Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Wrześniowe mamusie 2014
Odpowiedz

Wrześniowe mamusie 2014

Oceń ten wątek:
  • verynice Autorytet
    Postów: 1207 1842

    Wysłany: 20 lutego 2014, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nelus wrote:
    Jak tam wasze brzusie? Ja wkraczam w 12 tydz I juz troche widac ;)

    http://oi60.tinypic.com/116m73l.jpg

    http://oi58.tinypic.com/10yph94.jpg

    Pozdrawiam I milego dnia :D

    Nooo piękny brzuszek, ja jestem w 11 tygodniu i też już trochę widać :)

    dqprpx9ikjqhrova.png
  • Quatriona Autorytet
    Postów: 671 740

    Wysłany: 20 lutego 2014, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ja dziś nie bardzo boli mnie brzuch z lewej strony i sama nie wiem co to czy to może pęcherz czy coś innego:(

    4eWXp1.png
    rYcQp1.png
  • Patu Autorytet
    Postów: 1359 975

    Wysłany: 20 lutego 2014, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny

    Witam nowa wrześniowczke.

    Ja już sama nie wiem co myśleć plamienia ustały a ból brzucha coraz silniejszy. Nie mogę 10 minut usiedziec. Dziś po 13 lekarz ma mnie przyjąc tylko nie wiem jak do niego sama dojadą te 30 km. Mam nadzieję że powie coś więcej bo ten ból jest naprawdę straszny. Ale jak leze dużo mniej dokucza.

    w4sqskjoaxouo4v6.png
    km5szbmh19kb0szw.png
    tb73e6ydp1wtlvbc.png
  • Mika 28 Autorytet
    Postów: 1206 914

    Wysłany: 20 lutego 2014, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ach próbowałam zrobić ten suwaczek ale nie wiem czy dobre linki skopiowałam moze potem jakoś spróbuje a co tam u was dziewczyny dzisiaj jakieś wizyty?

    bhywkrhm4kro7bny.png
    relgio4pjw325a69.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2014, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nelus wrote:
    Jak tam wasze brzusie? Ja wkraczam w 12 tydz I juz troche widac ;)

    http://oi60.tinypic.com/116m73l.jpg

    http://oi58.tinypic.com/10yph94.jpg

    Pozdrawiam I milego dnia :D

    Ale fajny brzusio :)
    Ja mam podobny ale tylko wieczorami :P

  • verynice Autorytet
    Postów: 1207 1842

    Wysłany: 20 lutego 2014, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, powiedzcie mi bo w kalendarzu ciąży pokazuje mi datę 23.02 - "Mija okres największego zagrożenia utraty ciązy" ale to będzie ostatni dzień 11 tygodnia... nie za wcześnie to? Też wam pokazywało tą datę w ostatnim dniu 11 tygodnia?

    dqprpx9ikjqhrova.png
  • Dżola Ekspertka
    Postów: 189 121

    Wysłany: 20 lutego 2014, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    verynice wrote:
    Dziewczyny, powiedzcie mi bo w kalendarzu ciąży pokazuje mi datę 23.02 - "Mija okres największego zagrożenia utraty ciązy" ale to będzie ostatni dzień 11 tygodnia... nie za wcześnie to? Też wam pokazywało tą datę w ostatnim dniu 11 tygodnia?

    też tak mam :)


    Ja mam dziś wizytę. Strasznie się boję. Odbieram dziś wyniki i jak z dzidzią wszystko ok, to będę mieć założona kartę ciąży.
    3majcie kciuki

    nick nieaktualny, justyna14, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    16udyx8dlqyt9a9e.png
  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4036

    Wysłany: 20 lutego 2014, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też tak pokazywalo.

    A w ogóle to strasznie mnie wkurza jak czytam że nie macie już objawów :P bo ja już kończę 12 tydzień a rzygam jak kot :| odliczam do 1 marca, żeby minęło. Już siły nie mam. Ale jak trochę odżyję to wstawię zdjęcia z USG z poniedziałku, bo są fajne :)

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4036

    Wysłany: 20 lutego 2014, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżola, będzie wszystko ok, zobaczysz :) nic się nie martw :)

    Dżola lubi tę wiadomość

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • verynice Autorytet
    Postów: 1207 1842

    Wysłany: 20 lutego 2014, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżola wrote:
    też tak mam :)


    Ja mam dziś wizytę. Strasznie się boję. Odbieram dziś wyniki i jak z dzidzią wszystko ok, to będę mieć założona kartę ciąży.
    3majcie kciuki


    Czekamy na wieści i trzymamy kciuki!!!

    Dżola lubi tę wiadomość

    dqprpx9ikjqhrova.png
  • verynice Autorytet
    Postów: 1207 1842

    Wysłany: 20 lutego 2014, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do tej daty, to rzeczywiście można LECIUTKO odetchnąć w ostatnim dniu 11 tygodnia?

    dqprpx9ikjqhrova.png
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10356 6264

    Wysłany: 20 lutego 2014, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżola wrote:
    też tak mam :)


    Ja mam dziś wizytę. Strasznie się boję. Odbieram dziś wyniki i jak z dzidzią wszystko ok, to będę mieć założona kartę ciąży.
    3majcie kciuki
    mi jutro zakładają kartę ciąży, wizyte mam na 15.30

    7w3d 💔
  • verynice Autorytet
    Postów: 1207 1842

    Wysłany: 20 lutego 2014, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi kartę ciąży ginekolog założyła już na pierwszej wizycie jak zobaczyła zarodek z serduszkiem, to był 8 tydzień ciąży...

    dqprpx9ikjqhrova.png
  • Migotka22 Autorytet
    Postów: 945 681

    Wysłany: 20 lutego 2014, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justyna14 wrote:
    mi jutro zakładają kartę ciąży, wizyte mam na 15.30


    Ja też jutro mam wizytę i jutro ma założyć mi kartę ciąży :)

    justyna14 lubi tę wiadomość

    relganlikx65a1ud.png
  • Dżola Ekspertka
    Postów: 189 121

    Wysłany: 20 lutego 2014, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    obyśmy wszystkie miały założoną kartę ciąży i już nie schizowały się objawami czy ich brakiem :)

    justyna14 lubi tę wiadomość

    16udyx8dlqyt9a9e.png
  • Dżola Ekspertka
    Postów: 189 121

    Wysłany: 20 lutego 2014, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a tak w ogóle to dziś się urodziło kolejne dziecko w mojej paczce przyjaciół :) Kobitka taka mega malutka i drobniutka przecisnęła przez siebie małego olbrzyma 4.250 i 57 cm :D Jak ona to zrobiła w tak krótkim czasie (3h trwał cały poród). SZACUN!!!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lutego 2014, 11:52

    justyna14 lubi tę wiadomość

    16udyx8dlqyt9a9e.png
  • Migotka22 Autorytet
    Postów: 945 681

    Wysłany: 20 lutego 2014, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżola wrote:
    obyśmy wszystkie miały założoną kartę ciąży i już nie schizowały się objawami czy ich brakiem :)

    Święte słowa :)
    Ja wczoraj byłam na pierwszych badaniach...i od wczoraj czuję się tak paskudnie :(
    Jestem taka słaba, że nawet do łazienki wstać to bardzo duży problem :(

    relganlikx65a1ud.png
  • Migotka22 Autorytet
    Postów: 945 681

    Wysłany: 20 lutego 2014, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżola to pogratuluj przyjaciółce :) Ps. waga dzidzi rzeczywiście imponująca :)

    relganlikx65a1ud.png
  • Dżola Ekspertka
    Postów: 189 121

    Wysłany: 20 lutego 2014, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migotka22 wrote:
    Święte słowa :)
    Ja wczoraj byłam na pierwszych badaniach...i od wczoraj czuję się tak paskudnie :(
    Jestem taka słaba, że nawet do łazienki wstać to bardzo duży problem :(


    Oj, to musieli z Ciebie ściągnąć dużo fiolek. Ze mnie 3 (morfologia, glukoza, gr krwi) no i siuśki które kurdele felek się nieco rozlały mi w torebce. Damn :/

    16udyx8dlqyt9a9e.png
  • Migotka22 Autorytet
    Postów: 945 681

    Wysłany: 20 lutego 2014, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie myślałam, że dużo tej krwi pobiorą i od razu uprzedziłam mamę(bo mnie woziła do lab), że jak weźmie więcej jak jedna to nie wyjdę o własnych siłach :P Ale babka pobrała tylko jedną fiolkę. Strasznie się zdziwiłam :/

    relganlikx65a1ud.png
‹‹ 241 242 243 244 245 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy to nie wszystko: Kompletny Przewodnik po mądrej suplementacji przed ciążą.

Co najmniej dwa fakty na temat folianów i suplementacji przed ciążą naprawdę Cię tu zaskoczą. Zebraliśmy najczęstsze pytania naszej społeczności i na ich podstawie stworzyliśmy kompletny, oparty na badaniach przewodnik po mądrej suplementacji. Jeśli myślisz, że „zacznę brać coś po pozytywnym teście” - koniecznie sprawdź, dlaczego nauka mówi coś zupełnie innego.

CZYTAJ WIĘCEJ

W którym tygodniu planowane cesarskie cięcie? Co spakować do szpitala?

Choć poród fizjologiczny, czyli siłami natury, jest naturalnym procesem, w niektórych sytuacjach cesarskie cięcie może być korzystniejsze dla zdrowia matki i dziecka. W jakich sytuacjach i w którym tygodniu ciąży zaleca się poród przez cesarskie cięcie? Jak przyszła mama może się do tego przygotować?

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ