Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Wrześniowe mamusie 2014
Odpowiedz

Wrześniowe mamusie 2014

Oceń ten wątek:
  • betina89 Autorytet
    Postów: 461 487

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się obawiam ,że może się klimat zmienić, bo jak będziemy i tu i tu pisać to się pogubimy, jedne będą pisać, drugie nie, hmmm...zapisałam się na fb-zobaczymy.

    madiiiii lubi tę wiadomość

    2013[*]2015[*][*][*]
    0bcf50b349.png
    4bc96a8380.png
  • Szonka Autorytet
    Postów: 1559 1683

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stardust87 wrote:
    Dziewczyny, dziękuję za pocieszenie :) Może świnia jestem, ale cieszę się, że Wy też się martwicie :P W sensie, że nie tylko mi odwala :) Oczywiście niepotrzebnie się martwiłam, bo dziś od rana Maluch szaleje, jak zwykle gdy siedzę przy kompie - chyba nie lubi jak go brzuchem ściskam :D
    Co do FB to wolałabym nie wchodzić jednak, zwłaszcza z prawdziwego konta - nadal obawiam się trolli, które na pewno tu siedzą i obserwują i czytają.
    Ale nie chciałabym też, żeby część rozmów przeniosła się tylko tam, bo uwielbiam tu z Wami pisać... I mam dylemat. :?

    To załóż konto na fb jako stardust87 :) Troli do grupy nie wpuścimy tylko te dziewczyny, które się tu aktywnie wypowiadają i są wiarygodne ;)
    Mnie przekonuje grupa dlatego, ze w takiej prywatnej grupce można więcej napisać, wkleić więcej zdjęć, a tutaj czyta każdy i np. ja czasem chciałabym cazsem coś więcej napisać, ale wiem, ze będzie mógł to przeczytać każdy nawet na kilka lat więc piszę raczej ogólnikowo.

    dqprj44j5vs5457v.png

    mhsvx1hpdelktj27.png[

  • Patu Autorytet
    Postów: 1359 975

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    betina89 wrote:
    Każdy mi się podoba;D Możesz podać linka, gdzie można takie kupić ?? P) Ja raczej i tak szukam coś do 1000zł


    na allegro reklamuje sie jedna hurtownia która ma go w cenie do 1000 zł. mozna kolor wybrac, dzwoniłam do nich, tylko wtedy czeka się miesiąc na dostawe. ona jest w Olsztynie, ale jak sie dogadasz mogą wysłać :) to link do zakonczonej aukcji akurat, ale moze będą cos wystawiac, jak nie to mozna zadzwonic jak coś :) i czasem na allegro mozna znaleźć nowy do 1000

    http://allegro.pl/roan-marita-2w1-bp-4-maluszek-olsztyn-i4108903073.html

    w4sqskjoaxouo4v6.png
    km5szbmh19kb0szw.png
    tb73e6ydp1wtlvbc.png
  • Patu Autorytet
    Postów: 1359 975

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szonka wrote:
    To załóż konto na fb jako stardust87 :) Troli do grupy nie wpuścimy tylko te dziewczyny, które się tu aktywnie wypowiadają i są wiarygodne ;)
    Mnie przekonuje grupa dlatego, ze w takiej prywatnej grupce można więcej napisać, wkleić więcej zdjęć, a tutaj czyta każdy i np. ja czasem chciałabym cazsem coś więcej napisać, ale wiem, ze będzie mógł to przeczytać każdy nawet na kilka lat więc piszę raczej ogólnikowo.

    zżyłyśmy się z jednej strony, a z drugiej tez mam blokade by napisac cos więcej o sobie, dodac zdjęcia, napisac cos o mężu. nie chciałabym żeby ktoś np mi znajomy za kim nie przepadam trafił na to forum i znał jakies szczegóły czy wiedział o jakiejs sprzeczce z mężem. wiadomo, że to forum ciążowe i o dolegliwościach ciążowych czy badaniach niech sobie czyta każdy kto chce, ale fajnie czasem napisac cos osobistego

    w4sqskjoaxouo4v6.png
    km5szbmh19kb0szw.png
    tb73e6ydp1wtlvbc.png
  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4036

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wiecie co? Wczoraj na zajęciach w Szkole rodzenia puścili nam film o usypianiu i uspokajaniu niemowląt. Niesamowite. Znalazłam to na YT i jak macie chwilę to polecam, bo mi aż szczęka opadła, jak szybko można dziecko uspokoić..

    http://www.youtube.com/watch?v=L0js5C3z1ws


    P.S. Patu ja przywitałam w taki sam sposób 19 tydzień więc wszystko przed Tobą :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 kwietnia 2014, 09:32

    betina89, Migotka22, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • betina89 Autorytet
    Postów: 461 487

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patu wrote:
    na allegro reklamuje sie jedna hurtownia która ma go w cenie do 1000 zł. mozna kolor wybrac, dzwoniłam do nich, tylko wtedy czeka się miesiąc na dostawe. ona jest w Olsztynie, ale jak sie dogadasz mogą wysłać :) to link do zakonczonej aukcji akurat, ale moze będą cos wystawiac, jak nie to mozna zadzwonic jak coś :) i czasem na allegro mozna znaleźć nowy do 1000

    http://allegro.pl/roan-marita-2w1-bp-4-maluszek-olsztyn-i4108903073.html

    Dzięki:)
    Ale zastanawiam się , bo koleżanka mi powiedziała, że gondolę będę miała za małą na zimę?? Hmmm.. przecież dziecko nie będzie gigantem.....

    2013[*]2015[*][*][*]
    0bcf50b349.png
    4bc96a8380.png
  • Szonka Autorytet
    Postów: 1559 1683

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patu wrote:
    zżyłyśmy się z jednej strony, a z drugiej tez mam blokade by napisac cos więcej o sobie, dodac zdjęcia, napisac cos o mężu. nie chciałabym żeby ktoś np mi znajomy za kim nie przepadam trafił na to forum i znał jakies szczegóły czy wiedział o jakiejs sprzeczce z mężem. wiadomo, że to forum ciążowe i o dolegliwościach ciążowych czy badaniach niech sobie czyta każdy kto chce, ale fajnie czasem napisac cos osobistego

    dokładnie o to mi chodzi. a grupę jak utajnimy to nawet ktos klikając w link do grupy jej nie zobaczy.

    dqprj44j5vs5457v.png

    mhsvx1hpdelktj27.png[

  • Patu Autorytet
    Postów: 1359 975

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    betina89 wrote:
    Dzięki:)
    Ale zastanawiam się , bo koleżanka mi powiedziała, że gondolę będę miała za małą na zimę?? Hmmm.. przecież dziecko nie będzie gigantem.....

    z polskich wózków z tego co wiem Marita ma największą a przynajmniej jedną z największych gondole. jak oglądałam w sklepie to z tych co mieli faktycznie była największa. jak czytałam opinie i fora to mamy pisały że na pół roku spokojnie im starczała nawet ze śpiworkiem w zime, jak mniejsze dziecko to do 7 miesięcy.

    w4sqskjoaxouo4v6.png
    km5szbmh19kb0szw.png
    tb73e6ydp1wtlvbc.png
  • Patu Autorytet
    Postów: 1359 975

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stardust87 wrote:
    A wiecie co? Wczoraj na zajęciach w Szkole rodzenia puścili nam film o usypianiu i uspokajaniu niemowląt. Niesamowite. Znalazłam to na YT i jak macie chwilę to polecam, bo mi aż szczęka opadła, jak szybko można dziecko uspokoić..

    http://www.youtube.com/watch?v=L0js5C3z1ws


    P.S. Patu ja przywitałam w taki sam sposób 19 tydzień więc wszystko przed Tobą :P


    ha ha dzięki za pocieszenie :D przynajmniej nie tylko moja mała to taki urwis że życ nie daje :)

    zapisze link, z chęcią obejrze wieczorem. jak będzie w szkole cos fajnego to opisuj przyda się :)

    w4sqskjoaxouo4v6.png
    km5szbmh19kb0szw.png
    tb73e6ydp1wtlvbc.png
  • betina89 Autorytet
    Postów: 461 487

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to problemu nie powinno być, przecież nie robili by gondoli niepraktycznej, na 1-2 mieś.

    2013[*]2015[*][*][*]
    0bcf50b349.png
    4bc96a8380.png
  • Migotka22 Autorytet
    Postów: 945 681

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej :)
    Widzę produkcja ruszyła pełną parą :P
    Ja w nocy miałam okropne koszmary...to chyba przez tą wczorajszą wizytę :/
    Tak oglądam te wózki, których linki wrzucacie i jestem zachwycona, cudne są. Jednak ja szukam większej gondoli...co prawda bardziej podobają mi się te mniejsze, ale większa będzie chyba bardziej praktyczna...

    betina89 lubi tę wiadomość

    relganlikx65a1ud.png
  • madiiiii Autorytet
    Postów: 1305 1044

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja Wam polecam wózeczek, którym chwaliłam się już 2 miesiące temu. Obejrzeliśmy go z mężem dokładnie i jest naprawdę super :) W rzeczywistości wygląda nawet lepiej niż na zdjęciach.
    http://allegro.pl/wozek-milly-3-w-1-gleboki-spacerowka-fotelik-i4118444965.html

    Migotka22 lubi tę wiadomość

    ♥ Liwia ur. 05.09.2014, 3300g, 51cm
    ♥ Laura ur. 23.08.2016, 3720g, 55cm
    ♥ Tymuś ur. 6.02.2021, 4030g, 55cm
  • betina89 Autorytet
    Postów: 461 487

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja dziś też miałam okropną noc. Pierwszy raz od początku ciąży nie mogłam spać, ciągle się wierciłam, w żadnej pozycji nie było mi wygodnie.A wczoraj rano śniła mi się ś.p. babcia:'( (zmarła w lutym zeszłego roku, w urodziny brata, nie dożyła nawet mojego ślubu, druga babcia zmarła kiedy miałam 3 lata, więc tylko ją miałam) :'( . Dziwny był ten sen.....

    2013[*]2015[*][*][*]
    0bcf50b349.png
    4bc96a8380.png
  • betina89 Autorytet
    Postów: 461 487

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madiiiii wrote:
    A ja Wam polecam wózeczek, którym chwaliłam się już 2 miesiące temu. Obejrzeliśmy go z mężem dokładnie i jest naprawdę super :) W rzeczywistości wygląda nawet lepiej niż na zdjęciach.
    http://allegro.pl/wozek-milly-3-w-1-gleboki-spacerowka-fotelik-i4118444965.html
    Jest super i tani:) natomiast mały wybór kolorystyczny:(

    Nelus lubi tę wiadomość

    2013[*]2015[*][*][*]
    0bcf50b349.png
    4bc96a8380.png
  • madiiiii Autorytet
    Postów: 1305 1044

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fakt, z kolorami trochę gorzej. My ostatecznie wzięliśmy grafit + amarant i jesteśmy zadowoleni. Baliśmy się, że ten fiolet będzie jakiś jaskrawy, ale wygląda bardzo ładnie. Pod uwagę braliśmy jeszcze beż + ecru.
    betina89 wrote:
    Jest super i tani:) natomiast mały wybór kolorystyczny:(

    ♥ Liwia ur. 05.09.2014, 3300g, 51cm
    ♥ Laura ur. 23.08.2016, 3720g, 55cm
    ♥ Tymuś ur. 6.02.2021, 4030g, 55cm
  • Nelus Autorytet
    Postów: 1705 3135

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dolaczylam do naszej grupy na fb. Fajny pomysl jesli ktos ma ochote podjac jakies ciezsze tematy :) kurcze tylko bez tych nickow nie wiem ktora to ktora :P

    Migotka22 lubi tę wiadomość

    201703012752.png
  • verynice Autorytet
    Postów: 1207 1842

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja wróciłam pod kołdrę ale od 9 Marcel mi się rozbrykał w brzuchu i cały czas go czułam, aż o 10 poczułam mega mocno jego ruch i pomyslalam ze chyba ma dość mojego leżenia ;) No i wstałam... :) hihi

    Nelus, Migotka22, Patu lubią tę wiadomość

    dqprpx9ikjqhrova.png
  • Patu Autorytet
    Postów: 1359 975

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    verynice wrote:
    A ja wróciłam pod kołdrę ale od 9 Marcel mi się rozbrykał w brzuchu i cały czas go czułam, aż o 10 poczułam mega mocno jego ruch i pomyslalam ze chyba ma dość mojego leżenia ;) No i wstałam... :) hihi

    ale zazdroszcze, tez chce :)

    ja na odwrót, stałam myc naczynia i tak mi sie słabo zrobiło i niedobrze, ze musiałam wrócic do łóżka.

    w4sqskjoaxouo4v6.png
    km5szbmh19kb0szw.png
    tb73e6ydp1wtlvbc.png
  • Fipsik Autorytet
    Postów: 3078 3208

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajny ten wózek milly, tyle że ma skrętne koła :/ Ja szukam wózka z dużymi pompowanymi kołami, również 3 w 1 i nie za drogi.. I znaleźć nie mogę :(

    c55fcsqv7zvb1aan.png
    gyxw8u69g8jufhg3.png
  • Szonka Autorytet
    Postów: 1559 1683

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nelus wrote:
    Dolaczylam do naszej grupy na fb. Fajny pomysl jesli ktos ma ochote podjac jakies ciezsze tematy :) kurcze tylko bez tych nickow nie wiem ktora to ktora :P

    Dlatego na górze jest przypiety post z "legendą" ;)

    Nelus, verynice lubią tę wiadomość

    dqprj44j5vs5457v.png

    mhsvx1hpdelktj27.png[

‹‹ 450 451 452 453 454 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ