaś sprawdzoną wanienke na stojaku? Szukam i szukam ale dużo opinii jest, że te wanienki są małe i starczają na krótko 🙁

    U nas też jeszcze remontowe graty, jutro fachowcy mają ostatni raz przyjechać na robotę ale już znalazłam tyle błędów do poprawki, że zobaczymy czy się nie przedłuży. Zaczynam się powoli irytować sytuacja remontowa i chciałabym zajac się ogarnianiem pokoju dla młodego. No nic, muszę jeszcze chwilę wytrzymać. Meble od stolarza mają być na początku czerwca więc się mega cieszę bo będę miała gdzie rzeczy pochować 😆

    08.24 6tc 💔
    11.25 cb 💔
    12.25 ⏸️🥹


    preg.png
  • Fox Autorytet
    Postów: 622 1136

    Wysłany: 18 maja, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flora96 ja mam Stokke ze stojakiem. Na początek tez mam nakładkę plastikową dla noworodka. Służy nam do teraz - rozkładamy ja pod prysznicem. I podejrzewam, że jeszcze trochę posłuży. Ja jestem zadowolona, ale to też zależy czego oczekujesz. Nam glownie zależało też zeby mało miejsca zajmowała nieużywana.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja, 19:23

    Flora96 lubi tę wiadomość

    91'
    10.2023⏸️->07.2024 🩵Synek

    07.2025 💔 7+2 (puste jajo)
    10.2025 💔 10+1 (chłopiec triploidia)

    21.12 ⏸️ 10 dpo
    27.12 beta 239,4 mIU/ml || Prog 26,70
    29.12 beta 339,0 mIU/ml 💔 || prog 25,64
    31.12 beta 569,8 mIU/ml || prog 19,58
    02.01.2026 beta 1281,7 mIU/ml 🤯 || prog 18,95

    23.02 I prenatalne - 6,25cm FHR: 151bpm - ryzyka niskie- 🩵
    15.04 II prenatalne - 346g chłopiec 🩵
    26.05 - 977g 🐻
    11.06 - 1309g 🐻
    preg.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17174 23898

    Wysłany: 18 maja, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flora96 wrote:
    Mamacita u nas prawdopodobnie będzie Aleksander 😊

    Dziewczyny a macie może jakaś sprawdzoną wanienke na stojaku? Szukam i szukam ale dużo opinii jest, że te wanienki są małe i starczają na krótko 🙁

    U nas też jeszcze remontowe graty, jutro fachowcy mają ostatni raz przyjechać na robotę ale już znalazłam tyle błędów do poprawki, że zobaczymy czy się nie przedłuży. Zaczynam się powoli irytować sytuacja remontowa i chciałabym zajac się ogarnianiem pokoju dla młodego. No nic, muszę jeszcze chwilę wytrzymać. Meble od stolarza mają być na początku czerwca więc się mega cieszę bo będę miała gdzie rzeczy pochować 😆
    Ja tega baby 102cm na stojaku z korkiem i zestawem odpływowym. Mialam z corka taka chicco pozyczoną od kolezanki ale mnie tylko wkurzała i w koncu i tak kupilismy taka jak tega. Mi sie najwygodniej kapie w tej. Potem mozna ja wstawic pod prysznic albo do duzej wanny jak bobas sobie juz siedzi.

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • Nutka15 Autorytet
    Postów: 715 517

    Wysłany: 18 maja, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yennefer no on mi właśnie jakoś też tak tłumaczył, jak ty napisałaś. Ale mi to ciężko z tego coś rozumieć 🙈 no zobaczymy, ile będzie u tej mojej lekarki za 2 tyg.

    Flora96 jak ci nie zależy na jakimś składaniu i masz miejsce itd, to ja polecam taka zwykła, że tak powiem najtańsza, na stelażu. My mamy dosyć duża wannę to potem jak mały już siedział i pluskał na całą łazienkę, to wkładaliśmy ją do wanny i tak się kąpał. Dosyć długo jej używaliśmy☺️

    Ooo Mamacita! Będą dwie Rozalki w naszym wątku😍 super 💗

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja, 19:15

    Flora96 lubi tę wiadomość

    ▫️'21 🧒🩵

    ▫️15.01.26 9dpo ⏸️🥹 Beta HCG 11.8 🫶
    ▫️17.01.26 11dpo Beta HCG 72.3 🫶
    ▫️19.01.26 13dpo Beta HCG 204 🫶
    ▫️9.02 CRL 9mm i ❤️
    ▫️23.03 I prenatalne ✅ dziewczynka👧🩷
    ▫️18.05 II prenatalne ✅ 21+1 391g💖

    preg.png
‹‹ 244 245 246 247 248 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Spokój rodziców zaczyna się od jednego sprytnego urządzenia. Czy niania elektroniczna to must have rodziców?

Pierwsze miesiące z dzieckiem to wyjątkowy czas, ale też nieustanna czujność i troska o jego bezpieczeństwo. Coraz więcej rodziców sięga po nowoczesne rozwiązania, które pomagają spokojniej czuwać nad snem malucha. Czy niania elektroniczna to rzeczywiście niezbędny element domowej wyprawki, czy tylko kolejny gadżet? Sprawdź, jak działa, co daje na co dzień i czy może realnie ułatwić życie rodzicom.

CZYTAJ WIĘCEJ