Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 🧡🍂 WRZESIEŃ 2026🍂🧡
Odpowiedz

🧡🍂 WRZESIEŃ 2026🍂🧡

Oceń ten wątek:
  • Eggi Znajoma
    Postów: 30 77

    Wysłany: 18 maja, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przychodzę po wizycie 😁 Mały już nie taki mały, mamy 675g chłopaka fikającego aż miło ❤️ szyjka troszkę się skróciła: z 39mm na 37, lekarka powiedziała, że wszystko gra i tego chcę się trzymać 🤞

    Pytałam też o ten poród francuski i to podobno mumbo jumbo, które nie robi różnicy ani matce ani dziecku... Podobnie jak zagadnęłam o środki przeciwzrostowe przy CC - twierdzi, że bardziej liczą się predyspozycje w gojeniu ran niż jakikolwiek środek. Wy też macie takie doświadczenia?

    Mamacita, wpiszesz proszę u mnie Mikołaja 😊? Mam też nowe wizyty: 15.06 u ginekolog i 29.06 III prenatalne

    FloristKa, Kate3330, Paula., Ounai, Trypcio, Laurelli, Nutka15, Paola2604, Fox, kasia1518, Flora96, Nati96De lubią tę wiadomość

    👩32🧔‍♂️38 + 🐈🐈🐈
    09.01 ⏸️ (2cs)
    12.01 maleństwo CRL 2,4mm, TSH 3,4 (Euthyrox 50ug)
    26.01 mamy 💗 (FHR 167), CRL 14mm
    23.02 maleństwo CRL 53mm
    27.02 wyniki NIFTY prawidłowe🎉 czekamy na Synka 💙
    02.03 USG prenatalne, Maluszek 6,78cm 💙
    23.03 149g Chłopczyka 🥰 1,5🍫😁
    20.04 348g Synka 😍 3,5🍫☺️
    04.05 459g - rośniemy! ☀️😊
    18.05 675g Mikołajka 🥰🌱
    16.06 1086g Maluszka 👶😊

    preg.png
  • FloristKa Ekspertka
    Postów: 155 178

    Wysłany: 18 maja, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula. wrote:
    Hej hej . Jakie masz teraz zalecenia po tym szwie ? Najważniejsze ze udało się go założyć. Do domu Cie juz wypisali ?

    Dzis miałam zakładany. Pewnie posiedzę do czwartku /środy. Zależy co powie Pani profesor. Na razie mam polegiwać.

    U mnie ma być Maksymilian ;) ^^

    Ja jeszcze nic nie kupuje. W sumie wszystko mamy po dzieciakach z rodziny..jedynie muszę zakupić nosidelko, dostawkę i spacerówkę.

    Łódź '91
    1. 🩷 2020
    2. 🩷2023 💔24tydz
    3. 🩵 2026 ⬇️
    preg.png
  • Kate3330 Autorytet
    Postów: 256 254

    Wysłany: 18 maja, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamacita ja proszę o wpisanie 6.07 III prenatalne.
    Co do imienia to dalej nie jesteśmy zdecydowani 😅 Póki co typy: Nikodem, Tobiasz, Iwo, Franek lub Tadeusz 😅 jak się zdecydujemy to napiszę 😅

    preg.png
  • kasia1518 Autorytet
    Postów: 3549 2447

    Wysłany: 18 maja, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elka🫐 wrote:
    Echo serca wyglada jak takie dokładne USG. Trwa myślę jakies 20 - 30 min. Moja Pani doktor przy okazji ważyła i sprawdzała szyjkę ale głównie dokładne sprawdzanie serduszka i wszystkich jego parametrów. Ja się bardzo cieszyłam ze je miala bo miałam wrażenie ze jest dużo dokładniejsze niż to standardowe usg na którym sie sprawdza tylko tętno i przepływy. Oczywiście nie wiem czy każdy lekarz tak robi ale jak któraś jest z Lublina moge polecić moja Doktorkę 🙂

    Ja jestem z Lublina tzn. Z okolic, ale w Lublinie mam lekarza tez Panią i będę rodzić na Staszica.
    Jak masz Panią doktor - to strzelam - chodzisz do Imedica może?

    kasia1518

    age.png
    age.png
    preg.png
    03.2025 💔 - zatrzymanie serduszka 7t2d - chłopiec - trisomia 15
    09.2025 - 💔 - brak akcji serca do 8tyg

    12.01.26:
    beta 1770,51 mUI/mg
    Progesteron 24.4 ng/ml
    14.01.26:
    beta 4425,68 mUI/mg
    Progesteron 28.3ng/ml

    Chłopiec 🩵
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17174 23898

    Wysłany: 18 maja, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate3330 wrote:
    Mamacita ja proszę o wpisanie 6.07 III prenatalne.
    Co do imienia to dalej nie jesteśmy zdecydowani 😅 Póki co typy: Nikodem, Tobiasz, Iwo, Franek lub Tadeusz 😅 jak się zdecydujemy to napiszę 😅
    Iwo to mi sie ze Zbuntowanym Aniołem kojarzy. Oj wszyscy się w Iwo kochali (albo w Milagros)

    Kate3330, Flora96 lubią tę wiadomość

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • Laurelli Autorytet
    Postów: 1193 1458

    Wysłany: 18 maja, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    FloristKa wrote:
    Hej dziewczyny. Ja sie do Was dołączę. Co prawda termin mam na 3 października, ale dziś miałam zakładany szew okrężny, wiec stawiam ze pewnie bede miala poród jakos w 28/27 tyg.

    Już Was tu podczytuje od jakiegos czasu ^^ mam nadzieję ze sie nie gniewacie;)


    Witaj w naszym gronie 🤗🤗✨

    FloristKa lubi tę wiadomość

    💃🏻35 🧔🏻‍♂️39
    🧬 PAI-1 4G/4G

    🌍 Życie & ciąża za granicą
    👧🏻 First baby girl 💖

    👼 10.2025 🕊️

    🤰🏻 03.02.2026 💖
    ✨ NIPT low risk & prenatalne OK
    🌸 13.05.2026 II prenatalne wszystko OK 🩷💎
    preg.png
  • Paola2604 Autorytet
    Postów: 381 474

    Wysłany: 18 maja, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My jeszcze nie rozmawialiśmy o imueniu , pewnie pod koniec ciąży ustalimy ☺️ ciągle nie możemy uwierzyć że jesteśmy już tak daleko a mimo wszystko zachowujemy taką jakby ostrożność. Kilka ubranek mam, z resztą jeszcze się wstrzymuje.

    @ Mamacita popraw proszę mój termin z OM mam 1.10

    Moje wizyty najbliższe:
    25.05 II prenatalne
    1.06 wizyta gin
    16.06 wizyta gin

    2009-puste jajo płodowe - poronienie samoistne
    2010- syn👶duphaston
    2021-ciąża zatrzymana, poronienie 9 tydz
    2013-córka👶duphaston, luteina, polocard
    2024-ciąża zatrzymana poronienie 8 tydz TR18, duphaston
    2024-ciaza zatrzymana,
    poronienie 11 tydz, duphaston
    2025-poronienie samoistne 6 tydz, duphaston+neoparin

    Po 6 ciąży MTHFR1268 homo+Pai/serpine homo

    Po 7 ciąży
    HLAC C1 grupa *07 *12

    Kir AA
    Obecne : 2DL1, 2DL3, 2DL4 norm, 2DL4del, 2DS4(del - 22p) 3DL1, 3DL2, 3DL3, 2DP1, 3DP1 norm

    Nueobecne: 2Dl2, 2DL5(grupa1) 2DL5 (grupa2) 2DS1, 2DS2, 2DS3, 2DS4norm, 2DS5, 3DS1.3DP1 var

    Zespol antyfosfolipidowy-wykluczony
  • Elka🫐 Koleżanka
    Postów: 49 96

    Wysłany: 18 maja, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia1518 wrote:
    Ja jestem z Lublina tzn. Z okolic, ale w Lublinie mam lekarza tez Panią i będę rodzić na Staszica.
    Jak masz Panią doktor - to strzelam - chodzisz do Imedica może?


    Taak i też będę rodzić na staszica 😊

    kasia1518 lubi tę wiadomość

    starania od 03.2024
    2 inseminacje nieudane 🤷‍♀️
    Listopad 2025 - rezygnacja z leczenia, start po Nowym Roku
    29.12.2025 beta 2037😮🥹
    02.01.2026 beta 9693 🥹🥹


    preg.png
  • kasia1518 Autorytet
    Postów: 3549 2447

    Wysłany: 18 maja, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula. wrote:
    Mi można Helenkę wpisac 😊

    Wogole wpadłam na pomysł do męża, że skoro będziemy umawiać się z ginem co do cesarki to może uda się go na buntować na 09.09 😃😃 wkoncu to bedzie 38 tydzień . No chyba, że sam zadecyduje jak mu będzie pasować od poniedziałku np zrobic cesarkę to nie bede sie kłócić ale moze da sie namówić 😃

    Zadzwoniła do mnie dziś kolezanka z ktora mamy caly czas kontakt telefoniczny . Mieszkamy dwa domy dalej i moja corka chodzi z jej synem do klasy. No ale ze ma male dziecko ktore ciągle choruje to sie sporadycznie widzimy bo nie chce mnie zarazić. No ale zadzwoniła dziś a ja tak chaotycznie jej coś opowiadałam przez tą chorobę ze zaczelam sie juz sama z siebie śmiać i mowie nie pogrążam sie dalej opowiem Ci jak wyzdrowieje 🙈🤣

    Gdybym więc pisala coś niedorzecznego to olejcie mnie po prostu 🙈😁😁

    Paula czemu akurat 9.09.?

    ja chciałam 5 września ale jak zobaczyłam że to sobota, no to niestety szanse marne na to a u nas jest tak
    Mąż 2 kwiecien
    Młodsza córka 3 październik
    Starsza córka 4 sierpnia
    Ja 6 luty

    I taka luka na 5 zostaje - no ale mało realne niestety

    kasia1518

    age.png
    age.png
    preg.png
    03.2025 💔 - zatrzymanie serduszka 7t2d - chłopiec - trisomia 15
    09.2025 - 💔 - brak akcji serca do 8tyg

    12.01.26:
    beta 1770,51 mUI/mg
    Progesteron 24.4 ng/ml
    14.01.26:
    beta 4425,68 mUI/mg
    Progesteron 28.3ng/ml

    Chłopiec 🩵
  • kasia1518 Autorytet
    Postów: 3549 2447

    Wysłany: 18 maja, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elka🫐 wrote:
    Taak i też będę rodzić na staszica 😊

    To może sie spotkamy na porodówce 😉

    W imedica w sumie jest kilka Pań doktor 😃
    Ja chodzę do profesor Adrianny od ponad 15 lat - dla mnie najlepsza doktor jaką znam - generalnie po tylu latach, to zna mnie na wylot 😁

    kasia1518

    age.png
    age.png
    preg.png
    03.2025 💔 - zatrzymanie serduszka 7t2d - chłopiec - trisomia 15
    09.2025 - 💔 - brak akcji serca do 8tyg

    12.01.26:
    beta 1770,51 mUI/mg
    Progesteron 24.4 ng/ml
    14.01.26:
    beta 4425,68 mUI/mg
    Progesteron 28.3ng/ml

    Chłopiec 🩵
  • Elka🫐 Koleżanka
    Postów: 49 96

    Wysłany: 18 maja, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia1518 wrote:
    To może sie spotkamy na porodówce 😉

    W imedica w sumie jest kilka Pań doktor 😃
    Ja chodzę do profesor Adrianny od ponad 15 lat - dla mnie najlepsza doktor jaką znam - generalnie po tylu latach, to zna mnie na wylot 😁


    Ja też do Adrianny 😆 chociaż ja od niedawna bo wcześniej chodziłam do luxmedu ale jak zdecydowałam o staszica to myślę ze to najlepszy wybór z tamtejszych lekarzy 🙂

    starania od 03.2024
    2 inseminacje nieudane 🤷‍♀️
    Listopad 2025 - rezygnacja z leczenia, start po Nowym Roku
    29.12.2025 beta 2037😮🥹
    02.01.2026 beta 9693 🥹🥹


    preg.png
  • kasia1518 Autorytet
    Postów: 3549 2447

    Wysłany: 18 maja, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elka🫐 wrote:
    Ja też do Adrianny 😆 chociaż ja od niedawna bo wcześniej chodziłam do luxmedu ale jak zdecydowałam o staszica to myślę ze to najlepszy wybór z tamtejszych lekarzy 🙂

    To na pewno zmiany nie będziesz żałowała - jest super.
    Niestety w szpitalu jest rzadko, skupia się na tej imedice- bo to w sumie jej centrum medyczne- ona jest właścicielką i na ciągłym doskonaleniu się, dużo jeździ zagranice w celach naukowych.
    U mnie przy dwóch cesarkach jej nie było ( w sumie obie byly nagłe i nieplanowane), ale mialam super ekipę lekarzy- to sobie żartujemy, że może na koniec teraz sie uda i będzie przy trzecim cięciu. Zawsze moglam na nią liczyć, nawet jak byla na urlopie, to pisalam jej sms-a i interweniowała, żeby mnie nie wypisali ze szpitala albo jak krwawienia dostalam, to w piątek o g. 22 do mnie dzwoniła.

    kasia1518

    age.png
    age.png
    preg.png
    03.2025 💔 - zatrzymanie serduszka 7t2d - chłopiec - trisomia 15
    09.2025 - 💔 - brak akcji serca do 8tyg

    12.01.26:
    beta 1770,51 mUI/mg
    Progesteron 24.4 ng/ml
    14.01.26:
    beta 4425,68 mUI/mg
    Progesteron 28.3ng/ml

    Chłopiec 🩵
  • Laurelli Autorytet
    Postów: 1193 1458

    Wysłany: 18 maja, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha serio macie tą samą Panią dr.???😁 ale zbieg okoliczności 🥰

    💃🏻35 🧔🏻‍♂️39
    🧬 PAI-1 4G/4G

    🌍 Życie & ciąża za granicą
    👧🏻 First baby girl 💖

    👼 10.2025 🕊️

    🤰🏻 03.02.2026 💖
    ✨ NIPT low risk & prenatalne OK
    🌸 13.05.2026 II prenatalne wszystko OK 🩷💎
    preg.png
  • Elka🫐 Koleżanka
    Postów: 49 96

    Wysłany: 18 maja, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Świat jest mały jednak 😃

    Mam ją z polecenia i od razu nam się spodobała także mam nadzieję że tak zostanie 🙂
    Może akurat spotkamy się na oddziale, kto wie.. 😀

    kasia1518 lubi tę wiadomość

    starania od 03.2024
    2 inseminacje nieudane 🤷‍♀️
    Listopad 2025 - rezygnacja z leczenia, start po Nowym Roku
    29.12.2025 beta 2037😮🥹
    02.01.2026 beta 9693 🥹🥹


    preg.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17174 23898

    Wysłany: 18 maja, 23:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To forum czasami jest takie małe - raz tu na jednym wątku były dwie dziewczyby, które znały się w realu, nawet na swoich weselach były ;) trzeba uważać :P

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • Laurelli Autorytet
    Postów: 1193 1458

    Wysłany: 19 maja, 01:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai wrote:
    To forum czasami jest takie małe - raz tu na jednym wątku były dwie dziewczyby, które znały się w realu, nawet na swoich weselach były ;) trzeba uważać :P

    Wwwwhat ?! 🙈🙈🙈🙈 haha nieźle

    💃🏻35 🧔🏻‍♂️39
    🧬 PAI-1 4G/4G

    🌍 Życie & ciąża za granicą
    👧🏻 First baby girl 💖

    👼 10.2025 🕊️

    🤰🏻 03.02.2026 💖
    ✨ NIPT low risk & prenatalne OK
    🌸 13.05.2026 II prenatalne wszystko OK 🩷💎
    preg.png
  • Paula. Autorytet
    Postów: 3094 3871

    Wysłany: 19 maja, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia1518 wrote:
    Paula czemu akurat 9.09.?

    ja chciałam 5 września ale jak zobaczyłam że to sobota, no to niestety szanse marne na to a u nas jest tak
    Mąż 2 kwiecien
    Młodsza córka 3 październik
    Starsza córka 4 sierpnia
    Ja 6 luty

    I taka luka na 5 zostaje - no ale mało realne niestety
    Tylko dlatego że dwie 9 są. Nie mam nic ważnego tego dnia. Ja urodziłam sie 14.01 mąż 30.05 córka 19.12 więc nie mam żadnej daty przybliżonej. Jedynie co we wrześniu mamy to rocznicę ślubu ale to na 23-go to już po terminie porodu i tak jest

    Szok normalnie. Przespałam całą noc. Trochę jak sie obudziłam to kaszel zaczął mnie męczyć ale o 8 zadzwonię do przychodni i umowie nas z córką niech chociaz lekarz nas osłucha.

    kasia1518 lubi tę wiadomość

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Akcja rodzeństwo od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️
    03.06 - 100% zdrowego 🩵

    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
  • Nutka15 Autorytet
    Postów: 715 517

    Wysłany: 19 maja, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Ja mam problem. Kiedyś Wam wspomniałam, że mam koleżankę, której dziecko ma cytomegalie wrodzona. Na szczęście u niego mocno w zdrowiu nie namieszała, ale ja cały czas unikam z nią kontaktu przez to, że ja cytomegalii nie przechorowałam... Ja to dziecko widziałam tylko 2 razy z daleka w wózku, ale teraz znowu dostałam zaproszenie do nich i ja już nie wiem co zrobić. Rozmawiałam z nią kiedyś o moich obawach i ona że on był leczony lekami przeciwwirusowymi za ponad tysiaka i on już nie zaraża i że mam nie przesadzać.. no ale zaś jak czytam to takie dziecko może wydalać wirusa kilka lat. Z drugiej strony musiałabym mieć kontakt albo z moczem, albo ze ślina żeby się zarazić, bo w powietrzu ten wirus nie krąży. Dzisiaj pół nocy o tym myślałam, bo ja naprawdę nie wiem co zrobić. Z jednej strony chciałabym pojechać, bo kiedyś byłyśmy bardzo zżyte,a teraz widzę, że już moja postawa zaczyna na nią wypływać, bo kontakt jest znikomy... Ale zaś nie chce narażać siebie i dziecka. Jeszcze najgorsze w tym jest to, że mamy też jedna wspólna koleżankę w ciąży i one się normalnie spotykają...

    ▫️'21 🧒🩵

    ▫️15.01.26 9dpo ⏸️🥹 Beta HCG 11.8 🫶
    ▫️17.01.26 11dpo Beta HCG 72.3 🫶
    ▫️19.01.26 13dpo Beta HCG 204 🫶
    ▫️9.02 CRL 9mm i ❤️
    ▫️23.03 I prenatalne ✅ dziewczynka👧🩷
    ▫️18.05 II prenatalne ✅ 21+1 391g💖

    preg.png
  • Fox Autorytet
    Postów: 622 1136

    Wysłany: 19 maja, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nutka moja pediatra by to podsumowała słowami: " chyba nie będzie Pani lizać kupy?" 🫣
    Jeśli nie przenosi się kropelkowo to ja bym się spotkała. Rozumiem Twoj strach i sama bym z dziesięć razy zrobiła sobie za i przeciw. Natomiast ciąża jest wystarczająco osamotniona, żeby jeszcze unikac ludzi którzy tego kontaktu chcą 🥹

    W pierwszej ciąży, jak były urodziny szwagra i sie dowiedziałam o tym, że ma zapalenie płuc i antybiotyk to sie z pod jego domu wróciłam sama do siebie. Przepłakałam pół wieczoru, a później się okazało że moja szwagierka tez juz byla wtedy w ciazy i tam byla i wszystko bylo ok. Dzisiaj bym pojechała i po prostu usiadła trochę dalej 😅

    Jakbyśmy miały unikac patogenow to również deoje dzieci powinnyśmy wyprowadzić z domu 🫣 bo to jednak mala fabryka.

    Także zrob tak, zeby nyc fair ze swoim sumieniem. Jeśli czujesz strach - kieruj sie nim. Jeśli czujesz, ze mozesz zaryzykować to może warto się spotkać

    Ounai lubi tę wiadomość

    91'
    10.2023⏸️->07.2024 🩵Synek

    07.2025 💔 7+2 (puste jajo)
    10.2025 💔 10+1 (chłopiec triploidia)

    21.12 ⏸️ 10 dpo
    27.12 beta 239,4 mIU/ml || Prog 26,70
    29.12 beta 339,0 mIU/ml 💔 || prog 25,64
    31.12 beta 569,8 mIU/ml || prog 19,58
    02.01.2026 beta 1281,7 mIU/ml 🤯 || prog 18,95

    23.02 I prenatalne - 6,25cm FHR: 151bpm - ryzyka niskie- 🩵
    15.04 II prenatalne - 346g chłopiec 🩵
    26.05 - 977g 🐻
    11.06 - 1309g 🐻
    preg.png
  • Kate3330 Autorytet
    Postów: 256 254

    Wysłany: 19 maja, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nutka15 ja na Twoim miejscu bym odpuściła - myślę że ta koleżanka też powinna zrozumieć i nie mieć o to jakiś pretensji. To nie jest tak że nie chcesz się z nią spotkać tylko minimalizujesz ryzyka.

    preg.png
‹‹ 245 246 247 248 249 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jakie witaminy warto suplementować w ciąży?

Ciąża to okres, w którym organizm kobiety potrzebuje zwiększonej ilości składników odżywczych. Właściwa suplementacja witamin wspiera rozwój dziecka i chroni zdrowie przyszłej mamy. Zanim jednak sięgniemy po jakiekolwiek preparaty, konieczna jest konsultacja z lekarzem prowadzącym ciążę, który dobierze suplementację dostosowaną do indywidualnych potrzeb.

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ