X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne WRZEŚNIOWE DZIECI 2018
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE DZIECI 2018

Oceń ten wątek:
  • p_tt Autorytet
    Postów: 699 444

    Wysłany: 11 lutego 2019, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas w ogóle słabo, tak jak wcześniej moja spała minimum 5-6 godzin ciągiem tak teraz budzi się co 1,5 godziny i głodna jak wilk. Nie wiem czy nie przejść na mm :( bije się z myślami, nie mam pojęcia czy to się kiedykolwiek poprawi.
    A dodaje któraś do swojego mleka kleik? Naprawdę nie mam pomysłu co z nią robić, ja się czuje jak zombie.

    km5scwa1k0ojmmea.png
  • ola_g89 Autorytet
    Postów: 1235 1282

    Wysłany: 11 lutego 2019, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez planuje do roku, ale zobaczymy jak wyjdzie. Póki co nie wyobrażam sobie, ze moje dziecko mogłoby kiedykolwiek nie chcec cycka. Na chwile obecna wieczorami mogłaby mieć podwójna końcówkę żeby być podłączona do obu cycków jednocześnie... myśle, ze musimy przecierpieć ten słabszy okres. Dzieci zdobywają teraz bardzo dużo nowych umiejętności i potrzebują po prostu więcej mleka, a ze w dzień maja fajniejsze rzeczy do roboty to nadrabiają jedzeniem w nocy. Będzie lepiej dziewczyny! :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lutego 2019, 18:32

    Izabelle lubi tę wiadomość

    klz9i09k40pp4fu3.png
    qb3ci09ktod8alpu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2019, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie no ja nawet nie myślę żeby przejść na MM tylko z powodu tego że się budzi a nocy.Ten etap już za mną mimo że jeszcze niedawno tak myślałam. No chyba że moj organizm całkowicie padnie to wtedy nie będę miała wyjścia. Póki co funkcjonujemy tak już prawie 2 miesiące. I mogę z ręką na sercu powiedzieć że stałam się osobą która uwielbia karmić piersią i sprawia mi to wiele radości i nigdy nie myślałam że tak się stanie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lutego 2019, 18:36

    Izabelle lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2019, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja karmię mm i tak nie śpi. Także jeśli to powód rezygnacji z kp, że po mm będzie lepiej to ryzyko. Mój też w nocy nieraz potrzebuje przytulenia i czułości pomimo że brak cycka. U nas kleik kukurydziany nie wydłużyl snu a ryżowy kukurydziany zatwardził.

  • Izabelle Autorytet
    Postów: 1619 1278

    Wysłany: 11 lutego 2019, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum wrote:
    Sloiczkowa czy normalnie będziesz gotowała ? Ja niestety nic sobie nie pomrozilam na ten czas a teraz tyłka te piżmowa w sklepach ;/
    Zacznę od słoiczków,a potem co będę mogła,to sama będę gotować czy ucierać lub rozgniatać ;)

    promyczek 39 lubi tę wiadomość

    l22ne6yd1cgn4wml.png
  • Izabelle Autorytet
    Postów: 1619 1278

    Wysłany: 11 lutego 2019, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum wrote:
    Dziewczyny kp macie jakieś założenia jak długo zamierzacie karmić kp czy bardziej na zasadzie jak wyjdzie ? Ja chcę do mniej więcej roku tylko marzę o lepszych nocach...dzisiaj znowu był horror. Od 20 do 24 pobudki co godzinę, później co 2.
    Jak wyjdzie ;) z pewnością będę musiała Zosię odstawić przed powrotem do pracy :( No i te noce.....Też lubię karmić piersią i jest to dla mnie bardzo wygodne. Karmiłam już w samochodzie i w centrum handlowym ;) Gdziekolwiek jedziemy to zabieramy mało rzeczy. Syn był na mm i zawsze wielka torba z mm,termosem,butlami itp ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lutego 2019, 20:22

    l22ne6yd1cgn4wml.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2019, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj dałam mu chrupka (te małe tygryski kukurydziane bezglutenowe). Był szał.

    Izabelle, veritaserum, Camilla13 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2019, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe Monia domyslam się. Ja idę spać. Moja śpi od godziny. Padła dzisiaj jakoś szybko. Oby ta noc była dobra :)

  • kasia1518 Autorytet
    Postów: 3210 2091

    Wysłany: 11 lutego 2019, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    86Monia wrote:
    Ja dzisiaj dałam mu chrupka (te małe tygryski kukurydziane bezglutenowe). Był szał.
    Monia o jakich chrupkach mówisz? Bo też się przymierzam żeby podać.
    Ja podaje skórkę od chleba to też lubi sobie memłać w buzi.

    kasia1518

    relg8iikdgf37yhc.png
    3i49ej280kg4r0lc.png
  • aLunia Autorytet
    Postów: 4139 2235

    Wysłany: 11 lutego 2019, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam założenie do pół roku, ale to już za chwilę więc pewnie jeszcze trochę pociągnie
    Tylko myślę, że krócej niż rok. Zobaczymy jak to wyjdzie.


    Oo Monia ja też dałam chrypkę tylko trochę do possania o matko aż się trzęsła a ja się trochę balam, że to za wcześnie.
    Kasia od kiedy rozszerzałas dietę?

    Veritaserum ją ogólnie nie jestem za tymi słoiczkami, ale w tym czasie myślę że są bezpieczniejsze.

    3i49df9hy6z4ginm.png

    ex2bdf9h3wcvr2ut.png

    zrz6i09kya2w4ixc.png
    22.12.2016r (11 tydzień-poronienie zatrzymane)
    10 cs- udało się
    Hormony ok, podwyższone tsh- letrox 4x100 i 3x75
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2019, 00:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hania jest karmiona mm i na dodatek dostaje kaszke na noc a i tak o 12 musi dostać kolejna porcje. Czasami jak o 12 się obudzi to do 3 mamy imprezę. Są też noce kiedy poplakuje przez sen, ale jak wezmę ją do siebie do łóżka to śpi do rana
    :)

    Ja też podaję chrupki kukurydziane te z Lidla bo nie zawierają soli i Hania je uwielbia. Niestety u nas temat ulewan jest ciągle na czasie. Wczoraj zmieniliśmy mleko na AR ale myślę, że to jest tylko zagluszenie problemu. Nie wiem co się stało kiedyś tak nie ulewa LA teraz to czasami podchodzi pod wymioty. W czwartek mamy gastrologa może on coś poradzi bo już mi ręce opadają...

  • Mum2b Autorytet
    Postów: 2259 1787

    Wysłany: 12 lutego 2019, 06:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum wrote:
    Mum2b moja też tylko przy cycu zasypia albo w chuście. Jedyna opcja. Karmie ja dłużej na noc ale ona czasami jest taka pobudzona, ruchliwa nie potrafię jej wyciszyć. Nie wiem skąd bo naprawdę wszystko wokół niej robimy tak żeby jej nie pobudzać nadmiernie. Echh. Najchętniej do cyca byłaby podłączona 24 na dobę.
    Moja tez ma teraz slabszy sen takze moze to jakis skok? A wlaczylas na wieczór rytuał? Np gaszenie lampki, spiewanie kolysanki? Ja robie malej dwa karmienia blisko siebie czyli o 17/18, zasypia ale ja budze i wtedy 19/20 drugie karmienie, dojada i idzie w kime

    Corka - 2018
    Syn - 2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2019, 07:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jasne rytuał ma zawsze ale mam wrażenie że nic jej to nie daje. Dzisiaj względnie dobra noc bo jak zasnęła o 19.45 to się obudziła dopiero o 23.45 łał. Tzn w międzyczasie coś mruczała ale mąż ja uspokajał i ja pospalam ciągiem te 3h. Później budziła się o 1, 2,45 , 5 i 7 :) więc uważam że super. Dzisiaj dzwonię do lekarza bo charczy non stop i ma czasami dziwny kaszel. Myślę że to nic poważnego ale po różnych historiach wolę sprawdzić czy osłuchowo jest okej.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2019, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia1518 wrote:
    Monia o jakich chrupkach mówisz? Bo też się przymierzam żeby podać.
    Ja podaje skórkę od chleba to też lubi sobie memłać w buzi.

    Tygryski nie wiem jaka firma ale jak tak wpiszesz to się wyświetla. Sama kasza kukurydziana skład bez soli- ja akurst2 kupiłam z kasza jaglana. Mają małe opakowania na początek.

    kasia1518 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2019, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też karmię mm i jest tak jak dziewczyny piszą,nie wpływa to na długość snu niestety...

  • promyczek 39 Autorytet
    Postów: 1848 1741

    Wysłany: 12 lutego 2019, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmm ja karmie mm bo praktycznie cyca to już jest bardzo mało i przesypia mi całe noce, to chyba zależy od dziecka, moja chyba dostała od tatusia gen śpiocha.

    2017r-IVF-wrzesień-nieudane
    2018r-naturalny Cud♥
    5b09h371owxjb82f.png
  • promyczek 39 Autorytet
    Postów: 1848 1741

    Wysłany: 12 lutego 2019, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie podalismy malej pierwsza dynie, hehe śmiesznie ciumkala tą łyżkę, może jutro więcej pociumka.
    I jak wy robiliście? 3 dni tej dyni, potem 2 dni odczekać i obserwować czy wszystko ok i potem następne warzywko?

    Izabelle lubi tę wiadomość

    2017r-IVF-wrzesień-nieudane
    2018r-naturalny Cud♥
    5b09h371owxjb82f.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2019, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba nie robi się przerw na odczekanie. Podaje się z 3 dni jedno warzywo i jedzie z następnym jak nie ma żadnej reakcji alergicznej czy nietolerancji ;) chyba że się myle.

  • Hedgehog Autorytet
    Postów: 876 257

    Wysłany: 12 lutego 2019, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 kwietnia, 12:39

    [link=https://www.suwaczki.com/]17u9hdge9c31bxqo.png[/link]
  • kasia1518 Autorytet
    Postów: 3210 2091

    Wysłany: 12 lutego 2019, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aLunia wrote:
    Ja miałam założenie do pół roku, ale to już za chwilę więc pewnie jeszcze trochę pociągnie
    Tylko myślę, że krócej niż rok. Zobaczymy jak to wyjdzie.


    Oo Monia ja też dałam chrypkę tylko trochę do possania o matko aż się trzęsła a ja się trochę balam, że to za wcześnie.
    Kasia od kiedy rozszerzałas dietę?

    Veritaserum ją ogólnie nie jestem za tymi słoiczkami, ale w tym czasie myślę że są bezpieczniejsze.

    Pierwsze zabawy po 1-2 łyżeczki zaczęlysmy jak miała 3mc 3tyg bo nie chciała mi jeść mm ( jak się potem okazało regres w jedzeniu po szczepieniu na pneumokoki)

    Teraz w ciągu dnia je 5-7 razy butelka ( zależy czy się obudzi w nocy i o której rano się obudzi ) i między tymi butelkami jest 2 razy kaszka - rano i pod wieczór, raz warzywka / warzywka z mięsem i raz owoce - mam wrażenie że ona ciągle je A waga średnio idzie w górę za to cm przybywa.

    kasia1518

    relg8iikdgf37yhc.png
    3i49ej280kg4r0lc.png
‹‹ 1435 1436 1437 1438 1439 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ