Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 🧡🍂 WRZESIEŃ 2026🍂🧡
Odpowiedz

🧡🍂 WRZESIEŃ 2026🍂🧡

Oceń ten wątek:
  • Trypcio Przyjaciółka
    Postów: 107 112

    Wysłany: Dzisiaj, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja narazie żadnych wycieków tez nie mam, ale radiolog na wczorajszym usg mówiła ze juz widzi ze zie poszerzają niektóre kanaliki mlekowe

  • Ounai Autorytet
    Postów: 17189 23912

    Wysłany: Dzisiaj, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wszyscy mają wycieki. U mnie córka była wyłącznie kp a nigdy nic mi nie wyciekało, nawet podczas karmienia. Nie musiałam używać żadnych wkładek laktacyjnych.

    Flora, kojarzysz na jaki model wózka sierpniowki tak długo czekają?

    Ja też myślę żeby zmienić potem spacerówkę, ale szczerze mówiąc jeszcze nie znalazłam takiej fajnej jak nasza 10-letni mamas and papas.

    Podjechałam dziś do biura paszportowego zapytać czy wpłynął wniosek o paszport córki a pani jak zobaczyła mój brzuch mówi, że jeszcze podejdzie coś sprawdzić bo w systemie widzi tylko że ktoś się tym zajmował już. I okazało się, że paszport już jest, więc dziś odbieramy i mąż mówi, że szuka w takim razie last minute


    Podjechałam sobie też auto umyć i powiem Wam, że dziś nawet szorowałam szczotką, ale i tak nie zeszły mi takie plamki co je mam na aucie z czegoś co u nas kapie. Nie mam pojęcia co to jest, ale na oknach dachowych też mamy tego pełno.

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • Kate3330 Autorytet
    Postów: 260 254

    Wysłany: Dzisiaj, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też póki co żadnych wycieków nie mam. W 19 tc byłam na usg piersi i radiolog mówiła że są już poszerzone te kanały mlekowe.
    Nie wyspałam się dziś totalnie - po 3 wstałam na siku i do 6 przewracałam się z boku na bok. Obudziłam nawet małego bo później wiercił się razem ze mną 😅
    Ounai fajnie że kompleksowo obsłużyli Cie w tym biurze paszportowym 😃 mnie ostatnio Pani z dzieckiem przepuściła w kolejce w aptece - chłopy i starsze babki stały przede mną i nic, a ona z takim chłopcem ok 5 lat (widać też że chłopcu się nudziło i chciałby szybko odhaczyć) puściła mnie przodem :)

    preg.png
  • Elka🫐 Koleżanka
    Postów: 50 96

    Wysłany: Dzisiaj, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakie u was temperatury? U mnie na niedzielę prognozują 38 stopni 🫩 dziś 30 i już od rana chodzi klimatyzacja, ciężkie dni przed nami 🫡

    starania od 03.2024
    2 inseminacje nieudane 🤷‍♀️
    Listopad 2025 - rezygnacja z leczenia, start po Nowym Roku
    29.12.2025 beta 2037😮🥹
    02.01.2026 beta 9693 🥹🥹


    preg.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17189 23912

    Wysłany: Dzisiaj, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, nawet mi powiedziała, że jak przyjdę z córką odebrać to mam wejść i powiedzieć że w ciąży jestem bo mam pierwszeństwo.
    W ogóle ostatnio trafiam na bardzo miłych ludzi, którzy mnie przepuszczają.

    My z mężem też zawsze przepuszczamy ciężarne albo czasami podchodzę do kasjerki i mówię, że tu Pani w ciąży stoi. I dzieciom też tłumaczę że tak trzeba robić. Ale zauważyłam, że obecnie rodzice nie przekazują dzieciom takich wartości. Nawet jeśli sami tak robią to mało kto uczy tego dzieci i nasze córki nie będą już mogły liczyć na gentlemanów niestety.

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • Trypcio Przyjaciółka
    Postów: 107 112

    Wysłany: Dzisiaj, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w piątek czekałam na opóźniony pociag 2h, na dworcu cieplej niż na dworze, pełen dworzec bo wszystkie pociągi były opóźnione. Już było mi tak duszno ze myslalam ze zemdleje ale nikt mi miejsca nie przepuścił żebym mogła sobie usiąść... a stałam głównie obok 3 dziewczynek w wieku ok 16-18 lat. Mam siostrę duzo młodsza w tym wieku i wiem ze ona by napewno przepuściła, ale chyba jest w mniejszości

    Wiadomość wyedytowana przez autora: Dzisiaj, 10:19

  • Flora96 Autorytet
    Postów: 423 677

    Wysłany: Dzisiaj, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wczoraj miałam bardzo miłe sytuację w dino, najpierw pan mnie przepuścił na mięsnym a później drugi pan mnie przpuscil w kolejce do kasy. Niestety starsze baby wzdychały i były bardzo niezadowolone a ja byłam w szoku, że Pan kazał mi przejść na początek kolejki, bo miał tylko pierś z kurczaka do skasowania 🥹 bardzo podziękowałam, bo jednak w te upały coraz gorzej mi wystać. Już nawet się nie maluje bo wszystko ki z twarzy spływa.

    Dziewczyny czekają bodajże na muuvo fold, ale właśnie na te w odcieniach bezowych/ kawowych. Już się śmiały, że najważniejsze żeby fotelik był a najwyżej wózek się później odbierze 😅

    08.24 6tc 💔
    11.25 cb 💔
    12.25 ⏸️🥹


    preg.png
  • Laurelli Autorytet
    Postów: 1204 1466

    Wysłany: Dzisiaj, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niby takie czasy że wszystko dostępne od ręki a tyle na wózki trzeba czekać 😱

    💃🏻35 🧔🏻‍♂️39
    🧬 PAI-1 4G/4G

    🌍 Życie & ciąża za granicą
    👧🏻 First baby girl 💖

    👼 10.2025 🕊️

    🤰🏻 03.02.2026 💖
    ✨ NIPT low risk & prenatalne OK
    🌸 13.05.2026 II prenatalne wszystko OK 🩷💎
    preg.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17189 23912

    Wysłany: Dzisiaj, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszę się pochwalić, bo przyszedł mi wkład / ochraniacz do kosza mojżesza z prześcieradełkiem. Nie jestem fanką baldachimów, ale córka marzyła o tym, żeby siostra miała baldachim więc już odżałowałam te 60zł na woal ;)

    6574ffa6-3a34-428d-a7e5-15875a536a36.jpg

    Laurelli, Kate3330, Paola2604, Mamacita, Nutka15, Flora96 lubią tę wiadomość

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • Laurelli Autorytet
    Postów: 1204 1466

    Wysłany: Dzisiaj, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai wrote:
    Muszę się pochwalić, bo przyszedł mi wkład / ochraniacz do kosza mojżesza z prześcieradełkiem. Nie jestem fanką baldachimów, ale córka marzyła o tym, żeby siostra miała baldachim więc już odżałowałam te 60zł na woal ;)

    6574ffa6-3a34-428d-a7e5-15875a536a36.jpg

    Ale piękny kosz 🥰 dla malutkiej księżniczki

    💃🏻35 🧔🏻‍♂️39
    🧬 PAI-1 4G/4G

    🌍 Życie & ciąża za granicą
    👧🏻 First baby girl 💖

    👼 10.2025 🕊️

    🤰🏻 03.02.2026 💖
    ✨ NIPT low risk & prenatalne OK
    🌸 13.05.2026 II prenatalne wszystko OK 🩷💎
    preg.png
  • All_in_one Znajoma
    Postów: 25 31

    Wysłany: Dzisiaj, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słysząc właśnie te historie o czasie oczekiwania na wózki, swój zamówiliśmy już w maju 😁
    ale w sumie długo nie czekaliśmy, bo max miesiąc i teraz w sklepie czeka na odbiór - chcemy odebrać go na początku sierpnia, żeby od tego czasu naliczała się gwarancja.

    A czeka na nas Venicci Upline 3 Aloe.

    Wczoraj na kontroli okazało się, że w brzuchu już prawie 2kg bobasa, więc i brzuch dość już pokaźny - coraz bardziej się nastawiam na poród w sierpniu, niż na początku września 😃
    Chciałam dodać fotkę przez Zapodaj.net, ale wklejając link do treści posta, nie chce się on dodać.
    Wiecie może czy można tu wrzucać zdjęcia w inny sposób?


    Czy któraś z Was badała u siebie B12?
    Ja mam ją w normach, nieco ponad 300. Ale dietetyczka sugeruje, że powinnam mieć koło 500 i że sugeruje suplementy.
    Z kolei ginekolog mówi, że jest ok i że jak coś to u kobiet w ciąży, jeśli dają B12, to w formie iniekcji.
    I bądź tu mądra.

    Może akurat rozmawiała z gine na ten temat?

    Trypcio lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Kate3330 Autorytet
    Postów: 260 254

    Wysłany: Dzisiaj, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pięknie Ounai! 😍 zazdroszczę że masz już to tak rozłożone i wyeksponowane. U mnie póki co wszystko w kartonach czeka na sypialnię i myślę że jak w sierpniu zabiorę się za składanie to będzie dobrze 😅

    preg.png
  • Laurelli Autorytet
    Postów: 1204 1466

    Wysłany: Dzisiaj, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    All_in_one wspaniały kolor wózka 🥰

    U nas tak samo Kate wszystko popakowane w kartonach stoi. Kosz Mojżesza co prawda luzem ale nie ma nic założone jeszcze. Więc jest zwykłym koszem 🤪
    Zacznę w sierpniu wszystko szykować.

    💃🏻35 🧔🏻‍♂️39
    🧬 PAI-1 4G/4G

    🌍 Życie & ciąża za granicą
    👧🏻 First baby girl 💖

    👼 10.2025 🕊️

    🤰🏻 03.02.2026 💖
    ✨ NIPT low risk & prenatalne OK
    🌸 13.05.2026 II prenatalne wszystko OK 🩷💎
    preg.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17189 23912

    Wysłany: Dzisiaj, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate3330 wrote:
    Pięknie Ounai! 😍 zazdroszczę że masz już to tak rozłożone i wyeksponowane. U mnie póki co wszystko w kartonach czeka na sypialnię i myślę że jak w sierpniu zabiorę się za składanie to będzie dobrze 😅
    Kupiłam używany więc już był złożony. Ten ochraniacz mógłby być trochę większy, mam jakiś wyjątkowo duży ten kosz. Jeszcze i tak muszę dać do krawcowej ten ochraniacz zeby mi wyciela i obrobiła dziurę na uchwyt i dziurki na ten baldachim.

    All_in_one ja nie badam, ale B12 ma byc w gornej granicy normy i wtedy jest ok.

    Zdjecia mozesz dodawac przez imgbb, a nie dodalo Ci sie bo masz za mało postów. Takie zabezpieczenie zeby specjalisci od marketingu szeptanego nie wpadali tylko po to zeby link wrzucic.

    All_in_one lubi tę wiadomość

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • All_in_one Znajoma
    Postów: 25 31

    Wysłany: Dzisiaj, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai wrote:

    All_in_one ja nie badam, ale B12 ma byc w gornej granicy normy i wtedy jest ok.

    Zdjecia mozesz dodawac przez imgbb, a nie dodalo Ci sie bo masz za mało postów. Takie zabezpieczenie zeby specjalisci od marketingu szeptanego nie wpadali tylko po to zeby link wrzucic.

    No właśnie - patrząc na normy to ja mam bliżej dolnej granicy 🤔
    Dodam, że nie jem mięsa (jem jajka i nabiał w jogurtach itd), więc to B12 to głównie z jajek właśnie lub z Prenatal Duo.
    Nie chcę sama, na własną rękę suplementu brać... 🤔

    Sprytne rozwiązanie co do zdjęć :D
    Ciekawe od ilu postów ten achievement się odblokowuje :D

    preg.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17189 23912

    Wysłany: Dzisiaj, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    All_in_one wrote:
    No właśnie - patrząc na normy to ja mam bliżej dolnej granicy 🤔
    Dodam, że nie jem mięsa (jem jajka i nabiał w jogurtach itd), więc to B12 to głównie z jajek właśnie lub z Prenatal Duo.
    Nie chcę sama, na własną rękę suplementu brać... 🤔

    Sprytne rozwiązanie co do zdjęć :D
    Ciekawe od ilu postów ten achievement się odblokowuje :D
    Od 31 tak, że już masz i możesz dodawać :D

    Ja założyłam tylko żeby sprawdzić czy nie jest za mały (tu kwestia sporna ale i tak gotowego większego raczej nie znajdę a nie chce mi się bawić w szycie na wymiar więc zostaje, w końcu to tylko na pół roku albo nawet mniej.

    Laski jaja jak berety, chyba 1.07 wylatujemy na wakacje! Aaaaaaa, ja mam mnóstwo lekarzy umówione na 8.07 i co teraz? Jade dzis do biura dogadac ubezpieczenie

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17189 23912

    Wysłany: Dzisiaj, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzwoniłam do mojego sklepu i Vennicci Upline 3 w kolorze sand i truflowy trzeba zamawiać teraz zeby miec go koncem sierpnia / poczatkiem wrzesnia, Bugaboo Fox 5 Renew nie jest zbyt chodliwy ze wzgledu na cene i jest dostepny od reki, tak samo fotelik Avionaut, do kilku dni jest na miejscu jesli chcemy rozowy

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • Laurelli Autorytet
    Postów: 1204 1466

    Wysłany: Dzisiaj, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaki kierunek wybraliście?

    💃🏻35 🧔🏻‍♂️39
    🧬 PAI-1 4G/4G

    🌍 Życie & ciąża za granicą
    👧🏻 First baby girl 💖

    👼 10.2025 🕊️

    🤰🏻 03.02.2026 💖
    ✨ NIPT low risk & prenatalne OK
    🌸 13.05.2026 II prenatalne wszystko OK 🩷💎
    preg.png
  • Paola2604 Autorytet
    Postów: 385 474

    Wysłany: Dzisiaj, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai wrote:
    Dzwoniłam do mojego sklepu i Vennicci Upline 3 w kolorze sand i truflowy trzeba zamawiać teraz zeby miec go koncem sierpnia / poczatkiem wrzesnia, Bugaboo Fox 5 Renew nie jest zbyt chodliwy ze wzgledu na cene i jest dostepny od reki, tak samo fotelik Avionaut, do kilku dni jest na miejscu jesli chcemy rozowy

    Jestem ciekawa czy są u was na ekspozycji truflowe. Ja nie mogę zdecydować się na kolor 😁 na zdjęciach wygląda na ciemny ale wiem że te wózki na żywo wyglądają na jaśniejsze niż we wzorniku.

    2009-puste jajo płodowe - poronienie samoistne
    2010- syn👶duphaston
    2021-ciąża zatrzymana, poronienie 9 tydz
    2013-córka👶duphaston, luteina, polocard
    2024-ciąża zatrzymana poronienie 8 tydz TR18, duphaston
    2024-ciaza zatrzymana,
    poronienie 11 tydz, duphaston
    2025-poronienie samoistne 6 tydz, duphaston+neoparin

    Po 6 ciąży MTHFR1268 homo+Pai/serpine homo

    Po 7 ciąży
    HLAC C1 grupa *07 *12

    Kir AA
    Obecne : 2DL1, 2DL3, 2DL4 norm, 2DL4del, 2DS4(del - 22p) 3DL1, 3DL2, 3DL3, 2DP1, 3DP1 norm

    Nueobecne: 2Dl2, 2DL5(grupa1) 2DL5 (grupa2) 2DS1, 2DS2, 2DS3, 2DS4norm, 2DS5, 3DS1.3DP1 var

    Zespol antyfosfolipidowy-wykluczony
  • Flora96 Autorytet
    Postów: 423 677

    Wysłany: Dzisiaj, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pierdziele, wanienka przyjechała pęknięta 🥲 muszę złożyć reklamację. Jak ja nie lubię się bawić w takie rzeczy. W dodatku w środku była cała zarysowana ☹️
    Teraz będę czekać 2 tygodnie na rozpatrzenie reklamacji, dramat...

    08.24 6tc 💔
    11.25 cb 💔
    12.25 ⏸️🥹


    preg.png
‹‹ 297 298 299 300 301
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak interpretować wynik testu ciążowego i co robić dalej?

Testy ciążowe są jednymi z najczęściej stosowanych narzędzi diagnostycznych w warunkach domowych. Choć ich obsługa wydaje się prosta, interpretacja wyniku może wzbudzać wiele pytań - zwłaszcza gdy rezultat jest niejednoznaczny, pojawia się wcześniej niż zaleca producent lub gdy towarzyszą mu objawy wymagające szerszej oceny medycznej. Zrozumienie działania testów wykrywających gonadotropinę kosmówkową (hCG), a także świadomość ograniczeń tych metod pozwala trafniej ocenić sytuację i podjąć odpowiednie kroki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ