X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne WRZEŚNIOWE DZIECI 2018
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE DZIECI 2018

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 01:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ola_g89 wrote:
    Monia, mam to samo z zostawianiem małej. Tylko moja mama i mąż mogą zostać, ale ja i tak non stop o niej myśle. Sprawę dodatkowo skomplikował fakt, ze Pola jest teraz tak we mnie wpatrzona, ze ledwo zamknę drzwi i już jest płacz - nawet jeśli idę tylko znieść wózek dwa piętra niżej.

    Z mężem się nie kłócimy, rozumie jak ciężkie jest spędzanie czasu z małą. Bardzo docenia to co robię i cały czas podkreśla, ze to dzięki mnie Pola się tak rozwija. Ale mam wrażenie, ze jest między nami spoko w relacji mama-tata. W relacji mąż-żona trochę się od siebie odsunęliśmy. Rozmawiamy głównie o dziecku, nie mamy czasu na „dorosłe” rozmowy, przytulanki to ostatnia rzecz, na jaka mam sily po dniu z mala, wiec tez słabo. Dlatego obiecaliśmy sobie, ze chociaż raz w miesiącu idziemy gdzieś SAMI. :)
    Jakbym czytała o sobie i swoim mężu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 06:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj u nas też cięzko o czas dla nas tylko i rozmowy poza Ania. O przytulanki to w ogóle kicha bo ja jestem wykończona. Brakuje mi tego ale napdawde po ciezkisj nocy i czasami dość trudnym dniu jedyne o czym marzę w nocy to żeby pospać chociaż 3h ciągiem co mi się raczej nie udaje. Dziś pobudki co 1,5-2h a mała już nie śpi. Mąż śpi bo chory niestety :(

  • aLunia Autorytet
    Postów: 4139 2235

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zazdroszczę tego, że możecie sobie obiecać czas dla siebie. U nas nie ma opcji, bo nie ma kto z dziećmi zostać :/

    U mnie dziś pobudki co 2.25 h dokładnie z zegarkiem w ręku a mój mąż nawet tego nie słyszy. Czasem się zastanawiam czy jakby wypiła mm to by posłała dłużej...

    3i49df9hy6z4ginm.png

    ex2bdf9h3wcvr2ut.png

    zrz6i09kya2w4ixc.png
    22.12.2016r (11 tydzień-poronienie zatrzymane)
    10 cs- udało się
    Hormony ok, podwyższone tsh- letrox 4x100 i 3x75
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ALunia może tak może nie. Też miałam takie myśli ale moim zdaniem nawet jeśli to nie warto... Ja chcę wytrzymać na piersi jak najdłużej i nie nie jestem jakaś laktoterrorystka i każdy zrobi co uważa i wybór szanuje.
    Druga sprawa jest taka że ja nawet nie mam jak sprawdzić bo moja Ania dostaje histerii na widok butelki.

  • ola_g89 Autorytet
    Postów: 1235 1282

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aLunia obiecywaliśmy sobie od porodu i nic z tego nie wyszło, wiec wiesz :D ale spróbujemy, bo nie chce zaniedbywać męża. Zawsze byliśmy bardzo blisko i bardzo mi tego brakuje. Pytanie, czy moje przycyckowione dziecko łaskawie zje z butelki i w ogóle wytrzyma bez mamy.

    U nas dziś pobudka o 23 i płacz do 2 w nocy. To musza być zęby, nie mam innego wytłumaczenia. Paluchy w buzi cała dobe. Można smarować czymś dziąsełka, jak jeszcze nie widać żeby coś się działo?

    klz9i09k40pp4fu3.png
    qb3ci09ktod8alpu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czy mm pomoże. Ja na mm i nie śpi.

    Można delikatnie pomasować mascia, ale ich nie wolno naduzywac. Camillia jest homeopatia.

    Ja też nie czuję się żona o czułościach nie ma mowy.

  • jatoszka Autorytet
    Postów: 1001 534

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas tez kiepska noc mala niby spala ale sapala stekala juz od 1 do 5 z przerwami :-( co zaczelam usypiac to ona od nowa :-( nie wiem co jest bo jesc nie chciala :-( nawet porcji o 5 nie dojadla ?

    w5wqrl68v17z1bgh.png
    km5stv73corlpm49.png
    Nasze Aniołki 31.08.2009 [*][*] 30.08.2016 [*]
  • Minns Autorytet
    Postów: 969 977

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I nas nie najgorzej, ale musialam wziąć małego do łóżka i mu szumic bo w łóżeczku nie mógł zasnąć. Także na jednej połowie łóżka Bruno a na drugiej ja z mężem pościskani. Ptzynajmniej się poprzytulalismy.
    Nasze relacje z mężem w sumie się nie zmieniły. Oczywiście dużo jest rozmów o dziecku no ale to jest naturalne. Planujemy budowę domu i także juz mamy wiele tematów do obgadania. I mozemy liczyć na pomoc teściów jak chcemy gdzieś wyjść i na razie wykorzystujemy ich właśnie w zwiazku z załatwianiem spraw z budową. Ale też sa chętni żeby zostać z małym. Co do przytulanek to tez o wiele mniej bo ja jestem zazwyczaj zmęczona :P.
    Mały spoko je też z butelki, ale ja sie obawiam, ze moze mi wciaz odrzucić pierś, jak myślicie dalej to prawdopodobne?

    wrzesień 2018 - synek <3
  • KATARZYNACarm Autorytet
    Postów: 696 505

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    promyczek 39 wrote:
    Moja corenka ma dziś 4 miesiące. Zaczęła właśnie mi przesypia całe noce. Śpi od 20 do 6.szok
    To super bo moja właśnie na odwrót wcześniej spała od 20 do 6 A od kilku dni budzi się co 2h i jeczy w nocy :-(

    201809135365.png
  • aLunia Autorytet
    Postów: 4139 2235

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Veritaserum oczywiście to Twoja decyzja.

    Minns właśnie też nie wiem jak to jest z tym odrzuceniem.

    Ola no to już jest faktycznie problem. Moja akurat nie uspokaja się przy piersi. Ale musicie w końcu spróbować, trzymam kciuki.

    Katarzyna moja też przesypiał a noce a teraz takie jazdy.

    3i49df9hy6z4ginm.png

    ex2bdf9h3wcvr2ut.png

    zrz6i09kya2w4ixc.png
    22.12.2016r (11 tydzień-poronienie zatrzymane)
    10 cs- udało się
    Hormony ok, podwyższone tsh- letrox 4x100 i 3x75
  • Izabelle Autorytet
    Postów: 1619 1278

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My z mężem prawie wcale nie mamy czasu we 2,ale we 4 już jakoś potrafimy się ogarnąć. Z przytulankami to tragedia. Może nie ze względu na Małą,ale ciekawskiego siedmiolatka,który ma chyba jakiś czujnik wbudowany ;) zaraz z misiem w ręku stoi w progu sypialni,jak tylko coś by było na,rzeczy ;)

    Zosia tylko na cycku. Je co 2-3 godziny. Nawet nie próbuję dać butli czy ściągać laktatorem,bo bym sobie nagrzebala znając moje szczęście. To już długo nie potrwa,że tylko cyc i mama. Zaraz usiądzie, zaczniemy dietę rozszerzać,to już wszystko inne będzie bardziej interesujące.

    Damy radę dziewczyny ;)

    KATARZYNACarm, Minns lubią tę wiadomość

    l22ne6yd1cgn4wml.png
  • KATARZYNACarm Autorytet
    Postów: 696 505

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się staram nie kłócić z moim mężem , bo uważam że teraz jest czas raczej na wspieranie A nie na kłótnie, więc oby tak zostało
    Dziewczyny które karmią mm czy podajcie kleik dzieciaczka do mleka bo chciałabym podać na noc ale nie bardzo nie wiem jak zacząć, kleik albo kaszka
    Ostatnio mała nie śpi mi za dobrze i nagle zaczęła się domagać w nocy jedzenia dopiero wtedy idzie spać, normalnie już dawno tak często się nie budziła jakieś rady ?

    201809135365.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KATARZYNACarm wrote:
    Ja się staram nie kłócić z moim mężem , bo uważam że teraz jest czas raczej na wspieranie A nie na kłótnie, więc oby tak zostało
    Dziewczyny które karmią mm czy podajcie kleik dzieciaczka do mleka bo chciałabym podać na noc ale nie bardzo nie wiem jak zacząć, kleik albo kaszka
    Ostatnio mała nie śpi mi za dobrze i nagle zaczęła się domagać w nocy jedzenia dopiero wtedy idzie spać, normalnie już dawno tak często się nie budziła jakieś rady ?

    ja daje miarke do mleka kleiku kukurydzianego (ryżowy zatwardza) ale w sumie przestanę bo nic u mnie nie zmieniło. Ale ponoć dużo dzieci zapycha na noc.

    KATARZYNACarm lubi tę wiadomość

  • KATARZYNACarm Autorytet
    Postów: 696 505

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedną miarka na ile mleka ? A jak z tą kaszka ryżowy mleczna czy któraś próbowała?

    201809135365.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KATARZYNACarm wrote:
    Jedną miarka na ile mleka ? A jak z tą kaszka ryżowy mleczna czy któraś próbowała?

    na 120 ml. To żeby delikatnie się zagęściło. Narazie kleik kukurydziany z nestle.Mam też z bobovita kukurydziano ryżowy bezmleczny bezglutenowy bez cukru i. kaszka jaglana z hippa.

  • Minns Autorytet
    Postów: 969 977

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, wiecie co z Natalią? Dawno nie widziałam jej wpisów i tak się zastanawiam czy czegoś nie ominęłam...
    Ja dzisiaj spróbuję pojechać sama autem z Bruniem do teściów bo jest Msza za dziadków. Miałam jechać sama jak mąż wróci z pracy, ale stwierdziłam, że zaszaleję i spróbuję się odważyć. W końcu kiedyś już sama z nim tam jechałam :P.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 stycznia 2019, 13:03

    wrzesień 2018 - synek <3
  • Izabelle Autorytet
    Postów: 1619 1278

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już jakiś czas temu pisałam,że Natalia się nie.odzywa. Zniknęła też Krasnalowa i Justyna G też chyba się nie odzywa.

    l22ne6yd1cgn4wml.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U Justyny jest okej wszystko na innym wątku jest aktywna :)

    Też myślałam ostatnio o Krasnalowej i Natali.

    Minns, kasia1518, Izabelle lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum wrote:
    U Justyny jest okej wszystko na innym wątku jest aktywna :)

    Też myślałam ostatnio o Krasnalowej i Natali.
    Też myślałam o nich co słychać

  • ola_g89 Autorytet
    Postów: 1235 1282

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie tez się zastanawiałam co u nich. Dziewczyny, jak podczytujecie to dacie znać co u Was :)

    klz9i09k40pp4fu3.png
    qb3ci09ktod8alpu.png
‹‹ 1403 1404 1405 1406 1407 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ