🧡🍂 WRZESIEŃ 2026🍂🧡
-
WIADOMOŚĆ
-
Laurelli nasz wózek jest w kartonie zawieziony do garażu nowego domu, bo tam mamy wolnostojący garaż, już wykończony, więc będzie tam bezpieczny i nie będzie nam tu miejsca zajmować ☺️ dopiero we wrześniu będziemy składać. Śliczny kosz 🥰
Laurelli lubi tę wiadomość
-
Jak tam u Was klimat w związkach? U nas od wczoraj gorąco 😅 Ja jestem bardzo płaczliwa i wrażliwa, on zmęczony po stresującym tygodniu pracy, wczoraj była ostra kłótnia, potem ja wyszłam do koleżanek, później pogadaliśmy i był seks na zgodę, a dziś rano druga runda, ja wytoczyłam ciężkie działa, trochę żałuję... Zawsze się bardzo szybko godzimy i jak tylko ja zacznę płakać to on mięknie i się uspokaja, ale czuję dużo napięcia między nami, myślę że teraz jak poród się zbliża to on czuje wielką presję i to się odbija na jego drażliwości w stosunku do mnie... Mówi że potrzebuje więcej przestrzeni 😅😅 uświadamiam go, że to nie jest moment w którym może ją mieć, poza tym naprawdę jestem wyluzowana i nigdy go nie ograniczam w kwestii jakichś wyjść, wyjazdów, po prostu w tym okresie go potrzebuję bardziej niż zazwyczaj. Inicjatyw związanych z wyprawką raczej nie wykazuje. Złożył szafę żeby było miejsce na ubranka, coś tam pisał do znajomych z małymi dziećmi co mogą nam oddać/odsprzedać i tyle. Cały jego czas i energię pochłania praca. Mam nadzieję że te rozmowy coś pomogą ale kurde nie spodziewałam się takiego kryzysu, nasz związek był zawsze bardzo udany 🥺
-
Flora96 wrote:Szwagierka mi zrobiła sesje brzuszkowa, tyle fajnych fotek cyknęła, że nie wiem czy fotoksiazki sobie nie zrobię 😁 wrzucam wam jedna fotkę. Chciałam sesje w klimacie boho, sielskim, kwiaty, pola 🌼
https://zapodaj.net/plik-GX5WRahiB5
Wow ale piękne zdjęcie 😍😍😍
Flora96 lubi tę wiadomość
-
U nas w związku o dziwo bardzo dobrze mimo paru ciężkich sytuacji. Niestety seksu na zgodę być u nas nie może ale liczę, że już po 37 tc będziemy mogli 😅
Te upały mnie wykończą, moczę dzisiaj pol dnia dupke w basenie 🥵 -
Mamacita, u nas też tak było w poprzednich dwóch ciążach. Teraz już się dotarliśmy. Ja jestem bardziej wyrozumiała, mąż też lepiej rozumie moje potrzeby. Ale też nabraliśmy ciążowego doświadczenia.
Chociaż zdarzają się kłótnie, moje płacze itd. Z tym, że kiedyś ja potrafiłam po takiej kłótni nie spać całą noc, a teraz juz wiem, że to jakieś emocje z powodu zmęczenia albo frustracja z powodu bałaganu i idę spać bo wiem że rano już będzie ok jak się wyśpimy i nabierzemy nowego spojrzenia.
Uczucie się siebie na nowo, jesteście w niecodziennej sytuacji więc spięcia są normalne ale za jakiś czas jak tylko się nie poddacie bedzie lepiej.
Mamacita lubi tę wiadomość
👩🏻🦰41🧔🏻39
👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
👱🏻♀2020 3520g SN (1cs) 38+3
6cs po usunięciu jajowodu
CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)
AMH (4dc) 1,83 ng/ml
Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
23.04 19+0 251g
25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
30.04 Gensulin N - insulina nocna
13.05 20+5 379g
Insulina nocna 12j
Rośnij maluszku

-
Dziękuję Ounai za pocieszenie. Też tak sobie myślę, że to całkowita rewolucja dla nas, i może lepiej się kłócić, niż udawać, że wszystko ok i czekać aż to wybuchnie. Oboje jesteśmy zestresowani, do tego ja naprawdę siebie momentami nie poznaje, bo raczej jestem spokojna i cierpliwa, a teraz się odpalam w sekundę i potrafię się popłakać histerycznie o byle co 🙈
Idziemy teraz na pizzę z sąsiadami, na pewno będzie miło. Jak u Was weekend? Widzę że w Polsce straszne upały 🌞 -
Jest naprawdę mega gorąco, godzina 20 a dalej 33 stopnie. Moj mąż pojechal na weekend na wyjazd nurkowy sie doszkalać, ja rano pracowalam(wysiadła klima, 1 raz w życiu myslalam ze zemdleje), potem pojechałam na zakupy bo jutro przychodzą znajomi na grilla, potem zostawiłam auto do mycia a ja w tym czasie poszlam do kawiarni poczytać książkę. Jak wróciłam to poszlam do koleżanki sie wykapac(dalej nie mamy cieplej wody...) I wyszlam z nią i jej 6 miesięczna orka na spacer na lody, szybko wróciliśmy bo naprawde ciężko było wytrzymać i nam i małej. Jak wróciłam do domu to zaczęłam trochę sprzątać, ale w sumie puściłam pranie, zapanowałam zmywarkę, umyłam blaty i zlew w kuchni, stol w salonie, podłogi i na tym skończyła sie moja energia. Jutro muszę jeszcze koniecznie umyć łazienkę ale dzisiaj naprawde nie dam juz rady. Teraz sie położyłam i włączyłam film, myslalam o pójściu do kina ale chyba spasuje bo i tak tam zasne. A jak tam u was?
-
Mi długo zeszło, żeby do tego dojść ale kłótnie to nic złego. Oczywiście są pary które kłócą się ekstremalnie rzadko. Ale większość par gdzieś tam wybucha. W kłótni często wyrzucasz z siebie emocje i to co Cię gryzie i druga osoba może to sobie potem przemyśleć na spokojnie. Wiadomo, że kłótnie nie są przyjemne ale wystarczy popatrzeć na nie jak na narzedzie do udoskonalenia związku

U nas pogodowa rzeźnia. Na szczęście koncert zaliczony i jutro już się w tych najgorszych godzinach nigdzie się nie ruszamy. Ja wypiłam hektolitry wody, nawet na chwilę zeszłam do cienia a i tak po koncercie miałam spadek cukru i musiałam ratować się zelkami a teraz boli mnie głowa i zaraz idę sobie drugi osalit zrobić. Córka na szczęście poszła ze mną pod prysznic i mam ją już z głowy a syn myje się sam.
W ogóle sluchajcie. Miał być u mnie dziś stolarz, ale miał wczoraj potwierdzić że będzie a tego nie zrobił. I o 7:30 obudzil mnie dzwonek do drzwi. Zerwałam się z łóżka, ubrałam, złapałam glukometr i lecę do drzwi a tam nikogo nie ma. Mąż sprawdził na kamerach i nikogo nie było. Przyśniło mi się że dzwoni ten dzwonek hahahaa👩🏻🦰41🧔🏻39
👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
👱🏻♀2020 3520g SN (1cs) 38+3
6cs po usunięciu jajowodu
CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)
AMH (4dc) 1,83 ng/ml
Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
23.04 19+0 251g
25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
30.04 Gensulin N - insulina nocna
13.05 20+5 379g
Insulina nocna 12j
Rośnij maluszku

-
Mamacita hormony robią swoje i nowa sytuacja dla Was może podnosić temp. i myślę że o kłótnie nie ciężko.
Ouani zawsze dobrze radzi, ma doświadczenie 👑
Oby było tych starć jak najmniej, a zgody najwięcej.
Ciężko mi coś doradzić więcej bo u nas jest ok. Małżonek mój jest mało konfliktowy i my się nie kłócimy. Serio. Ja się pozłoszczę nieraz o trywialne rzeczy jak nie wytarty zlew czy coś🙈
Trypcio niby literówka a ja naprawdę 3 razy czytałam jaką orkę wzięłyście na spacer 🙈🙈 Jezu mój mózg nie działa 😂
Ouani jak z dzwonkiem haha
Flora ale wtedy pokorzystacie hihi będzie gorąco 🫶
Flora96, Mamacita lubią tę wiadomość
-
Powiem Wam depilacja z lusterkiem jest już trudna haha 😂
Jak to będzie później ? Jak jakaś foczka się czuję robiąc to 🙈
Jakieś tipy? Ja mam tylko wannę. Nie mam prysznica jak coś. -
Laurelli chyba sensownych tricków brak 😅
Jedynie pomoc męża? 😋91'
10.2023⏸️->07.2024 🩵Synek
07.2025 💔 7+2 (puste jajo)
10.2025 💔 10+1 (chłopiec triploidia)
21.12 ⏸️ 10 dpo
27.12 beta 239,4 mIU/ml || Prog 26,70
29.12 beta 339,0 mIU/ml 💔 || prog 25,64
31.12 beta 569,8 mIU/ml || prog 19,58
02.01.2026 beta 1281,7 mIU/ml 🤯 || prog 18,95
23.02 I prenatalne - 6,25cm FHR: 151bpm - ryzyka niskie- 🩵
15.04 II prenatalne - 346g chłopiec 🩵
24.06 III prenatalne - 1709g 🩵

-
Flora, najgorsze że potem cały dzień byłam niedospana przez to.
Laurelli, ja po omacku się golę
Zmniejszyłam wczoraj znowu dawkę insuliny o 1j i dziś w końcu na czczo cukier 80. Moze nie będzie spadków. Już miałam 13j a teraz mam 11j.Wiadomość wyedytowana przez autora: Dzisiaj, 11:03
👩🏻🦰41🧔🏻39
👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
👱🏻♀2020 3520g SN (1cs) 38+3
6cs po usunięciu jajowodu
CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)
AMH (4dc) 1,83 ng/ml
Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
23.04 19+0 251g
25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
30.04 Gensulin N - insulina nocna
13.05 20+5 379g
Insulina nocna 12j
Rośnij maluszku

-
Ja się boję na czuja że się zatnę. Więc mam lusterko w wannie takie wyższe i leżę rozłożona i golę 🙈
Ale next time wołam męża i ma trzymać mi wyżej je i może to ułatwi sprawę. Ale no nie lubię tego już wiem.
Po porodzie to ogole się dopiero przed wizytą u gin 😁 -
Laurelli, a nie masz zadnej słuchawki prysznicowej w tej wannie? Bo w pologu nie można kąpać się w wannie👩🏻🦰41🧔🏻39
👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
👱🏻♀2020 3520g SN (1cs) 38+3
6cs po usunięciu jajowodu
CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)
AMH (4dc) 1,83 ng/ml
Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
23.04 19+0 251g
25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
30.04 Gensulin N - insulina nocna
13.05 20+5 379g
Insulina nocna 12j
Rośnij maluszku

-







