X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Wrześniowe mamusie 2014
Odpowiedz

Wrześniowe mamusie 2014

Oceń ten wątek:
  • hela Autorytet
    Postów: 1235 1102

    Wysłany: 2 lipca 2014, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jejku caly dzien nie wchodzic i tyle nadrabiania! dobre kilka stron a jeszcze dzien sie nie skonczyl :)

    no to na poczatek Iwona wszystkiego naj goraca 30-tko! :)
    noi Jagódkom tez wszystkiego dobrego :)

    blackLuna - super ze juz wrocialas! kolejna z dieta :) daj mi znac na prv jaka diete ci zalecili? mi robili badania w szpitalu to tez byly prawie wszystkie dobre oprocz 1-2wynikow, ale moczu nie badali... nie stwierdzili cukrzycy i nie skierowali mnie do diabetologa nie dostalam glukometru i teraz sie shizuje bo po woli zaczelam sie rozbestwiac i szalec z jedzeniem - lody, zapiekanka, ciasteczko ehhh ;) ("raz na jakis czas przeciez mi nie zaszkodzi" - stal sie moim stalym tekstem i stad jak mi spadla waga to teraz juz ponad 0,5kg w gore)


    Nelus - super zakupy! tobie wypadaja rzesy? na zdjeciach masz mocno widoczne ;) ja mam tak jasne ze jak ich nie pomaluje to malo co widac, duzo osob mowilo mi ze w ciazy poprawiaja sie wlosy, skora, paznokcie - ja roznicy nie widze ale rzesy to ledwo co! az mam dola bo zawsze mialam ladne dlugie, a teraz krotkie proste i ledwo co! :( nie wiem co z nimi robic, nie maluje codziennie zeby dac im "odpoczac" smaruje odzywkami i dupa! nadal nic! normalnie zalamka jak mam sie pomalowac,choc robie to ostatnio rzadko tak jak Wy...

    aaa czeresnie! od dziadkow mialam cala reklamowke to w 2-3dni zjadlam wszystko! codziennie sie opychalam! kocham czeresnie i teraz mi ich brakuje!!! a sa cholernie drogie! :/

    iwo_na, BlackLuna, Fipsik, JagoodkaK lubią tę wiadomość

    moj kochany synuś - Sebuś <3
    64xp62y.png
  • iwo_na Autorytet
    Postów: 770 648

    Wysłany: 2 lipca 2014, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola, to prawda, ja też dzis miske czereśni opędzlowałam.
    Paula, ja mam podobnie lubie konkretnie zjeść. Sałatka to jak ktos zrobi albo raz na ruski rok sama upitraszę :)

    Paula55 lubi tę wiadomość

    relg4z17djzzyjqt.png
  • nenka Autorytet
    Postów: 805 746

    Wysłany: 2 lipca 2014, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie też jem pycha
    Wcześniej zjadłam bułki na parze z sosem jagodowym
    Dzisiaj skończyłam szyć literki była pełna mobilizacja
    Blackluna witamy

    BlackLuna, Fipsik lubią tę wiadomość

  • Io Autorytet
    Postów: 1593 1729

    Wysłany: 2 lipca 2014, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwonka - sto lat!!!

    Jogódkom małej i dużej wszystkiego naj!

    Uduszę tą, którą podrzuciła tu na forum te lody z Lidla! Są przepyszne. Pół opakowania własnie zjadłam. Już kazałam mężowi jutro na zapas kupić, żeby nie wykupili. A dupa rośnie. Przypominają mi w smaku sernik który piekę z masłem orzechowym. Rewelka.

    A wyobraźcie sobie, że ciśnienie mi spadło jak się do szpitala umówiłam. Mam 130/87. Ciekawe czy to na stałe. Może mnie jutro wcale nie wezmą do tego szpitala :P

    Cały dzień dzisiaj nad papierami spędziłam, bo muszę wszystko ogarnąć w pracy zanim pójdę leżakować. Dopiero skończyłam.

    Mam jeszcze do Was takie pytanie. Czasami ciężko mi oddychać. Zwłaszcza jak leżę na plecach albo na lewym boku. Czuję jakby mnie coś gniotło w klatce piersiowej. Nawet jak jestem w pozycji półleżącej. Macie coś takiego?

    magdzia26, JagoodkaK, Fipsik lubią tę wiadomość

    dqpr3e5ebayuirbn.png
  • Kaarolina Autorytet
    Postów: 2507 2789

    Wysłany: 2 lipca 2014, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez uwielbiam czeresnie i ostatnio wyczytalam ze osoby z poblemami zoladkowo jelitowymi powinny jesc je bardzo czesto a ze ja takowe problemy mam to jem tylko zawsze po nich zdycham i chyba na jakis czas musze odstawic i zobaczyc czy to faktycznie po nich :/

    https://www.maluchy.pl/li-69187.png

    https://www.maluchy.pl/li-72300.png
  • hela Autorytet
    Postów: 1235 1102

    Wysłany: 2 lipca 2014, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lo ja tak mam, ciezko mi oddychac momentami ale to dopieor od 3-4dni czasami sie pojawia

    moj kochany synuś - Sebuś <3
    64xp62y.png
  • Kaarolina Autorytet
    Postów: 2507 2789

    Wysłany: 2 lipca 2014, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Io ja mam cos takiego tylko mi sie jeszcze to zdaza jak siedze nawet i jutro bede o tym ginowi mowic bo jak kiedys nie czesto mi sie to zdazalo to teraz codziennie i to po 2-3razy dziennie..
    Mi na slowo szpital tez cisnienie sie unormowalo ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lipca 2014, 22:09

    Io lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-69187.png

    https://www.maluchy.pl/li-72300.png
  • dba Autorytet
    Postów: 1198 1008

    Wysłany: 2 lipca 2014, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Io też się męczę z tym oddychaniem. Położna powiedziała, że w ciąży jest to normalne, przeraziłam się, jeszcze 2 miesiące trzeba się z tym męczyć :/ Ponoć dziecko może uciskać przeponę, nie wiem czy to prawda, ale tak mi powiedziała :P

  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 2 lipca 2014, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dziś w nocy zaczęłam się dusić jak się przekręciłam z prawego na lewy bok. pierwszy raz. myślę, że to dziecię jakoś mi płuca uciskało i dlatego..

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • Io Autorytet
    Postów: 1593 1729

    Wysłany: 2 lipca 2014, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja właśnie mam te problemy z oddychaniem coraz cześciej. Wcześniej tego nie było. Najgorzej jak chce zasnąć bo muszę szukać pozycji, w której będzie się dało w miare oddychać. Myślałam, że to z nadwagi albo coś bo sporo w ciąży przytyłam a już wcześniej miałam problemy z wagą. No ale skoro wy też tak macie to może coś ciążowego. Karolina daj znać co Twój gin powie. Jak mnie wezmą do tego szpitala to też zapytam.

    Kaarolina lubi tę wiadomość

    dqpr3e5ebayuirbn.png
  • Kaarolina Autorytet
    Postów: 2507 2789

    Wysłany: 2 lipca 2014, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Io spoko na pewno Ci napisze ja juz 4tyg temu mialam o to zapytac i mimo ze mialam to na kartce napisane to i tak o tym zapomniałam ale na szczęście idzie jutro ze mną Mąż i on będzie o tym pamiętał bo z moją pamięcią to jedna wielka D.. ;)

    Io lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-69187.png

    https://www.maluchy.pl/li-72300.png
  • Nelus Autorytet
    Postów: 1705 3135

    Wysłany: 2 lipca 2014, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez mam ochote na czeresnie ale drogo wychodza, ostatnio zaplacilam 10$ za 1,3kg. Za to codziennie wcinam truskawki i pomarancza :)

    Hela kiedys mialam na prawde dlugie rzesy a teraz polowe krotsze. Wcieram olejek rycynowy co wieczor i czekam na efekty. Jak sie nie poprawia to po ciazy bede stosowac revitalash, efekt murowany. Kiedys stosowalam przez miesiac i rzesy dostykaly brwi!!!
    Jedna klientka sephory probowala mi je wyrwac za to ze ja "oszukuje" ze sa prawdziwe!

    To byly moje rzesy po odzywce!!!
    2eqeute.jpg

    Jagodki sto lat!!! :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lipca 2014, 22:27

    magdzia26, JagoodkaK, EmiBam lubią tę wiadomość

    201703012752.png
  • Karolaaa91 Autorytet
    Postów: 835 857

    Wysłany: 2 lipca 2014, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja właśnie oglądałam na youtubie filmy z porodu w pozycji wertykalnej czyli w tej, w której właśnie chciałabym rodzic i powiem Wam szczerze, że nie wiedziałam, że to tak strasznie wygląda od tej drugiej strony...masakra jakaś

    atdci09kamv7205a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2014, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nelus wrote:
    Przyszly mi dzisiaj pierdolki ktore zamowilam ze wzgledu na mega promocje w moim ulubionym sklepie:) nie potrzebuje ich az tak bardzo ale za taka cene...;)

    Spiworek do wozka/fotelika
    103xt9i.jpg

    Reczniczek z kapturkiem
    raw7wh.jpg

    Karuzelka do wozka/fotelika/lozeczka
    bitai1.jpg

    Kubek do slukiwania szamponu z glowki, podrozny podgrzewacz do butelki, aspirator
    2wriy9w.jpg

    Kocyk/torebka

    2wrnu6r.jpg
    10f5rg4.jpg

    Dzisiaj wstalam o 12, musialam odespac wczorajszy dzien na plazy! Kiedys przy uzywaniu filtra 6 mialam od razu brazowa opalenizne a teraz przy SPF 30 zjaralam sobie dekold na czerwono, auu jak to piecze!

    Koniec "wakacji", moj chlopak znowu zaczal maraton 10dniowy:( az zal siedziec w domu gdy za oknem lato w pelni ale nie lubie sama spacerowac!

    Co do makujazu to ja codziennie rano jak wstaje to nakladam kremik I na to punktowo korektor tam gdzie jest jakis pryszcz albo since pod oczami! Na tym koniec. A jak gdzies idziemy to obowiazkowo pomadka, podklad i brazer a czasem maskara, ostatnio wypadaja mi rzesy I wole ich nie meczyc zbyt czesto. Po domu, do sklepu itp nosze leginsy i tshirty a jak jest upal to zazwyczaj sukienki albo krotkie spodenki. Mam tak malo ciazowych ciuchow ze teraz ubranie sie zajmuje mi minute!:)

    Ale duze sa wasze dzieciaczki:) albo wykluja sie wczesniej albo beda olbrzymami:p

    Teraz lece zjesc lunch bo mi w brzuchu burczy a potem zrobie halibuta z brokulkami na obiad mniam:)


    Nelus spiworek super i ten kolor:)))ja chce wozek w takim kolorze:)reczniczek tez cudny, gdybym taki zobaczyla to kupuje na bank!!

    Nelus lubi tę wiadomość

  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 2 lipca 2014, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, a mogę Was o GBS zapytać? Bo moja gin chce mi zrobić na następnej wizycie. Będę wtedy 33+2 i wydaje mi się, że to trochę za wcześnie. Jak tym paciorkowcem można się zarazić? Nie ma tak, że jak teraz wyjdzie ujemny to do porodu może jeszcze wyjść dodatni?..

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 2 lipca 2014, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z oddychaniem mam to samo... Bardzo czesto brakuje mi tchu i doslownie musze wziac mega gleboki oddech bo sie slabo robi... Czasem nawet jak stoje :/ dla mnie to straszne uczucie... Do tego strasznie sie w nocy poce... Jak wstaje na siku to jestem cala mokra a przed kazdym spaniem wietrze pokoj... Jeszcze tylko 2 mies....

    Ja uciekam kochane boj moj podejrzanie wczesnie ciagnie mnie do lozka... :)
    Do jutra skarbeczki :)

    stardust87, Io lubią tę wiadomość

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 2 lipca 2014, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolaaa91 wrote:
    a ja właśnie oglądałam na youtubie filmy z porodu w pozycji wertykalnej czyli w tej, w której właśnie chciałabym rodzic i powiem Wam szczerze, że nie wiedziałam, że to tak strasznie wygląda od tej drugiej strony...masakra jakaś
    ważne, że Ty nie będziesz tego widzieć :P

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • Karolaaa91 Autorytet
    Postów: 835 857

    Wysłany: 2 lipca 2014, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w ogóle to pierwszy film z porodu od tej drugiej strony jaki w zyciu widziałam i jestem w cięzkim szoku, mogłam tego nie oglądac...przynajmniej nie miałabym świadomości, że jest to takie obrzydliwe- przynajmniej dla mnie- w życiu bym facetowi nie pozwoliła tam zajrzeć

    atdci09kamv7205a.png
  • Io Autorytet
    Postów: 1593 1729

    Wysłany: 2 lipca 2014, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mi się wydaje, że za wcześnie na tego paciorkowca, ale ja się nie znam.

    dqpr3e5ebayuirbn.png
  • Nelus Autorytet
    Postów: 1705 3135

    Wysłany: 2 lipca 2014, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi tez raz odbilo i ogladalam porody na youtube, nie polecam nikomu! Przez kilka dni mialam dola.

    201703012752.png
‹‹ 1003 1004 1005 1006 1007 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ