Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Wrześniowe Mamy 2025 🧡🌼🧡
Odpowiedz

Wrześniowe Mamy 2025 🧡🌼🧡

Oceń ten wątek:
  • aglo Autorytet
    Postów: 1678 3772

    Wysłany: 4 lipca 2025, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcysia1990 wrote:
    Ja też skorpion i mój mąż też i też tak nie uważam 😀

    Skorpiony nie są złe ale to jest specyficzny znak i ja widzę w nich te cechy które im się przypisuje 🫣

    Haha ale żeby nie było ja jestem baranem i on ze skorpionem podobno nigdy się nie dogadują 🤣

    Deyansu lubi tę wiadomość

    34l. 👧 36l.👦
    2019.12 - poronienie samoistne 7+6tc
    2020.11 - syn 🩵 35+2tc
    2025.08 - syn 🩵 37+2tc

    age.png

    age.png
  • Amandi Autorytet
    Postów: 452 1295

    Wysłany: 4 lipca 2025, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agusia246 wrote:
    Moim zdaniem dobrze zrobiłaś, po co mają Cię trzymać i robić wlew z magnezu jak nie ma skurczów. Progesteron i leżenie możesz sobie stosować w domu tak samo jak w szpitalu, a o ile przyjemniej być u siebie ♥️ 2 cm zamkniętej szyjki może jeszcze trzymać i trzymać. Kiedy masz następną kontrolę?

    Kontrola 10 lipca🤞🤞

    Marcysia na KTG się nic nie pisało, wymazy pobrali, ale jak nie zostałam to pewnie *uja się dowiem 😬😅 jeszcze zapytam prowadzącego on pracuje prywatnie w tym szpitalu to może uda mu się znaleźć wynik, chyba że wyrzucili go do kosza 😆

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lipca 2025, 07:47

    🙋‍♀️28 🙋‍♂️29

    12.09.2025r. 4600g 60cm misiaka🧸

    age.png
  • sarenka95 Autorytet
    Postów: 990 2188

    Wysłany: 4 lipca 2025, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej 🌷 witam się dzisiaj powiewem chłodku,nad ranem była burza i teraz pada, jest taki fajne powietrze 🤩

    Jeśli ktoś wizytuje, bada się to trzymam kciuki 🤞Ale szybko minął mi ten tydzień 🫣

    bellA, aglo, Deyansu lubią tę wiadomość

    2020 💙👦
    2025 🩷👧
  • bellA Autorytet
    Postów: 1120 2001

    Wysłany: 4 lipca 2025, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas burzy nie było.. ale chłodek czuc odrazu.. jest 15 stopni w chwili obecnej a max ma być około 23-24 takze dla Mnie pogoda idealna 🥰 i tak by mogło zostac :D a nie upały po 35 stopni ze czlowiek ledwo zyje..🤕🤕🤕🥵
    Na szczęście jeszcze w niedziele skwar u nas zapowiadaja ponad 30+.. a potem caly przyszly tydzien w granicach 20 takze ideollo😎😁😁odpocznie czlowiek troszke.

    Powodzenia na wizytach i badaniach czy kto tam co ma ❤️ ja byle do czwartku i urlopik nad morze . Trochę odpocznie czlowiek i jodu sie nawdycha🥰 a jutro wygrana meza.. czyli Szał zakupowy 😎 cos co lubimy najbardziej 🤣🤣🤣😎

    Milego dzionka wam ☀️☀️🧡💜💜🤗

    Co do znaków zodiaku to zależy od charakteru tez duzo i genów :D ja jestem potulna jak owieczka ale... no wlasnie charakter to ja mam nie z tej ziemi. ( po tatusiu )
    A niby blizniak taki szalony a zarazem przyjazny. Co sie zgadza a jednak jak ktos na odcisk nadepnie to odzywa sie ale Lew wtedy🤣🤣🤣

    Marcysia1990, purplerain, Deyansu lubią tę wiadomość

    35👱‍♀️ 37🧔‍♂️

    06.01 ⏸️ 😍
    🩺17.01.25 - jest Pęcherzyk 🤞
    🩺07.02.25 - mamy 💓🥹 2cm Małego czlowieka.
    🩺14.02.25. - 3cm naszego Bejbiczątka🥰 rosnę !
    🩺07.03.25 - Prenatalne 13+0- , 6,8 cm Bejbiczka. prawdopodobnie dziewczynka.🩷
    🩺14.03.25 - na 100% 🩷 ,rośniemy !
    Wyniki Pappa - niskie ryzyka🤞
    🩺10.04.25 - 17+4 214g szczęścia 🥹🩷
    🩺25.04.25 -II Prenatalne - 337g zdrowej 🩷
    🩺09.05.25 - wszystko ok🩷
    🩺06.06.25 - 775g 🩷 25+4
    🩺27.06.25 - 1214g 🩷 28+4
    🩺14.07.25 - 2kg 😱 🩷31+0
    🩺11.08.25 - 2.5 kg 🩷- 35+0
    🩺29.08.25 - 3070🩷 37+4
    🩺12.09.25 - 3280🩷 39+4

    23.09.2025 🩷 jestesmy juz razem.

    age.png
  • bellA Autorytet
    Postów: 1120 2001

    Wysłany: 4 lipca 2025, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodam jeszcze ze odkad zaczelysmy gadac o porodach itd ze to juz Lada moment.. ze końcówka nam w sumie taka została .. to nie moge przestan o tym myśleć🫣 ze az podczytuje Lipcowe mamusie by zobaczyć jak u nich przebiegają te porody ,( jak daja rade ) bo az sie boje na sama mysl jak mi to pojdzie.. jak to bedzie.. czy dam radę...czy SN czy znow CC i dochodzenie do siebie miesiac.. poprostu zaczynam sie juz tym gdzies stresowac🙄 paznokcia az zjadlam jednego.. Dobrze ze mam kosmetyczkę niedlugo to mi naprawi 🤣

    35👱‍♀️ 37🧔‍♂️

    06.01 ⏸️ 😍
    🩺17.01.25 - jest Pęcherzyk 🤞
    🩺07.02.25 - mamy 💓🥹 2cm Małego czlowieka.
    🩺14.02.25. - 3cm naszego Bejbiczątka🥰 rosnę !
    🩺07.03.25 - Prenatalne 13+0- , 6,8 cm Bejbiczka. prawdopodobnie dziewczynka.🩷
    🩺14.03.25 - na 100% 🩷 ,rośniemy !
    Wyniki Pappa - niskie ryzyka🤞
    🩺10.04.25 - 17+4 214g szczęścia 🥹🩷
    🩺25.04.25 -II Prenatalne - 337g zdrowej 🩷
    🩺09.05.25 - wszystko ok🩷
    🩺06.06.25 - 775g 🩷 25+4
    🩺27.06.25 - 1214g 🩷 28+4
    🩺14.07.25 - 2kg 😱 🩷31+0
    🩺11.08.25 - 2.5 kg 🩷- 35+0
    🩺29.08.25 - 3070🩷 37+4
    🩺12.09.25 - 3280🩷 39+4

    23.09.2025 🩷 jestesmy juz razem.

    age.png
  • sarenka95 Autorytet
    Postów: 990 2188

    Wysłany: 4 lipca 2025, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bellA wrote:
    U nas burzy nie było.. ale chłodek czuc odrazu.. jest 15 stopni w chwili obecnej a max ma być około 23-24 takze dla Mnie pogoda idealna 🥰 i tak by mogło zostac :D a nie upały po 35 stopni ze czlowiek ledwo zyje..🤕🤕🤕🥵
    Na szczęście jeszcze w niedziele skwar u nas zapowiadaja ponad 30+.. a potem caly przyszly tydzien w granicach 20 takze ideollo😎😁😁odpocznie czlowiek troszke.

    Powodzenia na wizytach i badaniach czy kto tam co ma ❤️ ja byle do czwartku i urlopik nad morze . Trochę odpocznie czlowiek i jodu sie nawdycha🥰 a jutro wygrana meza.. czyli Szał zakupowy 😎 cos co lubimy najbardziej 🤣🤣🤣😎

    Milego dzionka wam ☀️☀️🧡💜💜🤗

    Co do znaków zodiaku to zależy od charakteru tez duzo i genów :D ja jestem potulna jak owieczka ale... no wlasnie charakter to ja mam nie z tej ziemi. ( po tatusiu )
    A niby blizniak taki szalony a zarazem przyjazny. Co sie zgadza a jednak jak ktos na odcisk nadepnie to odzywa sie ale Lew wtedy🤣🤣🤣

    Oo ale Ci fajnie z tym wyjazdem 😍☺️ a co do pogody,to nie wiem skąd jesteś,ale u mnie dokładnie te same prognozy 😆😉 a w niedzielę mamy rocznicę ślubu i mamy zaplanowane wyjście, a starszak już w sobotę na nocowanie do babci i dziadka😎

    bellA lubi tę wiadomość

    2020 💙👦
    2025 🩷👧
  • Marcysia1990 Autorytet
    Postów: 2996 2168

    Wysłany: 4 lipca 2025, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amandi wrote:
    Kontrola 10 lipca🤞🤞

    Marcysia na KTG się nic nie pisało, wymazy pobrali, ale jak nie zostałam to pewnie *uja się dowiem 😬😅 jeszcze zapytam prowadzącego on pracuje prywatnie w tym szpitalu to może uda mu się znaleźć wynik, chyba że wyrzucili go do kosza 😆

    Nie no to one powinny być w tym szpitalu do odbioru 🫣. Zagadaj do niego jak on tam pracuje to na bank będzie miał je do wglądu , nawet fotkę sobie zrobi czy coś. Ja robiłam wymaz w pt o 19 a wynik posiewu był już w poniedziałek, w panelu uro w środę więc parę dni się czekało. A w szpitalu to może wszystko by było po 3 dniach.

    01.2023 🧒🏼🧸1cs
    age.png

    09.2025 👶🏼🧸2cs
    age.png

    10.2024 💔 cb 6tc (2cs)
  • Marcysia1990 Autorytet
    Postów: 2996 2168

    Wysłany: 4 lipca 2025, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aglo wrote:
    Skorpiony nie są złe ale to jest specyficzny znak i ja widzę w nich te cechy które im się przypisuje 🫣

    Haha ale żeby nie było ja jestem baranem i on ze skorpionem podobno nigdy się nie dogadują 🤣

    To prawda, jakieś cechy sie zawsze przypisze. Chociaż ja i mój mąż to jak ogień i woda 😀 on taki spokojny opanowany , a ja to taka w gorącej wodzie kąpana 😂 ale tak w codziennych sprawach to jesteśmy jak syjamy 😀 mamy bardzo dużo wspólnego :)

    Moja siostra to baran i fakt ten kontakt nie jest jakiś super, ale moja najlepsza przyjaciółka to też baran, w dodatku tego samego dnia urodzone i dogadujemy się super 😀

    Jest jeszcze takie coś jak horoskop urodzeniowy, przypisany do dnia urodzenia :) mimo wszystko ja patrzę na to z przymrużeniem oka, zawsze coś się przypasuje :) ale czasami lubię sobie poczytać 😀

    Deyansu lubi tę wiadomość

    01.2023 🧒🏼🧸1cs
    age.png

    09.2025 👶🏼🧸2cs
    age.png

    10.2024 💔 cb 6tc (2cs)
  • bellA Autorytet
    Postów: 1120 2001

    Wysłany: 4 lipca 2025, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sarenka95 wrote:
    Oo ale Ci fajnie z tym wyjazdem 😍☺️ a co do pogody,to nie wiem skąd jesteś,ale u mnie dokładnie te same prognozy 😆😉 a w niedzielę mamy rocznicę ślubu i mamy zaplanowane wyjście, a starszak już w sobotę na nocowanie do babci i dziadka😎
    To piekna rocznica sie wam szykuje 😎☀️☀️ bo niedziela piekna ma być.

    My też dzieci sprzedaliśmy juz za wczasu i jedziemy sami.. ostatni raz pewnie przed powiększeniem rodziny :D bo brzuch tez coraz większy i ciężko juz powoli sie robi..🙈 takze ostatnia taka szansa we dwoje by odpoczac i porandkować sobie 🙈🙈

    sarenka95, Marcysia1990, Szosz lubią tę wiadomość

    35👱‍♀️ 37🧔‍♂️

    06.01 ⏸️ 😍
    🩺17.01.25 - jest Pęcherzyk 🤞
    🩺07.02.25 - mamy 💓🥹 2cm Małego czlowieka.
    🩺14.02.25. - 3cm naszego Bejbiczątka🥰 rosnę !
    🩺07.03.25 - Prenatalne 13+0- , 6,8 cm Bejbiczka. prawdopodobnie dziewczynka.🩷
    🩺14.03.25 - na 100% 🩷 ,rośniemy !
    Wyniki Pappa - niskie ryzyka🤞
    🩺10.04.25 - 17+4 214g szczęścia 🥹🩷
    🩺25.04.25 -II Prenatalne - 337g zdrowej 🩷
    🩺09.05.25 - wszystko ok🩷
    🩺06.06.25 - 775g 🩷 25+4
    🩺27.06.25 - 1214g 🩷 28+4
    🩺14.07.25 - 2kg 😱 🩷31+0
    🩺11.08.25 - 2.5 kg 🩷- 35+0
    🩺29.08.25 - 3070🩷 37+4
    🩺12.09.25 - 3280🩷 39+4

    23.09.2025 🩷 jestesmy juz razem.

    age.png
  • bellA Autorytet
    Postów: 1120 2001

    Wysłany: 4 lipca 2025, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aglo wrote:
    Skorpiony nie są złe ale to jest specyficzny znak i ja widzę w nich te cechy które im się przypisuje 🫣

    Haha ale żeby nie było ja jestem baranem i on ze skorpionem podobno nigdy się nie dogadują 🤣


    Podpisuje sie pod tym.. nie są złe.. ale specyficzne.. 🤣 zależy też kto...bo jak ktoś wyżej napisał horoskop to nie wyznacznik ze kazdy taki jest ale w większości sie zgadza :D przykład " moj syn " 🤣

    35👱‍♀️ 37🧔‍♂️

    06.01 ⏸️ 😍
    🩺17.01.25 - jest Pęcherzyk 🤞
    🩺07.02.25 - mamy 💓🥹 2cm Małego czlowieka.
    🩺14.02.25. - 3cm naszego Bejbiczątka🥰 rosnę !
    🩺07.03.25 - Prenatalne 13+0- , 6,8 cm Bejbiczka. prawdopodobnie dziewczynka.🩷
    🩺14.03.25 - na 100% 🩷 ,rośniemy !
    Wyniki Pappa - niskie ryzyka🤞
    🩺10.04.25 - 17+4 214g szczęścia 🥹🩷
    🩺25.04.25 -II Prenatalne - 337g zdrowej 🩷
    🩺09.05.25 - wszystko ok🩷
    🩺06.06.25 - 775g 🩷 25+4
    🩺27.06.25 - 1214g 🩷 28+4
    🩺14.07.25 - 2kg 😱 🩷31+0
    🩺11.08.25 - 2.5 kg 🩷- 35+0
    🩺29.08.25 - 3070🩷 37+4
    🩺12.09.25 - 3280🩷 39+4

    23.09.2025 🩷 jestesmy juz razem.

    age.png
  • Daisy89 Ekspertka
    Postów: 139 436

    Wysłany: 4 lipca 2025, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, przyszłam się pożalić w ten przyjemnie chłodny poranek..

    Miałam dzisiaj się szczepić na krztusiec, zadzwoniłam przed wyjściem z domu upewnić się czy na pewno jest dla mnie tą szczepionka żeby bez sensu tam nie iść pół godziny. No i najpierw kobitka mi mówi że to muszę mieć wykupioną szczepionkę, to jej tłumaczę, że w ciąży jest refundowane i to przychodnia ma ściągnąć szczepionkę i że to umawiałam w zeszłym tygodniu. Potem rozmawiam z kolejną, ona mówi że mam umówiona wizytę na szczepienie dzisiaj, ja na to że no tak, i chciałam się upewnić że ta szczepionka jest, żebym niepotrzebnie nie przychodziła, to zaczęła szukać i oczywiście szczepionki nie ma, że nie przyszła (*albo nie zamówili..) i że dobrze że zadzwoniłam i że zamówią jeszcze raz i do mnie zadzwonią się umówić jak to przyjdzie... Ale burdel... Odzwyczailam się od tego bo mam z pracy Medicover. Raz coś chciałam na NFZ zrobić i taki cyrk.. pewnie jeszcze mnie czeka przy kwalifikacji na krztusiec dyskusja z lekarka że chce receptę na inną szczepionkę na rsv niż wypisała, bo chce refundowany lek...

  • Suzie Autorytet
    Postów: 6934 13092

    Wysłany: 4 lipca 2025, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się nie znam na tych znakach zodiaku. Wiem jaki ja mam, jakie są w rodzinie, ale co to oznacza to już nie 😅

    Engel lubi tę wiadomość

    👩30👨31
    👶starania od 01/2024, kwiecień-sierpień cykle bezowulacyjne, starania „na poważnie” z pomocą medyczną od 08/2024
    ✅ stabilna niedoczynność tarczycy
    ❌ PCOS, bezowulacyjne cykle
    ❌ hiperinsulinizm
    ✅ jajowody drożne
    ✅ badania nasienia

    🍀9cs, 5cs z Lamettą+Ovitrelle
    💙2025
    age.png
  • Venus Ekspertka
    Postów: 204 555

    Wysłany: 4 lipca 2025, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deyansu wrote:
    Abby 🦂 polubiłam za skorpiona - jestem troszkę 'zodiakarą' 🫣 , ale u mnie Mąż skorpion, ja baran i nie powinniśmy nawet iść na randkę, a co dopiero żyć razem i mieć dzieci 🤣

    O to tak jak ja- od ezoteryki po duchowość 😅 Ja też skorpion, mój skorpion i działamy na tych samych falach, więc jest super a przy kłótniach potrafimy dyskutować godzinami 😅 tylko do siebie nie wyciągamy skorpionowego ogonka, jest zarezerwowany dla tych co naruszają nasze granice 😅 a jak synek będzie spod znaku panny to spoko, bo mam panne w ascendencie 😂 z lwem mój sobie poradzi, bo pół jego rodziny jest spod tego znaku 😁

    Dziewczyny trzymam kciuki za Wasze szyjki, samopoczucie, wizyty i badania ✌️

    Ja w końcu odżyłam, bo byłam tak odcięta przez te upały, że nie miałam ochoty nawet żyć 🫣telefon w ręku miałam może max godzinę przez co ciężko mi tu nadrobić ostatnie 2 dni 😂

    Ja jestem w połowie ogarniania komody dla młodego. Ma już wyprane i naszykowane ubranka na pierwsze 3 miesiące. I tak zastanawiam się co wsadzić w resztę szuflad, bo jeszcze 4 mam puste 😂 do jednej przeniosę jego aptekę i przybory higieniczne a do drugiej może wsadzę pampersy i chusteczki nawilżane. A co dalej to nie mam pomysłu 😁

    I okazało się, że używana nakładka na komodę, którą kupiliśmy za grosze razem ze śmietnikiem na pieluchy jest za duża i musze kombinować jak teraz rozegrać jego przewijanie. Widziałam w smyku ostatnio taki przewijak z wanną dwa w jednym- w sumie spoko opcja, bo tych dwóch rzeczy mi brakuje 😅 tylko zastanawiam się czy to będzie praktyczne 🧐
    tak to wygląda:
    https://www.smythstoys.com/de/de-de/baby/wickeln-und-windeln/wickelauflagen/babylo-wickelregal-savannah-wickelkombi-mit-babybadewanne-sterne-weiss/p/197219?gad_source=1&gad_campaignid=12106912272&gclid=Cj0KCQjw1JjDBhDjARIsABlM2StS3zvNDUPrvuFGfCQodN8wp8loil0WTmQK1jXRxLL0WHG8mqF7JG4aAmZ-EALw_wcB

    ⭐️05.01.25 Pierwsze w życiu dwie kreski 🥳 ⏸️
    ⭐️07.01.25 Potwierdzenie ciąży u ginekologa na badaniu USG 🥹❤️
    ⭐️04.02.25 Całe 2,5cm szczęścia 😍
    ⭐️12.03.25 11cm chłopca 💙
    ⭐️23.04.25 Już 355g 💪
    ⭐️21.05.25 650g 🥹
    ⭐️25.06.25 1426g 🤩
    ⭐️09.07.25 1958g 😎
    ⭐️12.08.25 3090g 😍
    ⭐️21.08.25 3220g 🥰



    👩🏼👱‍♂️😺
    Starania o bobasa od 01.2024
    PCOS (poprawa po suplementacji inozytolem)
    Niedoczynność tarczycy

    age.png
  • aglo Autorytet
    Postów: 1678 3772

    Wysłany: 4 lipca 2025, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcysia1990 wrote:
    To prawda, jakieś cechy sie zawsze przypisze. Chociaż ja i mój mąż to jak ogień i woda 😀 on taki spokojny opanowany , a ja to taka w gorącej wodzie kąpana 😂 ale tak w codziennych sprawach to jesteśmy jak syjamy 😀 mamy bardzo dużo wspólnego :)

    Moja siostra to baran i fakt ten kontakt nie jest jakiś super, ale moja najlepsza przyjaciółka to też baran, w dodatku tego samego dnia urodzone i dogadujemy się super 😀

    Jest jeszcze takie coś jak horoskop urodzeniowy, przypisany do dnia urodzenia :) mimo wszystko ja patrzę na to z przymrużeniem oka, zawsze coś się przypasuje :) ale czasami lubię sobie poczytać 😀

    Wydaje mi się że jeśli oboje jesteście ten sam znak to zawsze zagra dobrze niezależnie od znaku 🤪

    Ja tak samo, nie jest to dla mnie najważniejsze, ale jak się poczyta to serio trochę w tym prawdy zawsze jest 🫶

    Marcysia1990, Deyansu lubią tę wiadomość

    34l. 👧 36l.👦
    2019.12 - poronienie samoistne 7+6tc
    2020.11 - syn 🩵 35+2tc
    2025.08 - syn 🩵 37+2tc

    age.png

    age.png
  • aglo Autorytet
    Postów: 1678 3772

    Wysłany: 4 lipca 2025, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy89 wrote:
    Hej, przyszłam się pożalić w ten przyjemnie chłodny poranek..

    Miałam dzisiaj się szczepić na krztusiec, zadzwoniłam przed wyjściem z domu upewnić się czy na pewno jest dla mnie tą szczepionka żeby bez sensu tam nie iść pół godziny. No i najpierw kobitka mi mówi że to muszę mieć wykupioną szczepionkę, to jej tłumaczę, że w ciąży jest refundowane i to przychodnia ma ściągnąć szczepionkę i że to umawiałam w zeszłym tygodniu. Potem rozmawiam z kolejną, ona mówi że mam umówiona wizytę na szczepienie dzisiaj, ja na to że no tak, i chciałam się upewnić że ta szczepionka jest, żebym niepotrzebnie nie przychodziła, to zaczęła szukać i oczywiście szczepionki nie ma, że nie przyszła (*albo nie zamówili..) i że dobrze że zadzwoniłam i że zamówią jeszcze raz i do mnie zadzwonią się umówić jak to przyjdzie... Ale burdel... Odzwyczailam się od tego bo mam z pracy Medicover. Raz coś chciałam na NFZ zrobić i taki cyrk.. pewnie jeszcze mnie czeka przy kwalifikacji na krztusiec dyskusja z lekarka że chce receptę na inną szczepionkę na rsv niż wypisała, bo chce refundowany lek...

    O mamo 🙄 u mnie w przychodni naszczescie ogarnęli jakoś ale sąsiadka też rodzi niebawem i w innej przychodni miala tez przejścia z obiema szczepionkami problemy 🫠 nie ogarniają chyba albo ciężarne się nie szczepią i to jakieś „nowości” dla nich. Normalnie babka u mnie wiedziała o co chodzi i dobrze recepty wypisywała, a bostrix normalnie na mnie czekał pobrany przez nich z sanepidu.

    Ja tylko wam potwierdzę że wczoraj w aptece dali mi paragon z płatnością 0zl (a tak normalnie abrysvo 871zl 😱) więc potwierdzam że z dobrą receptą szczepionkę wydają za darmo :)

    W nocy bolała mnie ręka mniej niż po bostrixie ale jednak jakiś dyskomfort mam…

    Daisy89, Filcek, Deyansu, Szosz lubią tę wiadomość

    34l. 👧 36l.👦
    2019.12 - poronienie samoistne 7+6tc
    2020.11 - syn 🩵 35+2tc
    2025.08 - syn 🩵 37+2tc

    age.png

    age.png
  • sarenka95 Autorytet
    Postów: 990 2188

    Wysłany: 4 lipca 2025, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aglo wrote:
    O mamo 🙄 u mnie w przychodni naszczescie ogarnęli jakoś ale sąsiadka też rodzi niebawem i w innej przychodni miala tez przejścia z obiema szczepionkami problemy 🫠 nie ogarniają chyba albo ciężarne się nie szczepią i to jakieś „nowości” dla nich. Normalnie babka u mnie wiedziała o co chodzi i dobrze recepty wypisywała, a bostrix normalnie na mnie czekał pobrany przez nich z sanepidu.

    Ja tylko wam potwierdzę że wczoraj w aptece dali mi paragon z płatnością 0zl (a tak normalnie abrysvo 871zl 😱) więc potwierdzam że z dobrą receptą szczepionkę wydają za darmo :)

    W nocy bolała mnie ręka mniej niż po bostrixie ale jednak jakiś dyskomfort mam…

    Ah,te przychodnie 🙈😉u mnie ewidentnie temat ogarnia pielęgniarka z punktu szczepień,w rejestracji od razu ją wołali 😜 lekarza rodzinnego mam bardzo specyficznego i mam nadzieję,że ogarnie dobrą receptę na rsv 🙈

    2020 💙👦
    2025 🩷👧
  • Marcysia1990 Autorytet
    Postów: 2996 2168

    Wysłany: 4 lipca 2025, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy89 wrote:
    Hej, przyszłam się pożalić w ten przyjemnie chłodny poranek..

    Miałam dzisiaj się szczepić na krztusiec, zadzwoniłam przed wyjściem z domu upewnić się czy na pewno jest dla mnie tą szczepionka żeby bez sensu tam nie iść pół godziny. No i najpierw kobitka mi mówi że to muszę mieć wykupioną szczepionkę, to jej tłumaczę, że w ciąży jest refundowane i to przychodnia ma ściągnąć szczepionkę i że to umawiałam w zeszłym tygodniu. Potem rozmawiam z kolejną, ona mówi że mam umówiona wizytę na szczepienie dzisiaj, ja na to że no tak, i chciałam się upewnić że ta szczepionka jest, żebym niepotrzebnie nie przychodziła, to zaczęła szukać i oczywiście szczepionki nie ma, że nie przyszła (*albo nie zamówili..) i że dobrze że zadzwoniłam i że zamówią jeszcze raz i do mnie zadzwonią się umówić jak to przyjdzie... Ale burdel... Odzwyczailam się od tego bo mam z pracy Medicover. Raz coś chciałam na NFZ zrobić i taki cyrk.. pewnie jeszcze mnie czeka przy kwalifikacji na krztusiec dyskusja z lekarka że chce receptę na inną szczepionkę na rsv niż wypisała, bo chce refundowany lek...

    Mnie też wkurza polityka NFZ i ten wszechobecny burdel. A jaka dostałaś receptę?
    Ja dostałam z refundacja 50% ale ponoć z automatu że jestem w ciąży wskoczy refundacja i dostanę ja za 0 zł . Ja mam receptę na ABRYSVO.

    Daisy89, Deyansu lubią tę wiadomość

    01.2023 🧒🏼🧸1cs
    age.png

    09.2025 👶🏼🧸2cs
    age.png

    10.2024 💔 cb 6tc (2cs)
  • Marcysia1990 Autorytet
    Postów: 2996 2168

    Wysłany: 4 lipca 2025, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Venus wrote:
    O to tak jak ja- od ezoteryki po duchowość 😅 Ja też skorpion, mój skorpion i działamy na tych samych falach, więc jest super a przy kłótniach potrafimy dyskutować godzinami 😅 tylko do siebie nie wyciągamy skorpionowego ogonka, jest zarezerwowany dla tych co naruszają nasze granice 😅 a jak synek będzie spod znaku panny to spoko, bo mam panne w ascendencie 😂 z lwem mój sobie poradzi, bo pół jego rodziny jest spod tego znaku 😁

    Dziewczyny trzymam kciuki za Wasze szyjki, samopoczucie, wizyty i badania ✌️

    Ja w końcu odżyłam, bo byłam tak odcięta przez te upały, że nie miałam ochoty nawet żyć 🫣telefon w ręku miałam może max godzinę przez co ciężko mi tu nadrobić ostatnie 2 dni 😂

    Ja jestem w połowie ogarniania komody dla młodego. Ma już wyprane i naszykowane ubranka na pierwsze 3 miesiące. I tak zastanawiam się co wsadzić w resztę szuflad, bo jeszcze 4 mam puste 😂 do jednej przeniosę jego aptekę i przybory higieniczne a do drugiej może wsadzę pampersy i chusteczki nawilżane. A co dalej to nie mam pomysłu 😁

    I okazało się, że używana nakładka na komodę, którą kupiliśmy za grosze razem ze śmietnikiem na pieluchy jest za duża i musze kombinować jak teraz rozegrać jego przewijanie. Widziałam w smyku ostatnio taki przewijak z wanną dwa w jednym- w sumie spoko opcja, bo tych dwóch rzeczy mi brakuje 😅 tylko zastanawiam się czy to będzie praktyczne 🧐
    tak to wygląda:
    https://www.smythstoys.com/de/de-de/baby/wickeln-und-windeln/wickelauflagen/babylo-wickelregal-savannah-wickelkombi-mit-babybadewanne-sterne-weiss/p/197219?gad_source=1&gad_campaignid=12106912272&gclid=Cj0KCQjw1JjDBhDjARIsABlM2StS3zvNDUPrvuFGfCQodN8wp8loil0WTmQK1jXRxLL0WHG8mqF7JG4aAmZ-EALw_wcB

    A nie pasuje przewijak bo jest za krótki czy jak? Czy że długi?

    Ja mam przewijak ceba, do tego szafkę kallax Ikea na 4, tam kosze z rzeczami które mi są potrzebne pod ręką (pampersy, chusteczki , gaziki itp) i ten kallax mam odsunięty od ściany. przewijak jest dłuższy ale leży na nim na tyle stabilnie że nie wpadnie za ten kallax ani nie spadnie z przodu. Chyba że ktoś użyłby jakiejś siły ale wiadomo też że nigdy nie zostawia się dziecka nawet na sekundę na przewijaku samego. Więc może to co masz nie jest takie źle? :)

    01.2023 🧒🏼🧸1cs
    age.png

    09.2025 👶🏼🧸2cs
    age.png

    10.2024 💔 cb 6tc (2cs)
  • Suzie Autorytet
    Postów: 6934 13092

    Wysłany: 4 lipca 2025, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy89 wrote:
    Hej, przyszłam się pożalić w ten przyjemnie chłodny poranek..

    Miałam dzisiaj się szczepić na krztusiec, zadzwoniłam przed wyjściem z domu upewnić się czy na pewno jest dla mnie tą szczepionka żeby bez sensu tam nie iść pół godziny. No i najpierw kobitka mi mówi że to muszę mieć wykupioną szczepionkę, to jej tłumaczę, że w ciąży jest refundowane i to przychodnia ma ściągnąć szczepionkę i że to umawiałam w zeszłym tygodniu. Potem rozmawiam z kolejną, ona mówi że mam umówiona wizytę na szczepienie dzisiaj, ja na to że no tak, i chciałam się upewnić że ta szczepionka jest, żebym niepotrzebnie nie przychodziła, to zaczęła szukać i oczywiście szczepionki nie ma, że nie przyszła (*albo nie zamówili..) i że dobrze że zadzwoniłam i że zamówią jeszcze raz i do mnie zadzwonią się umówić jak to przyjdzie... Ale burdel... Odzwyczailam się od tego bo mam z pracy Medicover. Raz coś chciałam na NFZ zrobić i taki cyrk.. pewnie jeszcze mnie czeka przy kwalifikacji na krztusiec dyskusja z lekarka że chce receptę na inną szczepionkę na rsv niż wypisała, bo chce refundowany lek...

    U mnie na krztusiec była ostatnia szczepionka. Jakaś pielęgniarka miała zamówić z sanepidu i tak zamówiła, że przyszła tylko ta jedna, a miało przyjść ich więcej 🫣

    👩30👨31
    👶starania od 01/2024, kwiecień-sierpień cykle bezowulacyjne, starania „na poważnie” z pomocą medyczną od 08/2024
    ✅ stabilna niedoczynność tarczycy
    ❌ PCOS, bezowulacyjne cykle
    ❌ hiperinsulinizm
    ✅ jajowody drożne
    ✅ badania nasienia

    🍀9cs, 5cs z Lamettą+Ovitrelle
    💙2025
    age.png
  • Suzie Autorytet
    Postów: 6934 13092

    Wysłany: 4 lipca 2025, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chyba dostałam prawidłową receptę, bo jak sprawdziłam znaczenie tych kodów to wychodzi, że bezpłatna 🤔

    Daisy89 lubi tę wiadomość

    👩30👨31
    👶starania od 01/2024, kwiecień-sierpień cykle bezowulacyjne, starania „na poważnie” z pomocą medyczną od 08/2024
    ✅ stabilna niedoczynność tarczycy
    ❌ PCOS, bezowulacyjne cykle
    ❌ hiperinsulinizm
    ✅ jajowody drożne
    ✅ badania nasienia

    🍀9cs, 5cs z Lamettą+Ovitrelle
    💙2025
    age.png
‹‹ 758 759 760 761 762 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - po trymestrach

Odpowiednia dieta w ciąży wpływa nie tylko na przebieg samej ciąży, ale również na zdrowie Twojego dziecka w przyszłości (np. słaby układ odpornościowy dziecka lub problemy z otyłością). Przeczytaj dlaczego dieta w ciąży jest tak istotna, czy kompleks witamin jest w stanie ją zastąpić oraz na co powinnaś zwrócić uwagę w każdym trymestrze ciąży.   

CZYTAJ WIĘCEJ

10 mitów na temat premenopauzy, które warto wiedzieć mając 40 lat lub więcej

Premenopauza (perimenopauza) to nie tylko wciąż temat tabu, ale również etap życia kobiety, który często owiany jest mitami i nieporozumieniami. W rzeczywistości jest to naturalny okres przejściowy, który poprzedza menopauzę, a jego zrozumienie może zaoszczędzić Ci wiele stresu, lęku i znacząco wpłynąć na jakość życia i zdrowie hormonalne. Wraz z ekspertami zebraliśmy dla Ciebie 10 najpowszechniejszych mitów dotyczących premenopauzy i menopauzy, opierając się na najbardziej wiarygodnych i aktualnych danych naukowych.  

CZYTAJ WIĘCEJ