Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 🧡🍂 WRZESIEŃ 2026🍂🧡
Odpowiedz

🧡🍂 WRZESIEŃ 2026🍂🧡

Oceń ten wątek:
  • Laurelli Autorytet
    Postów: 1193 1458

    Wysłany: 18 maja, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też jestem w szoku że na tyle dni odważyła się pojechać, ja byłam mało płaczka i płakałam za mała jak byłam i kuzynków jak miałam 12-14 lat 🤣 nie lubiałam być nigdzie indziej jak w domu przy mamusi. I najbardziej miałam problem jak zmuszali mnie do jedzenia czegoś co nie lubiałam. Odrazu płacz

    Ouani ile opiekunów na jak wielką grupę dzieciaczków pojechało? I jak daleko od Was?

    💃🏻35 🧔🏻‍♂️39
    🧬 PAI-1 4G/4G

    🌍 Życie & ciąża za granicą
    👧🏻 First baby girl 💖

    👼 10.2025 🕊️

    🤰🏻 03.02.2026 💖
    ✨ NIPT low risk & prenatalne OK
    🌸 13.05.2026 II prenatalne wszystko OK 🩷💎
    preg.png
  • Laurelli Autorytet
    Postów: 1193 1458

    Wysłany: 18 maja, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Współczuję Wam bardzo tych przeziębień, rzeczywiście jak przychodzi ciąża powinien być odblokowany jakiś kod odporności. No helloooł 🙈

    Mam nadzieję że u wszystkich badania połówkowe w tym tygodniu to będzie czysta przyjemność oglądać maluszki i pięknie będą się ustawiać do badań w brzuszku 🥰 trzymam kciuki za każdą z Was

    Paula. lubi tę wiadomość

    💃🏻35 🧔🏻‍♂️39
    🧬 PAI-1 4G/4G

    🌍 Życie & ciąża za granicą
    👧🏻 First baby girl 💖

    👼 10.2025 🕊️

    🤰🏻 03.02.2026 💖
    ✨ NIPT low risk & prenatalne OK
    🌸 13.05.2026 II prenatalne wszystko OK 🩷💎
    preg.png
  • Flora96 Autorytet
    Postów: 419 675

    Wysłany: 18 maja, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie miałam skierowania na echo serca, nawet żaden z lekarzy mi o tym nie wspomnial więc domyślam się, że po prostu nie widzą takiej potrzeby. Jutro mam wizytę, mam nadzieję że mlody trochę przybrał na wadze, bo mam wrażenie że to maluszek będzie 😅 w tym tygodniu będę też dzwonić do szkoły rodzenia żeby się zapisać na zajęcia.

    Dzisiaj na obiad robię karkoweczke i kluski śląskie, już się nie mogę doczekać jak zjem 🤤

    Laurelli lubi tę wiadomość

    08.24 6tc 💔
    11.25 cb 💔
    12.25 ⏸️🥹


    preg.png
  • Fox Autorytet
    Postów: 622 1136

    Wysłany: 18 maja, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez w środę na Echo! 🙋‍♀️
    I również pierwszy raz, nie miałam nigdy tego badania. Natomiast martwi mnie, że to miało byc do 24 tygodnia? Mam nadzieję, ze to moje 24+5 jednak bedzie ok 🥺

    91'
    10.2023⏸️->07.2024 🩵Synek

    07.2025 💔 7+2 (puste jajo)
    10.2025 💔 10+1 (chłopiec triploidia)

    21.12 ⏸️ 10 dpo
    27.12 beta 239,4 mIU/ml || Prog 26,70
    29.12 beta 339,0 mIU/ml 💔 || prog 25,64
    31.12 beta 569,8 mIU/ml || prog 19,58
    02.01.2026 beta 1281,7 mIU/ml 🤯 || prog 18,95

    23.02 I prenatalne - 6,25cm FHR: 151bpm - ryzyka niskie- 🩵
    15.04 II prenatalne - 346g chłopiec 🩵
    26.05 - 977g 🐻
    11.06 - 1309g 🐻
    preg.png
  • Lisiakitka Ekspertka
    Postów: 212 211

    Wysłany: 18 maja, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fox jak ja dzwoniłam do rejestracji żeby się zapisać to Pani powiedziała że powyżej 21 tygodnia zapisują. Moim zdaniem czym później tym lepiej bo wszystko się kształtuje dopiero.

    Fox lubi tę wiadomość

  • Ounai Autorytet
    Postów: 17174 23898

    Wysłany: 18 maja, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matko i córko! Jak mnie moja teściowa drażni. W ogóle nie słucha. Mówiłam jej w tamtym tygodniu że przyjdzie do niej pismo ale ja już i tak zapłaciłam za kopię w sądziei nie będzie mi ono potrzebne. Dzwoni dziś i pyta czy ma mi wysłać, bo na pewno jest mi potrzebne. Po czym pyta czy się dobrze czuję, to mówię, że wczoraj było ryzyko, że pojadę do szpitala. A ona na to, że w takim razie mam się nie przemęczać i sobie odpoczywać. Wiec jej mówię, że nie ma problemu, jak ktoś do mnie przyjedzie i mi odbierze dzieci, ugotuje, wypierze i posprząta to ja sobie chętnie poleżę. A teściowa do mnie "no masz przecież męża". Więc mówię, że mój mąż pracuje po 12h plus weekendy. Na co usłyszałam, że no ona nie może przyjechać mi pomóc i w sumie to już musi kończyć. Wrrrrrrr jak ja tej kobiety nie znoszę! Wkurzona dodałam tylko, że wszyscy wokól są tacy chętni do udzielania rad o tym jak to mam się oszczędzac ale do pomocy jakoś nikogo nie ma.

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17174 23898

    Wysłany: 18 maja, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flora, ja tez nie ide. Oni najczesciej kieruja jak widza cos niepokojacego albo jak w wywiadzie wychodzi na to, ze mogloby byc zwiekszone ryzyko.

    Flora96 lubi tę wiadomość

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • Flora96 Autorytet
    Postów: 419 675

    Wysłany: 18 maja, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No z tą pomocą to zawsze tak jest, moja przyjaciółka mówiła, że tak to każdy chętny zeby mieć wnuka a jak przyjdzie co do czego to nikt nie ma czasu i chęci żeby pomóc 🥲 moi rodzice mieszkają 40 minut od nas a teściowie ponad 2 godziny drogi. Teściowa już przeżywała fakt, że będę musiała dziecko do żłobka oddać jak będę chciała wrócić do pracy. Jakbym była jedyna, która będzie w takiej sytuacji 😅 poza tym, ona zajmuje się dzieckiem szwagierki i narzeka jaka zmęczona jest, że więcej ma pracy przy dziecku niż jak chodziła do pracy. Więc jakbym miała słuchać jak mi każdy narzeka na opiekę nad dzieckiem to wolę chyba już dać do tego żłobka

    08.24 6tc 💔
    11.25 cb 💔
    12.25 ⏸️🥹


    preg.png
  • Paula. Autorytet
    Postów: 3094 3871

    Wysłany: 18 maja, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai wspolczuje podejścia teściowej.
    Moja teściowa wtrącała sie bardzo po porodzie córki w dodatku opiekowała się dziewczynką znajomych która urodziła się tego samego dnia co Marysia. Tylko tamta urodziła sie o czasie . Nie musze mowic jak bardzo je porównywała i jak bardzo sprawiała mi tym przykrość? Bo moje dziecko ogólnie to świetnie sobie ze wszystkim radziło ale w swoim czasie. Pozniej jak zaczela sie jeszcze czepiać ze ciągle jeździmy na rehabilitację tak się odcięłam
    Powiedzialam mężowi co mi leży na wątrobie i nie zamierzam tego tolerować i ze jego mama szybko wnuczki nie zobaczy. On jej to powtorzyl . Przez dobre pół roku jej nie odwiedziliśmy. Pozniej byla babcią na medal. Nie wtrącała się, pomagała jak była potrzeba i nie mogłam już złego słowa na nią powiedziec
    Najgorsze w tym wszystkim było to ze zachorowała na raka i rok po diagnozie zmarła. Już 2.5 roku jak nie żyje.
    Szkoda ze Marysia miala tak krótko babcie i żałuję że Helenka jej nawet nie pozna ...

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Akcja rodzeństwo od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️
    03.06 - 100% zdrowego 🩵

    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17174 23898

    Wysłany: 18 maja, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj Flora, moja teściowa też nie może przeżyć jeśli coś robię inaczej niż robiła to ona. Terroryzowała mnie o karmienie piersią z pierwszym dzieckiem. Ogólnie opowiem Wam hit. Jak syn miał 3 miesiące byliśmy u teściowej i zostawiliśmy go z babcią żeby wyjść sobie ze znajomymi. Wiecie, dziecko smoczkowo butelkowe więc nie było problemu. Daliśmy wytyczne: dziecko śpi, nakarmione, jak zacznie kwilić to włącz szumisia, daj mu smoczka i potelep wózkiem (wiecie tak na amortyzatorach góra dół), bo wystarczyła kilka razy tak bujnąć i jak poczuł bujanie i usłyszał szumisia to szedł sobie spać dalej. Siedzimy z tymi znajomymi a tu telefon, że musimy wracać bo małego nie da się uśpic. Wchodzimy do mieszkania a tam taka scena: teściowa jezdzi wozkiem bez telepanie przod tył (czyli robi cos zupelnie odwrotnego od tego co kazalismy jej zrobic), dziecko drze sie w niebogłosy, bez smoczka a ona do niego mówi "Nie płacz już, nie potrzebujesz smoczka, jesteś już dużym chłopcem, Twój tata w tym wieku już nie miał smoczka". No nas wmurowało. Syn chyba nie zrozumiał, że jest dużym dzieckiem bo smoka chętnie wziął, a teściowa powiedziała, że uznała, że jeżdzenie tył przód sprawdzi się lepiej. Uśpiliśmy go spowrotem, godzine pozniej znowu wracalismy i przy 3 telefonie powiedzialm mezowi ze ja wracam do dziecka a on niech zostanie u znajomych bo to nie ma sensu, ona i tak zrobi po swojemu.

    Oczywiscie byly tez pretensje ze za malo ja odwiedzamy (no tak, bo z niemowlakiem jechac odwiedzic mamusie 250km dalej to błahostka), ze jestem zla matka bo dziecko idzie do niani a ja zakladam firme, a potem jeszcze gorsza bo drugie poszlo do zlobka a ja wrocilam do pracy tylko po to zeby sie dorobic domu a nie dlatego ze musialam, do pierwszego dziecka przyjechala z katarem, bolem gardla i kaszlem bo odwiedzenie pierwszego wnuka jest wazniejsze niz zarazenie go i wiele, wiele innych.

    Ale przed slubem nie bylo lepiej, robila wszystko zebysmy się rozstali, aż doszło do tego, że mąż powiedział jej, że albo mnie aakceptuje albo go w ogóle nie będzie widywac, bo powołania na księdza nie ma, gejem już nie zostanie, a kobietę na resztę zycia wybrał. Na weselu była najwazniejsza osoba i chciala za nas kazda decyzje podejmowac itd

    A teraz wziela pod opieke siostre z postepujaca demencja, nie potrafi sie nia zajmowac, nie ma zielonego pojecia na czym polega otepienie starsze, popelnia wszystkie mozliwe bledy przez co choroba postepuje szybciej niz gdyby ciocia byla w osrodku, w zwiazku z tym my tam nie jezdizmy bo nie mamy gdzie spac (teraz zaczniemy bo mam znalazl mieszkanie do wynajecia w bloku obok i tam bedziemy nocowac), ona nie jezdzi do nas bo nie ma z kim siostry zostawic ale ma pretensje do nas ze za malo wnuki widuje. Ostatnio mi mowi zebym dzieci na wakacje do niej wyslala a ja pytam co planuje z nimi robic, no bo wiemy ze na plac zabaw nie wyjdzie bo z ciotka nie ma kto zostac, ogolnie nie zabierze ich nigdzie poza obreb mieszkania i czy uwaza, ze przynoszenie kanapek siostrze i ogladanie bajek w tv to jest ta swietna rozryka wakacyjna dla dzieci.

    A w ogole dzwoni do mnie w niedziele i mowi ze moj syn nie odbiera od niej telefonu. Wiec jej mowie tak troche zartem, ze moze nie chce z nia rozmawiac, dlatego nie odbiera (choc obstawiam ze nie odbieral bo gral z kolegami online) no i sie obrazila bo jak moge twierdzic ze wnuk nie chce z nia rozmawiac :P

    Tak wiec ja sie trzymam od mojej tesciowej z daleka bo to jest mega toxic człowiek.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja, 13:16

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17174 23898

    Wysłany: 18 maja, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja właśnie kupiłam mężowi w prezencie od najmłodszego dziecka bluzę do noszenia taką przód tył :D
    Jeszcze coś od pozostałych muszę wymyślić ;) On sam w życiu by sobie nie kupił bo powiedziałby że jest za droga, a tak będzie mieć. W dodatku bluza jest taka fajna, że można wpiąć panel i nosić z bobasem z przodu, z bobasem z tyłu albo wypiąć panel i nosić bez bobasa :D

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • KarolinaKika Autorytet
    Postów: 2274 1721

    Wysłany: 18 maja, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny gdyby któraś szukała wyprawki to polecam z okolic Gdańska Pani ma super zestaw do sprzedania
    https://www.vinted.pl/member/110614774-momon0

    Te i wiele innych rzeczy w super stanie ja akurat kupiłam huśtawkę .mysle ze warto się odezwać
    1) Dostawka Tutti bambini 350zl
    2) Huśtawka elektryczna Fisher Price 200zl
    3) Zestaw Fisher price (sit me up, bujaczek i krzesełko do karmienia) 150zl
    4) Cybex fotelik
    samochodowy 200zl
    5) Kokon 100zl
    6) Wanienka skladana 50zl
    7) Ubranka rozm 62-68 250zl
    8) Wklad antyrefluksowy do łóżeczka 70zl

    GRATISY DO ZESTAWU:
    Stojak drewniany, karuzela do dostawki + komplet do spania, mata, laktator, zabawki+grzechotki, rożek z poduszką
    https://zapodaj.net/plik-IYf2EinDkb
    https://zapodaj.net/plik-nMQhPPlJ2B
    https://zapodaj.net/plik-V64WwzOiLa
    https://zapodaj.net/plik-KArp1OLwZM
    https://zapodaj.net/plik-CYlzeeluzS

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja, 13:42

    1 IVF - 5 🥚- 2 zarodki / 29.07.2024 ET 2 zarodków ❌
    2 IVF -3 🥚- 1 zarodek /26.09.2024 ET 1 zarodek trzydniowy ❌
    3 IVF długi protokół - 4 🥚 - 2 zarodki
    Jeden zdegenerował
    22.02.2025 ET 4.1.2
    7dpt beta 52,8 9dpt beta 149 11dpt beta 410 13dpt beta 1205
    07.04 poronienie 7/9 tc 💔
    4 IVF czerwiec 2025 długi protokół - 3🥚-1 zarodek nie przetrwał . Brak transferu
    5 IVF KD ❄️❄️❄️❄️❄️
    18.12 FET 4.1.2
    7dpt ⏸️
    9dpt 164
    11 dpt 460
    25 dpt ♥️
    16+3 🩷👧

    preg.png

    AMH 10.23 -0,65
    06.24 -0,47
    05.25 - 0,44
    On
    10.2023 azzospermia ( po odblokowaniu wszystkie wyniki wróciły do normy poza fragmentacją 30%)
  • Mamacita Autorytet
    Postów: 361 751

    Wysłany: 18 maja, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, widze, ze sporo z Was juz zdecydowalo o imieniu, czy chcecie zebym powpisywala na 1 strone przy dacie porodu? Jesli tak, to polubcie moja wiadomosc
    Uzupelnilam tez troche wizyty, mam nadzieje, ze niczego nie przeoczylam 😇​

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja, 15:31

    Nutka15, Trypcio, Laurelli, Ounai, Paula., Nati96De, Eggi, kasia1518 lubią tę wiadomość

    💃🏼33🕺🏻30
    Starania o 1 👶🏻od 08/25 - 6 cs
    💔​ 10/25 biochem

    IO, PCOS

    🌟 15.01 - 7mm z serduszkiem 💓​
    🌟 30.01 - 22 mm, FHR 184
    🌟 20.02 - 55 mm 🍓ryzyka niskie
    🌟 24.03 - 157 g 🩷👧​
    🌟 06.05 - 547 g 🩷

    preg.png
  • Yennefer# Autorytet
    Postów: 277 350

    Wysłany: 18 maja, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai wrote:
    Matko i córko! Jak mnie moja teściowa drażni. W ogóle nie słucha. Mówiłam jej w tamtym tygodniu że przyjdzie do niej pismo ale ja już i tak zapłaciłam za kopię w sądziei nie będzie mi ono potrzebne. Dzwoni dziś i pyta czy ma mi wysłać, bo na pewno jest mi potrzebne. Po czym pyta czy się dobrze czuję, to mówię, że wczoraj było ryzyko, że pojadę do szpitala. A ona na to, że w takim razie mam się nie przemęczać i sobie odpoczywać. Wiec jej mówię, że nie ma problemu, jak ktoś do mnie przyjedzie i mi odbierze dzieci, ugotuje, wypierze i posprząta to ja sobie chętnie poleżę. A teściowa do mnie "no masz przecież męża". Więc mówię, że mój mąż pracuje po 12h plus weekendy. Na co usłyszałam, że no ona nie może przyjechać mi pomóc i w sumie to już musi kończyć. Wrrrrrrr jak ja tej kobiety nie znoszę! Wkurzona dodałam tylko, że wszyscy wokól są tacy chętni do udzielania rad o tym jak to mam się oszczędzac ale do pomocy jakoś nikogo nie ma.


    O taaaak też to uwielbiam. Najlepsza jest moja ginekolog (tak wiem , doprowadza mnie do szału ). Ciągle mi wpycha L4, ja nie chcę 😂 i mówię jej że w domu też ROBIĘ i to dużo , mam wrażenie że czasem jestem bardziej zmęczona w domu niż w pracy . Mąż ma często doby, popołudnia,więc dzieci trzeba zawieźć na zajęcia popołudniowe, ogarnąć potem umyć spanie jedzenie itp. no wiadomo samo życie.
    A ta mi mówi - nie no ale chyba KTOŚ będzie pomagał w domu ?
    To ja jej mówię, że tak, już czeka na mnie sztab służących, którzy wszystko za mnie ogarną a ja będę leżeć xD a ta patrzy na mnie jak na debilke.
    Nie wiem czy ludzie życia nie znają..

    Jak miałam pessar w 2 ciąży i szyjkę 1 cm, to też zostawałam sama z 2,5 rocznym dzieckiem bo mąż szedł na dyżur ! Żeby go nie podnosić to nauczyłam go wchodzić do wanny po schodkach plastikowych. Musiałam sobie jakoś radzić.
    W tych czasach niestety babcie są albo zapracowane albo używają życia;) i już nie ma tak dobrze jak kiedyś, że dzieci wychowywało pół wsi.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja, 14:25

    38 lat
    🩵 2018
    🩵 2021

    preg.png
  • Nutka15 Autorytet
    Postów: 715 517

    Wysłany: 18 maja, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Ja już po połówkowych. Boże jaki uparciuch z tej mojej Rozalki! Leżała na brzuchu i zapierała się nogami o ścianę macicy i za nic nie chciała się obrócić.Lekarz nie mógł dokładnie obejrzeć serduszka... Aż mnie brzuch boli od walenia i uciskania tą głowicą przez lekarza. Wysłał nas na spacer do biedronki po sok i coś słodkiego. No i kładę się po 20 minutach, a ta dalej tak leży!!! I znowu na spacer 🙈 wtedy już poszłam na schody, skakałam na jednej nodze, ruszałam biodrami, biegłam chwilę 🤣 kładę się zaś i ona znowu tak lezy! Ale nie zapierała się juz tak sztywno nogami i lekarz jakoś zbadał to co miał zbadać 🙈 do zdjęcia 3d też się zasłaniała rękami 🙈 lekarz z mężem się śmiali, że niezłe fochy już odstawia🤣
    Z małą wszystko ok. Ma 400g i wszystkie parametry są w normie. Ale ja zaś mam się ciut oszczędzać. Mam łożysko na przedniej ścianie, to wiedziałam, ale nisko. Do tego szyjka ma 2.99cm i przez to wszystko lekarz mówił, żeby nie szaleć z dźwiganiem, długim chodzeniem, ale plackiem leżeć nie muszę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja, 14:59

    Mamacita, Trypcio, Laurelli, KarolinaKika, Ounai, Paola2604, Kate3330, Paula., Nati96De, Flora96, Eggi, kasia1518 lubią tę wiadomość

    ▫️'21 🧒🩵

    ▫️15.01.26 9dpo ⏸️🥹 Beta HCG 11.8 🫶
    ▫️17.01.26 11dpo Beta HCG 72.3 🫶
    ▫️19.01.26 13dpo Beta HCG 204 🫶
    ▫️9.02 CRL 9mm i ❤️
    ▫️23.03 I prenatalne ✅ dziewczynka👧🩷
    ▫️18.05 II prenatalne ✅ 21+1 391g💖

    preg.png
  • Laurelli Autorytet
    Postów: 1193 1458

    Wysłany: 18 maja, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opowieści o Waszych teściowych są niezłe! Ja naszczescie takich nie mam, dużo napewno robi mieszkanie z dala od siebie i moja teściowa ma córkę to jej się wtrąca, bo mi nieraz opowiada a my mamy spokój 🤣

    Nutka a to uparcioszek wstydzioszek nie dawała się zbadać 🤣

    Ja też nie mam żadnego zalecenie do echa serca ale położna sprawdzała dokładnie na połówkowych serduszko kilka razy przepływy i słuchała itp. Więc to mnie uspokoiło.

    Jak u Was z waga? Jakie aktualizacje ? Mi się już pokazało 6 kg na plus. Poprostu z tyg na tydzień 🤣 ale czytałam że to dużo wody może być a ja jestem spragniona cały dzień ze pije jak na wiecznym kacu 🤣

    💃🏻35 🧔🏻‍♂️39
    🧬 PAI-1 4G/4G

    🌍 Życie & ciąża za granicą
    👧🏻 First baby girl 💖

    👼 10.2025 🕊️

    🤰🏻 03.02.2026 💖
    ✨ NIPT low risk & prenatalne OK
    🌸 13.05.2026 II prenatalne wszystko OK 🩷💎
    preg.png
  • KarolinaKika Autorytet
    Postów: 2274 1721

    Wysłany: 18 maja, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na L4 bardzo dużo zyskałam bo przez premie i dodatki wskoczyło mi to w podstawę więc teraz na L4 dostaje prawie dwie wypłaty . Więc nie mam problemu z tym i nawet zamiaru pracować ;)

    1 IVF - 5 🥚- 2 zarodki / 29.07.2024 ET 2 zarodków ❌
    2 IVF -3 🥚- 1 zarodek /26.09.2024 ET 1 zarodek trzydniowy ❌
    3 IVF długi protokół - 4 🥚 - 2 zarodki
    Jeden zdegenerował
    22.02.2025 ET 4.1.2
    7dpt beta 52,8 9dpt beta 149 11dpt beta 410 13dpt beta 1205
    07.04 poronienie 7/9 tc 💔
    4 IVF czerwiec 2025 długi protokół - 3🥚-1 zarodek nie przetrwał . Brak transferu
    5 IVF KD ❄️❄️❄️❄️❄️
    18.12 FET 4.1.2
    7dpt ⏸️
    9dpt 164
    11 dpt 460
    25 dpt ♥️
    16+3 🩷👧

    preg.png

    AMH 10.23 -0,65
    06.24 -0,47
    05.25 - 0,44
    On
    10.2023 azzospermia ( po odblokowaniu wszystkie wyniki wróciły do normy poza fragmentacją 30%)
  • KarolinaKika Autorytet
    Postów: 2274 1721

    Wysłany: 18 maja, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamacita ja jestem za wpisaniem imion ale my mamy póki co 3 typy i nie wiemy które wybrać 😀

    W ogóle to wyprawka u mnie ruszyła . Tyle rzeczy dostałam ostatnio że sok . Z większych rzeczy mam dwa wózki espiro 2w1 i greentoma 2w1. Dostaliśmy też nosidełko cybexa , bujaczek , wanienkę i łóżeczko kupiliśmy nowe . Kupiłam dzisiaj huśtawkę która sprawdziła się u mojej córki . Ciuszki w większości są . Parę paczek pampersów już też kupiłam na promo . Więc zostaje jakaś drobnica no i dla mnie do szpitala ale z tych grubszych rzeczy już ogarnięte

    Mamacita, Laurelli, kasia1518 lubią tę wiadomość

    1 IVF - 5 🥚- 2 zarodki / 29.07.2024 ET 2 zarodków ❌
    2 IVF -3 🥚- 1 zarodek /26.09.2024 ET 1 zarodek trzydniowy ❌
    3 IVF długi protokół - 4 🥚 - 2 zarodki
    Jeden zdegenerował
    22.02.2025 ET 4.1.2
    7dpt beta 52,8 9dpt beta 149 11dpt beta 410 13dpt beta 1205
    07.04 poronienie 7/9 tc 💔
    4 IVF czerwiec 2025 długi protokół - 3🥚-1 zarodek nie przetrwał . Brak transferu
    5 IVF KD ❄️❄️❄️❄️❄️
    18.12 FET 4.1.2
    7dpt ⏸️
    9dpt 164
    11 dpt 460
    25 dpt ♥️
    16+3 🩷👧

    preg.png

    AMH 10.23 -0,65
    06.24 -0,47
    05.25 - 0,44
    On
    10.2023 azzospermia ( po odblokowaniu wszystkie wyniki wróciły do normy poza fragmentacją 30%)
  • Mamacita Autorytet
    Postów: 361 751

    Wysłany: 18 maja, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trypcio widzialam ze polubilas, ale nie umiem sie doszukac w Twoich wiadomosciach imienia dla dziecka, czy udalo sie Wam juz zdecydowac? 🙂​

    💃🏼33🕺🏻30
    Starania o 1 👶🏻od 08/25 - 6 cs
    💔​ 10/25 biochem

    IO, PCOS

    🌟 15.01 - 7mm z serduszkiem 💓​
    🌟 30.01 - 22 mm, FHR 184
    🌟 20.02 - 55 mm 🍓ryzyka niskie
    🌟 24.03 - 157 g 🩷👧​
    🌟 06.05 - 547 g 🩷

    preg.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17174 23898

    Wysłany: 18 maja, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No u mnie waga nadal na minusie, choć w ostatnim tygodniu trochę skoczyło więc już wracam do pilnowania się co i ile jem i zwiększenia ilości warzyw.

    U mnie mąż wreszcie zrozumiał, że jak nie odgraci garażu to będzie mieć zagracony salon i obiecał wziąć się do roboty. Ja dziś zamówiłam ręcznik dla małej, może kliknę tez wanienkę. i kręcę mężowi w brzuchu dziurę o nową chustę :P

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
‹‹ 243 244 245 246 247 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gdzie rodzić - wybór szpitala do porodu

Poród to wyjątkowa chwila. Wraz ze zbliżającym się terminem porodu, wiele kobiet zastanawia się gdzie rodzić. Warto poświęcić trochę czasu na wybór szpitala, w którym chciałabyś aby przyszło na świat Twoje dziecko. Przeczytaj jak się do tego dobrze przygotować, czym się kierować przy wyborze szpitala i jakie informacje zebrać na temat wybranej placówki.   

CZYTAJ WIĘCEJ