🧡🍂 WRZESIEŃ 2026🍂🧡
-
WIADOMOŚĆ
-
Nie wszyscy mają wycieki. U mnie córka była wyłącznie kp a nigdy nic mi nie wyciekało, nawet podczas karmienia. Nie musiałam używać żadnych wkładek laktacyjnych.
Flora, kojarzysz na jaki model wózka sierpniowki tak długo czekają?
Ja też myślę żeby zmienić potem spacerówkę, ale szczerze mówiąc jeszcze nie znalazłam takiej fajnej jak nasza 10-letni mamas and papas.
Podjechałam dziś do biura paszportowego zapytać czy wpłynął wniosek o paszport córki a pani jak zobaczyła mój brzuch mówi, że jeszcze podejdzie coś sprawdzić bo w systemie widzi tylko że ktoś się tym zajmował już. I okazało się, że paszport już jest, więc dziś odbieramy i mąż mówi, że szuka w takim razie last minute
Podjechałam sobie też auto umyć i powiem Wam, że dziś nawet szorowałam szczotką, ale i tak nie zeszły mi takie plamki co je mam na aucie z czegoś co u nas kapie. Nie mam pojęcia co to jest, ale na oknach dachowych też mamy tego pełno.👩🏻🦰41🧔🏻39
👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
👱🏻♀2020 3520g SN (1cs) 38+3
6cs po usunięciu jajowodu
CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)
AMH (4dc) 1,83 ng/ml
Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
23.04 19+0 251g
25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
30.04 Gensulin N - insulina nocna
13.05 20+5 379g
Insulina nocna 12j
Rośnij maluszku

-
Ja też póki co żadnych wycieków nie mam. W 19 tc byłam na usg piersi i radiolog mówiła że są już poszerzone te kanały mlekowe.
Nie wyspałam się dziś totalnie - po 3 wstałam na siku i do 6 przewracałam się z boku na bok. Obudziłam nawet małego bo później wiercił się razem ze mną 😅
Ounai fajnie że kompleksowo obsłużyli Cie w tym biurze paszportowym 😃 mnie ostatnio Pani z dzieckiem przepuściła w kolejce w aptece - chłopy i starsze babki stały przede mną i nic, a ona z takim chłopcem ok 5 lat (widać też że chłopcu się nudziło i chciałby szybko odhaczyć) puściła mnie przodem
-
Jakie u was temperatury? U mnie na niedzielę prognozują 38 stopni dziś 30 i już od rana chodzi klimatyzacja, ciężkie dni przed nami 🫡
-
Tak, nawet mi powiedziała, że jak przyjdę z córką odebrać to mam wejść i powiedzieć że w ciąży jestem bo mam pierwszeństwo.
W ogóle ostatnio trafiam na bardzo miłych ludzi, którzy mnie przepuszczają.
My z mężem też zawsze przepuszczamy ciężarne albo czasami podchodzę do kasjerki i mówię, że tu Pani w ciąży stoi. I dzieciom też tłumaczę że tak trzeba robić. Ale zauważyłam, że obecnie rodzice nie przekazują dzieciom takich wartości. Nawet jeśli sami tak robią to mało kto uczy tego dzieci i nasze córki nie będą już mogły liczyć na gentlemanów niestety.👩🏻🦰41🧔🏻39
👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
👱🏻♀2020 3520g SN (1cs) 38+3
6cs po usunięciu jajowodu
CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)
AMH (4dc) 1,83 ng/ml
Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
23.04 19+0 251g
25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
30.04 Gensulin N - insulina nocna
13.05 20+5 379g
Insulina nocna 12j
Rośnij maluszku

-
Ja w piątek czekałam na opóźniony pociag 2h, na dworcu cieplej niż na dworze, pełen dworzec bo wszystkie pociągi były opóźnione. Już było mi tak duszno ze myslalam ze zemdleje ale nikt mi miejsca nie przepuścił żebym mogła sobie usiąść... a stałam głównie obok 3 dziewczynek w wieku ok 16-18 lat. Mam siostrę duzo młodsza w tym wieku i wiem ze ona by napewno przepuściła, ale chyba jest w mniejszości
Wiadomość wyedytowana przez autora: Dzisiaj, 10:19
-
Ja wczoraj miałam bardzo miłe sytuację w dino, najpierw pan mnie przepuścił na mięsnym a później drugi pan mnie przpuscil w kolejce do kasy. Niestety starsze baby wzdychały i były bardzo niezadowolone a ja byłam w szoku, że Pan kazał mi przejść na początek kolejki, bo miał tylko pierś z kurczaka do skasowania 🥹 bardzo podziękowałam, bo jednak w te upały coraz gorzej mi wystać. Już nawet się nie maluje bo wszystko ki z twarzy spływa.
Dziewczyny czekają bodajże na muuvo fold, ale właśnie na te w odcieniach bezowych/ kawowych. Już się śmiały, że najważniejsze żeby fotelik był a najwyżej wózek się później odbierze 😅 -
Niby takie czasy że wszystko dostępne od ręki a tyle na wózki trzeba czekać 😱
-
Muszę się pochwalić, bo przyszedł mi wkład / ochraniacz do kosza mojżesza z prześcieradełkiem. Nie jestem fanką baldachimów, ale córka marzyła o tym, żeby siostra miała baldachim więc już odżałowałam te 60zł na woal

Laurelli, Kate3330, Paola2604, Mamacita, Nutka15, Flora96 lubią tę wiadomość
👩🏻🦰41🧔🏻39
👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
👱🏻♀2020 3520g SN (1cs) 38+3
6cs po usunięciu jajowodu
CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)
AMH (4dc) 1,83 ng/ml
Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
23.04 19+0 251g
25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
30.04 Gensulin N - insulina nocna
13.05 20+5 379g
Insulina nocna 12j
Rośnij maluszku

-
Ounai wrote:
Ale piękny kosz 🥰 dla malutkiej księżniczki -
Słysząc właśnie te historie o czasie oczekiwania na wózki, swój zamówiliśmy już w maju 😁
ale w sumie długo nie czekaliśmy, bo max miesiąc i teraz w sklepie czeka na odbiór - chcemy odebrać go na początku sierpnia, żeby od tego czasu naliczała się gwarancja.
A czeka na nas Venicci Upline 3 Aloe.
Wczoraj na kontroli okazało się, że w brzuchu już prawie 2kg bobasa, więc i brzuch dość już pokaźny - coraz bardziej się nastawiam na poród w sierpniu, niż na początku września 😃
Chciałam dodać fotkę przez Zapodaj.net, ale wklejając link do treści posta, nie chce się on dodać.
Wiecie może czy można tu wrzucać zdjęcia w inny sposób?
Czy któraś z Was badała u siebie B12?
Ja mam ją w normach, nieco ponad 300. Ale dietetyczka sugeruje, że powinnam mieć koło 500 i że sugeruje suplementy.
Z kolei ginekolog mówi, że jest ok i że jak coś to u kobiet w ciąży, jeśli dają B12, to w formie iniekcji.
I bądź tu mądra.
Może akurat rozmawiała z gine na ten temat?
Trypcio lubi tę wiadomość
-
All_in_one wspaniały kolor wózka 🥰
U nas tak samo Kate wszystko popakowane w kartonach stoi. Kosz Mojżesza co prawda luzem ale nie ma nic założone jeszcze. Więc jest zwykłym koszem 🤪
Zacznę w sierpniu wszystko szykować. -
Kupiłam używany więc już był złożony. Ten ochraniacz mógłby być trochę większy, mam jakiś wyjątkowo duży ten kosz. Jeszcze i tak muszę dać do krawcowej ten ochraniacz zeby mi wyciela i obrobiła dziurę na uchwyt i dziurki na ten baldachim.Kate3330 wrote:Pięknie Ounai! 😍 zazdroszczę że masz już to tak rozłożone i wyeksponowane. U mnie póki co wszystko w kartonach czeka na sypialnię i myślę że jak w sierpniu zabiorę się za składanie to będzie dobrze 😅
All_in_one ja nie badam, ale B12 ma byc w gornej granicy normy i wtedy jest ok.
Zdjecia mozesz dodawac przez imgbb, a nie dodalo Ci sie bo masz za mało postów. Takie zabezpieczenie zeby specjalisci od marketingu szeptanego nie wpadali tylko po to zeby link wrzucic.
All_in_one lubi tę wiadomość
👩🏻🦰41🧔🏻39
👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
👱🏻♀2020 3520g SN (1cs) 38+3
6cs po usunięciu jajowodu
CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)
AMH (4dc) 1,83 ng/ml
Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
23.04 19+0 251g
25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
30.04 Gensulin N - insulina nocna
13.05 20+5 379g
Insulina nocna 12j
Rośnij maluszku

-
Ounai wrote:
All_in_one ja nie badam, ale B12 ma byc w gornej granicy normy i wtedy jest ok.
Zdjecia mozesz dodawac przez imgbb, a nie dodalo Ci sie bo masz za mało postów. Takie zabezpieczenie zeby specjalisci od marketingu szeptanego nie wpadali tylko po to zeby link wrzucic.
No właśnie - patrząc na normy to ja mam bliżej dolnej granicy 🤔
Dodam, że nie jem mięsa (jem jajka i nabiał w jogurtach itd), więc to B12 to głównie z jajek właśnie lub z Prenatal Duo.
Nie chcę sama, na własną rękę suplementu brać... 🤔
Sprytne rozwiązanie co do zdjęć
Ciekawe od ilu postów ten achievement się odblokowuje
-
Od 31 tak, że już masz i możesz dodawaćAll_in_one wrote:No właśnie - patrząc na normy to ja mam bliżej dolnej granicy 🤔
Dodam, że nie jem mięsa (jem jajka i nabiał w jogurtach itd), więc to B12 to głównie z jajek właśnie lub z Prenatal Duo.
Nie chcę sama, na własną rękę suplementu brać... 🤔
Sprytne rozwiązanie co do zdjęć
Ciekawe od ilu postów ten achievement się odblokowuje

Ja założyłam tylko żeby sprawdzić czy nie jest za mały (tu kwestia sporna ale i tak gotowego większego raczej nie znajdę a nie chce mi się bawić w szycie na wymiar więc zostaje, w końcu to tylko na pół roku albo nawet mniej.
Laski jaja jak berety, chyba 1.07 wylatujemy na wakacje! Aaaaaaa, ja mam mnóstwo lekarzy umówione na 8.07 i co teraz? Jade dzis do biura dogadac ubezpieczenie👩🏻🦰41🧔🏻39
👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
👱🏻♀2020 3520g SN (1cs) 38+3
6cs po usunięciu jajowodu
CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)
AMH (4dc) 1,83 ng/ml
Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
23.04 19+0 251g
25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
30.04 Gensulin N - insulina nocna
13.05 20+5 379g
Insulina nocna 12j
Rośnij maluszku

-
Dzwoniłam do mojego sklepu i Vennicci Upline 3 w kolorze sand i truflowy trzeba zamawiać teraz zeby miec go koncem sierpnia / poczatkiem wrzesnia, Bugaboo Fox 5 Renew nie jest zbyt chodliwy ze wzgledu na cene i jest dostepny od reki, tak samo fotelik Avionaut, do kilku dni jest na miejscu jesli chcemy rozowy👩🏻🦰41🧔🏻39
👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
👱🏻♀2020 3520g SN (1cs) 38+3
6cs po usunięciu jajowodu
CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)
AMH (4dc) 1,83 ng/ml
Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
23.04 19+0 251g
25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
30.04 Gensulin N - insulina nocna
13.05 20+5 379g
Insulina nocna 12j
Rośnij maluszku

-
Ounai wrote:Dzwoniłam do mojego sklepu i Vennicci Upline 3 w kolorze sand i truflowy trzeba zamawiać teraz zeby miec go koncem sierpnia / poczatkiem wrzesnia, Bugaboo Fox 5 Renew nie jest zbyt chodliwy ze wzgledu na cene i jest dostepny od reki, tak samo fotelik Avionaut, do kilku dni jest na miejscu jesli chcemy rozowy
Jestem ciekawa czy są u was na ekspozycji truflowe. Ja nie mogę zdecydować się na kolor 😁 na zdjęciach wygląda na ciemny ale wiem że te wózki na żywo wyglądają na jaśniejsze niż we wzorniku.2009-puste jajo płodowe - poronienie samoistne
2010- syn👶duphaston
2021-ciąża zatrzymana, poronienie 9 tydz
2013-córka👶duphaston, luteina, polocard
2024-ciąża zatrzymana poronienie 8 tydz TR18, duphaston
2024-ciaza zatrzymana,
poronienie 11 tydz, duphaston
2025-poronienie samoistne 6 tydz, duphaston+neoparin
Po 6 ciąży MTHFR1268 homo+Pai/serpine homo
Po 7 ciąży
HLAC C1 grupa *07 *12
Kir AA
Obecne : 2DL1, 2DL3, 2DL4 norm, 2DL4del, 2DS4(del - 22p) 3DL1, 3DL2, 3DL3, 2DP1, 3DP1 norm
Nueobecne: 2Dl2, 2DL5(grupa1) 2DL5 (grupa2) 2DS1, 2DS2, 2DS3, 2DS4norm, 2DS5, 3DS1.3DP1 var
Zespol antyfosfolipidowy-wykluczony -
Ja pierdziele, wanienka przyjechała pęknięta 🥲 muszę złożyć reklamację. Jak ja nie lubię się bawić w takie rzeczy. W dodatku w środku była cała zarysowana ☹️
Teraz będę czekać 2 tygodnie na rozpatrzenie reklamacji, dramat...








