X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Wrześniowe mamusie 2014
Odpowiedz

Wrześniowe mamusie 2014

Oceń ten wątek:
  • JagoodkaK Autorytet
    Postów: 1839 1271

    Wysłany: 3 lipca 2014, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    111t1s2.jpg

    Ewi25, Paula55, anulka81, Diabla85, Karolaaa91, Gosia19, Io, nenka lubią tę wiadomość

    h84fkrhm4lz65cww.png
  • JagoodkaK Autorytet
    Postów: 1839 1271

    Wysłany: 3 lipca 2014, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to jest mega ciemne, ale postaram się Wam wysłać cos jasnego ;)

    h84fkrhm4lz65cww.png
  • Ewi25 Autorytet
    Postów: 1440 948

    Wysłany: 3 lipca 2014, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    widać widać ;)

    qb3c82c3gptozz8t.png
  • JagoodkaK Autorytet
    Postów: 1839 1271

    Wysłany: 3 lipca 2014, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    2efrdw6.jpg
    Jak juz się wszystkie pochwalily swoimi syneczkami coreczkami to teraz ja.

    Paula55, Ewi25, pralinka, anulka81, verynice, K_A_M_A, Kaarolina, Fipsik, stardust87, Io, magdzia26, afrykanka, Nelus lubią tę wiadomość

    h84fkrhm4lz65cww.png
  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 3 lipca 2014, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja osobiscie stwierdzam ze na naszym watku sa najladniejsze dziewczyny!!! :)
    Jagoodka sliczna dziewoja z ciebie :)
    A piesio slodziak.

    JagoodkaK, verynice, Szonka lubią tę wiadomość

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • JagoodkaK Autorytet
    Postów: 1839 1271

    Wysłany: 3 lipca 2014, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje dziekuje :) koniaczek tez dziekuje :)

    h84fkrhm4lz65cww.png
  • Kaarolina Autorytet
    Postów: 2507 2789

    Wysłany: 3 lipca 2014, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula to jakie Nasze Maluchy bede slodziachne az sie nie moge doczekac pierwszych zdjec Naszych pociech :)

    Paula55 lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-69187.png

    https://www.maluchy.pl/li-72300.png
  • Diabla85 Autorytet
    Postów: 697 1105

    Wysłany: 3 lipca 2014, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    verynice wrote:
    Diabla, u mnie się śmieję, że Marcel nie ma za dużego wyboru bo ja mam 171cm mój mąż ze 175cm :) A rozmiar stopy też mamy podobny bo ja mam 41 a mój mąż 42/43 :D :D :D

    Z rozmiarem stopy to u mnie jest śmiesznie, bo mamy z mężem ten sam rozmiar 42 i jak kupuję sobie wysokie szpilki (które mój mąż uwielbia) to on najpierw mi je rozchodzi żeby mnie nie uciskały :) Mówię Wam jak śmiesznie wtedy wygląda :) Często też jakieś moje stare trampki zakłada i w nich chodzi :)

    verynice, anulka81, Fipsik, Zaczarowana lubią tę wiadomość

    [doxs9km.png
    4ilkhk7.png
  • pralinka Autorytet
    Postów: 648 272

    Wysłany: 3 lipca 2014, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien Dobry!
    U mnie dzis upalny dzionek ma byc, pierwszy od kilku dni wiec super:)
    Jejq ciezko mi sie zaklimatyzowac w nowym miejscu..
    Jutro wizyta u nowej gin, trzymajcie kciuki by byla spoko..
    Chociaz w kilku procentach jak moj 'stary' gin, fantastyczny czlowiek ehhh
    Zmiany zmiany...

    betinka lubi tę wiadomość

  • Ewi25 Autorytet
    Postów: 1440 948

    Wysłany: 3 lipca 2014, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to ja stopę mam uniwersalną czyli 39 a mój 43 więc trochę różnicy jest :) ale wzrostowo jesteśmy równi po 178 cm mamy :) no może z 1 cm jest wyższy :D tak mu mówię.

    verynice lubi tę wiadomość

    qb3c82c3gptozz8t.png
  • Kaarolina Autorytet
    Postów: 2507 2789

    Wysłany: 3 lipca 2014, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U Nas jest troche roznicy ja mam 168 i rozmiar nogi 41 a moj P ma 186 i rozmiar nogi 45 wiec moze miec duuuza noge ten Nasz Pyzol ;)

    https://www.maluchy.pl/li-69187.png

    https://www.maluchy.pl/li-72300.png
  • dba Autorytet
    Postów: 1198 1008

    Wysłany: 3 lipca 2014, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagoodka na allegro można kupić nie będąc zarejestrowanym :)
    Synio znów obudził mnie o 7 rano, może to będzie jego pora wstawania :)
    oczyściłam dzisiaj koc ze sierści - godzinę jeździłam rolką a i tak trochę w niektórych miejscach została :/ potem moje psisko czesałam chyba z 40min, pod koniec już chciał wiać :D
    W niedzielę wieczorem mama zabiera syna więc stwierdziłam że w przyszłym tyg zamawiam faceta do wyprania dywanu, narożnika i tapczanu :) jeszcze powiedział, że mi 10% rabatu da :)
    Teściu ostatnio przyjechał, coś tam pogadał i gada mojemu synowi: "babcia powiedziała, że masz bardzo ładną buzię, to po mamie, bo mamę masz ładną", myślałam że padnę, to oni uważają, że syna mają brzydkiego? :D a i tak nasz syn bardziej jest do niego podobny niż do mnie :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lipca 2014, 11:17

    JagoodkaK, kark, stardust87, betinka lubią tę wiadomość

  • verynice Autorytet
    Postów: 1207 1842

    Wysłany: 3 lipca 2014, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Diabla85 wrote:
    Z rozmiarem stopy to u mnie jest śmiesznie, bo mamy z mężem ten sam rozmiar 42 i jak kupuję sobie wysokie szpilki (które mój mąż uwielbia) to on najpierw mi je rozchodzi żeby mnie nie uciskały :) Mówię Wam jak śmiesznie wtedy wygląda :) Często też jakieś moje stare trampki zakłada i w nich chodzi :)


    Hihi ja nieraz jak gdzieś jechaliśmy i ja w szpilach a mąż w jakichś sportowych butach i on sobie popił to mu zabierałam buty, żeby prowadzić auto w płaskich :D a on w skarpetkach wracał i dopiero pod domem się zamienialiśmy :)

    Paula - zgadzam sie z Tobą :D Wrześniówki to najpiękniejsze dziewczyny na Belly! Niepodważalnie! :D

    Paula55 lubi tę wiadomość

    dqprpx9ikjqhrova.png
  • iwo_na Autorytet
    Postów: 770 648

    Wysłany: 3 lipca 2014, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczynki. Po pierwsze, wiadomo, trzymam kciukasy za wizyty :)
    Po drugie Fipsik - wszystkiego najlepszego, mam nadzieje, ze dobrze pamietam, że to Ty masz dzisiaj urodzinki :)
    Jeśli chodzi o spanie i wstawanie w nocy, to na pewno żadna mnie nie przebije, ja moge sie położyć ok 22 i cos tam sobie obejrzę w telewizji, wstaje do toalety, potem budze sie ok 6 jak mój T wstaje do pracy, ide do WC i zasypiam. Budze sie ok 10 i mogłabym dalej spać ale wstaje z rozsądku :)
    Mój Czaruś ogólnie jest bardzo mało ruchliwy. Czasem sie powierci, czasem przeciąga ale ogólnie w większości czasu śpi, mam nadziej, ze takie nawyki zostana mu po porodzie :)
    Nie reaguje jakoś specjalnie na hałasy, jedynie zauważyłam, że jak ja sie denerwuje to on rzeczywiście wtedy bardzo sie wierci.

    Fipsik lubi tę wiadomość

    relg4z17djzzyjqt.png
  • anulka81 Autorytet
    Postów: 416 702

    Wysłany: 3 lipca 2014, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Diabla85 wrote:
    Z rozmiarem stopy to u mnie jest śmiesznie, bo mamy z mężem ten sam rozmiar 42 i jak kupuję sobie wysokie szpilki (które mój mąż uwielbia) to on najpierw mi je rozchodzi żeby mnie nie uciskały :) Mówię Wam jak śmiesznie wtedy wygląda :) Często też jakieś moje stare trampki zakłada i w nich chodzi :)

    Ciekawie musi wyglądać mąż w szpilkach hehehe:) jak sobie wyobraziłam mojego chudzielca w szpilkach to aż mi się buźka uśmiechnęła, ale mój mąż nie da rady założyć moich szpilek bo on ma rozmiar 42 a ja zaledwie 36/37 i na dokładkę on jest wysoki 180 a ja 160. a teściowa mówiła że jak sie urodzil to był strasznie długi więc zobaczymy co wyjdzie z tej naszej krzyżówki rozmiarowej :)

    https://www.maluchy.pl/li-69207.png
  • K_A_M_A Autorytet
    Postów: 1150 1293

    Wysłany: 3 lipca 2014, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, obżarłam się tymi czereśniami, poprawiłam 2 śniadaniem i kompotem z porzeczek, potem się dziwić, że wstać nie mogę ;)
    Fajne te Wasze brzuszki-okrąglutkie :) Faktycznie Diabla Ty chudzina jesteś. Ja też taka byłam, ale przytyłam, hehe Ale to przez chłopa bo u niego jadłam dosyć tłusto, a i często pizze, dzięki czemu teraz mam uraz i mnie brzydzi-wolę sama zrobić, i we mnie wmuszał dosłownie żarcie (przy 178cm wazylam 53kg-byłam sucharem).
    Ciekawe jakiej długości mój klocek będzie bo ja mam te 178 a mąż 182 cm, za to chciałabym żeby syncio w smakach był po mnie bo ja uwielbiam wszystko oprócz oliwek i mega tłustych rzeczy, za to mój pan wybredny... Codziennie na obiad mięcho a ja tak uwielbiam na słodko, naleśniki, kluseczki, pierogi z owocami, zupy owocowe, ehh... :)

    c2r67br.png
    rf37qxe.png
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 3 lipca 2014, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi25 wrote:
    a miałaś w szkole rodzenia naukę oddychania?
    miałam :) muszę to poćwiczyć w domu z mężem bo kiepsko oddycham:)

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • Diabla85 Autorytet
    Postów: 697 1105

    Wysłany: 3 lipca 2014, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    K_A_M_A wrote:
    Dziewczyny, obżarłam się tymi czereśniami, poprawiłam 2 śniadaniem i kompotem z porzeczek, potem się dziwić, że wstać nie mogę ;)
    Fajne te Wasze brzuszki-okrąglutkie :) Faktycznie Diabla Ty chudzina jesteś. Ja też taka byłam, ale przytyłam, hehe Ale to przez chłopa bo u niego jadłam dosyć tłusto, a i często pizze, dzięki czemu teraz mam uraz i mnie brzydzi-wolę sama zrobić, i we mnie wmuszał dosłownie żarcie (przy 178cm wazylam 53kg-byłam sucharem).
    Ciekawe jakiej długości mój klocek będzie bo ja mam te 178 a mąż 182 cm, za to chciałabym żeby syncio w smakach był po mnie bo ja uwielbiam wszystko oprócz oliwek i mega tłustych rzeczy, za to mój pan wybredny... Codziennie na obiad mięcho a ja tak uwielbiam na słodko, naleśniki, kluseczki, pierogi z owocami, zupy owocowe, ehh... :)

    To ja Wam powiem, że jak na taką chudzinę z wyglądu to przy swoich 175 cm wzrostu przed ciążą ważyłam 63kg! Niestety co bym nie robiła, to kilogramy szły w wagę a w wyglądzie nic :) Nie wiem czy ja kiedykolwiek dam radę przytyć wizualnie ale to chyba dobrze :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lipca 2014, 11:35

    [doxs9km.png
    4ilkhk7.png
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 3 lipca 2014, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę, że dużo wysokich Mamusiek na wątku z dużymi stopami :) ja też mam 175 i stópka 41, a mąż 182 i 43 :) także dziecko też pewnie spore będzie :)

    verynice lubi tę wiadomość

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • iwo_na Autorytet
    Postów: 770 648

    Wysłany: 3 lipca 2014, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam 171 stopa 40/41, mój T 182 stopa 42 :)

    relg4z17djzzyjqt.png
‹‹ 1007 1008 1009 1010 1011 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ