Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne WRZEŚNIOWE SZCZĘŚCIA 2016
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE SZCZĘŚCIA 2016

Oceń ten wątek:
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 21 lipca 2017, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w domu juz te włosy sa na swoim miejscu :)

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • Natka-matka wariatka :) Autorytet
    Postów: 4342 2128

    Wysłany: 21 lipca 2017, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się
    Dziś już dzień o niebo lepszy. Wczoraj jeszcze na dokładkę nie mogłam spać a jak już usnęłam to 15min później Mela obudziła się na mleko (było to koło 3:00) i spałyśmy do 6:50, więc szału nie ma.
    U nas dziś niebo zachmurzone ale duchota niesamowita. Nie ma czym oddychać. Byłam na spacerku z małą, ale nie chciała mi usnąć w wózku. Wróciłam się do domu, położyłam ją w łóżeczku, włączyłam nawilżacz i zasnęła w 1min.

    Żabka
    Ty to jesteś szczęściara. Ja wysyłam lotto, kupuję zdrapki i narazie to mój wkład obierasz ty haha :)

    Kamcia
    Jaki śliczny Piotruś. Do schrupania jest ten chłopaczek.

    Dariah
    jak tam poszukiwania domu?

    Marta
    Już niedługo ząbek się wykluje i będziecie mieć ciut więcej spokoju. Cierpliwości.
    U nas zęby są narazie 2 i idą baaaaardzo powoli. Są już na wierzchu, ale tylko koniuszkami, więc mimo szczerego uśmiechu jeszcze ich nie widać :) ale chyba coś się szykuje na górze, bo dziąsełko takie miękkie i Mela wszystko pakuje do buzi, wszystko i wszystkich gryzie.

    Skali
    Pakuj się i w trasę do rodziców a co!! należy ci się też chwila odpoczynku, a rodzice pewnie chętnie przy wnuczku pomogą :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2017, 13:04

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Amelka 25.08.2016 :*, 1 ivf zakończone sukcesem
    5v79kzu.png

    Endometrioza, niedoczynność tarczycy, hashimoto, 7 IUI :( czynnik męski
  • Skali89 Autorytet
    Postów: 3292 1652

    Wysłany: 21 lipca 2017, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas leje Szymka po godzinie obudziła kupa i posypane teraz próbowałam go uśpić ale nie są rady a maruda taki może przestanie padać to pójdziemy chociaż pod blok

    Tak mama pomoże ale i tak robota na budowie czeka ale już we wtorek wakacje

    f2wl9vvjltbug8tg.png
    3i499vvjrdc5a4oq.png
  • Dariah Autorytet
    Postów: 7066 3847

    Wysłany: 21 lipca 2017, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mu już po spacerze, krótkim bo krótkim ale zawsze ;)
    Kupiłam zupę mrożona i ja zrobię na dziś bo noe mam pomysłu ani czasu ;) zara się zbieramy i jedziemy po D.

    Natka,
    Poszukiwania w trakcie hehe
    Nie jest to łatwa sprawa...dzisiaj jedziemy obejrzeć jeden dom, ze zdjęc bardzo fajny ;) zobaczymy na żywo !

    09.09.2016 2860g szcześcia i 48cm do całowania ♡♡
    w5wqvut11x85dyxn.png
    20.02.2020 3370 g szczęścia i 54 cm do całowania ❤️❤️
    74di20mmq3o11a0n.png
  • Dariah Autorytet
    Postów: 7066 3847

    Wysłany: 21 lipca 2017, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zmiana planów , nie jedziemy po D bo wizyta domu przesunięta na 19;30 ;)
    Wiec myśle ze nie długo pójdę z Zosia znów na spacer niech jeszcze się zdrzemnie to będzie mniej zmęczona jak pojedziemy zwiedzać dom i nie będzie marudzić ;)
    Z drugiej strony mam tonę rEczy do prasowania ale w taka pogodę to byłoby samobójstwa i wyzysk ludności wiec spacer wygra ;)

    09.09.2016 2860g szcześcia i 48cm do całowania ♡♡
    w5wqvut11x85dyxn.png
    20.02.2020 3370 g szczęścia i 54 cm do całowania ❤️❤️
    74di20mmq3o11a0n.png
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 21 lipca 2017, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piotruś drzemal 3h!! I jeszcze by spał ale poszliśmy go budzic
    Przed spaniem podałam mu viburcol bo męczył się przez upał

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2017, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamcia wiiiiiiiii cudasny ten Piter. <3
    Ciotka całuję te pulpućkiiiiii cmok cmok :-)

    Dariah daj znać jak ten dom i powodzenia oby był to ten :-)

    Natka jak tam dzień Ci mija? Mam nadzieję że lepiej dzień mija?:-)


    Sorki poprawiam się wygrałam 34zł a nie 24zł.
    Dziś odebrałam wygrana hahahaha


    Skali będzie dobrze.
    Zaraz wakacje ja już też odliczam.
    Marzę o tej plaży szumu morza i relaksie jak mały śpi mmmmmmmm
    Ja chcę nad morze!!!!!!!


    Wróciłam od fizjoterapeuty.
    Pytała o Roberta :-)

    Co do córki.
    Trzeba parę ćwiczeń robić w domu a najlepiej zapisać ja na jakąś akrobatyke, gimnastyka bo ona ma do tego predyspozycje.
    Plaskostopie ma bo wg nowych badań problem leży w postawie dziecka, wada miednicy w sensie ułożenia ciała itp. Wkładki ortopedyczne nic tu nie dadzą. Widać to u mojej córki po tylu latach i tyle wpompowanej kasy.
    Zbadala jej postawę w każdą stronę mówi że jest bardzo wysoka,sprawna tylko zablokowana a szlabany kiedyś będzie robić z palcem w d.....e :-)
    Dużo ma jeździć też na rowerze lub hulajnoga ale zmieniać stopy.
    Więc od września będzie chodzić na gimnastykę już się postaramy o to :-)
    W grudniu mamy na kontrolę przyjść jak nie będzie efektów to założymy jej wkładki ortopedyczne ale inne.
    Powiedziała że ona tak tego nie zostawi o ile nam zależy bo córeczkę mamy bardzo ładna do tego bardzo wysoka na swój wiek i szkoda dziewczyny.
    Potwierdziłem.
    Więc jest nadzieja ze da się ćwiczeniami to wyprostować.
    Śmiać mi się chciało bo mówię że groch kupiłam, z myślą będę szyć woreczki do ćwiczeń a ona mi daje ćwiczenia z innej beczki hihi
    Mówi że te woreczki nie przynoszą efektu tylko pogłębiają problem!
    Ot medycyna idzie do przodu szkoda ze my to robili i niby ok hahahaha
    Zadzwiaja mnie ci lekarze :-)

    kamciaelcia lubi tę wiadomość

  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 21 lipca 2017, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hura
    Hahahaha
    Piotruś przypomniał sobie jak się prawidłowo raczkuje :)kilka dni robił to na kulawego

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 21 lipca 2017, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zabko
    Wizyta pozytywna
    Brawo

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 21 lipca 2017, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahahaha
    Ale mieliśmy ubaw
    Malutki znalazł sobie zabawkę :D
    Wykrecil z drzwi łazienkowych i porusza się z kółkiem w buzi po całym mieszkaniu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lipca 2017, 13:55

    Skali89, nick nieaktualny, Natka-matka wariatka :), Dariah lubią tę wiadomość

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2017, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamcia hihihi nie mogę ale to śmiesznie wygląda hahaha
    Kurcze ale dzieci mają pomysły :-)

  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 21 lipca 2017, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i tak 30 min z tym walczył bo ciagle wypadało
    raczkował z tym :)
    i jezyk wywalał :D

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2017, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale mieliście tam wesoło hihihi
    Dobrze kombinuje chociaż.


    Mój marudzi na maksa każda pozycja jest źle:-(
    Przyszła na chwilę sąsiadka zobaczyć ten basen z kulkami i mówi że podziwia mnie ona już się odzwyczaila.
    Najmłodsza jej corka ma 2,5 latka.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2017, 19:50

  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 21 lipca 2017, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mloi sa na działce
    mały spał 3h więc nawet nie zakladamy szybkiego spania
    jutro przyjezdza kuzyn a dokladnie rodzice Zuzi i już nam ja zabiorą :)

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2017, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale szybko zlecialo :-(
    A chce jechać? Może zostanie?:-)

  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 21 lipca 2017, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szybko mineły te 2 tyg :)
    myslę ze chciałaby zostac...ale ma jakis lekarzy w sierpniu...
    a lepsze jaja-siostrzenica/chrzesnica meza tez by chciała ale nie ma kto jej przywieżć...brak mi słow...ale przemilcze...bo nie mialabym litości dla szwagierki...

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 21 lipca 2017, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dopiero wracaja...ciekawa nocka czeka

    teraz Piotrek nosi w zebach klucze :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2017, 21:30

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2017, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas nocka super.
    Spalismy bez pobudek do 5:50:-)

    Ale od rana jazda.
    Robert płacze marudzi wrrrr
    Może mu przejdzie.


    Kamcia jak tam u was?
    Długo zasypial?


    Dziewczyny co wy już na wakacjach znowu cisza :-( :-(


    Pytanie:
    Czy wasze dzieci zgrzytaja zębami?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lipca 2017, 07:52

  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 22 lipca 2017, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zasnął po 22 i właśnie się obudził :)

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • Natka-matka wariatka :) Autorytet
    Postów: 4342 2128

    Wysłany: 22 lipca 2017, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My też się witamy.
    Amelka spala do 8:30 ale z liiiiicznyyyuymi pobudkami :( plakala w nocy strasznie :(
    Wydaje mi się, że to górna jedynka, bo dziąsło takie miękkie ale pewna nie jestem :(

    Kamcia
    To ładnie ci maluch pospal, super :)

    Zabka
    Oby humor się Robertowi poprawił.

    U nas znów niebo zachmurzone ale duszno.
    Chciałam z Amelka iść nad jezioro ale zobaczymy jak to będzie.

    Amelka 25.08.2016 :*, 1 ivf zakończone sukcesem
    5v79kzu.png

    Endometrioza, niedoczynność tarczycy, hashimoto, 7 IUI :( czynnik męski
‹‹ 3635 3636 3637 3638 3639 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ