X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne WRZEŚNIOWE DZIECI 2018
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE DZIECI 2018

Oceń ten wątek:
  • Nika312 Autorytet
    Postów: 455 280

    Wysłany: 18 lutego 2019, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ola_g89 wrote:
    My też mieliśmy 1 dawkę z tej serii i nic się nie działo. Po drugiej dawce też było ok - chociaż już była inna seria - jedynie mocne zaczerwienienie było.
    No właśnie mam nadzieję że teraz jak pójdziemy będzie inna seria jakoś tak spokojniejsza bym była mimo wszystko

    Na usypianie polecam szum i skakanie na piłce- u nas nie zdarzyło się że to nie zadziałało:)

    3jgxgywluivf3b0i.png
    atdc2n0aevz3e5ts.png
  • jatoszka Autorytet
    Postów: 1001 534

    Wysłany: 18 lutego 2019, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja też miała jedną dawkę tej szczepionki :-( na szczescie było ok :-) choc pewnie nikt nie wie jak było naprawde w tej sytuacji :-( tylko lekarzi matka :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2019, 21:07

    w5wqrl68v17z1bgh.png
    km5stv73corlpm49.png
    Nasze Aniołki 31.08.2009 [*][*] 30.08.2016 [*]
  • ola_g89 Autorytet
    Postów: 1235 1282

    Wysłany: 18 lutego 2019, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia1518 wrote:
    Dziewczyny A ja dziś na wieczór zrobiłam sikańca i wyszły II krechy od razu , więc chyba jestem w ciąży ☺ jestem w szoku trochę że tak za pierwszym razem . Do tej pory w środku cyklu unikalam męża A w tym mi nie wyszło i bach ☺ także chyba będę pazdziernikowa mama ☺
    Ogromne gratulacje!!! :) będzie piękna różnica wieku! :)

    kasia1518 lubi tę wiadomość

    klz9i09k40pp4fu3.png
    qb3ci09ktod8alpu.png
  • jatoszka Autorytet
    Postów: 1001 534

    Wysłany: 18 lutego 2019, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia gratulacje :-)

    kasia1518 lubi tę wiadomość

    w5wqrl68v17z1bgh.png
    km5stv73corlpm49.png
    Nasze Aniołki 31.08.2009 [*][*] 30.08.2016 [*]
  • kasia1518 Autorytet
    Postów: 3210 2091

    Wysłany: 18 lutego 2019, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Wam że się nie spodziewałam że tak szybko pójdzie. Jutro lecę na bete i zobaczymy co tam wyjdzie ☺ zawsze mówiłam że chce jedno za drugim ale nie sądziłam że się uda za pierwszym razem. Jestem pełna obaw ale mąż mówi że damy radę. Mojej gin to pewnie ręce opadną bo mówiła czekajcie min. 6mc i to minimum spelniliśmy.

    Marrgoo, Nika312, aLunia, KATARZYNACarm, ola_g89, veritaserum, Minns lubią tę wiadomość

    kasia1518

    relg8iikdgf37yhc.png
    3i49ej280kg4r0lc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2019, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia1518 wrote:
    Dziewczyny A ja dziś na wieczór zrobiłam sikańca i wyszły II krechy od razu , więc chyba jestem w ciąży ☺ jestem w szoku trochę że tak za pierwszym razem . Do tej pory w środku cyklu unikalam męża A w tym mi nie wyszło i bach ☺ także chyba będę pazdziernikowa mama ☺

    Kasia super! Gratulacje! A zastanawiałam się nawet, która z nas będzie pierwsza:)

    kasia1518 lubi tę wiadomość

  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 18 lutego 2019, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ola_g89 wrote:
    U nas obroty są w obie strony. Ale za to w ogóle nie jest zainteresowana swoimi stopami. Nie łapie ich, nie mówiąc już o wkładaniu do buzi. Ubieram jej już skarpetki-grzechotka, ale ma w nosie. Któryś dzieciaczek tez jeszcze tego nie robi?

    moja:) podnosi nózki wysoko, czasami się złapie za łydki,ale na sek i puszcza. Grzechotki też nie pomagają.

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • 100krotka30 Autorytet
    Postów: 729 557

    Wysłany: 18 lutego 2019, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia Gratulacje :-) Fajnie, będziesz nam dozowac nowe emocje na watku i moze niebawem ktoś do Ciebie dołączy :-)

    Justyna super że u Was pierwsze koty za ploty :-) wczoraj podałam mojemu pierwszy raz cokolwiek i było to jabłko (wiem że wytyczne sa na warzywa, przy córce zalecali jabłko i banana na początek) trochę utarlam i miałam swoje w kawałkach z łyżeczki pięknie wcinal otwierając już z daleka buzię, dałam tez mu w kawałku to niby to tylko ssal ale odgryzl kawałki i matka w panice chciała mu wyciągać ale dał radę ;-) chyba mam za słabe nerwy na te blw w kawałkach :-) ale nie powiem jaralam się przy tym na maksa więc na dniach rusza warzywa, już byśmy zaczęli tylko zawsze gotując posole ;-)

    kasia1518, Hedgehog, Minns lubią tę wiadomość

    Misia 09.2013
    Misio 08.2018
  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 18 lutego 2019, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniajaa wrote:
    Piszecie czasem dziewczyny, że Wasze dzieciaczki mają problem ze spaniem w dzień, ale mój wogóle w dzień nie zaśnie, no nie ma takiej opcji jeśli jesteśmy w domu. Tylko na spacerze lub w aucie. To strasznie frustujace, że w domu nie działa NIC, noszenie, bujanie, przytulanie, masowanie,wyciszanie, szumy wszelakie i wiele wiele innych. Po 3 razy dziennie spacerujemy. Nie wiem co się mu stało, ale jakby stracił umiejetność zasypiania. Schemat zawsze taki sam, trze oczy i cokolwiek bym nie zrobiła to z minuty na minutę jest bardziej rozdrażniony, zmęczony, płaczliwy i wpada w straszne histerie. Początkowo mówię luz, kiedyś przejdzie, ale trwa to już dwa tygodnie i nie widać żeby miało się coś zmienić. Chętnie przyjmę każdy pomysł o ile go nie przerobiłam:)

    Kasia gratuluję!!!

    Ania, inhalator!:) Ja ostatnio nie moge wyjsc z podziwu jak moja Lena zasypia podczas inhalacji. Przykladam jej maseczke, na poczatku troche sie buntuje, potem ją liże, heh;-) a potem zaczyna coraz głebiej oddychac i bach...spi jak suseł. Az boje sie odłaczac ten traktor;-) Ale wstaje pomalutku, przekładam do łozeczka i spi jak aniolek:)

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • Nika312 Autorytet
    Postów: 455 280

    Wysłany: 18 lutego 2019, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia1518 wrote:
    Powiem Wam że się nie spodziewałam że tak szybko pójdzie. Jutro lecę na bete i zobaczymy co tam wyjdzie ☺ zawsze mówiłam że chce jedno za drugim ale nie sądziłam że się uda za pierwszym razem. Jestem pełna obaw ale mąż mówi że damy radę. Mojej gin to pewnie ręce opadną bo mówiła czekajcie min. 6mc i to minimum spelniliśmy.

    Aż mnie ruszyło na wspomnienia, jak to było rok temu ahh.. my planujemy zacząć starać się gdzieś po wakacjach to będzie rok od porodu, czy ktoś tu też ma takie podobne plany?:)

    kasia1518, Kwiatosia, kuwejtonka lubią tę wiadomość

    3jgxgywluivf3b0i.png
    atdc2n0aevz3e5ts.png
  • Vlinder Autorytet
    Postów: 632 579

    Wysłany: 18 lutego 2019, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Camilla13 wrote:
    Jestem prawie pewna że wpis o tym że chłopiec miał afty czy nazdzerki w buzi był w tym artykule ze strony stopnop. Został usunięty?
    znalazlam coś takiego:

    https://plus.gloswielkopolski.pl/7miesieczny-chlopiec-w-ciezkim-stanie-trafil-do-szpitala-kilka-dni-wczesniej-zostal-zaszczepiony-przeciw-pneumokokom/ar/13873341

    100krotka30 lubi tę wiadomość

    bhywvcqgxdl0na75.png
  • Vlinder Autorytet
    Postów: 632 579

    Wysłany: 18 lutego 2019, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia1518 wrote:
    Dziewczyny A ja dziś na wieczór zrobiłam sikańca i wyszły II krechy od razu , więc chyba jestem w ciąży ☺ jestem w szoku trochę że tak za pierwszym razem . Do tej pory w środku cyklu unikalam męża A w tym mi nie wyszło i bach ☺ także chyba będę pazdziernikowa mama ☺
    Kasia gratuluję.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2019, 23:26

    kasia1518 lubi tę wiadomość

    bhywvcqgxdl0na75.png
  • aLunia Autorytet
    Postów: 4139 2235

    Wysłany: 18 lutego 2019, 23:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiu gratuluję :)

    kasia1518 lubi tę wiadomość

    3i49df9hy6z4ginm.png

    ex2bdf9h3wcvr2ut.png

    zrz6i09kya2w4ixc.png
    22.12.2016r (11 tydzień-poronienie zatrzymane)
    10 cs- udało się
    Hormony ok, podwyższone tsh- letrox 4x100 i 3x75
  • Mum2b Autorytet
    Postów: 2259 1787

    Wysłany: 19 lutego 2019, 01:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia gratuluje! Ty mialas sn czy cc?

    kasia1518 lubi tę wiadomość

    Corka - 2018
    Syn - 2021
  • 100krotka30 Autorytet
    Postów: 729 557

    Wysłany: 19 lutego 2019, 06:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Vlinder podesle koleżance :-)
    Nie jest to pocieszające dziewczyny ze nasze dzieci zostały zaszczepione ta sama serią szczepionki. Ja to już nawet sobie wkręcam ze te jego preżenia i to ze jest odgięciowy to wina tego szczepienia. Wiem swiruje. Ale tych ludzi spotkała niewyobrazalna tragedia nikt nie chciałby być na ich miejscu i też chciałbym dociec powodu.

    Misia 09.2013
    Misio 08.2018
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2019, 06:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia gratulacje

    kasia1518 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2019, 06:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia gratuluję ! Fajna sprawa aczkolwiek powiem tylko tyle że na weekend miałam pod opiekę nasza Anię i dodatkowo córkę znajomych ( prawie 2 lata w maju skończy ) i to był hardcore : D nie wiem czy przy dwójce bym cokolwiek w domu zrobiła. Ale tak czy siak super !

    kasia1518 lubi tę wiadomość

  • kasia1518 Autorytet
    Postów: 3210 2091

    Wysłany: 19 lutego 2019, 06:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mum2b wrote:
    Kasia gratuluje! Ty mialas sn czy cc?
    CC bo 8tyg przed terminem.

    kasia1518

    relg8iikdgf37yhc.png
    3i49ej280kg4r0lc.png
  • kasia1518 Autorytet
    Postów: 3210 2091

    Wysłany: 19 lutego 2019, 07:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum wrote:
    Kasia gratuluję ! Fajna sprawa aczkolwiek powiem tylko tyle że na weekend miałam pod opiekę nasza Anię i dodatkowo córkę znajomych ( prawie 2 lata w maju skończy ) i to był hardcore : D nie wiem czy przy dwójce bym cokolwiek w domu zrobiła. Ale tak czy siak super !


    Też się tego boję i mam świadomość że pierwsze 2 lata będą ciężkie; ale potem będzie super ☺ mąż deklaruję że będzie dużo pomagał- nie ma wyjścia ☺

    veritaserum lubi tę wiadomość

    kasia1518

    relg8iikdgf37yhc.png
    3i49ej280kg4r0lc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2019, 07:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    100krotka30 wrote:
    Dzięki Vlinder podesle koleżance :-)
    Nie jest to pocieszające dziewczyny ze nasze dzieci zostały zaszczepione ta sama serią szczepionki. Ja to już nawet sobie wkręcam ze te jego preżenia i to ze jest odgięciowy to wina tego szczepienia. Wiem swiruje. Ale tych ludzi spotkała niewyobrazalna tragedia nikt nie chciałby być na ich miejscu i też chciałbym dociec powodu.

    Też zaczynam się zastanawiać czy jego brsk snu i 10 pobudek w nocy aktualnie to ma związek ze szczepieniem

‹‹ 1442 1443 1444 1445 1446 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ