X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne WRZEŚNIOWE DZIECI 2018
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE DZIECI 2018

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2019, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raczej normalne z włosami. Moje też są wszędzie. Odkurzam codziennke a rano jak wstaje to mogę normalnie garściami wyciągać.

  • 100krotka30 Autorytet
    Postów: 729 557

    Wysłany: 13 stycznia 2019, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minns wrote:
    No ja jestem ciekawa co to za sklepy będą :). Za 3 lata zamierzamy się przeprowadzić i ta galeria będzie dla nas najbliższa.
    Wejdziecie w granice miasta? Póki co inwestorzy się jeszcze nie okreslili dokładnie. Ale na pewno będzie Lidl i kino zhelios a co do odziezowki to nie pamiętam czy było jakieś info. plany
    Czytam opinie i kupię ta szczotke. Myślisz ze każdy model bedzie ok. Myślę o kompakcie żeby była czysta w torebce.

    Misia 09.2013
    Misio 08.2018
  • asese Autorytet
    Postów: 307 249

    Wysłany: 13 stycznia 2019, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulinda wrote:
    Wysłałam Ci maila :)
    Dziękuję:)

    rg50flw1ig1o65jx.png
  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 13 stycznia 2019, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    100krotka30 wrote:
    Kochane czy któraś jest posiadaczką rozjasnianych włosów i poleci mi dobra odżywkę do rozczesywania po umyciu. Stosuję obecnie serie glis kur ultimate repair szampon, odżywka i mgiełka, wcześniej dawały radę ale obecnie nic, nie wiem może wina wody ze jest inna w taka pogodę. Tak się płaczą ze dużo wyrywam gdy szczotkuje. Już nawet myślę ściąć tylko mi szkoda trochę ;-)
    Wypróbuj OHERBAL. Mam rozjśniane włosy i bez tej odżywki nie byłam w stanie nawet palców wbić w kłaki;-) jeden wielki kołtun...od kiedy stosuje szampon i odzywke z tej firmy, wlosy są jakby od razu rozczesane. Takie sliskie ale nie tłuste:)

    100krotka30 lubi tę wiadomość

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2019, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asese a co w ogóle u Twojej Aneczki ??

    Dziewczyny jakie kupujecie krzesełka do karmienia ? Mi się podoba takie co drogie cholernie jest i nie wiem.ck robić. Może któraś z Was już ma i się wypowie ? Stokke trip trap .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2019, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum wrote:
    Asese a co w ogóle u Twojej Aneczki ??

    Dziewczyny jakie kupujecie krzesełka do karmienia ? Mi się podoba takie co drogie cholernie jest i nie wiem.ck robić. Może któraś z Was już ma i się wypowie ? Stokke trip trap .

    Tylko ikea. Łatwo umyć pod prysznicem, proste, tanie i funkcjonalne.

  • Izabelle Autorytet
    Postów: 1619 1278

    Wysłany: 14 stycznia 2019, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też chciałam to z Ikei,ale mąż się buntuje,że nie ma podnóżka i nogi będą dyndać

    l22ne6yd1cgn4wml.png
  • kasia1518 Autorytet
    Postów: 3210 2091

    Wysłany: 14 stycznia 2019, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum wrote:
    Asese a co w ogóle u Twojej Aneczki ??

    Dziewczyny jakie kupujecie krzesełka do karmienia ? Mi się podoba takie co drogie cholernie jest i nie wiem.ck robić. Może któraś z Was już ma i się wypowie ? Stokke trip trap .
    My mamy Kinderkraft Fini- nie kupowałam tylko to prezent od babci. Wygląda ok, ma podnózek, a później z niego będzie można zrobić krzesełko do siedzenia, a jak będzie się sprawdzał w praktyce to się okaże ☺

    kasia1518

    relg8iikdgf37yhc.png
    3i49ej280kg4r0lc.png
  • Minns Autorytet
    Postów: 969 977

    Wysłany: 14 stycznia 2019, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    100krotka30 wrote:
    Wejdziecie w granice miasta? Póki co inwestorzy się jeszcze nie okreslili dokładnie. Ale na pewno będzie Lidl i kino zhelios a co do odziezowki to nie pamiętam czy było jakieś info. plany
    Czytam opinie i kupię ta szczotke. Myślisz ze każdy model bedzie ok. Myślę o kompakcie żeby była czysta w torebce.
    Zostaniemy na obrzeżach swojego, ale blisko granicy z Żorami.
    Szczerze to nie orientuję się jakie mają modele, ja mam ten podstawowy. Ale myślę, że powinny być oki. No i ja rozczesuje włosy od końcówek i potem stopniowo przechodzę do nasady.

    O krzesełku już pisałam kiedyś. Mamy Chicco Polly Magic Relax i jestem bardzo zadowolona. Ma wkładkę dla maluszków, które nie siedzą, także Bruno już korzysta prawie od początku. Dużo opcji regulacji i bardzo wygodne.

    Skóra nam się poprawia, ale na głowie pod włoskami znowu Sahara (dosłownie). Nie wiem czy to nawrót ciemieniuchy czy co innego.

    Dzisiaj znowu super nocka, usnął ok 23 i pobudka pierwsza przed 7. Wiem, że to nie będzie trwało wiecznie i tak się zastanawiam czy to nie wpłynie negatywnie na moją laktację :(. No ale nie będę w nocy wstawać i odciągać...

    wrzesień 2018 - synek <3
  • 100krotka30 Autorytet
    Postów: 729 557

    Wysłany: 14 stycznia 2019, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój miał między 2a3 miesiącem okres gdzie spał od 19 do 4 i nie odciagalam z czasem w nocy mleka nie było już tak dużo ale jak później potrzebował to laktacja ruszyla na nowo. Przyglądaj się tylko czy za dnia ma dosc mlEka czy ilosc nie spada.

    Misia 09.2013
    Misio 08.2018
  • p_tt Autorytet
    Postów: 699 444

    Wysłany: 14 stycznia 2019, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum wrote:
    Asese a co w ogóle u Twojej Aneczki ??

    Dziewczyny jakie kupujecie krzesełka do karmienia ? Mi się podoba takie co drogie cholernie jest i nie wiem.ck robić. Może któraś z Was już ma i się wypowie ? Stokke trip trap .

    My mamy trip trapa naprawdę jestem zadowolona używamy od małego. Ja pije kawkę a ona siedzi przy stole.
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/19d4ac18ce6c.jpg

    Zamierzam zaraz kupić kolejną część tą do siedzenia.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 stycznia 2019, 13:57

    Cukierniczka lubi tę wiadomość

    km5scwa1k0ojmmea.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2019, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    p_tt wrote:
    My mamy trip trapa naprawdę jestem zadowolona używamy od małego. Ja pije kawkę a ona siedzi przy stole.
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/19d4ac18ce6c.jpg

    Zamierzam zaraz kupić kolejną część tą do siedzenia.

    A powiedz mi dużo miejsca to krzesło zajmuje ? Generalnie w tych plastikowych nie podoba mi się to że one strasznie wielkie mi się wydaja i rozłożyste. Nie wiem właśnie jak trip trap na żywo wyglada ;)

  • p_tt Autorytet
    Postów: 699 444

    Wysłany: 14 stycznia 2019, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moim zdaniem nie, mam naprawdę małe mieszkanie a to krzesełko pasuje idealnie. Jest odrobinę większe od zwykłych krzeseł przy stole, trochę szersze.

    km5scwa1k0ojmmea.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2019, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Ci bardzo. Cena odstrasza ale tak się na nie napalilam od kilku miesiecy że chyba kupię ;p

  • renjak Ekspertka
    Postów: 244 254

    Wysłany: 14 stycznia 2019, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum wrote:
    Asese a co w ogóle u Twojej Aneczki ??

    Dziewczyny jakie kupujecie krzesełka do karmienia ? Mi się podoba takie co drogie cholernie jest i nie wiem.ck robić. Może któraś z Was już ma i się wypowie ? Stokke trip trap .
    Podnozek jest batdzo ważny, chyba każdy fizjo to powie. My mamy danchair. Sprawdź sobie. Jest tańszy niż stokke. Podnozek jest regulowany, i jest naprawdę nie do przywrócenia. Mój syn na nim nawet tańczy, niedawno skończył trzy lata. Też łatwo się to czyści i jest naprawdę estetycznie wykonane. Generalnie naprawdę polecam.

    w4sqyx8dvrs1n4nm.png
  • p_tt Autorytet
    Postów: 699 444

    Wysłany: 14 stycznia 2019, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum wrote:
    Dzięki Ci bardzo. Cena odstrasza ale tak się na nie napalilam od kilku miesiecy że chyba kupię ;p

    My dostaliśmy w prezencie, dobra ciocia kupiła :D Jak bym sama kupiła to trochę przykro by mi było patrzeć na każdą rysę i odprysk.

    Na olx jest jakiś sprzedawca ze Szczecina czy okolicy, który ma kilka tych modeli, wyglądają jak jakieś powystawowe. Kiedyś widziałam takie samo jak moje prawie trzy stówki taniej.

    km5scwa1k0ojmmea.png
  • Izabelle Autorytet
    Postów: 1619 1278

    Wysłany: 14 stycznia 2019, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie mój mąż to fizjo ;)

    l22ne6yd1cgn4wml.png
  • 100krotka30 Autorytet
    Postów: 729 557

    Wysłany: 14 stycznia 2019, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na nasze krzesełko pewnie żadna z Was się nie skusi hehe bynajmniej nie jest nowoczesne zwykle drewniane z firmy Klupś rozkładane do stolika i krzesełka, córka sie w nim wychowała i syn go odziedziczył. Dostaliśmy go w prezencie od ekipy męża z pracy :-)

    p_tt lubi tę wiadomość

    Misia 09.2013
    Misio 08.2018
  • jatoszka Autorytet
    Postów: 1001 534

    Wysłany: 14 stycznia 2019, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My tez przy corce dostalismy wlasnie takie drewniane i korzystala z niego chyba ze 4 lata az zniszczyla :-) teraz tez takie kupimy jak nie dostaniemy :-)

    100krotka30 lubi tę wiadomość

    w5wqrl68v17z1bgh.png
    km5stv73corlpm49.png
    Nasze Aniołki 31.08.2009 [*][*] 30.08.2016 [*]
  • ola_g89 Autorytet
    Postów: 1235 1282

    Wysłany: 14 stycznia 2019, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My tez chcemy takie drewniane, które później będzie stolikiem z krzesełkiem :) pamietam, ze kupowaliśmy mojemu bratu jak urodziła mu się corka. Byli bardzo zadowoleni, a ostatecznie krzesełko było używane przez dwie diablice :)

    100krotka30, jatoszka lubią tę wiadomość

    klz9i09k40pp4fu3.png
    qb3ci09ktod8alpu.png
‹‹ 1398 1399 1400 1401 1402 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ