X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne WRZEŚNIOWE DZIECI 2018
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE DZIECI 2018

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2019, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mum2b wrote:
    Camilla zdrowia zycze! Dziewczyny a czym podajecie posiłki? Łyżeczka silikonowa? I jak karmicie jak dzieci jeszcze nie siedza?

    Ja łyżeczka silikonowa czasem plastikowa ale najbardziej lubię silikonową. Trzymam na kolanach albo w foteliku samochodowym

    Mum2b lubi tę wiadomość

  • Aniajaa Przyjaciółka
    Postów: 79 58

    Wysłany: 10 lutego 2019, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My karmimy się leżaczku - pozycje regulowane, a łyżeczkę mamy Spuni i bardzo fajnie sprawdza się.

    Mum2b lubi tę wiadomość

    mhsvanli6vk4qi0e.png
    17u9ha00x68xc404.png
  • KATARZYNACarm Autorytet
    Postów: 696 505

    Wysłany: 10 lutego 2019, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też silikonowa podaje i jest super, mam krzesełko typu leżaczek i zawsze ja tam wkładam A ona się cieszy bo wie że dostanie zaraz jedzonko

    201809135365.png
  • ola_g89 Autorytet
    Postów: 1235 1282

    Wysłany: 10 lutego 2019, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A polecacie jakies konkretne miseczki, łyżeczki itd.? Myśle o spuni, ale najtańsza nie jest :) a powoli czas się przygotować do rozszerzania diety i kupić te wszystkie gadżety :) nie mogę się doczekać, kiedy zaczniemy!

    klz9i09k40pp4fu3.png
    qb3ci09ktod8alpu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2019, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ola_g89 wrote:
    A polecacie jakies konkretne miseczki, łyżeczki itd.? Myśle o spuni, ale najtańsza nie jest :) a powoli czas się przygotować do rozszerzania diety i kupić te wszystkie gadżety :) nie mogę się doczekać, kiedy zaczniemy!

    Ja za poleceniem znajomych zaopatrzyłam się w munchkin - talerzyki, niekapek (podobno z lovi to niewypał) a sztucce do nauki jedzenia reer.

    ola_g89 lubi tę wiadomość

  • kasia1518 Autorytet
    Postów: 3210 2091

    Wysłany: 10 lutego 2019, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez używam silikonowa- nawet zmienia kolor jak coś jest za ciepłe. Póki karmię to mam zwykłą miseczkę(jakaś z marketu). Karmię w leżaczku.

    Do nauki samodzielnego jedzenia też myślałam o sztuccach reer, ale o talerzykach / miseczkach nie myślałam.

    kasia1518

    relg8iikdgf37yhc.png
    3i49ej280kg4r0lc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2019, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczerze ? Nie mam zamiaru póki co w to inwestować i zamierzam kupić miseczki i talerzyki z Ikei. Jak ogarnie coś konkretnie wtedy kupię może jakiś komplet :)

    JustynaG lubi tę wiadomość

  • Izabelle Autorytet
    Postów: 1619 1278

    Wysłany: 10 lutego 2019, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Póki ja Zosi będę podawać jedzonko,to raczej ze szklanej miseczki lub miseczki Baby Ono,co do środka można nalać gorącej wody,żeby potrawa była ciepła.

    Ja mam pytanie odnośnie wody. Dopajacie dzieci wodą źródlaną? Trzeba ją jeszcze przegotować czy nie ma takiej konieczności?

    l22ne6yd1cgn4wml.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2019, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas inne jedzonko nie wchodzi teraz w grę, a było już fajnie z poznawaniem nowych smaków. Dziś dołączyły wymioty, sąsiad z łóżeczka obok wymiotowal kilkanaście godzin wcześniej. Jeszcze jakiś wirus zalapali. Ja dziś w 40 minut byłam w szpitalu jak mąż mi o tym powiedział, jak mnie lekarz zobaczył to sie wystraszył. Teraz leżę w sypialni sama i wyje

  • KATARZYNACarm Autorytet
    Postów: 696 505

    Wysłany: 11 lutego 2019, 06:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Camilla ciężka sytuacja tam u Was, ale pamiętaj że po burzy jest słońce, wkoncu to musi się skończyć,
    U nas też wiecznie coś jest ... i też mam nadzieję że wkoncu będzie okres że Natalia będzie zdrowa przez dłuższy czas, chociaż już jest po chorobie to codziennie się modlę żeby znowu nie przyniosła jakiejś choroby że żłobka

    201809135365.png
  • promyczek 39 Autorytet
    Postów: 1848 1741

    Wysłany: 11 lutego 2019, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My dokładnie jak zacznie 5 miesiąc podamy jej pierwsze warzywka, już się nie mogę doczekać, pierwsza pójdzie dynia

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lutego 2019, 07:38

    Izabelle lubi tę wiadomość

    2017r-IVF-wrzesień-nieudane
    2018r-naturalny Cud♥
    5b09h371owxjb82f.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2019, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaczynam jakoś za dwa tygodnie i pierwsze idą zielone warzywa brokuł, cukinia, awokado.

    Izabelle lubi tę wiadomość

  • Izabelle Autorytet
    Postów: 1619 1278

    Wysłany: 11 lutego 2019, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My zaczniemy w przyszły weekend od dyni :)

    promyczek 39 lubi tę wiadomość

    l22ne6yd1cgn4wml.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2019, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izabelle wrote:
    My zaczniemy w przyszły weekend od dyni :)

    Sloiczkowa czy normalnie będziesz gotowała ? Ja niestety nic sobie nie pomrozilam na ten czas a teraz tyłka te piżmowa w sklepach ;/

    Izabelle lubi tę wiadomość

  • kasia1518 Autorytet
    Postów: 3210 2091

    Wysłany: 11 lutego 2019, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas teraz hitem jest jarzynowa z indykiem albo dyniowa z królikiem I kaszka bardzo jej smakuje- aż tak że mleka mniej chce bo woli co innego.

    Dziś ja karmię i tu nagle słyszę sylabe "ma" czekałam na drugą żeby słyszeć mama no ale jeszcze przyjdzie mi chyba poczekać. Mąż usłyszał bo akurat oboje przy niej byliśmy i od razu mówi powiedz tata ☺

    Vlinder, Izabelle lubią tę wiadomość

    kasia1518

    relg8iikdgf37yhc.png
    3i49ej280kg4r0lc.png
  • Mum2b Autorytet
    Postów: 2259 1787

    Wysłany: 11 lutego 2019, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izabelle wrote:
    Póki ja Zosi będę podawać jedzonko,to raczej ze szklanej miseczki lub miseczki Baby Ono,co do środka można nalać gorącej wody,żeby potrawa była ciepła.

    Ja mam pytanie odnośnie wody. Dopajacie dzieci wodą źródlaną? Trzeba ją jeszcze przegotować czy nie ma takiej konieczności?
    Zrodlanej sie nie gotuje. Czytałam ze wodę mineralną albo przegotowana podajemy jak dziecko je 3 posiłki stale.

    Izabelle lubi tę wiadomość

    Corka - 2018
    Syn - 2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2019, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny kp macie jakieś założenia jak długo zamierzacie karmić kp czy bardziej na zasadzie jak wyjdzie ? Ja chcę do mniej więcej roku tylko marzę o lepszych nocach...dzisiaj znowu był horror. Od 20 do 24 pobudki co godzinę, później co 2.

    Izabelle lubi tę wiadomość

  • Mum2b Autorytet
    Postów: 2259 1787

    Wysłany: 11 lutego 2019, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum wrote:
    Dziewczyny kp macie jakieś założenia jak długo zamierzacie karmić kp czy bardziej na zasadzie jak wyjdzie ? Ja chcę do mniej więcej roku tylko marzę o lepszych nocach...dzisiaj znowu był horror. Od 20 do 24 pobudki co godzinę, później co 2.
    Tez chce do min roku. Jak zaczniesz dokarmiac posiłkami stalymi to powinmo Ci dziecko lepiej spzv2. Sprobuj tez karmic dłużej przed noca. Ja karmie na śpiocha wieczorem zeby jeszcze dojadla tylko ze moja zasypia tylko przy cycy

    Corka - 2018
    Syn - 2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2019, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum wrote:
    Dziewczyny kp macie jakieś założenia jak długo zamierzacie karmić kp czy bardziej na zasadzie jak wyjdzie ? Ja chcę do mniej więcej roku tylko marzę o lepszych nocach...dzisiaj znowu był horror. Od 20 do 24 pobudki co godzinę, później co 2.

    U nas też słabsza noc. Od 3 do 3.40 przerwa we śnie potem rzucanie się do 6.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2019, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mum2b moja też tylko przy cycu zasypia albo w chuście. Jedyna opcja. Karmie ja dłużej na noc ale ona czasami jest taka pobudzona, ruchliwa nie potrafię jej wyciszyć. Nie wiem skąd bo naprawdę wszystko wokół niej robimy tak żeby jej nie pobudzać nadmiernie. Echh. Najchętniej do cyca byłaby podłączona 24 na dobę.

‹‹ 1434 1435 1436 1437 1438 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ