Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 🧡🍂 WRZESIEŃ 2026🍂🧡
Odpowiedz

🧡🍂 WRZESIEŃ 2026🍂🧡

Oceń ten wątek:
  • Nutka15 Autorytet
    Postów: 721 522

    Wysłany: 27 czerwca, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laurelli nasz wózek jest w kartonie zawieziony do garażu nowego domu, bo tam mamy wolnostojący garaż, już wykończony, więc będzie tam bezpieczny i nie będzie nam tu miejsca zajmować ☺️ dopiero we wrześniu będziemy składać. Śliczny kosz 🥰

    Laurelli lubi tę wiadomość

    ▫️'21 🧒🩵

    ▫️15.01.26 9dpo ⏸️🥹 Beta HCG 11.8 🫶
    ▫️17.01.26 11dpo Beta HCG 72.3 🫶
    ▫️19.01.26 13dpo Beta HCG 204 🫶
    ▫️9.02 CRL 9mm i ❤️
    ▫️23.03 I prenatalne ✅ dziewczynka👧🩷
    ▫️18.05 II prenatalne ✅ 21+1 391g💖

    preg.png
  • Mamacita Autorytet
    Postów: 365 757

    Wysłany: 27 czerwca, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tam u Was klimat w związkach? U nas od wczoraj gorąco 😅 Ja jestem bardzo płaczliwa i wrażliwa, on zmęczony po stresującym tygodniu pracy, wczoraj była ostra kłótnia, potem ja wyszłam do koleżanek, później pogadaliśmy i był seks na zgodę, a dziś rano druga runda, ja wytoczyłam ciężkie działa, trochę żałuję... Zawsze się bardzo szybko godzimy i jak tylko ja zacznę płakać to on mięknie i się uspokaja, ale czuję dużo napięcia między nami, myślę że teraz jak poród się zbliża to on czuje wielką presję i to się odbija na jego drażliwości w stosunku do mnie... Mówi że potrzebuje więcej przestrzeni 😅😅 uświadamiam go, że to nie jest moment w którym może ją mieć, poza tym naprawdę jestem wyluzowana i nigdy go nie ograniczam w kwestii jakichś wyjść, wyjazdów, po prostu w tym okresie go potrzebuję bardziej niż zazwyczaj. Inicjatyw związanych z wyprawką raczej nie wykazuje. Złożył szafę żeby było miejsce na ubranka, coś tam pisał do znajomych z małymi dziećmi co mogą nam oddać/odsprzedać i tyle. Cały jego czas i energię pochłania praca. Mam nadzieję że te rozmowy coś pomogą ale kurde nie spodziewałam się takiego kryzysu, nasz związek był zawsze bardzo udany 🥺

    💃🏼33🕺🏻30
    Starania o 1 👶🏻od 08/25 - 6 cs
    💔​ 10/25 biochem

    IO, PCOS

    🌟 15.01 - 7mm z serduszkiem 💓​
    🌟 30.01 - 22 mm, FHR 184
    🌟 20.02 - 55 mm 🍓ryzyka niskie
    🌟 24.03 - 157 g 🩷👧​
    🌟 06.05 - 547 g 🩷

    preg.png
  • Mamacita Autorytet
    Postów: 365 757

    Wysłany: 27 czerwca, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flora96 wrote:
    Szwagierka mi zrobiła sesje brzuszkowa, tyle fajnych fotek cyknęła, że nie wiem czy fotoksiazki sobie nie zrobię 😁 wrzucam wam jedna fotkę. Chciałam sesje w klimacie boho, sielskim, kwiaty, pola 🌼

    9e33ae6959496.jpghttps://zapodaj.net/plik-GX5WRahiB5

    Wow ale piękne zdjęcie 😍😍😍

    Flora96 lubi tę wiadomość

    💃🏼33🕺🏻30
    Starania o 1 👶🏻od 08/25 - 6 cs
    💔​ 10/25 biochem

    IO, PCOS

    🌟 15.01 - 7mm z serduszkiem 💓​
    🌟 30.01 - 22 mm, FHR 184
    🌟 20.02 - 55 mm 🍓ryzyka niskie
    🌟 24.03 - 157 g 🩷👧​
    🌟 06.05 - 547 g 🩷

    preg.png
  • Flora96 Autorytet
    Postów: 438 705

    Wysłany: 27 czerwca, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas w związku o dziwo bardzo dobrze mimo paru ciężkich sytuacji. Niestety seksu na zgodę być u nas nie może ale liczę, że już po 37 tc będziemy mogli 😅

    Te upały mnie wykończą, moczę dzisiaj pol dnia dupke w basenie 🥵

    08.24 6tc 💔
    11.25 cb 💔
    12.25 ⏸️🥹


    preg.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17216 23932

    Wysłany: 27 czerwca, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamacita, u nas też tak było w poprzednich dwóch ciążach. Teraz już się dotarliśmy. Ja jestem bardziej wyrozumiała, mąż też lepiej rozumie moje potrzeby. Ale też nabraliśmy ciążowego doświadczenia.
    Chociaż zdarzają się kłótnie, moje płacze itd. Z tym, że kiedyś ja potrafiłam po takiej kłótni nie spać całą noc, a teraz juz wiem, że to jakieś emocje z powodu zmęczenia albo frustracja z powodu bałaganu i idę spać bo wiem że rano już będzie ok jak się wyśpimy i nabierzemy nowego spojrzenia.

    Uczucie się siebie na nowo, jesteście w niecodziennej sytuacji więc spięcia są normalne ale za jakiś czas jak tylko się nie poddacie bedzie lepiej.

    Mamacita lubi tę wiadomość

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • Mamacita Autorytet
    Postów: 365 757

    Wysłany: 27 czerwca, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Ounai za pocieszenie. Też tak sobie myślę, że to całkowita rewolucja dla nas, i może lepiej się kłócić, niż udawać, że wszystko ok i czekać aż to wybuchnie. Oboje jesteśmy zestresowani, do tego ja naprawdę siebie momentami nie poznaje, bo raczej jestem spokojna i cierpliwa, a teraz się odpalam w sekundę i potrafię się popłakać histerycznie o byle co 🙈
    Idziemy teraz na pizzę z sąsiadami, na pewno będzie miło. Jak u Was weekend? Widzę że w Polsce straszne upały 🌞

    💃🏼33🕺🏻30
    Starania o 1 👶🏻od 08/25 - 6 cs
    💔​ 10/25 biochem

    IO, PCOS

    🌟 15.01 - 7mm z serduszkiem 💓​
    🌟 30.01 - 22 mm, FHR 184
    🌟 20.02 - 55 mm 🍓ryzyka niskie
    🌟 24.03 - 157 g 🩷👧​
    🌟 06.05 - 547 g 🩷

    preg.png
  • Trypcio Przyjaciółka
    Postów: 114 121

    Wysłany: 27 czerwca, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest naprawdę mega gorąco, godzina 20 a dalej 33 stopnie. Moj mąż pojechal na weekend na wyjazd nurkowy sie doszkalać, ja rano pracowalam(wysiadła klima, 1 raz w życiu myslalam ze zemdleje), potem pojechałam na zakupy bo jutro przychodzą znajomi na grilla, potem zostawiłam auto do mycia a ja w tym czasie poszlam do kawiarni poczytać książkę. Jak wróciłam to poszlam do koleżanki sie wykapac(dalej nie mamy cieplej wody...) I wyszlam z nią i jej 6 miesięczna orka na spacer na lody, szybko wróciliśmy bo naprawde ciężko było wytrzymać i nam i małej. Jak wróciłam do domu to zaczęłam trochę sprzątać, ale w sumie puściłam pranie, zapanowałam zmywarkę, umyłam blaty i zlew w kuchni, stol w salonie, podłogi i na tym skończyła sie moja energia. Jutro muszę jeszcze koniecznie umyć łazienkę ale dzisiaj naprawde nie dam juz rady. Teraz sie położyłam i włączyłam film, myslalam o pójściu do kina ale chyba spasuje bo i tak tam zasne. A jak tam u was?

  • Ounai Autorytet
    Postów: 17216 23932

    Wysłany: 27 czerwca, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi długo zeszło, żeby do tego dojść ale kłótnie to nic złego. Oczywiście są pary które kłócą się ekstremalnie rzadko. Ale większość par gdzieś tam wybucha. W kłótni często wyrzucasz z siebie emocje i to co Cię gryzie i druga osoba może to sobie potem przemyśleć na spokojnie. Wiadomo, że kłótnie nie są przyjemne ale wystarczy popatrzeć na nie jak na narzedzie do udoskonalenia związku :)

    U nas pogodowa rzeźnia. Na szczęście koncert zaliczony i jutro już się w tych najgorszych godzinach nigdzie się nie ruszamy. Ja wypiłam hektolitry wody, nawet na chwilę zeszłam do cienia a i tak po koncercie miałam spadek cukru i musiałam ratować się zelkami a teraz boli mnie głowa i zaraz idę sobie drugi osalit zrobić. Córka na szczęście poszła ze mną pod prysznic i mam ją już z głowy a syn myje się sam.


    W ogóle sluchajcie. Miał być u mnie dziś stolarz, ale miał wczoraj potwierdzić że będzie a tego nie zrobił. I o 7:30 obudzil mnie dzwonek do drzwi. Zerwałam się z łóżka, ubrałam, złapałam glukometr i lecę do drzwi a tam nikogo nie ma. Mąż sprawdził na kamerach i nikogo nie było. Przyśniło mi się że dzwoni ten dzwonek hahahaa

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • Laurelli Autorytet
    Postów: 1221 1485

    Wysłany: 27 czerwca, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamacita hormony robią swoje i nowa sytuacja dla Was może podnosić temp. i myślę że o kłótnie nie ciężko.

    Ouani zawsze dobrze radzi, ma doświadczenie 👑

    Oby było tych starć jak najmniej, a zgody najwięcej.
    Ciężko mi coś doradzić więcej bo u nas jest ok. Małżonek mój jest mało konfliktowy i my się nie kłócimy. Serio. Ja się pozłoszczę nieraz o trywialne rzeczy jak nie wytarty zlew czy coś🙈

    Trypcio niby literówka a ja naprawdę 3 razy czytałam jaką orkę wzięłyście na spacer 🙈🙈 Jezu mój mózg nie działa 😂
    Ouani jak z dzwonkiem haha

    Flora ale wtedy pokorzystacie hihi będzie gorąco 🫶

    Flora96, Mamacita lubią tę wiadomość

    💃🏻35 🧔🏻‍♂️39
    🧬 PAI-1 4G/4G

    🌍 Życie & ciąża za granicą
    👧🏻 First baby girl 💖

    👼 10.2025 🕊️

    🤰🏻 03.02.2026 💖
    ✨ NIPT low risk & prenatalne OK
    🌸 13.05.2026 II prenatalne wszystko OK 🩷💎
    preg.png
  • Flora96 Autorytet
    Postów: 438 705

    Wysłany: 27 czerwca, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai rozbawiła mnie twoja historia z dzwonkiem 😂 to są właśnie te mega realistyczne ciazowe sny 😁

    08.24 6tc 💔
    11.25 cb 💔
    12.25 ⏸️🥹


    preg.png
  • Laurelli Autorytet
    Postów: 1221 1485

    Wysłany: 27 czerwca, 23:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Wam depilacja z lusterkiem jest już trudna haha 😂
    Jak to będzie później ? Jak jakaś foczka się czuję robiąc to 🙈
    Jakieś tipy? Ja mam tylko wannę. Nie mam prysznica jak coś.

    💃🏻35 🧔🏻‍♂️39
    🧬 PAI-1 4G/4G

    🌍 Życie & ciąża za granicą
    👧🏻 First baby girl 💖

    👼 10.2025 🕊️

    🤰🏻 03.02.2026 💖
    ✨ NIPT low risk & prenatalne OK
    🌸 13.05.2026 II prenatalne wszystko OK 🩷💎
    preg.png
  • Fox Autorytet
    Postów: 630 1142

    Wysłany: Dzisiaj, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laurelli chyba sensownych tricków brak 😅
    Jedynie pomoc męża? 😋

    91'
    10.2023⏸️->07.2024 🩵Synek

    07.2025 💔 7+2 (puste jajo)
    10.2025 💔 10+1 (chłopiec triploidia)

    21.12 ⏸️ 10 dpo
    27.12 beta 239,4 mIU/ml || Prog 26,70
    29.12 beta 339,0 mIU/ml 💔 || prog 25,64
    31.12 beta 569,8 mIU/ml || prog 19,58
    02.01.2026 beta 1281,7 mIU/ml 🤯 || prog 18,95

    23.02 I prenatalne - 6,25cm FHR: 151bpm - ryzyka niskie- 🩵
    15.04 II prenatalne - 346g chłopiec 🩵
    24.06 III prenatalne - 1709g 🩵
    preg.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17216 23932

    Wysłany: Dzisiaj, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flora, najgorsze że potem cały dzień byłam niedospana przez to.

    Laurelli, ja po omacku się golę

    Zmniejszyłam wczoraj znowu dawkę insuliny o 1j i dziś w końcu na czczo cukier 80. Moze nie będzie spadków. Już miałam 13j a teraz mam 11j.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: Dzisiaj, 11:03

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • Flora96 Autorytet
    Postów: 438 705

    Wysłany: Dzisiaj, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też się gole na czuja 😅 próbowałam z lusterkiem ale pod prysznicem mi paruje i tak nic nie widzę 😐

    08.24 6tc 💔
    11.25 cb 💔
    12.25 ⏸️🥹


    preg.png
  • Nati96De Przyjaciółka
    Postów: 114 180

    Wysłany: Dzisiaj, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak „na czuja” ogoliłam sobie dwa paznokcie 🤦‍♀️ najpierw jeden, a jak ładnie odrósł to kolejny się przytrafił pod żyletka 🫣 no masakra, od tamtej pory tylko lustereczko

  • Laurelli Autorytet
    Postów: 1221 1485

    Wysłany: Dzisiaj, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się boję na czuja że się zatnę. Więc mam lusterko w wannie takie wyższe i leżę rozłożona i golę 🙈
    Ale next time wołam męża i ma trzymać mi wyżej je i może to ułatwi sprawę. Ale no nie lubię tego już wiem.
    Po porodzie to ogole się dopiero przed wizytą u gin 😁

    💃🏻35 🧔🏻‍♂️39
    🧬 PAI-1 4G/4G

    🌍 Życie & ciąża za granicą
    👧🏻 First baby girl 💖

    👼 10.2025 🕊️

    🤰🏻 03.02.2026 💖
    ✨ NIPT low risk & prenatalne OK
    🌸 13.05.2026 II prenatalne wszystko OK 🩷💎
    preg.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17216 23932

    Wysłany: Dzisiaj, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laurelli, a nie masz zadnej słuchawki prysznicowej w tej wannie? Bo w pologu nie można kąpać się w wannie

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
‹‹ 301 302 303 304 305
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 propozycje pysznych koktajli na ciążowe dolegliwości!

Cierpisz na typowo ciążowe dolegliwości? Twój układ pokarmowy jest bardzo wrażliwy i męczą Cię ciągłe niestrawności? A może nie możesz poradzić sobie z bolesnymi skurczami łydek? Poznaj kilka prostych i naturalnych sposobów na ciążowe dolegliwości - odkryj przepisy na koktajle! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Karmienie piersią - wszystko o diecie, która zapewni zdrowie Twojemu dziecku

Podawanie mleka matki to najlepszy, naturalny sposób karmienia niemowląt. Zapewnia on dziecku prawidłowy rozwój, zdrowie i umacnia więź emocjonalną z matką. Należy także pamiętać, że znaczenie ma długość okresu karmienia piersią. Najlepiej, jeśli do ukończenia szóstego miesiąca życia dieta malca składa się wyłącznie z mleka mamy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ