X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Wrześniowe mamusie 2014
Odpowiedz

Wrześniowe mamusie 2014

Oceń ten wątek:
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 3 lipca 2014, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie:)
    my wczoraj zakończyliśmy szkołę rodzenia:) jak dla mnie bardzo przydatna sprawa, polecam.

    Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty.

    Produkujecie tyle, że teraz dwie godziny będę nadrabiać wczorajszy dzień <szok>

    Pochwalę się, dziś jedziemy oglądać wanny, kibelki inne akcesoria do łazienki w naszym nowym domku, może coś kupimy :) jak ja chce już w nim zamieszkać mmmm

    verynice, kark lubią tę wiadomość

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • Diabla85 Autorytet
    Postów: 697 1105

    Wysłany: 3 lipca 2014, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też się witam z rana i witam się w 29 tyg! Pewnie chcecie zdjęcia? :) Proszę bardzo :)



    Udanych wizyt dziewczyny! Ja dopiero w sobotę na USG idę to się dowiem jakiego klocuszka noszę :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 sierpnia 2014, 20:32

    Io, madiiiii, verynice, Migotka22, Ewi25, Kaarolina, karolcia:)))), Karolaaa91, K_A_M_A, Gosia19, kark, stardust87, betinka, magdzia26, EmiBam, afrykanka, Nelus, nenka, Zaczarowana, doti77 lubią tę wiadomość

    [doxs9km.png
    4ilkhk7.png
  • BlackLuna Autorytet
    Postów: 787 926

    Wysłany: 3 lipca 2014, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagoodka, dokładnie jak piszą dziewczyny jakiś kremik albo cos zawierające lifting :D dla mega starszych pan plus mały tekst ze no ty po porodzie schudniesz za to teściową musi sie zabezpieczyć bo zmarszczek będzie coraz więcej w jej wieku :)

    co do kopniaków maluszka, no moja juz nieźle daje czadu , ale osobiście nie spotkałam sie z tym żeby dzidziuś az tak dokazywał mamie żeby pękło jej żebro co nie znaczy, że jeżeli masz je sine i boli to nie powinnaś is z tym do lekarza na wszelki wypadek żeby to obejrzał.

    hela, JagoodkaK lubią tę wiadomość

    yn10zjeku.png
    1a75ojqh9.png
    21.08.13 [*] nasz aniołek
  • Ewi25 Autorytet
    Postów: 1440 948

    Wysłany: 3 lipca 2014, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justyna14 wrote:
    Witajcie:)
    my wczoraj zakończyliśmy szkołę rodzenia:) jak dla mnie bardzo przydatna sprawa, polecam.

    Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty.

    Produkujecie tyle, że teraz dwie godziny będę nadrabiać wczorajszy dzień <szok>

    Pochwalę się, dziś jedziemy oglądać wanny, kibelki inne akcesoria do łazienki w naszym nowym domku, może coś kupimy :) jak ja chce już w nim zamieszkać mmmm


    a miałaś w szkole rodzenia naukę oddychania?

    qb3c82c3gptozz8t.png
  • Io Autorytet
    Postów: 1593 1729

    Wysłany: 3 lipca 2014, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry :)

    Ja dzisiaj USG i potem ten szpital okropny :( Dobrze, że chociaż wcześniej pooglądam maluszka w 4D.

    Dzisiaj mi młody stracha napędził w nocy. Tak jak wczoraj pisałam ciężko mi oddychać jak leżę na tym dobrym lewym boku więc śpię głównie na zakazanym prawym. No i dzisiaj obudziłam się na tym prawymi i nie mogłam oddechu złapać. Przewróciłam się od razu na lewy a mały zaczął się tak rzucać, że aż się przestraszyłam. W sumie to nie wiem co on wyprawia w środku nocy bo zawsze wtedy spię, ale od razu sobie wmówiłam, że pewnie przez to, że ja nie mogłam złapać oddechu on też się niedotlenił. Kopał jak wariat jakieś 15 minut i poszedł spać. Mam nadzieję, że nic mu się nie stało.

    Co do Revitalash to ja też polecam, ale na ulotce jest napisane, że w ciąży nie można stosować.

    dqpr3e5ebayuirbn.png
  • verynice Autorytet
    Postów: 1207 1842

    Wysłany: 3 lipca 2014, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)
    Witam się przy kawce i cieście z rabarbarem :) mniam!

    Karolina, Migotka - ja także czekam na wieści po wizycie i pamiątkowe zdjęcia dla forumowych cioć! :)

    Wczoraj mi tak stopa prawa spuchła, że to jakaś masakra :( Dziś już też widzę sobie pomału zaczyna puchnąć...ale kurde tylko prawa... :/ W ogóle wczoraj byłam już tak zmęczona na wieczór, a mąż chciał sałatkę grecką na kolację i żebym mu usmażyła filety z indyka na dzisiaj do pracy... a no i jeszcze zostałam obdarowana przez mamę 5kg wiśni (które mój mąż musiał sam zrywać) i musialam gotować kompot z nich...wkurzyłam się, że kompoci to każdy chętnie wypije ale go ugotować to już nikt nie chce... No i mój kochany mąż mi pomógł, potem widział jak bardzo bolą mnie plecy i do jakich rozmiarów urosła moja prawa stopa, że sam zrobił sałatkę grecką na kolację... i wiecie co? Postawił ją na stole, ja sobie nakładam a on pach! w momencie gdy nakładałam sięgnał po podstawkę pod gorący kubek i trącił moją rękę tak, ze sałatka rozsypała się na stół...no i ja w ryk... to już było chyba ze zmęczenia... :( :( Zostawiłam to, wstałam i powiedziałam, że idę się kąpać... wypłakałam się pod prysznicem i potem zjadłam kolację...masakra jakaś...


    O matko, ale mi wywód długi wyszedł :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lipca 2014, 10:16

    Migotka22 lubi tę wiadomość

    dqprpx9ikjqhrova.png
  • anulka81 Autorytet
    Postów: 416 702

    Wysłany: 3 lipca 2014, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się i ja, po nie przespanej nocy :( wczoraj pochwaliłam sie że mały dał mi pospać i wstawałam tylko dwa razy , tak dziś chyba odbił sobie wczorajszą nockę. Spałam w sumie moze ze dwie godziny, kopał strasznie, żebra mam tak obolałe jakby mnie walec przejechał, i też mam problem z oddychaniem :( kurcze jeszcze dwa miesiące no ale jakoś musimy przeżyć. Teraz Szymuś jest spokojny - pewno nocke odsypia, a jak ja sie położę żeby sie zdrzemnąć to znowu zacznie swoje fikołki, nie wiem czy Wy też tak macie ale często sie mi zdaża że jak mały sie przeciąga w brzuszku to mi wtedy strasznie ciężko, brzuch sie robi twardy i trudno mi oddychać.

    Io też często tak mam że mały jak zacznie kopać to tak non stop przez kilkanaście minut, i właśnie dzieje sie to przy zmianie pozycji z jednego boku na drugi.

    Oj czuję że dzis będzie ciężki dzień... chyba wypiję sobie kawkę, to akurat moge bo ja mam mega niskie ciśnienie ogólnie tak 80/50 więc lekarz kawkę zaleca :)

    Io lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-69207.png
  • verynice Autorytet
    Postów: 1207 1842

    Wysłany: 3 lipca 2014, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Diabla85 wrote:
    Ja też się witam z rana i witam się w 29 tyg! Pewnie chcecie zdjęcia? :) Proszę bardzo :)
    1e3431e19c9a2e25med.jpg

    4fb14551c9852711med.jpg

    Udanych wizyt dziewczyny! Ja dopiero w sobotę na USG idę to się dowiem jakiego klocuszka noszę :)

    Diabla, jaka Ty chudzinka jesteś!! Rączki chudziutkie wszystko drobniutkie tylko piłeczka z przodu! :) Ślicznie!! :)

    dqprpx9ikjqhrova.png
  • JagoodkaK Autorytet
    Postów: 1839 1271

    Wysłany: 3 lipca 2014, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BlackLuna wrote:
    Jagoodka, dokładnie jak piszą dziewczyny jakiś kremik albo cos zawierające lifting :D dla mega starszych pan plus mały tekst ze no ty po porodzie schudniesz za to teściową musi sie zabezpieczyć bo zmarszczek będzie coraz więcej w jej wieku :)

    co do kopniaków maluszka, no moja juz nieźle daje czadu , ale osobiście nie spotkałam sie z tym żeby dzidziuś az tak dokazywał mamie żeby pękło jej żebro co nie znaczy, że jeżeli masz je sine i boli to nie powinnaś is z tym do lekarza na wszelki wypadek żeby to obejrzał.
    Jakbym umiala wstawiac tu zdjecia to byscie zobaczyly jaki ze mnie "grubas". We wtorek mam wizyte u mojej gin i powiem jej o tym bolu, moze ona cos poradzi.

    BlackLuna lubi tę wiadomość

    h84fkrhm4lz65cww.png
  • Kaarolina Autorytet
    Postów: 2507 2789

    Wysłany: 3 lipca 2014, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migotka na to wyglada ze tylko My ;)
    Ja tez od rana w skowornkach bylam do tej pory... nie wiem czy to ze stresu czy z tego ze troszke porobilam bo chcialam zeby mi szybciej czas minal ale mam straaaszne skurcze znowu :/ i wyladowalam znowu w lozku :|
    No i oczywiscie mam nadzieje ze dostane jakies piekne zdjecie mojej Pyzy :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lipca 2014, 10:35

    https://www.maluchy.pl/li-69187.png

    https://www.maluchy.pl/li-72300.png
  • Diabla85 Autorytet
    Postów: 697 1105

    Wysłany: 3 lipca 2014, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    verynice wrote:
    Diabla, jaka Ty chudzinka jesteś!! Rączki chudziutkie wszystko drobniutkie tylko piłeczka z przodu! :) Ślicznie!! :)

    No, zawsze wyglądałam jak tyczka. Ręce i nogi chude i długie i tyłka brak. Nawet mój lekarz się śmieje, że śmiesznie wyglądam z takim wielkim brzuchem!
    Ja to jestem ciekawa jaki długi będzie mój Franek, bo mój mąż 190cm a ja 175cm. I ręce i nogi obydwoje mamy takie długie :)

    verynice lubi tę wiadomość

    [doxs9km.png
    4ilkhk7.png
  • Ewi25 Autorytet
    Postów: 1440 948

    Wysłany: 3 lipca 2014, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JagoodkaK wrote:
    Jakbym umiala wstawiac tu zdjecia to byscie zobaczyly jaki ze mnie "grubas". We wtorek mam wizyte u mojej gin i powiem jej o tym bolu, moze ona cos poradzi.


    tu wstawiasz http://pl.tinypic.com

    wybierz plik - później rozmiar message board - prześlij teraz i kopiujesz 2 link i wklejasz na forum

    qb3c82c3gptozz8t.png
  • JagoodkaK Autorytet
    Postów: 1839 1271

    Wysłany: 3 lipca 2014, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anulka81 wrote:
    Witam się i ja, po nie przespanej nocy :( wczoraj pochwaliłam sie że mały dał mi pospać i wstawałam tylko dwa razy , tak dziś chyba odbił sobie wczorajszą nockę. Spałam w sumie moze ze dwie godziny, kopał strasznie, żebra mam tak obolałe jakby mnie walec przejechał, i też mam problem z oddychaniem :( kurcze jeszcze dwa miesiące no ale jakoś musimy przeżyć. Teraz Szymuś jest spokojny - pewno nocke odsypia, a jak ja sie położę żeby sie zdrzemnąć to znowu zacznie swoje fikołki, nie wiem czy Wy też tak macie ale często sie mi zdaża że jak mały sie przeciąga w brzuszku to mi wtedy strasznie ciężko, brzuch sie robi twardy i trudno mi oddychać.

    Io też często tak mam że mały jak zacznie kopać to tak non stop przez kilkanaście minut, i właśnie dzieje sie to przy zmianie pozycji z jednego boku na drugi.

    Oj czuję że dzis będzie ciężki dzień... chyba wypiję sobie kawkę, to akurat moge bo ja mam mega niskie ciśnienie ogólnie tak 80/50 więc lekarz kawkę zaleca :)
    Anulka widze, ze tez jestes niskocisnieniowcem. Mozemy kawe na szczęście :) bez niej byloby trudno.
    Dziewczynki znalazlyscie jakies tanie apteki internetowe albo cos gdzie kupujecie kismetyki i apteczke dla maluszkow? My allegro nie mamy i moj T nie chce założyć :(

    h84fkrhm4lz65cww.png
  • Migotka22 Autorytet
    Postów: 945 681

    Wysłany: 3 lipca 2014, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zamawiam na Gemini :D

    JagoodkaK lubi tę wiadomość

    relganlikx65a1ud.png
  • JagoodkaK Autorytet
    Postów: 1839 1271

    Wysłany: 3 lipca 2014, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xnw95g.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lipca 2014, 10:50

    anulka81, Kaarolina, Ewi25, Paula55, Diabla85, Karolaaa91, K_A_M_A, Gosia19, kark, stardust87, betinka, Io, magdzia26, EmiBam, afrykanka, Nelus, doti77 lubią tę wiadomość

    h84fkrhm4lz65cww.png
  • Ewi25 Autorytet
    Postów: 1440 948

    Wysłany: 3 lipca 2014, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    troszkę duże ;) rozmiaru chyba nie zmieniłaś

    qb3c82c3gptozz8t.png
  • Ewi25 Autorytet
    Postów: 1440 948

    Wysłany: 3 lipca 2014, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    z domyślnego zmieniasz na message board zeby było 640x480

    qb3c82c3gptozz8t.png
  • verynice Autorytet
    Postów: 1207 1842

    Wysłany: 3 lipca 2014, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Diabla, u mnie się śmieję, że Marcel nie ma za dużego wyboru bo ja mam 171cm mój mąż ze 175cm :) A rozmiar stopy też mamy podobny bo ja mam 41 a mój mąż 42/43 :D :D :D

    dqprpx9ikjqhrova.png
  • hela Autorytet
    Postów: 1235 1102

    Wysłany: 3 lipca 2014, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam sie i ja :)

    od 3 dni mi kosza pod oknem od 6 rano grrrr....

    udanych wizyt laski! czekamy na fotki maluszkow
    :)

    Migotka wyslalam ci wiadomosc prv jak znajdziesz chwile to obadaj ;)

    moj kochany synuś - Sebuś <3
    64xp62y.png
  • anulka81 Autorytet
    Postów: 416 702

    Wysłany: 3 lipca 2014, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JagoodkaK fajny brzuszek :) a co do kawki to nauczyłam się ją pic właśnie w ciąży, przed ciażą praktycznie kawy nie piłam, a teraz to minimum dwa, trzy razy w tygodniu, bo inaczej chodzę jak zombi :)

    JagoodkaK lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-69207.png
‹‹ 1006 1007 1008 1009 1010 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ