X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Wrześniowe mamusie 2014
Odpowiedz

Wrześniowe mamusie 2014

Oceń ten wątek:
  • Nelus Autorytet
    Postów: 1705 3135

    Wysłany: 3 lipca 2014, 04:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdzie zakwas do zurku kupilas? Ale bym zjadla! Ja tu nie moge poszukac nawet ogorkow kiszonych:(

    201703012752.png
  • K_A_M_A Autorytet
    Postów: 1150 1293

    Wysłany: 3 lipca 2014, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć brzuchatki!
    Ale wczoraj naprodukowałyście-standard ;) Fajne zakupy i świetne zdjęcie z warsztatów!
    Stardust mi na wizycie w pon. gin właśnie mówi, żebym się umówiła na kolejną wizytę za 4 tygodnie bo wtedy będzie można zrobić GBS także też mi się wydaję, że to za wcześnie jak u Ciebie, ale ja tam ginem nie jestem :P

    Co do rzęs to ja też mam mizerne, mam długie ale cienkie ale nic nie używam bo mi się nie chce :P Za to włosy mniej wypadają a paznokcie rosną jak szalone-są twarde i mocne :) Tylko co to daje jak do szpitala trzeba obciąć-nie chcę podrapać dziecka :P

    Mnie mój chłop zaskoczył wczoraj jak wrócił z pracy-powiedział, że ma niespodziankę i przywiózł ze 3 kg czereśni, a że było późno to zjadłam tylko trochę więc dziś będę je upychać----Maciek rób miejsce na żołąd pełen czereśni!! :D

    c2r67br.png
    rf37qxe.png
  • Kaarolina Autorytet
    Postów: 2507 2789

    Wysłany: 3 lipca 2014, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry Mamusie :)
    No i 3 z przodu :D Zaczynamy kolejny tydzien 31 <3
    Ale mialam w miare spokojna noc tylko 5 razy siusiu ale na szczescie obylo sie bez bolow brzucha :) dzis wizytujemy i juz sie nie moge doczekac :D
    Kama smacznego tylko nie zgniec Maciusia czeresniami :D

    kark, stardust87, Paula55, K_A_M_A, betinka lubią tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-69187.png

    https://www.maluchy.pl/li-72300.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2014, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwona, u mnie mąż też zero romantyzmu.
    Na dzień kobiet i inne nie składa mi życzeń, bo stwierdzi, że mnie rozpieści, a na urodziny kupuje mi prezenty typu mikser, blender, suszarka...

    Ha, ja na początku chciałam być strasznie fajna i ugotowałam rosołki tylko na warzywach, mięsie i dosłownie minimalnej porcji soli. U mnie mąż i córka wcinali równo, ale raz zaprosiliśmy teściów na obiad, a teść pyta czy może maggi. Ja do niego, że mamy tylko w domu zioła, przyprawy typu papryka, curry, itd., sól i pieprz. Tak na mnie z teściową spojrzeli, że kupiłam wegetę i maggi :P

    Z moich ulubionych rzeczy "eleganckich" to chyba drób faszerowany (kurczak, kaczka dzika). Tylko sporo czasu zajmuje wyjęcie wszystkich kości, żeby nie uszkodzić skóry.

    My byliśmy wczoraj u babci M.
    Posiedzieliśmy, dowiedzieliśmy się, że kuzynka M też jest w ciąży, ma termin na styczeń i ma już większy brzuch niż ja (też druga ciąża) :P Także babcia zachwycona moimi rozmiarami, w kółko komplemenciła, że taka piękna jestem i w ogóle, aż nagle wstaje i chodźcie pojedziemy na działkę.
    Mąż patrzy przez okno, pada deszcz, ale ok, jedziemy. Pojechaliśmy, babcia wyciąga 3 plastikowe kubły i kazała nam zbierać czereśnie i wiśnie, bo jej już wszystko leci na ziemię i gnije.
    Uzbieraliśmy, babcia poszła z Tosią do sąsiadki, która ma "koleżankę" w wieku córki, my oboje pogryzieni przez komary, skarpety przemoczone całkowicie, ja mówię do M, że już mi kręgosłup strzela od trzymania ciągle rąk w górę i brzuch zaczyna mnie boleć. Patrzymy, wraca babcia, wyciąga nowe siatki do kubłów i z tekstem "Ja was tak łatwo teraz nie puszczę"...
    Zbieraliśmy kolejne trzy kubły, kilka razy już byłam pewna, że glebnę na ziemię, ale o 22.00 udało nam się uciec wreszcie od babci :)
    Tylko teraz mam 2 siaty czereśni i 4 wiśni i nie wiem co z tym zrobić, bo przetwory z tych owoców robiłam już 2 tygodnie temu, bo miałam te od mojej babci...

    U mnie czkawka to takie pyk-2 sekundy przerwy-pyk itd. przez około minutę :)

    Ach, skończyłam projekty :D! Już we środę wysłałam gościowi i czekam na jego łaskawą odp, żeby napisał kiedy mogę je zdawać. A najgorsze jest to, że mam czas do jutra, bo w poniedziałek on już ma wolne do 1 września :( :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2014, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaarolina, dobrze, że przypomniałaś, u nas też 30 skończony :D Czyli dziś świętują Karoliny :P
    Ale mi się ten tydzień dłużył przez tą zmianę terminu :P

    Jeju, ja wam nie zazdroszczę tego wstawania w nocy, ja wstaję tylko po to, żeby się obrócić z lewego boku na prawy, a potem z powrotem, bo od całej nocy na lewym boku kości mnie wszystkie z lewej strony bolą ;) Także kładę się o 22, a wstaję z łóżka dopiero 7 :D

    Kaarolina lubi tę wiadomość

  • Kaarolina Autorytet
    Postów: 2507 2789

    Wysłany: 3 lipca 2014, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kark to fajnie :D dobrze ze spisz bez problemow ;) a co najlepsze Ci powiem belly pokazuje ze weszlysmy w 8 mieisac :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lipca 2014, 08:12

    kark lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-69187.png

    https://www.maluchy.pl/li-72300.png
  • JagoodkaK Autorytet
    Postów: 1839 1271

    Wysłany: 3 lipca 2014, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc mamusie,
    Imieniny w wykonaniu mojego T są zaskakujące. Fakt sniadanie zrobił, powiesil pranie i zasiadł przy play station i zabijajac żołnierzy. W międzyczasie 3 razy sprawdził czy 2 lipca to wlasnid dziś i czy mam imieniny tez dziś, dal buzi i powiedział, że nie ma prezentu bo nie wie co chcę i mam zrobić listę. Zrobiłam... tak wiec kwiatki dostałam, perfumy dostałam, kolacja na miescie... = salatka w Macdonald;) pozniej kawa u tesciowej, ktora na piwitanie stwierdzila, że jestem grubasem, po czym mowiac ze imieniny i tak mam jutro ale prezent dostane dziś wreczyla pudelko czekoladek i... wagę! !!
    Jak mial to byc zart to srednio jej wyszedł.
    A co do wagi to moja po wyjeździe nadal leci w dół i mój stres juz mija :) dzis juz 2 kg zjechalam;)

    h84fkrhm4lz65cww.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2014, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagoodka, chyba za to kochamy nasze teściowe - mają wyczucie chwili :D

    Kurcze, wy się wzruszacie porodówką, a ja odkąd jestem w ciąży ryczę jak tylko usłyszę piosenkę Enrique Iglesiasa "Hero". Mój wstrętny mąż potrafi mi ją puszczać kilka razy pod rząd i się ze mnie śmieje, bo płaczę przy niej jak bóbr :P

    JagoodkaK, dba lubią tę wiadomość

  • Quatriona Autorytet
    Postów: 671 740

    Wysłany: 3 lipca 2014, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie mamusie. Dziś znów piękna pogoda więc zaraz ruszam na spacer. Mam dziś ambitny plan zrobić babeczki z owocami ale nie mam foremek więc jak jakieś dorwę to może uda się zrobić. Pozdrawiam i życzę udanego dnia i pozytywnych wizyt:)

    4eWXp1.png
    rYcQp1.png
  • BlackLuna Autorytet
    Postów: 787 926

    Wysłany: 3 lipca 2014, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heja witam z rana :)

    wczoraj padłam do wyrka jak nigdy nareszcie u siebie :) i nawet zbytnio siku nie wstawałam może 1 czy 2 gdzie norma to jest co godzina jak nic:)

    szkoła rodzenia całkiem fajna jest nas 9 par, mniej więcej w tym samym czasie będziemy się rozdwajać :)

    ale dodzwonienie się do szpitala w sprawie wypisu to już wyższa szkoła jazdy :/
    od wczoraj i nic..a na jutro potrzebuje wypis bo razem z nim mam dostać wyniki badan, które pani diabetolog zażyczyła sobie w pon bo taki dostałam termin do Zabrza, bez nich nic nie załatwie bo ona musi wiedzieć na jakiej podstawie zostałam uznana za cukrzyka i skierowana do niej..a ci, że jak ja to sobie wyobrazam na wypis od nich czeka się minimum 2 tygodnie, ze jest kolejka a ja chce po dwoch dniach..i będę musiała chyba się ubrać i zaiwaniać do tego szpitala osobiście zerobic wije bo inaczej kiepsko to widzę...kurcze tu każą się leczyc ale z kazdej strony xsa jakies problemy

    yn10zjeku.png
    1a75ojqh9.png
    21.08.13 [*] nasz aniołek
  • Migotka22 Autorytet
    Postów: 945 681

    Wysłany: 3 lipca 2014, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się z rana :D cała w skowronkach :D
    Dzisiaj wizyta a ja już przeżywam :P
    Karolina czy tylko my dwie dziś wizytujemy?

    stardust87, verynice, betinka lubią tę wiadomość

    relganlikx65a1ud.png
  • madiiiii Autorytet
    Postów: 1305 1044

    Wysłany: 3 lipca 2014, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się i ja :)
    Migotka, Karolina, udanych wizyt. Dajcie znać po! :)

    JagoodkaK, kurde jakby mi teściowa zrobiła taki prezent...chyba bym ją udusiła gołymi rękami!

    JagoodkaK, Migotka22 lubią tę wiadomość

    ♥ Liwia ur. 05.09.2014, 3300g, 51cm
    ♥ Laura ur. 23.08.2016, 3720g, 55cm
    ♥ Tymuś ur. 6.02.2021, 4030g, 55cm
  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 3 lipca 2014, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzień dobry przy kawie :) powodzenia dziewczynki na wizytach.. ja do mojej jeszcze ponad 2 tyg :| a taka jestem ciekawa ile klusek waży..

    Migotka22 lubi tę wiadomość

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • JagoodkaK Autorytet
    Postów: 1839 1271

    Wysłany: 3 lipca 2014, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myslalam, ze ja udusze, zrobilo mi się dziwnie przykro ale musialam udawac, ze sie ciesze ; (

    h84fkrhm4lz65cww.png
  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 3 lipca 2014, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JagoodkaK wrote:
    Myslalam, ze ja udusze, zrobilo mi się dziwnie przykro ale musialam udawac, ze sie ciesze ; (
    daj jej w zamian na imieniny/urodziny Geriawit, Vigor Senior albo krem przeciwzmarszczkowy 60+ :P

    Ewi25, JagoodkaK, Paula55, Io, madiiiii, verynice, dba, K_A_M_A, Fipsik lubią tę wiadomość

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • Ewi25 Autorytet
    Postów: 1440 948

    Wysłany: 3 lipca 2014, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam się i ja :)

    dziewczyny udanych wizyt życzę :)

    ja dziś o 15 szkołe rodzenia mam a jakoś nie chce mi się iść, wogóle ostatnio lenia mam od 3 dni jakoś. Ale trzeba się zmuszać i łazić i spacerować :)

    qb3c82c3gptozz8t.png
  • JagoodkaK Autorytet
    Postów: 1839 1271

    Wysłany: 3 lipca 2014, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiedzcie mi czy jest to mozliwe, zeby w 7 miesiącu maluszek byl w stanie tak mocno kopac by pękło zebro? Od tygodnua mam sine i obolale tak ze ciezko ki sie oddycha i chodzi...

    h84fkrhm4lz65cww.png
  • JagoodkaK Autorytet
    Postów: 1839 1271

    Wysłany: 3 lipca 2014, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stardust87 wrote:
    daj jej w zamian na imieniny/urodziny Geriawit, Vigor Senior albo krem przeciwzmarszczkowy 60+ :P
    Hehehe tak zrobie:)

    h84fkrhm4lz65cww.png
  • Migotka22 Autorytet
    Postów: 945 681

    Wysłany: 3 lipca 2014, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha Stardust nie chciałabym być twoją teściową :P

    verynice, stardust87 lubią tę wiadomość

    relganlikx65a1ud.png
  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 3 lipca 2014, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry :) witam sie i ja po pieknie przespanej nocy :)
    Oplacalo sie isc wczesniej do lozeczka hahaha :) ale i tak sie wyspalismy :P
    Zaraz jakies sniadanko trzeba uskutecznic :)
    Moj T ma dzis imieniny ale chyba mu tylko zyczenia zloze... Nie mam prezentu i w zasadzie nawet nie wiem co kupic... To tylko imieniny...

    Jagoodka ńo twoja tesciowa dala troche czadu sle wez sie nie przejmuj :) stardust ma racje... Kup jej cos na jej i ieniny co tez ja pocisnie :p

    Oczywiscie czekam na wiesci po waszych wizytach :) i trzymam kciukasy :)

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

‹‹ 1005 1006 1007 1008 1009 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ