Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Wrześniowe Mamy 2025 🧡🌼🧡
Odpowiedz

Wrześniowe Mamy 2025 🧡🌼🧡

Oceń ten wątek:
  • bellA Autorytet
    Postów: 1120 2001

    Wysłany: 8 lipca 2025, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hajkonk wrote:
    Żeby to tak miło się rodziło jak robiło 🤭

    Ja z jednej strony panicznie boję się porodu ale mimo to chcę spróbować SN bo tłumaczę sobie to tak, że to nie może być takie straszne i nie wiadomo jak boleć skoro kobiety świadomie decydują się na 2,3 czasem nawet 4 i 5 dziecko to chyba nie jest tak źle 🤔
    Staram się nastawić głowę i podejść do tego „zadaniowo” idę, rodzę, wychodzę. Czy mi się to uda nie wiem, czy nie skończy się cc tego też nie wiem. Wiem, że dam życie i będę z siebie cholernie dumna jak sprowadzę tą dziewczynkę na ten świat nie ważne w jaki sposób bo jest owocem mojej i męża miłości. 😍

    @joa.szym cudna fotka ♥️ to niewiarygodne, że z tych małych kropek z początku mamy już takie duże bobasy 👶

    Moja Klara też ani razu nie pokazała się na USG od buzi strony więc nie mamy nawet zwykłego zdjęcia z profilu czy coś, zawsze wtulona w kręgosłup lub łożysko więc będziemy mieć prawdziwą kinder niespodziankę 😀
    Żebyś wiedziała z tym co napisałaś.. zeby sie tak milo rodzilo jak robilo🤣 mimo ze to moja juz ktoras z kolei ciaza to i tak sie boje .. no ale cóż.. urodzić trzeba 🤣🫣 nie ma wyjścia 🤣

    I również jak Ty staram sie miec podejscie na zasadzie... " wchodzę rodze i wychodze " a mąż sie smieje ze bedzie mnie dopingował typu " push it push it real good " 🤣🤣🤣

    Wiedzialam ze na niego moge liczyć 🤣🤣🤭🤭🤭🤭

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lipca 2025, 15:43

    Hajkonk, Filcek, Deyansu lubią tę wiadomość

    35👱‍♀️ 37🧔‍♂️

    06.01 ⏸️ 😍
    🩺17.01.25 - jest Pęcherzyk 🤞
    🩺07.02.25 - mamy 💓🥹 2cm Małego czlowieka.
    🩺14.02.25. - 3cm naszego Bejbiczątka🥰 rosnę !
    🩺07.03.25 - Prenatalne 13+0- , 6,8 cm Bejbiczka. prawdopodobnie dziewczynka.🩷
    🩺14.03.25 - na 100% 🩷 ,rośniemy !
    Wyniki Pappa - niskie ryzyka🤞
    🩺10.04.25 - 17+4 214g szczęścia 🥹🩷
    🩺25.04.25 -II Prenatalne - 337g zdrowej 🩷
    🩺09.05.25 - wszystko ok🩷
    🩺06.06.25 - 775g 🩷 25+4
    🩺27.06.25 - 1214g 🩷 28+4
    🩺14.07.25 - 2kg 😱 🩷31+0
    🩺11.08.25 - 2.5 kg 🩷- 35+0
    🩺29.08.25 - 3070🩷 37+4
    🩺12.09.25 - 3280🩷 39+4

    23.09.2025 🩷 jestesmy juz razem.

    age.png
  • Hajkonk Autorytet
    Postów: 1223 3051

    Wysłany: 8 lipca 2025, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bellA wrote:
    Żebyś wiedziała z tym co napisałaś.. zeby sie tak milo rodzilo jak robilo🤣 mimo ze to moja juz ktoras z kolei ciaza to i tak sie boje .. no ale cóż.. urodzić trzeba 🤣🫣 nie ma wyjścia 🤣

    I również jak Ty staram sie miec podejscie na zasadzie... " wchodzę rodze i wychodze " a mąż sie smieje ze bedzie mnie dopingował typu " push it push it real good " 🤣🤣🤣

    Wiedzialam ze na niego moge liczyć 🤣🤣🤭🤭🤭🤭
    A powiem Ci, że to chyba najlepsze co możesz mieć to męża z poczuciem humoru obok 😀😀
    Ja od mojego ostatnio tylko słyszę smęty jak ja sobie poradzę, może bym wzięła prywatna położna albo doule a może siostra albo szwagierka, że go nie będzie że mu z tym źle i ja wiem mi też i ja go bardzo dobrze rozumiem ale ja potrzebuje teraz takiego „kopa w tyłek” i dobrego vibe’u właśnie 🙈

    Na pamiątkę 🥹

    04.01.2025 ⏸️ 🍀
    15.01.2025 ❤️
    26.03.2025 🎀
    30.08.2025 K. 💖✨
  • Filcek Autorytet
    Postów: 874 1328

    Wysłany: 8 lipca 2025, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aglo wrote:
    Ja sama sobie zakaziłam prawdopodobnie złą pielęgnacją (wycierałam się cała jednym ręcznikiem 🙄) nikt mi nie powiedział a ja nie pomyślałam o tym w ogóle w tym wszystkim i stało się jak się stało. Też w jednym miejscu mi tylko babrala, no ropa sączyła. Dostałam gorączki i crp miałam 100. Miałam posiewy z rany i antybiotyki i to dwa (trzy różne bakterie się wychodowaly w posiewie) oraz terapie podciśnieniowa rany (która zrobiła największą robotę) ostatecznie rana była zakwalifikowana jako rozejście i potem drugi raz miałam szwy (już takie pojedyncze) ładnie się zagoiło ale swoje przeszłam 🫣 o tym się nie mówi w ogóle jak postępować, ja chyba w tym szoku najmniej myślałam o sobie i o tym że mogę sobie krzywdę zrobić… no po prostu teraz jak mogę to uczulam że trzeba zadbać o siebie i ranę !! Koniecznie

    No to faktycznie ciężko, crp wysokie i jeszcze te bakterie :( to prawda, jak lekarze czy położne słyszą, że CC to trochę zlewają temat i mało co się mówi o właściwej pielęgnacji zaraz po zabiegu, o mobilizacji itp ... o KP już nie wspomnę - nikt nie mówił że będzie trudniej, że nie zawsze można od razu tak jak po SN, że ten etap kangurowania przejmuje tata o ile jest taka opcja. Trochę to smutne, bo przecież wiele porodów SN kończy się CC, bo zwyczajnie nie ma postępu, bo trzeba ratować życie. I brak tej wiedzy, to później komplikacje z którymi borykamy się głównie my - mamy :(

    aglo lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Filcek Autorytet
    Postów: 874 1328

    Wysłany: 8 lipca 2025, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bellA wrote:
    Żebyś wiedziała z tym co napisałaś.. zeby sie tak milo rodzilo jak robilo🤣 mimo ze to moja juz ktoras z kolei ciaza to i tak sie boje .. no ale cóż.. urodzić trzeba 🤣🫣 nie ma wyjścia 🤣

    I również jak Ty staram sie miec podejscie na zasadzie... " wchodzę rodze i wychodze " a mąż sie smieje ze bedzie mnie dopingował typu " push it push it real good " 🤣🤣🤣

    Wiedzialam ze na niego moge liczyć 🤣🤣🤭🤭🤭🤭


    "wchodzę rodzę i wychodzę" - mistrzostwo :D:D:D

    Deyansu, bellA, Daisy89 lubią tę wiadomość

    preg.png
  • promykk Autorytet
    Postów: 898 1735

    Wysłany: 8 lipca 2025, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My po prenatalnych, 1600g bobaski i najlepsze; wszystkie wymiary idealnie w 50 centylu. (A ciągle kość udowa była 2tyg. do tyłu, brzuszek raz do przodu, raz do tyłu🤷‍♀️). Przepływy git, AFI 15, główka w dole. Ciekawe czy te różnice w wymiarach i AFI wynikają ze sprzętu czy czego.

    Widziałam jak bobas sobie ziewa i tak sobie uświadomiłam, że tam już wiedzie swoje życie prenatalne, wzrusz. 🥹

    Współpracy zdjęciowej nie było, rączka i stopa przy twarzy, za to dostaliśmy wywalony jęzor. 😂
    IMG-6829.jpg

    Engel, Hajkonk, purplerain, Joa.szym, Szosz, sarenka95, nick nieaktualny, Amandi, Valie05, Suzie, Moirane, iiyama, Majka92, nick nieaktualny, aglo, Agusia246, Kotciara, Deyansu, PaulinaLexi, Azalea 🌸, bellA, Nava, Abby10, Nova37, CieplaHerbata, Filcek, Bella93 lubią tę wiadomość

    10.2024 💔 9tc, zabieg
    30.12.24 ⏸️
    NIFTY pro niskie ryzyka 🩷👧
    04.08 2700g 🧁
    05.09 🎂🥳 3200g, 55cm, 10 pkt.

    age.png
  • Joa.szym Autorytet
    Postów: 262 1027

    Wysłany: 8 lipca 2025, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuję za wszystkie piękne komentarze. Przyznam, że sama nie moge się na nią napatrzeć, cudnie zapozowała :)

    A do porodu staram się podchodzić zadaniowo. Jakoś musi wyjść i tyle :) Dzisiaj uświadomiłam sobie jak to blisko, więc motywacja do ćwiczeń rozluźniających i trenowania oddechów poszybowała w górę.
    bellA wrote:
    Joa.szym super zdjecie. Sama slodycz.. a Dziubek jaki zrobila 🙈😍😍😍 supcio.
    To chyba urodzinowy buziaczek dla tatusia :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lipca 2025, 16:37

    purplerain, Hajkonk, Amandi, promykk, bellA, Abby10, Filcek lubią tę wiadomość

    preg.png
  • purplerain Autorytet
    Postów: 1342 2914

    Wysłany: 8 lipca 2025, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już po szczepieniu 💉
    Byłam w Luxmedzie, mam tam też POZ i muszę powiedzieć, że same pozytywne wrażenia - lekarz bardzo miły, faktycznie mnie przebadał, zrobił dokładny wywiad i sam powiedział, że jeśli chcę to od razu da receptę na rsv. W sumie powiedział mi jeszcze jedną rzecz, o której nie myślałam wcześniej - ile leków i jakie leczenie musi taki dzieciaczek dostać jeśli złapie rsv 😖 Utwierdził mnie tylko w przekonaniu, że to dobra decyzja 😊 Żeby tylko jeszcze i mnie ominęło złe samopoczucie to będzie wspaniale 🪄🤭

    Szosz, sarenka95, Hajkonk, Amandi, Valie05, Joa.szym, PaulinaLexi lubią tę wiadomość

    👩🏼🧔🏻‍♂️🐈🐈🐈

    🏃🏼‍♀️🏋🏼‍♀️🚴🏼‍♀️✈️🌍🏝️🌊🍕🍝☕️🍦

    🫰⏸️ 16.01.2025
    🧚💫 31.01.2025
    💗🎀 19.04.2025
    🐣✨07.09.2025
  • Joa.szym Autorytet
    Postów: 262 1027

    Wysłany: 8 lipca 2025, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    promykk wrote:
    My po prenatalnych, 1600g bobaski i najlepsze; wszystkie wymiary idealnie w 50 centylu. (A ciągle kość udowa była 2tyg. do tyłu, brzuszek raz do przodu, raz do tyłu🤷‍♀️). Przepływy git, AFI 15, główka w dole. Ciekawe czy te różnice w wymiarach i AFI wynikają ze sprzętu czy czego.

    Widziałam jak bobas sobie ziewa i tak sobie uświadomiłam, że tam już wiedzie swoje życie prenatalne, wzrusz. 🥹

    Współpracy zdjęciowej nie było, rączka i stopa przy twarzy, za to dostaliśmy wywalony jęzor. 😂
    IMG-6829.jpg
    Cudna minka 😀

    promykk lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Joa.szym Autorytet
    Postów: 262 1027

    Wysłany: 8 lipca 2025, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widziałam temat koszul, więc od siebie mogę polecić taką z firmy Anda: https://sklepanda.com/koszule-ciazowe-i-do-karmienia/220-2620--koszula-ciazowa-do-szpitala-do-karmienia-piersia-cora.html#/30-kolor-granat/36-rozmiar-s_m
    Spoko długość (mam 165 cm wzrostu i jest do kolana), wydaje mi się, że będzie wygodna w trakcie porodu np. jak trzeba będzie podpiąć ktg :)
    A teraz hit, to ta sama koszula, niezła przebitka... - https://www.astratex.pl/koszulka-nocna-do-karmienia-cora-krotka/?color=zielony&_gl=1*ygz6h1*_up*MQ..&gclid=CjwKCAjwg7PDBhBxEiwAf1CVu9VWWugbMGjVk0gwavCRQbpTDxglp2seEkOnKaoo3MT1px6JFPEiKRoCXVIQAvD_BwE&gbraid=0AAAAADgX4viEhrljOT81s3DRnPNsmWNQ4

    Mam jeszcze jeden model (Katrin), ale wkurzają mnie falbanki przy dekolcie, strasznie się zawijają.
    Zamówiłam jeszcze dwie z Dolce Sonno, zobaczymy, ale czekam na dostawę.

    preg.png
  • Amandi Autorytet
    Postów: 452 1295

    Wysłany: 8 lipca 2025, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To i ja się zamelduję po szczepieniu 💉 wszystko poszło gładko i sprawnie, mam też od razu receptę na rsv i termin szczepienia 29 lipiec 😊

    Piękne dzieciątka dziewczyny macie, gratulacje 🤍🍼🧸

    Joa.szym, Suzie, sarenka95, Engel, Majka92, aglo, purplerain, Szosz, Deyansu, PaulinaLexi, Filcek lubią tę wiadomość

    🙋‍♀️28 🙋‍♂️29

    12.09.2025r. 4600g 60cm misiaka🧸

    age.png
  • Moirane Autorytet
    Postów: 307 477

    Wysłany: 8 lipca 2025, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joa.szym wrote:
    Nasza fotka z dzisiaj jest głową w dół :)
    Super! Nie powiedziałabym 🥰

    Sarenka to trzymam w piątek kciuki za nas obie 😘

    sarenka95 lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Suzie Autorytet
    Postów: 6934 13092

    Wysłany: 8 lipca 2025, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    promykk wrote:
    My po prenatalnych, 1600g bobaski i najlepsze; wszystkie wymiary idealnie w 50 centylu. (A ciągle kość udowa była 2tyg. do tyłu, brzuszek raz do przodu, raz do tyłu🤷‍♀️). Przepływy git, AFI 15, główka w dole. Ciekawe czy te różnice w wymiarach i AFI wynikają ze sprzętu czy czego.

    Widziałam jak bobas sobie ziewa i tak sobie uświadomiłam, że tam już wiedzie swoje życie prenatalne, wzrusz. 🥹

    Współpracy zdjęciowej nie było, rączka i stopa przy twarzy, za to dostaliśmy wywalony jęzor. 😂
    IMG-6829.jpg

    Super zdjęcie 😁

    promykk lubi tę wiadomość

    👩30👨31
    👶starania od 01/2024, kwiecień-sierpień cykle bezowulacyjne, starania „na poważnie” z pomocą medyczną od 08/2024
    ✅ stabilna niedoczynność tarczycy
    ❌ PCOS, bezowulacyjne cykle
    ❌ hiperinsulinizm
    ✅ jajowody drożne
    ✅ badania nasienia

    🍀9cs, 5cs z Lamettą+Ovitrelle
    💙2025
    age.png
  • Moirane Autorytet
    Postów: 307 477

    Wysłany: 8 lipca 2025, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    promykk wrote:
    My po prenatalnych, 1600g bobaski i najlepsze; wszystkie wymiary idealnie w 50 centylu. (A ciągle kość udowa była 2tyg. do tyłu, brzuszek raz do przodu, raz do tyłu🤷‍♀️). Przepływy git, AFI 15, główka w dole. Ciekawe czy te różnice w wymiarach i AFI wynikają ze sprzętu czy czego.

    Widziałam jak bobas sobie ziewa i tak sobie uświadomiłam, że tam już wiedzie swoje życie prenatalne, wzrusz. 🥹

    Współpracy zdjęciowej nie było, rączka i stopa przy twarzy, za to dostaliśmy wywalony jęzor. 😂
    IMG-6829.jpg
    Dobrze że tak się z pomiarami wszystko wyrównało 😊 rzeczywiście co sprzęt to może być inaczej...
    Fotka super wyszła 🥰😘

    promykk lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Agusia246 Autorytet
    Postów: 1620 2596

    Wysłany: 8 lipca 2025, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i jadę na IP, skurcze wróciły i są mocniejsze niż poprzednio :/

    Suzie lubi tę wiadomość

    age.png
  • Joa.szym Autorytet
    Postów: 262 1027

    Wysłany: 8 lipca 2025, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agusia246 wrote:
    No i jadę na IP, skurcze wróciły i są mocniejsze niż poprzednio :/
    O nie :( Trzymam kciuki!

    preg.png
  • Hajkonk Autorytet
    Postów: 1223 3051

    Wysłany: 8 lipca 2025, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agusia246 wrote:
    No i jadę na IP, skurcze wróciły i są mocniejsze niż poprzednio :/
    O nie :(
    Daj znać i obyście jak najdłużej byli w dwupaku!!!

    Na pamiątkę 🥹

    04.01.2025 ⏸️ 🍀
    15.01.2025 ❤️
    26.03.2025 🎀
    30.08.2025 K. 💖✨
  • Hajkonk Autorytet
    Postów: 1223 3051

    Wysłany: 8 lipca 2025, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie coś tknęło i spakowałam walizkę dla siebie …
    IMG-5359.png
    Muszę jeszcze dokupić koszulę dla siebie do porodu i do karmienia i te kompresy na sutki i myślę że to chyba wszystko będzie 🤔 no i wiadomo dopakowac jakieś przekąski woda ładowarka kosmetyki szampon bo nie miałam wolnego żeby spakować 🙈

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lipca 2025, 17:57

    Na pamiątkę 🥹

    04.01.2025 ⏸️ 🍀
    15.01.2025 ❤️
    26.03.2025 🎀
    30.08.2025 K. 💖✨
  • purplerain Autorytet
    Postów: 1342 2914

    Wysłany: 8 lipca 2025, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agusia246 wrote:
    No i jadę na IP, skurcze wróciły i są mocniejsze niż poprzednio :/
    O cholerka, trzymamy kciuki, dobrze, że jedziesz 🤞♥️

    👩🏼🧔🏻‍♂️🐈🐈🐈

    🏃🏼‍♀️🏋🏼‍♀️🚴🏼‍♀️✈️🌍🏝️🌊🍕🍝☕️🍦

    🫰⏸️ 16.01.2025
    🧚💫 31.01.2025
    💗🎀 19.04.2025
    🐣✨07.09.2025
  • Suzie Autorytet
    Postów: 6934 13092

    Wysłany: 8 lipca 2025, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agusia246 wrote:
    No i jadę na IP, skurcze wróciły i są mocniejsze niż poprzednio :/

    O kurcze. Trzymamy kciuki i czekamy na informacje 🫂 (polubiłam przypadkiem)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lipca 2025, 18:04

    👩30👨31
    👶starania od 01/2024, kwiecień-sierpień cykle bezowulacyjne, starania „na poważnie” z pomocą medyczną od 08/2024
    ✅ stabilna niedoczynność tarczycy
    ❌ PCOS, bezowulacyjne cykle
    ❌ hiperinsulinizm
    ✅ jajowody drożne
    ✅ badania nasienia

    🍀9cs, 5cs z Lamettą+Ovitrelle
    💙2025
    age.png
  • sarenka95 Autorytet
    Postów: 990 2188

    Wysłany: 8 lipca 2025, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agusia246 wrote:
    No i jadę na IP, skurcze wróciły i są mocniejsze niż poprzednio :/
    Przesyłam wsparcie ❤️ 🤞

    2020 💙👦
    2025 🩷👧
‹‹ 782 783 784 785 786 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

DHA z alg czy ryb? Sprawdzamy, dlaczego DHA z alg zyskuje na popularności wśród przyszłych mam

Kwas DHA to jedna z substancji niezbędnych do prawidłowego rozwoju płodu. Jego suplementacja jest zalecana przez ekspertów, a w aptekach znajdziemy wiele preparatów zawierających ten składnik. Najczęściej jest pozyskiwany z ryb morskich, jednak coraz więcej przyszłych mam sięga po DHA z alg. Jakie są jego właściwości i czym różni się od rybiego? Dowiedz się więcej na temat suplementacji DHA w ciąży – kiedy zacząć i jakie dawki stosować?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jakie suplementy i witaminy warto przyjmować w ciąży? Poradnik dla przyszłych mam

Ciąża to czas szczególnych potrzeb organizmu, w którym odpowiednia podaż witamin i minerałów odgrywa kluczową rolę dla zdrowia mamy i prawidłowego rozwoju dziecka. Jakich składników nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy i kiedy warto sięgnąć po suplementy? W artykule wyjaśniamy, które witaminy i minerały są najważniejsze w ciąży, jak wybierać bezpieczne preparaty oraz jak zaplanować suplementację zgodnie z aktualnymi rekomendacjami specjalistów.

CZYTAJ WIĘCEJ