X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne WRZEŚNIOWE DZIECI 2018
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE DZIECI 2018

Oceń ten wątek:
  • veritaa Autorytet
    Postów: 2116 1814

    Wysłany: 8 kwietnia 2020, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My ciągle wierni firmie Emel.

    Minns moja do dzisiaj mi potrafi włożyć rękę za bluzkę i mówi "moje cyce Moje moje". Tyko że mnie to w ogóle nie denerwuje. Ogólnie jakbym tylko się przebierała czy ściągała stanik i ona to widzi to bardzo żywo reaguje.

    kuwejtonka lubi tę wiadomość

    Corka wrzesien 2018 18 cykl staran
    Poronienie listopad 2019 7tc
    Synek styczeń 2021
  • p_tt Autorytet
    Postów: 699 444

    Wysłany: 9 kwietnia 2020, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My też mamy emelki.

    Dzisiaj rozmawiałam z policjantem to mówi, żeby nie wychodzić bo jednak dają mandaty. Dobrze, że mamy działkę budowlaną to tam teraz pracujemy z małą.

    Co do cyca to często musi się do niego przytulić, albo podnosi bluzkę i glaszcze, czasem pocałuje, chciała próbować ssać, ale na to się nie zgadzam zawsze mówię zrób cacy, cacy.

    km5scwa1k0ojmmea.png
  • veritaa Autorytet
    Postów: 2116 1814

    Wysłany: 9 kwietnia 2020, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja też by chciala jeszcze ssac, ale też się na to nie godzę. Wtedy robi zazwyczaj ,, nosek- nosek" z cycusiem i jest ok ;p

    Corka wrzesien 2018 18 cykl staran
    Poronienie listopad 2019 7tc
    Synek styczeń 2021
  • aLunia Autorytet
    Postów: 4139 2235

    Wysłany: 9 kwietnia 2020, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakie to wzruszające i widać, jak ważne to było dla nich ♥️

    kuwejtonka, 100krotka30 lubią tę wiadomość

    3i49df9hy6z4ginm.png

    ex2bdf9h3wcvr2ut.png

    zrz6i09kya2w4ixc.png
    22.12.2016r (11 tydzień-poronienie zatrzymane)
    10 cs- udało się
    Hormony ok, podwyższone tsh- letrox 4x100 i 3x75
  • p_tt Autorytet
    Postów: 699 444

    Wysłany: 10 kwietnia 2020, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aLunia wrote:
    Jakie to wzruszające i widać, jak ważne to było dla nich ♥️

    Dokładnie, dlatego jej pozwalam, ona z takim namaszczeniem glaszcze i mówi "cyyyycuuuś". Nie jestem w stanie jej tego zabrać.

    Ktoś kiedyś pytał o drzemki, od tygodnia nasza córcia nie śpi w dzień, wstaje o 6-7 i idzie spać 19-20. Skończyło się ładowanie baterii w południe.

    km5scwa1k0ojmmea.png
  • Minns Autorytet
    Postów: 969 977

    Wysłany: 10 kwietnia 2020, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla mojego cycoholika to czasem miałam wrażenie, że cyce są najważniejsze w całym życiu... i cieszę się, że przeszedł to tak spokojnie. Ja już miałam tego dość. I mam nadzieje, że szybko przejdzie mu to wkładanie rąk, mnie to bardzo drażni. Zawsze jak tak robi to biorę mu rękę i zakładam na swoją szyje i mówię, tak tul mamusię, a ten się śmieje. I powiem Wam, że teraz więcej mnie tak normalnie przytula, daje buzi. Wcześniej mu ten cyc wystarczał. I po drzemce też zaraz dochodzi do siebie, przedtem dostawał cyca, dosypiał na nim, nie mógł się dobudzić i było często dużo płaczu.
    No i w końcu mogę od czasu do czasu napić lampki wina, piwka, tego też mi brakowało. Jeszcze zostało jedno karmienie, ale to za jakiś czas. Noce słabe, ale mam nadzieje, że będzie lepiej.

    Co do drzemek to u nas przestawił się na 1. Wcześniej były 2 albo 1 w zależności od dnia.

    Czy jest tu jeszcze jakaś mama która kp? :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 kwietnia 2020, 13:38

    wrzesień 2018 - synek <3
  • veritaa Autorytet
    Postów: 2116 1814

    Wysłany: 10 kwietnia 2020, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba Minns byłaś ostatnia :) ja mimo wszystko wspominam też czas jako przepiękny ale było ciężko. Teraz jest zdecydowanie łatwiej pewnie nie tylko przez odstawienie ale po prostu jest starsza, więcej rozumie. No i sen nam się poprawił więc wreszcie się wysypiam.

    Edit stokrotka chyba jeszcze karmi synka :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 kwietnia 2020, 15:18

    Minns lubi tę wiadomość

    Corka wrzesien 2018 18 cykl staran
    Poronienie listopad 2019 7tc
    Synek styczeń 2021
  • kuwejtonka Autorytet
    Postów: 731 644

    Wysłany: 10 kwietnia 2020, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też KP wspominałem jako piękną przygodę ale też cieszę się, że już tego nie robię. Wczoraj w nocy mała spała u siebie do 4, jak się obudziła to wzięłam ją do nas. I po 7 obudził mnie buziak w policzek 😍

    100krotka30, Camilla33, Minns, ola_g89, veritaa lubią tę wiadomość

    Pierwsze szczęście wrzesień 2018
    Drugie szczęście marzec 2021
  • 100krotka30 Autorytet
    Postów: 729 557

    Wysłany: 10 kwietnia 2020, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, hej ;) tak my się nadal karmimy. Co prawda 2 razy na dobę bo do drzemki i na spanie nocne ale nadal. O dziwo ten egzemplarz nie ma takiego bzika na punkcie cycka jak starsza siostra i dlatego nadal to chyba ciągne plus wygoda bo teraz jest mi łatwo go uspać.
    Jako że siedzę z nimi w domu i czasem sił mi brak na wymyslanie atrakcji to chociaż usypianie idzie gładko ;) tez ratuje życie nam balkon a dziś wyszliśmy pierwszy raz od 3 tygodni wszyscy na spacer za blok mijal nas 1 rower i biegacz. Koronawirusie idź precz ;(
    A noce zwykle z 1 pobudka bez cyca obracam go mówię że cyce śpią i zwykle działa. Czasem popiszczy ale zasnie. Śpi nadal w łóżeczku dostawionym do naszego w sypialni bez boku.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 kwietnia 2020, 22:31

    Minns lubi tę wiadomość

    Misia 09.2013
    Misio 08.2018
  • kasia1518 Autorytet
    Postów: 3210 2091

    Wysłany: 11 kwietnia 2020, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, mimo że te święta będą inne niż wszystkie, to wszystkiego dobrego dla Was i Waszych rodzin na te Święta Wielkanocne 🐣🐥🐣- oby wszystko szybko wróciło do normalności.

    Minns, Izabelle, Camilla33, 100krotka30, kuwejtonka lubią tę wiadomość

    kasia1518

    relg8iikdgf37yhc.png
    3i49ej280kg4r0lc.png
  • Minns Autorytet
    Postów: 969 977

    Wysłany: 11 kwietnia 2020, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas to już drugie święta (po ostatnim Bożym Narodzeniu) gdzie jesteśmy uziemieni 😀 mieliśmy jechać do moich rodziców i znowu się nie udało. Przykro mi bo od października mnie tam nie było... ale najważniejsze, że jest nasza trójka 😊. Rpdzice męża mieszkają na dole, więc będzie większe grono.

    Życzę dużo zdrowia bo to najważniejsze! 😘

    Camilla33, kasia1518, 100krotka30, kuwejtonka lubią tę wiadomość

    wrzesień 2018 - synek <3
  • 100krotka30 Autorytet
    Postów: 729 557

    Wysłany: 11 kwietnia 2020, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny z okazji Świat życze wszelkiej pomyślności dla Was i Waszych rodzin i pomimo czasu wielkiej izolacji niech te dni będą wolne od smutku i obaw o przyszłość, zdrówka i dużo radości.

    Izabelle, Camilla33, kasia1518, kuwejtonka, Minns lubią tę wiadomość

    Misia 09.2013
    Misio 08.2018
  • Izabelle Autorytet
    Postów: 1619 1278

    Wysłany: 11 kwietnia 2020, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od nas też,zdrowia w te dziwne,inne Święta. Mimo wszystko jesteśmy ze swoimi najbliższymi,a spotkania z bliskimi obyśmy wszyscy szybko nadrobili :)

    kasia1518, 100krotka30, kuwejtonka, Minns lubią tę wiadomość

    l22ne6yd1cgn4wml.png
  • kuwejtonka Autorytet
    Postów: 731 644

    Wysłany: 11 kwietnia 2020, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ode mnie też - zdrowia i pogody ducha na te Święta i niech świat szybko wróci na swoje tory 😊 Smacznego jajka!

    kasia1518, Minns, 100krotka30, Izabelle lubią tę wiadomość

    Pierwsze szczęście wrzesień 2018
    Drugie szczęście marzec 2021
  • kasia1518 Autorytet
    Postów: 3210 2091

    Wysłany: 15 kwietnia 2020, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W końcu przebiła nam się ostatnia trójka- Bogu niech będą dzięki, bo te zęby mnie psychicznie strasznie wymęczyły. Wielkanoc mieliśmy z gorączka, na szczęście 1 dniowa.
    Jeszcze zostały piątki- mam nadzieję że z nimi takich przeboi nie będzie.

    kasia1518

    relg8iikdgf37yhc.png
    3i49ej280kg4r0lc.png
  • Izabelle Autorytet
    Postów: 1619 1278

    Wysłany: 16 kwietnia 2020, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia,na piątki jeszcze sobie poczekamy ;) powinna być teraz dłuższa przerwa

    kasia1518 lubi tę wiadomość

    l22ne6yd1cgn4wml.png
  • kasia1518 Autorytet
    Postów: 3210 2091

    Wysłany: 16 kwietnia 2020, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izabelle wrote:
    Kasia,na piątki jeszcze sobie poczekamy ;) powinna być teraz dłuższa przerwa
    Ja mam Gabrysie, której za chwilę powinny pojawiać się pierwsze zęby, więc horror zębowy będzie trwał. Liczę że będzie jak u Zosi że jedynki i dwójki bez większych problemów, choć one są tak inne , że różnie to może być 😉

    Wiecie że pampersy mam 4 dla jednej i drugiej 😊 Zosia waży 10.5kg a Gabrysia 7.5kg ale ma takie uda że 3 ją uciskają i dwa dni temu przeszlam na 4.

    Minns, Camilla33, Izabelle, kuwejtonka lubią tę wiadomość

    kasia1518

    relg8iikdgf37yhc.png
    3i49ej280kg4r0lc.png
  • Izabelle Autorytet
    Postów: 1619 1278

    Wysłany: 17 kwietnia 2020, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sąsiedzi mają córeczkę,dokładnie rok młodszą od Zosi,do tej pory dawałam jej ciuszki po Zosi. Właśnie dogoniła Zosię rozmiarem... także wiem Kasia o czym piszesz ;)

    kasia1518 lubi tę wiadomość

    l22ne6yd1cgn4wml.png
  • Camilla33 Autorytet
    Postów: 1252 1053

    Wysłany: 18 kwietnia 2020, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny 😊 My jakoś zapomnieliśmy o świętach w tym roku, nie mogę pojechać do swojej babci, a to u niej zawsze wszystko się odbywa, w domu to nie to. Wielkanoc obchodzimy jutro, przygotowaliśmy wszystko na świąteczne śniadanie i to tyle, ale nawet bez prawdziwej swieconki bo żadne z nas nie chciało iść w pojedynkę.

    Piotruś zaliczył dziś pierwsza wizytę fryzjera, obyło się bez większego krzyku, dopiero maszynka go zestresowala. Mąż też wygląd a jak człowiek a nie buszmen. Ja też załapałam się na strzyżenie i farbowanie. Dobrze, mieć kolegę fryzjera 😊 Wszelkie usługi tego typu mają odmrozic nie wcześniej niż w czerwcu.

    Patryś skończył dziś równo dwa miesiące, jak ten czas szybko leci. Jest małym zarlokiem. Ubranka które Piotruś nosił na 3 miesiące na niego są już w dużej części za małe.

    Dziś panowie przyjechali z zamówionym wcześniej placem zabaw, Piotruś oszalał ze szczęścia 😋 Była mega awantura jak tata zabrał go do domu bo było już zimno, całe osiedle słyszało 😋

    kasia1518 lubi tę wiadomość

    fb4dee457a.png

    6ad595d6f7.png
  • Minns Autorytet
    Postów: 969 977

    Wysłany: 19 kwietnia 2020, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Camilla33 wrote:
    Cześć dziewczyny 😊 My jakoś zapomnieliśmy o świętach w tym roku, nie mogę pojechać do swojej babci, a to u niej zawsze wszystko się odbywa, w domu to nie to. Wielkanoc obchodzimy jutro, przygotowaliśmy wszystko na świąteczne śniadanie i to tyle, ale nawet bez prawdziwej swieconki bo żadne z nas nie chciało iść w pojedynkę.

    Piotruś zaliczył dziś pierwsza wizytę fryzjera, obyło się bez większego krzyku, dopiero maszynka go zestresowala. Mąż też wygląd a jak człowiek a nie buszmen. Ja też załapałam się na strzyżenie i farbowanie. Dobrze, mieć kolegę fryzjera 😊 Wszelkie usługi tego typu mają odmrozic nie wcześniej niż w czerwcu.

    Patryś skończył dziś równo dwa miesiące, jak ten czas szybko leci. Jest małym zarlokiem. Ubranka które Piotruś nosił na 3 miesiące na niego są już w dużej części za małe.

    Dziś panowie przyjechali z zamówionym wcześniej placem zabaw, Piotruś oszalał ze szczęścia 😋 Była mega awantura jak tata zabrał go do domu bo było już zimno, całe osiedle słyszało 😋
    Ach znam to 😀 Bruno już się trochę przyzwyczaił do powrotów do domu, ale dzisiaj znowu były krzyki i dramaty... jaki on ma donośny głos to jest niemożliwe 😮🙉

    wrzesień 2018 - synek <3
‹‹ 1757 1758 1759 1760 1761 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Droga ku rodzicielstwu - inspirująca historia Danuty i Adama

Dla wielu par starających się o potomstwo, droga do rodzicielstwa często bywa pełna wyzwań i niepewności. Jednak dla Adama i Danusi Dzionków ta droga, choć trudna, okazała się pełna nadziei i wreszcie spełnionych marzeń. Ich historia stanowi inspirujący przykład siły i determinacji w staraniach o dziecko, ukazując jednocześnie istotną rolę męskiej części sukcesu w procesie leczenia niepłodności.

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ