🧡🍂 WRZESIEŃ 2026🍂🧡
-
WIADOMOŚĆ
-
Ja się wczoraj pytałam syna czy mam z nim iść i czekać pod salą i odpowiedział mi że tak. Mówiłam mu nawet, że ja tylko pod salą będę bo mnie Pani nawet nie wpuści do klasy. Ale się uparł że mam być. A dzisiaj podjeżdżamy pod szkołę a on do mnie „mama, mogę sam iść?” Mówię że tak a on „to nara!” I tyle go widziałam. Myślę sobie w takim razie jadę do Kłosa, kupiłam mu drożdżówki, sobie bułkę i herbatę na miejscu. Ledwo babka zalała mi wrzątek a on dzwoni „jedziesz po mnie?” No więc śniadanie zjadłam w aucie. Zakończenie roku trwało kwadrans. Zabrałam jego, jego kolegę i pojechaliśmy do tej sali a mamie kolegi powiedziałam, że spotkamy się na miejscu. I dla mnie szok, ale ten kolega jest niższy od mojego syna a już od dawna jezdzi bez fotelika. Bo jego rodzice stwierdzili, że 145cm to już prawie 150cm. Niestety biedak u mnie musiał jechać w foteliku.
Yennefer# lubi tę wiadomość
👩🏻🦰41🧔🏻39
👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
👱🏻♀2020 3520g SN (1cs) 38+3
6cs po usunięciu jajowodu
CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)
AMH (4dc) 1,83 ng/ml
Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
23.04 19+0 251g
25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
30.04 Gensulin N - insulina nocna
13.05 20+5 379g
Insulina nocna 12j
Rośnij maluszku

-
Ja juz po wizycie. Młoda ma już prawie kilogram, dokładnie 972 kg. Trzyma ten centyl co ostatnio także super, anatomicznie na ten moment tez wszystko ok. Lekarka przyznała sie ze sie bardzo uspokoiła bo sama sie stresowała tym ze tak leniwie rosła. W końcu tez obróciła się główkowa, bo wcześniej zawsze leżała pośladkowo. Jedyne co no to ferrytyna, hemoglobina i wszystko związane żelazem spada mi na łeb na szyję wiec mam zwiększona dawkę zelaza i za miesiąc kontrolna ferryryne zrobic. Za 2 tygodnie kolejna wizyta, dzien przed wylotem i jak z szyjka brdzie ok to mi wypisze to zaświadczenie.
Jeśli chodzi o ruchy Laurelli to ja jestem na podobnym etapie ciazy co ty bo za 2 dni zaczynam 3 trymestr, tez jest to moje pierwsze dziecko, tyle ze ja mam lozysko z przodu. Tez mam tak jak ty ze sa takie dni kiedy te ruchy sa zdecydowanie mniej wyczuwalne, a czasem az mi sie caly brzuch rusza. Myślę ze to dziecko ma jeszcze tyle miejsca ze to bardzo zależy jak się ułoży.
Jak tam Dziewczyny z wagą? Ja jak stanęłam po wakacjach to szczerze mówiąc sie przeraziłam jak zobaczyłam ze juz jest +7...Wiadomość wyedytowana przez autora: Dzisiaj, 15:53
Ounai lubi tę wiadomość
-
Czyli wakacje u Was już dziewczyny w pełni.
Uspokajacie mnie, cieszę się bardzo, że tak to jest. Naszczescie zaczęła się coś ruszać więcej. Zjadłam lunch i odrazu czułam większy ruch. Ale panikara musi się włączyć przecież 🙈
Trypcio dobre wiadomości przynosisz po wizycie a to cieszy 💪☀️🧘🏻♀️🥰
No ja +10 kg jak dzisiaj stanęłam na wadze. Niecałe bo dokładnie 9,5 😁
Trypcio lubi tę wiadomość
-
Musze i ja sie jutro zważyć 🫣 chociaz waga mnie przeraża 😂👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈⬛
👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
Akcja rodzeństwo od 2024
04.2025r - klinika
08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
5dpt ⏸️
7dpt beta 86,4 ❄️
10dpt beta 342,6 ❄️
15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
31dpt - CRL 1,15cm 💗
09.03 - USG prenatalne ✔️
03.06 - 100% zdrowego 🩵
🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀

-







