Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Wrześniowe Mamy 2025 🧡🌼🧡
Odpowiedz

Wrześniowe Mamy 2025 🧡🌼🧡

Oceń ten wątek:
  • Jusia 82 Autorytet
    Postów: 2852 2216

    Wysłany: 6 lutego 2025, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    abrakadabra wrote:
    Jedzcie banany, one łagodzą zgagę 😋

    Banany jem codziennie, bo wyjątkową ochotę mam (może właśnie dlatego że lepie po nich). Jem też migdały i też na chwilę pomagają....

    preg.png

    age.png

    Starania od 2014 ,
    1 ICSI maj 2018, ❄️❄️❄️
    2 ICSI sierpień 2019, ❄️❄️❄️❄️❄️
    3 ICSI kwiecień 2021❄️❄️❄️
    9 transferów NOVUM (1cb, 1 poronienie zatrzymane)
    10. transfer INVIMED (podane 2 blastki 3BB i 2CC) - 29.06.22 r.: 7dpt-20, 9 dpt- 60,12 dpt - 346, 14 dpt - 1096, 17 dpt- 4020, 20 dpt- 7200, 22 dpt - 14200

    4 ICSI lipiec 2024- brak zdrowych zarodków
    5 ICSI wrzesień 2024 - ❄️❄️ (zdrowe po PGTA)

    11. transfer, beta<0,2
    12. transfer 09.01.25 beta 6dpt:59,6 , 8dpt:152, 11dpt: 1024, 13dpt:2630, 16dpt: 8693
    6+0 mamy ❤️
    Czekamy na Ciebie córeczko ... ❤️
    9.07- USG III trymestru- 1134 g.
    17.09 planowane cc
  • Hajkonk Autorytet
    Postów: 1223 3051

    Wysłany: 6 lutego 2025, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abby10 wrote:
    Ja dzisiaj z mdłościami ok, za to pali mnie taka zgaga, że padnę zaraz 🫣 z córką też miałam ale pod koniec a nie na początku.

    Jutro popołudniu wizyta, chyba zniosę jajo do tego czasu 🙃
    Masz na to jakies tipy? Mam tak okropna zgagę że z bezsilności już po prostu leżę i wyje jak bóbr ani nic zjeść ani się napić, nie pomaga kisiel siemię lniane mleko maślanka kefir rumianek ani koper 😒 mam już po prostu dość … do tego notoryczne mdłości z odruchem wymiotnym przez zgagę od razu z wymiotami…

    Na pamiątkę 🥹

    04.01.2025 ⏸️ 🍀
    15.01.2025 ❤️
    26.03.2025 🎀
    30.08.2025 K. 💖✨
  • Suzie Autorytet
    Postów: 6934 13092

    Wysłany: 6 lutego 2025, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny to ja wam powiem hit. O ile na NFZ jest "normalne", że jest mało tych USG, ale moja koleżanka chodziła prywatnie, wydawała sporo kasy, a USG miała bardzo rzadko. Zdjęć to może ma 3-4. Zawsze mówiła, że jej przykro, że nie ma zdjęcia i że nawet USG nie było, bo lekarz nie był fanem. A lekarza nie chciała zmienić, bo "był polecany i pracował w szpitalu". Nieważne, że w szpitalu spotkała go raz, na obchodzie :P

    👩30👨31
    👶starania od 01/2024, kwiecień-sierpień cykle bezowulacyjne, starania „na poważnie” z pomocą medyczną od 08/2024
    ✅ stabilna niedoczynność tarczycy
    ❌ PCOS, bezowulacyjne cykle
    ❌ hiperinsulinizm
    ✅ jajowody drożne
    ✅ badania nasienia

    🍀9cs, 5cs z Lamettą+Ovitrelle
    💙2025
    age.png
  • abrakadabra Autorytet
    Postów: 4737 3344

    Wysłany: 6 lutego 2025, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 czerwca 2025, 11:17

    2022 r. - córeczka 🩷

    2025.r - synek 🩵
  • Suzie Autorytet
    Postów: 6934 13092

    Wysłany: 6 lutego 2025, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    abrakadabra wrote:
    No właśnie wszystko jest zależne od czegoś. Ja mogę chodzić na nfz i mieć usg co wizytę bo lekarz lubi kontrolować i sprawdzać czy wszystko ok. Tylko lekarz mi nie pasuje jakoś, chodziłam tam jedynie po recepty albo na usg kontrolnie i porobić badania. Chociaż moja prywatnie też nie szaleje z tymi zdjęciami usg, wiecej mam z prenatalnych niż od niej ale lubię ją bo dzięki niej zaszlam w pierwszą ciążę, gdzie chodzilam po różnych lekarzach prawie 2 lata i nic a u niej wystarczyło 3 msc 🙈

    Tylko ona miała sprzeczne zachowania, niby nie chciała zmieniać, ale nie była zadowolona, że nie ma USG :P

    👩30👨31
    👶starania od 01/2024, kwiecień-sierpień cykle bezowulacyjne, starania „na poważnie” z pomocą medyczną od 08/2024
    ✅ stabilna niedoczynność tarczycy
    ❌ PCOS, bezowulacyjne cykle
    ❌ hiperinsulinizm
    ✅ jajowody drożne
    ✅ badania nasienia

    🍀9cs, 5cs z Lamettą+Ovitrelle
    💙2025
    age.png
  • Hajkonk Autorytet
    Postów: 1223 3051

    Wysłany: 6 lutego 2025, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suzie wrote:
    Dziewczyny to ja wam powiem hit. O ile na NFZ jest "normalne", że jest mało tych USG, ale moja koleżanka chodziła prywatnie, wydawała sporo kasy, a USG miała bardzo rzadko. Zdjęć to może ma 3-4. Zawsze mówiła, że jej przykro, że nie ma zdjęcia i że nawet USG nie było, bo lekarz nie był fanem. A lekarza nie chciała zmienić, bo "był polecany i pracował w szpitalu". Nieważne, że w szpitalu spotkała go raz, na obchodzie :P
    ;O Ja chodzę aktualnie tylko na NFZ i usg mam co wizytę jedynie nie dostaję tych zdjęć ostatnia wizyta była 8+0 ( wtedy też nie puściła mi serduszka ), powiedziała że zdjęcia dostanę na kolejnej wizycie czyli jak skończę 1 trymestr. Pani Doktor jest młoda więc podejrzewam że taka nowoczesna szkoła żeby nie zapeszyć. Jeśli chodzi o oddział to wiem, że jest tak często bo mam sąsiadkę położną i to z jej polecenia wybrałam właśnie tą doktor. Ale denerwuje mnie że tyle muszę czekać na wizytę bo aż 4tygodnie, zdążę zrobić prenatalne do tego czasu🙈

    Na pamiątkę 🥹

    04.01.2025 ⏸️ 🍀
    15.01.2025 ❤️
    26.03.2025 🎀
    30.08.2025 K. 💖✨
  • abrakadabra Autorytet
    Postów: 4737 3344

    Wysłany: 6 lutego 2025, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 czerwca 2025, 11:17

    2022 r. - córeczka 🩷

    2025.r - synek 🩵
  • Suzie Autorytet
    Postów: 6934 13092

    Wysłany: 6 lutego 2025, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja będę chodzić tak jak lekarz będzie kazał, czyli pewnie co 3-4 tygodnie. :D

    👩30👨31
    👶starania od 01/2024, kwiecień-sierpień cykle bezowulacyjne, starania „na poważnie” z pomocą medyczną od 08/2024
    ✅ stabilna niedoczynność tarczycy
    ❌ PCOS, bezowulacyjne cykle
    ❌ hiperinsulinizm
    ✅ jajowody drożne
    ✅ badania nasienia

    🍀9cs, 5cs z Lamettą+Ovitrelle
    💙2025
    age.png
  • Hajkonk Autorytet
    Postów: 1223 3051

    Wysłany: 6 lutego 2025, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    abrakadabra wrote:
    Masz za 4 tygodnie wizytę ale w międzyczasie masz prenatalne? Więc w sumie nie będziesz czekała długo na usg.

    Ja nie będę się często umawiać na usg bo zbankrutuje, myślę o 1 razie w miesiącu 🙈 U mojej gin są co chwile jakieś podwyżki, w 2021 roku zaczynałam od kwoty 180 zł za wizytę a teraz juz ponad 300 zł 🙈
    Na ostatniej wizycie 24.01 dostałam skierowanie na prenatalne i dostałam termin na 26.02 i tak też mam wizytę u ginekologa więc mam dwie w jednym dniu. Prenatalne rano a zwykłą po 17. Ja zrezygnowałam z prywatnych wizyt właśnie że względu na cenę, co z tego że lekarz kazał przychodzić co 2 tygodnie jak za wizytę brał 380zł no lekka przesada.. i to był jedyny „godny” lekarz w mojej mieścince.

    Na pamiątkę 🥹

    04.01.2025 ⏸️ 🍀
    15.01.2025 ❤️
    26.03.2025 🎀
    30.08.2025 K. 💖✨
  • Majka92 Autorytet
    Postów: 329 1328

    Wysłany: 6 lutego 2025, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    abrakadabra wrote:
    Masz za 4 tygodnie wizytę ale w międzyczasie masz prenatalne? Więc w sumie nie będziesz czekała długo na usg.

    Ja nie będę się często umawiać na usg bo zbankrutuje, myślę o 1 razie w miesiącu 🙈 U mojej gin są co chwile jakieś podwyżki, w 2021 roku zaczynałam od kwoty 180 zł za wizytę a teraz juz ponad 300 zł 🙈
    Ja płacę podobnie to mam 300-350zl za wizytę a wizty co 3-4 tygodnie. Trudno jakoś się przemęczę oszczędzę na dojazdach do pracy jak będę miała l4 😅 ale za to będę spokojna. Mąż też już powiedział że jak nie chce chodzić na ten NFZ to mam już tam nigdy nie iść i już. Jakoś sobie poradzimy. Urodzi się dziecko to będą jeszcze większe wydatki 🤣

    aneta.be lubi tę wiadomość

    ⏸️ 08.01.2025
    🩺 20.01.2025 jest ♥️!
    🩺 12.02.2025 CRL 2,9cm, 170♥️
    💉 27.02.2025 CRL 5cm, 157♥️ sanco zdrowy 💙
    🩺 05.03.2025 prenatalne niskie ryzyka, CRL 6cm
    🩺 24.03.2025 13cm, 118g 🥰
    🩺 23.04.2025 318g 💙
    🩺 12.05.2025 USG II trymestru zdrowy 504g 👶💙
    🩺 20.05.2025 632g 💙
    🩺 09.06.2025 1065g👶
    🩺 30.06.2025 USG III trymestru OK 1600g 👶
    ❤️ 11.07.2025 Filip 1620g, 46cm pPROM 31+0
  • Suzie Autorytet
    Postów: 6934 13092

    Wysłany: 6 lutego 2025, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja płacę 320 zł. Patrząc na to, że wcześniej wydawałam tysiaka co miesiąc na lekarza to to dla mnie mały koszt. :P

    👩30👨31
    👶starania od 01/2024, kwiecień-sierpień cykle bezowulacyjne, starania „na poważnie” z pomocą medyczną od 08/2024
    ✅ stabilna niedoczynność tarczycy
    ❌ PCOS, bezowulacyjne cykle
    ❌ hiperinsulinizm
    ✅ jajowody drożne
    ✅ badania nasienia

    🍀9cs, 5cs z Lamettą+Ovitrelle
    💙2025
    age.png
  • promykk Autorytet
    Postów: 898 1735

    Wysłany: 6 lutego 2025, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margolcia94 wrote:
    U mnie to bym chyba niestety jakiś jednorazowy spadek, zjadłam serek wiejski z ogórkiem kiszonym ;p i był ładny cukier, wczoraj bardzo trzymałam się diety, odstępów, wieczorem godzinny spacer , późna kolacja sałatka z ogórkiem i serek z rzodkiewką i dzisiaj rano 96 cukier :/ już załamuje ręce na to, nie wiem co zrobić żeby je obniżyć.
    Jak pozostałe cukierkowe mamy macie jakieś sprawdzone u Was kolacje to chętnie przyjmiemy podpowiedzi :) chciałam się skontaktować na priv ale mimo dodania do przyjaciółek nie mam tej opcji, czyżby to tylko na koncie premium ?:)

    Dobrego dnia mamuśki 🥰
    Mi dietetyczka mówiła żeby w każdym posiłku były węgle, ale złożone. Wtedy bardziej stabilny ten cukier na średnim poziomie, a jak wykluczę całkiem węgle to większe wahania są. 🙂

    Margolcia94 lubi tę wiadomość

    10.2024 💔 9tc, zabieg
    30.12.24 ⏸️
    NIFTY pro niskie ryzyka 🩷👧
    04.08 2700g 🧁
    05.09 🎂🥳 3200g, 55cm, 10 pkt.

    age.png
  • bellA Autorytet
    Postów: 1120 2001

    Wysłany: 6 lutego 2025, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    abrakadabra wrote:
    Masz za 4 tygodnie wizytę ale w międzyczasie masz prenatalne? Więc w sumie nie będziesz czekała długo na usg.

    Ja nie będę się często umawiać na usg bo zbankrutuje, myślę o 1 razie w miesiącu 🙈 U mojej gin są co chwile jakieś podwyżki, w 2021 roku zaczynałam od kwoty 180 zł za wizytę a teraz juz ponad 300 zł 🙈


    No ja prywatnie do swojego chodze to i 400zl mi kasuje .. ale to na pierwszej wizycie :D w której byla i cytologia.. wiec powiedzmy minus te 50zl to sama wizyta 350😅 grubo..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lutego 2025, 10:10

    35👱‍♀️ 37🧔‍♂️

    06.01 ⏸️ 😍
    🩺17.01.25 - jest Pęcherzyk 🤞
    🩺07.02.25 - mamy 💓🥹 2cm Małego czlowieka.
    🩺14.02.25. - 3cm naszego Bejbiczątka🥰 rosnę !
    🩺07.03.25 - Prenatalne 13+0- , 6,8 cm Bejbiczka. prawdopodobnie dziewczynka.🩷
    🩺14.03.25 - na 100% 🩷 ,rośniemy !
    Wyniki Pappa - niskie ryzyka🤞
    🩺10.04.25 - 17+4 214g szczęścia 🥹🩷
    🩺25.04.25 -II Prenatalne - 337g zdrowej 🩷
    🩺09.05.25 - wszystko ok🩷
    🩺06.06.25 - 775g 🩷 25+4
    🩺27.06.25 - 1214g 🩷 28+4
    🩺14.07.25 - 2kg 😱 🩷31+0
    🩺11.08.25 - 2.5 kg 🩷- 35+0
    🩺29.08.25 - 3070🩷 37+4
    🩺12.09.25 - 3280🩷 39+4

    23.09.2025 🩷 jestesmy juz razem.

    age.png
  • bellA Autorytet
    Postów: 1120 2001

    Wysłany: 6 lutego 2025, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na NFZ nigdy nie chodziłam i nie wiem jak to tam w ogóle wyglada🙈

    35👱‍♀️ 37🧔‍♂️

    06.01 ⏸️ 😍
    🩺17.01.25 - jest Pęcherzyk 🤞
    🩺07.02.25 - mamy 💓🥹 2cm Małego czlowieka.
    🩺14.02.25. - 3cm naszego Bejbiczątka🥰 rosnę !
    🩺07.03.25 - Prenatalne 13+0- , 6,8 cm Bejbiczka. prawdopodobnie dziewczynka.🩷
    🩺14.03.25 - na 100% 🩷 ,rośniemy !
    Wyniki Pappa - niskie ryzyka🤞
    🩺10.04.25 - 17+4 214g szczęścia 🥹🩷
    🩺25.04.25 -II Prenatalne - 337g zdrowej 🩷
    🩺09.05.25 - wszystko ok🩷
    🩺06.06.25 - 775g 🩷 25+4
    🩺27.06.25 - 1214g 🩷 28+4
    🩺14.07.25 - 2kg 😱 🩷31+0
    🩺11.08.25 - 2.5 kg 🩷- 35+0
    🩺29.08.25 - 3070🩷 37+4
    🩺12.09.25 - 3280🩷 39+4

    23.09.2025 🩷 jestesmy juz razem.

    age.png
  • Majka92 Autorytet
    Postów: 329 1328

    Wysłany: 6 lutego 2025, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bellA wrote:
    Ja na NFZ nigdy nie chodziłam i nie wiem jak to tam w ogóle wyglada🙈
    Nie masz czego żałować 🤣

    ⏸️ 08.01.2025
    🩺 20.01.2025 jest ♥️!
    🩺 12.02.2025 CRL 2,9cm, 170♥️
    💉 27.02.2025 CRL 5cm, 157♥️ sanco zdrowy 💙
    🩺 05.03.2025 prenatalne niskie ryzyka, CRL 6cm
    🩺 24.03.2025 13cm, 118g 🥰
    🩺 23.04.2025 318g 💙
    🩺 12.05.2025 USG II trymestru zdrowy 504g 👶💙
    🩺 20.05.2025 632g 💙
    🩺 09.06.2025 1065g👶
    🩺 30.06.2025 USG III trymestru OK 1600g 👶
    ❤️ 11.07.2025 Filip 1620g, 46cm pPROM 31+0
  • bellA Autorytet
    Postów: 1120 2001

    Wysłany: 6 lutego 2025, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majka92 wrote:
    Nie masz czego żałować 🤣

    Z tego co czytam to nie😅😅🙈 masz racje.🙈

    35👱‍♀️ 37🧔‍♂️

    06.01 ⏸️ 😍
    🩺17.01.25 - jest Pęcherzyk 🤞
    🩺07.02.25 - mamy 💓🥹 2cm Małego czlowieka.
    🩺14.02.25. - 3cm naszego Bejbiczątka🥰 rosnę !
    🩺07.03.25 - Prenatalne 13+0- , 6,8 cm Bejbiczka. prawdopodobnie dziewczynka.🩷
    🩺14.03.25 - na 100% 🩷 ,rośniemy !
    Wyniki Pappa - niskie ryzyka🤞
    🩺10.04.25 - 17+4 214g szczęścia 🥹🩷
    🩺25.04.25 -II Prenatalne - 337g zdrowej 🩷
    🩺09.05.25 - wszystko ok🩷
    🩺06.06.25 - 775g 🩷 25+4
    🩺27.06.25 - 1214g 🩷 28+4
    🩺14.07.25 - 2kg 😱 🩷31+0
    🩺11.08.25 - 2.5 kg 🩷- 35+0
    🩺29.08.25 - 3070🩷 37+4
    🩺12.09.25 - 3280🩷 39+4

    23.09.2025 🩷 jestesmy juz razem.

    age.png
  • aglo Autorytet
    Postów: 1678 3772

    Wysłany: 6 lutego 2025, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na wizycie z cytologią to zapłaciłam 450zl 🤯 bez cytologi, tylko z usg 350zl wychodzi.

    Pierwszą ciążę prowadziłam na NFZ i miałam USG na każdej wizycie ale nie dostawałam zdjęć. Generalnie wtedy byłam zadowolona po czasie już nie jestem dlatego więcej się tam nie pokaże 😏

    Myślę że to za zależy, można trafić super albo tragicznie 🤷🏼‍♀️

    34l. 👧 36l.👦
    2019.12 - poronienie samoistne 7+6tc
    2020.11 - syn 🩵 35+2tc
    2025.08 - syn 🩵 37+2tc

    age.png

    age.png
  • bellA Autorytet
    Postów: 1120 2001

    Wysłany: 6 lutego 2025, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wole nie ryzykować i nie zmieniać swojego :D jestem zadowolona ze swojego prowadzącego który prowadzi mnie nie pierwszy raz.. wiec mu ufam :)
    No ale drogi to interes.. niestety.

    35👱‍♀️ 37🧔‍♂️

    06.01 ⏸️ 😍
    🩺17.01.25 - jest Pęcherzyk 🤞
    🩺07.02.25 - mamy 💓🥹 2cm Małego czlowieka.
    🩺14.02.25. - 3cm naszego Bejbiczątka🥰 rosnę !
    🩺07.03.25 - Prenatalne 13+0- , 6,8 cm Bejbiczka. prawdopodobnie dziewczynka.🩷
    🩺14.03.25 - na 100% 🩷 ,rośniemy !
    Wyniki Pappa - niskie ryzyka🤞
    🩺10.04.25 - 17+4 214g szczęścia 🥹🩷
    🩺25.04.25 -II Prenatalne - 337g zdrowej 🩷
    🩺09.05.25 - wszystko ok🩷
    🩺06.06.25 - 775g 🩷 25+4
    🩺27.06.25 - 1214g 🩷 28+4
    🩺14.07.25 - 2kg 😱 🩷31+0
    🩺11.08.25 - 2.5 kg 🩷- 35+0
    🩺29.08.25 - 3070🩷 37+4
    🩺12.09.25 - 3280🩷 39+4

    23.09.2025 🩷 jestesmy juz razem.

    age.png
  • Marcysia1990 Autorytet
    Postów: 2996 2168

    Wysłany: 6 lutego 2025, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sarenka95 wrote:
    Ja mam na czczo zawsze w porządku, między 70,a 80.
    A o której godzinie jesz ostatni posiłek? Niektórym osobom cukier rano wybija z głodu i możesz spróbować wprowadzić przed snem mały posiłek,np. kromka żytniego chleba z wędlina/serem + warzywa. A ogóle po posiłkach masz dobry poziom cukru?

    Już różnie próbowałam z tymi posiłkami właśnie kolacja do 20 i potem przed 22 jakiś mały posiłek typu pół jogurtu naturalnego, kromka chleba z twarogiem i nie działa :/ mam przerwe ok 9-10h w nocy, śpię dobrze co najmniej 8h w nocy.
    Po posilkach mam super cukry, w okolicy 100.

    Może teraz też przeziębienie trochę mi te cukry podbija na czczo. Czytałam też że przez hormony łożyska które w nocy wytwarza robi się nocna insulinooporność.

    W poprzedniej ciąży bardzo szybko wjechała insulina. Teraz położna z poradni mówiła żeby mimo wszystko poczekać i próbować sama dieta.

    A z ciekawości co Ty jesz na ostatni posiłek? W dzień liczysz te wymienniki? Ja to tak trochę na oko ale raczej jem tak zgodnie z tymi rozpiskami.

    Margolcia94 lubi tę wiadomość

    01.2023 🧒🏼🧸1cs
    age.png

    09.2025 👶🏼🧸2cs
    age.png

    10.2024 💔 cb 6tc (2cs)
  • Marcysia1990 Autorytet
    Postów: 2996 2168

    Wysłany: 6 lutego 2025, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naya00 wrote:
    Nie tylko tobie się dłuży. Ja co prawda w przyszłym tygodniu mam kolejna wizytę, miesiąc po tej pierwszej i mam wrażenie, że tak wolno czas to mi nie lecial chyba nigdy 🤣
    I najgorsze te myśli, czy na pewno wszystko jest ok.

    Mam to samo, kolejna wizyta dopiero 13.02 a ja już się stresuje czy wszystko ok. Tym bardziej że minęły mi znowu mdłości 🥲 i teraz w sumie na podium wszystkiego jest przeziębienie :/

    01.2023 🧒🏼🧸1cs
    age.png

    09.2025 👶🏼🧸2cs
    age.png

    10.2024 💔 cb 6tc (2cs)
‹‹ 142 143 144 145 146 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Globulki dopochwowe z mio-inozytolem – naturalne wsparcie w dniach płodnych

Szukasz prostego sposobu, aby naturalnie wspomóc Wasze starania o dziecko? Czy wiedziałaś, że odpowiednie wsparcie środowiska wewnątrz pochwy może ułatwić zadanie plemnikom partnera? Specjalne globulki z mio-inozytolem mogą poprawiać jakość śluzu i chronić komórki przed niekorzystnymi czynnikami. Dzięki temu plemniki mogą poruszać się szybciej i sprawniej w drodze do celu, co może zwiększać szansę na zapłodnienie. To łagodne rozwiązanie, które może stać się Waszym cichym sprzymierzeńcem w najważniejszych dniach cyklu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ