X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne WRZEŚNIOWE DZIECI 2018
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE DZIECI 2018

Oceń ten wątek:
  • Camilla33 Autorytet
    Postów: 1252 1053

    Wysłany: 7 kwietnia 2020, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam znajomych co 14 kg dwulatka nadal lulaja 😱 Trzeba mieć siły jak koń albo nie być konsekwentnym w działaniu. Piotruś od czerwca ubiegłego roku zasypia sam, tylko właśnie trzeba obok posiedzieć.

    Słuchajcie, za dzieckiem to ciężko nadążyć. Założyłam mu dziś rano nowe skarpety z amtyposlizgiem ale tym razem ze smyka, te kropki są trochę większe niż w tych z h&m. Mąż zawiózł go przed służbą do cioci z klubiku a tam krzyk, chodzenie na palcach cuda. Dzwoni do męża opowiada, zdejmuje mu te skarpety, zakłada inne i gra gitara. 10 nowych par będzie leżeć i czekać aż Patryk urośnie 😋

    fb4dee457a.png

    6ad595d6f7.png
  • kuwejtonka Autorytet
    Postów: 731 644

    Wysłany: 7 kwietnia 2020, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny współczuję tym których mężowie mają służby i wielki szacun- dzięki takim ludziom to wszystko może hulać.

    Minns dobrze zrobiłaś z opieką, powodzenia z odstawieniem! My rowerek mamy taki, tylko inny kolor :
    https://allegro.pl/oferta/rowerek-biegowy-2w1-milly-mally-jake-natural-8637810511

    Monia mam nadzieję, że z Hubertem już dobrze.

    Izabelle my to samo zrobiliśmy tylko w bloku, mąż na gitarze przy otwartym oknie grał w salonie i sąsiedzi powychodzili na balkony i zrobiliśmy wspólne śpiewanie 😁

    Verita mega zazdro! Też może kiedyś doczekam takiego momentu 😅

    Camilla moja Ala codziennie rano siada i wybiera sobie gumkę do włosów, jak jej w pośpiechu założę inną to jest awantura 😁Śmieszne są te dzieciaki 😊

    Camilla33, Izabelle lubią tę wiadomość

    Pierwsze szczęście wrzesień 2018
    Drugie szczęście marzec 2021
  • Camilla33 Autorytet
    Postów: 1252 1053

    Wysłany: 7 kwietnia 2020, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuwejtonka, założę się, że córeczka slusznie robi awanturę, pewnie zdarzy się mamusi założyć taka co nie pasuje pod kolor ubranka 😋

    Dziś mąż został dwa razy zbluzgany bo jakim prawem może to i tamto. No ja pierdole, ludzie nadal nie załapali, ze siedzimy w domu a nie całą grupka palimy fajki pod blokiem.

    fb4dee457a.png

    6ad595d6f7.png
  • veritaa Autorytet
    Postów: 2116 1814

    Wysłany: 7 kwietnia 2020, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja ma długie włosy i każda gumkę ściąga. Wygląda jak rozczochraniec :(

    Corka wrzesien 2018 18 cykl staran
    Poronienie listopad 2019 7tc
    Synek styczeń 2021
  • kasia1518 Autorytet
    Postów: 3210 2091

    Wysłany: 7 kwietnia 2020, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaa wrote:
    Dawniej przy piersi zasypiała wiadomo, od miesiąca jak już nie karmie to trochę bujania i taka pół śpiąca odkładałam do łóżeczka gdzie zasypiała. Teraz kąpiel, kolacja, bajki 2 na fotelu gasimy wszędzie światło mówię że pora spać zresztą ona sama powtarza spać spać spać i ja wkładam do łóżeczka i siadam na fotelu. Różnie to trwa czasami 10 minut czasami 40 (najdłużej) ale zasypia sama bez płaczu.
    Z Zosia u nas problemu z tym nie ma, od początku sama zasypia- my też w fotelu siedzimy i też różnie to trwa - raz 10min , a raz nawet i 30min. Ale widzę że z Gabrysia będę miała problem, je z butelki ale później jest bujanie żeby usnęła, a już waży ponad 7kg i mi ciężko i się tak zastanawiam... ile jeszcze to będzie trwało

    kasia1518

    relg8iikdgf37yhc.png
    3i49ej280kg4r0lc.png
  • aLunia Autorytet
    Postów: 4139 2235

    Wysłany: 7 kwietnia 2020, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z Wiki to trzeba się położyć, naszczescie szybko zasypia. Po świętach przyjdzie w końcu łóżko. Ciekawa jestem jaka będzie reakcja. A zabiera nasze jasie do spania i kupiłam w końcu ładne w kotki specjalnie dla niej to oczywiście mówi tylko 'miua niee' i dalej zabiera nasze, także z tym łóżkiem też kiepsko widzę :P
    A gumki uwielbia, jak znajdzie spinkę to biegnie, że mam jej przypiąć.

    Camilla bo to już też męczy, nie żebym broniła.
    Ja się wkurzam strasznie, bo źle znoszą ciążę, pochodzę trochę to boli mnie tak krocze, że płakać mi się chce. Wychodzę z dziewczynami chociaż na 40 min i resztę dnia leżę. A w parku obok mnie dosłownie z 2 metry pełno żuli na ławkach czy seniorów, a ja bym pewnie zaraz mandat dostała. Oczywiście zaznaczając, że siedziałabym sama z dziećmi z daleka od innych itd.

    3i49df9hy6z4ginm.png

    ex2bdf9h3wcvr2ut.png

    zrz6i09kya2w4ixc.png
    22.12.2016r (11 tydzień-poronienie zatrzymane)
    10 cs- udało się
    Hormony ok, podwyższone tsh- letrox 4x100 i 3x75
  • 86monia Autorytet
    Postów: 675 286

    Wysłany: 7 kwietnia 2020, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tymi kontrolami to trochę taka paranoja w człowieku. Wracamy z domku letniskowego 20 km od naszego miasta i drogę zajeżdża nam żandarmeria. No to ja już w głowie układam historię że nie łamie prawa, a oni przepuszczali konwój autobusów nie wiem z kim bo i policja i wojsko a w autokarach cywile. I nas absolutnie nie sprawdzali. Znajomemu dali mandat za chodzenie z psem na bulwarach (gdzie jest zakaz) a on mieszka na Bulwarowej o i tak to wygląda. Wszyscy mają dość tej sytuacji i myślę że służby mundurowe też .

  • 86monia Autorytet
    Postów: 675 286

    Wysłany: 7 kwietnia 2020, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój Hubcio przechodzi sam siebie któryś dzień. Poziom marudy poziom najwyższy. Na zewnątrz jakoś daje rady ale w domu to histeria za histeria. Stary chyba cieszy się że wraca do pracy hahaha

  • aLunia Autorytet
    Postów: 4139 2235

    Wysłany: 7 kwietnia 2020, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia u nas co drugi dzień jest taki, na jutro wypada kryzys 😂 jeszcze tak bardzo chcę się bawić z Natalka, że walczy ze sobą i jest problem ze spaniem w dzień.

    Sama zazdroszczę twojemu staremu haha

    3i49df9hy6z4ginm.png

    ex2bdf9h3wcvr2ut.png

    zrz6i09kya2w4ixc.png
    22.12.2016r (11 tydzień-poronienie zatrzymane)
    10 cs- udało się
    Hormony ok, podwyższone tsh- letrox 4x100 i 3x75
  • Camilla33 Autorytet
    Postów: 1252 1053

    Wysłany: 7 kwietnia 2020, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ustawa z dnia 5 grudnia 2008 r. o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi.

    Art 46 pkt 1 ust 4 uprawnia do ograniczania w sposobach poruszania sie. Ww ograniczenia wydawane są w postaci rozporządzeń. Raz, że mówi o tym wprost powyższy art 46, dwa, że rozporządzenie jest aktem wykonawczym właśnie do ustawy.
    Art 54 kw penalizuje natomiast zachowanie polegające na nieprzestrzeganiu ograniczeń w poruszaniu się.

    Alunia nie dostalabys mandatu. Problem polega na tym, że naprawdę dużej ilości ludzi nie chce się przeczytać co im teraz wolno a co nie. Chociaż czytanie ze zrozumieniem też niektórym nie wychodzi.

    fb4dee457a.png

    6ad595d6f7.png
  • aLunia Autorytet
    Postów: 4139 2235

    Wysłany: 7 kwietnia 2020, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie camilla tu już chyba zależy od policjanta. Bo już słyszałam takie przypadki, że naprawdę nie wiem co wolno q co nie, tym bardziej, że jest zakazany wstęp do parku.

    3i49df9hy6z4ginm.png

    ex2bdf9h3wcvr2ut.png

    zrz6i09kya2w4ixc.png
    22.12.2016r (11 tydzień-poronienie zatrzymane)
    10 cs- udało się
    Hormony ok, podwyższone tsh- letrox 4x100 i 3x75
  • veritaa Autorytet
    Postów: 2116 1814

    Wysłany: 7 kwietnia 2020, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alunia my byliśmy ostatnio nad rzeką, ale daleko w drodze na Siechnice. Obok nas był 1 samochód na ,,parkingu". 10 minut pochodziliśmy i zaraz tajniacy przyjechali. Skończylo się na pouczeniu ... Co drugi dzień jezdzimy 10 km za Wrocław w kierunku Trzebnicy. mamy miejsce gdzie jest fajna sciezka prowadząca w kierunku lasu ( ale nie do lasu), cień, pola itp Dzisiaj właśnie tak byliśmy 2h spaceru i ja ledwo zyje ;p

    mój mąż osttatnio po 3 dnioach w domu z Anią na opiece ,, Boże jak dobrze że jutro idę do pracy " :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2020, 21:27

    Corka wrzesien 2018 18 cykl staran
    Poronienie listopad 2019 7tc
    Synek styczeń 2021
  • aLunia Autorytet
    Postów: 4139 2235

    Wysłany: 8 kwietnia 2020, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Verita no to dobrze trafiliście, że tylko upomnienie.
    Ale fajnie ja bym też tak podchodziła, ale najbardziej marzy mi się kocyk i jakiś piknik.
    Starsza córka to ciągle pyta czy pojedziemy na wakacje. Przerażające, że niby prosta rzecz a nie da się odpowiedzieć.

    Ach te nasze dzieci, kochane maludy i co to za życie bez nich, ale potrafią zmęczyć :P

    3i49df9hy6z4ginm.png

    ex2bdf9h3wcvr2ut.png

    zrz6i09kya2w4ixc.png
    22.12.2016r (11 tydzień-poronienie zatrzymane)
    10 cs- udało się
    Hormony ok, podwyższone tsh- letrox 4x100 i 3x75
  • veritaa Autorytet
    Postów: 2116 1814

    Wysłany: 8 kwietnia 2020, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to nie wiem kiedy teraz urlop planować w pracy w ogóle. Chciałam w czerwcu ale w czerwcu to pewnie jeszcze będzie epidemia więc bez sensu. W lipcu i sierpniu nie znoszę jeździć na wakacje bo wszędzie pełno ludzi. We wrześniu koleżanka chce urlop więc zostaje mi październik chyba :p

    Alunia grilla już też robiliśmy i taki właśnie piknik ale dwa tygodnie temu :)

    Corka wrzesien 2018 18 cykl staran
    Poronienie listopad 2019 7tc
    Synek styczeń 2021
  • aLunia Autorytet
    Postów: 4139 2235

    Wysłany: 8 kwietnia 2020, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Verita a żłobek całe wakacje czynny?
    Nam obniżyli teraz opłaty naszczescie, bo za marzec nawet płaciliśmy za zajęcia dodatkowe 250zl 🙄

    3i49df9hy6z4ginm.png

    ex2bdf9h3wcvr2ut.png

    zrz6i09kya2w4ixc.png
    22.12.2016r (11 tydzień-poronienie zatrzymane)
    10 cs- udało się
    Hormony ok, podwyższone tsh- letrox 4x100 i 3x75
  • veritaa Autorytet
    Postów: 2116 1814

    Wysłany: 8 kwietnia 2020, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem jak będzie teraz, teoretycznie miala być przerwa na lipoec ale kierownik mowi ze nie wie jak bedzie teraz, skoro złobki poki co nieczynne przez pandemie

    Nie płacimy nic ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 kwietnia 2020, 10:53

    aLunia lubi tę wiadomość

    Corka wrzesien 2018 18 cykl staran
    Poronienie listopad 2019 7tc
    Synek styczeń 2021
  • kuwejtonka Autorytet
    Postów: 731 644

    Wysłany: 8 kwietnia 2020, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jakie macie butki dla dzieci na teraz?

    Pierwsze szczęście wrzesień 2018
    Drugie szczęście marzec 2021
  • Minns Autorytet
    Postów: 969 977

    Wysłany: 8 kwietnia 2020, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kupiłam trzewiki skórzane firmy Mazurek na chłodniejsze dni, w tk maxie tenisówki z vansa bo niezła przecena była, no ale czekamy na tanie tenisowki (takie wsuwane) z neta bo żal mi tamtych a biega po dworze i placu budowy gdzie pełno ziemi i się nią bawi :P. Choć z drugiej strony zanim nas wypuszczą z domu to z tych butów wyrośnie...

    Dziewczyny karmię tylko raz na dobę wieczorem przed spaniem 😊. Cyce już nie są pełne, piję szałwię i czekam na lepsze noce, bo ogólnie nieźle się wierci. W życiu bym nie pomyślała, że odcycowanie obejdzie się bez dramatów.
    Ale wkłada mi rękę pod bluzkę i szuka cyców i to mnie mega irytuje 😤.

    My za zlobek płacimy teraz 450 zł (wczesniej 700 zl plus wyzywienie).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 kwietnia 2020, 13:33

    kuwejtonka lubi tę wiadomość

    wrzesień 2018 - synek <3
  • kasia1518 Autorytet
    Postów: 3210 2091

    Wysłany: 8 kwietnia 2020, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kuwejtonka wrote:
    Dziewczyny jakie macie butki dla dzieci na teraz?
    Ja kupiłam w ccc lasockiego i są super

    2be354ceaeca.jpg

    I drugie w takim małym obuwniczym sklepie

    81f8dd3bd3f9.jpg

    Też jej się dobrze w nich chodzi, w nich biega po podwórku.

    Teraz muszę coś lzejszego , jakieś ala trampki i baleriny

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 kwietnia 2020, 14:00

    kuwejtonka lubi tę wiadomość

    kasia1518

    relg8iikdgf37yhc.png
    3i49ej280kg4r0lc.png
  • aLunia Autorytet
    Postów: 4139 2235

    Wysłany: 8 kwietnia 2020, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My niecałe 300zł teraz, a normalnie 1000zł.
    Ciekawe kiedy to się skończy :/

    Wiki ma adidasy po siostrze. Kupiłam jej fajne buciki Lasockiego 22 i ma za duże. Więc je trzymam, bo i tak za dużo nie chodzimy. A zimowe ma 22 więc mnie ta rozmiarówka zastanawia.
    No i wzięłam jej baletki z hm takie zwykłe z promocji, w sumie chyba tylko po to żeby cieszyły moje oczy.

    kuwejtonka lubi tę wiadomość

    3i49df9hy6z4ginm.png

    ex2bdf9h3wcvr2ut.png

    zrz6i09kya2w4ixc.png
    22.12.2016r (11 tydzień-poronienie zatrzymane)
    10 cs- udało się
    Hormony ok, podwyższone tsh- letrox 4x100 i 3x75
‹‹ 1756 1757 1758 1759 1760 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ