🧡🍂 WRZESIEŃ 2026🍂🧡
-
WIADOMOŚĆ
-
Nati pięknie wyglądasz 🥰
Ja zaczęłam odczuwać ciągnięcie w pchwinach i łonie. Tak czuję że inaczej siadam bo mi wygodniej i inaczej po schodach wchodzę 🙈
No ja też słyszałam że dziecko jak mama jest w ruchu to odpoczywa śpi. Dlatego lubię ścierać teraz podłogę bo mała ma bujanie i pewnie lula słodko. Wręczyliśmy właśnie prezent tatkowi, ja z brzuszkiem i nasz piesek.🥰
Kate3330 lubi tę wiadomość
-
Ja mam dziś jakiś słabszy dzień, mam ostatnio problemy z 🚽 przez co mi ciężko i brzuch pobolewa. Chyba jelita już są ściśnięte i źle pracują. Jak nie pije kawy w ciąży to dziś zrobiłam wyjątek i powiem Wam że jak się odstawiło kofeinę na ponad 6 miesięcy to pierwsza kawa daje takiego kopa 😅 zrobiłam sobie mrożoną z lodami na osłodę tego dnia i o dziwo cukier 100 😅 trochę nie rozumiem tej swojej cukrzycy ciążowej 😅
-
Byłam dziś oglądać wózki- podejście nr 2. Na tą chwilę podoba nam się venicci upline 3. Mamy problem z wyborem koloru. Czy któraś z was bierze go pod uwagę? Może macie w realu zdjęcie wózka w kolorze trufla? Dziś na żywo widziałam sand jest piękny ale chciałabym też zobaczyć trufle.2009-puste jajo płodowe - poronienie samoistne
2010- syn👶duphaston
2021-ciąża zatrzymana, poronienie 9 tydz
2013-córka👶duphaston, luteina, polocard
2024-ciąża zatrzymana poronienie 8 tydz TR18, duphaston
2024-ciaza zatrzymana,
poronienie 11 tydz, duphaston
2025-poronienie samoistne 6 tydz, duphaston+neoparin
Po 6 ciąży MTHFR1268 homo+Pai/serpine homo
Po 7 ciąży
HLAC C1 grupa *07 *12
Kir AA
Obecne : 2DL1, 2DL3, 2DL4 norm, 2DL4del, 2DS4(del - 22p) 3DL1, 3DL2, 3DL3, 2DP1, 3DP1 norm
Nueobecne: 2Dl2, 2DL5(grupa1) 2DL5 (grupa2) 2DS1, 2DS2, 2DS3, 2DS4norm, 2DS5, 3DS1.3DP1 var
Zespol antyfosfolipidowy-wykluczony -
Ja go rozważam. Ale nie wiem kiedy w końcu pojadę do sklepu.Paola2604 wrote:Byłam dziś oglądać wózki- podejście nr 2. Na tą chwilę podoba nam się venicci upline 3. Mamy problem z wyborem koloru. Czy któraś z was bierze go pod uwagę? Może macie w realu zdjęcie wózka w kolorze trufla? Dziś na żywo widziałam sand jest piękny ale chciałabym też zobaczyć trufle.
Kate, ja odkąd mam insulinę też mogę na luzaka jeść lody. One mają dużo białka a jak weźmiesz czekoladowe to dodatkowo tłuszcz z czekolady wypłaszczą krzywa.
My byliśmy na basenie, dzieci zachwycone bo szalały na zewnętrznych zjeżdżalniach. Potem odwiozłam syna na szachy, zrobiłam ogromne zakupy w Lidl, odebrałam syna i padam na twarz ze zmęczenia.
Kate3330 lubi tę wiadomość
👩🏻🦰41🧔🏻39
👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
👱🏻♀2020 3520g SN (1cs) 38+3
6cs po usunięciu jajowodu
CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)
AMH (4dc) 1,83 ng/ml
Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
23.04 19+0 251g
25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
30.04 Gensulin N - insulina nocna
13.05 20+5 379g
Insulina nocna 12j
Rośnij maluszku

-





