Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne WRZEŚNIOWE SZCZĘŚCIA 2016
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE SZCZĘŚCIA 2016

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2017, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta a może to zapowiedź ząbków /ząbka?
    Spr dziaselka?
    Ale też i od gorąca.
    U nas też duszno :-(

  • marta258 Autorytet
    Postów: 2292 1669

    Wysłany: 20 lipca 2017, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żabka, wydaje mi się że to zęby tylko jakoś długo to trwa bo dzisiaj 5 dzień. Sprawdzałam górne dziąsła i nic nie widzę więc dalej czekamy na te zęby. Z dolnymi też było podobnie tylko zdecydowanie krócej bo po 1-2 dni, później przerwa i w końcu zębole wyszły.

    f2wl3e5eeh69r9ad.png
    l22ncwa1wnquuzg4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2017, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta nic nie poradzisz za każdym razem może być inaczej.
    Cierpliwości życzę.
    Z opisu wychodzi ze to zebiska :-(

  • Skali89 Autorytet
    Postów: 3292 1652

    Wysłany: 20 lipca 2017, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szyma na pierwszej drzemce rano byliśmy na placu zabaw był na piasku ale tak grzeje a oczywiście nie ma cienia bo po co na placu zabaw cień

    W nocy jakoś koło poloncy pobodka ale dałam pić krecik się ale spał aż do 6 nawet jakiś trabiacy debil go nie obudził dopiero jak m wstał do pracy to się obudził ale zjadł i do 8 dospalismy

    Potem może basen ? Zobaczę oczywiście na balkonie ale w weekendu jedziemy do rodziców tam jest piękne jezioro to się wybierzemy :)

    f2wl9vvjltbug8tg.png
    3i499vvjrdc5a4oq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2017, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tu taka niespodzianka przyszła dzisiaj dla dzieci jak byliśmy na dworze :-)
    Radość dzieci bezcenna.
    Trafiony prezent :-)

    [url=http

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lipca 2017, 20:27

    Natka-matka wariatka :), kamciaelcia, Dariah, AJrin, marta258 lubią tę wiadomość

  • Dariah Autorytet
    Postów: 7066 3847

    Wysłany: 20 lipca 2017, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zabka,
    Ale pięknie się razem bawią !! ;)
    I córeczka jakie ma piękne długie włosy!!!! Wow!!


    Marta,
    Pewnie ząbki męczą Antosia :/ niestety to może trwać zanim wie wybija ;( biedaczek !!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    09.09.2016 2860g szcześcia i 48cm do całowania ♡♡
    w5wqvut11x85dyxn.png
    20.02.2020 3370 g szczęścia i 54 cm do całowania ❤️❤️
    74di20mmq3o11a0n.png
  • Dariah Autorytet
    Postów: 7066 3847

    Wysłany: 20 lipca 2017, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane,
    Muszę się pochwalić - zmusiłam mój tyłek i poszłam biegać !! ;) hehe
    Ciężko było się wygramolić ale się udało ;)

    Natka-matka wariatka :), AJrin, marta258 lubią tę wiadomość

    09.09.2016 2860g szcześcia i 48cm do całowania ♡♡
    w5wqvut11x85dyxn.png
    20.02.2020 3370 g szczęścia i 54 cm do całowania ❤️❤️
    74di20mmq3o11a0n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2017, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dariah gratki podziwiam ja nie lubię :-(
    Nawet mam bieżnie w domu i patrzy się na mnie hmmm nie czuje chemia do niej hihihi a miałam ja tak katowac ja kupie hahahahha


    Moje dziecko robi szopki płacze strasznie bo biedny zmęczony a nie może zasnąć tak gorąco:-(
    Leży w pampersie samym i narazie cisza.

  • Dariah Autorytet
    Postów: 7066 3847

    Wysłany: 20 lipca 2017, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kiedyś tez nie lubiłam biegać ale pare lat temu pokochałam ;) i biegałam dość dużo i często a potem ciąża (chociaż nawet w ciąży uprawiałam taki marszo bieg) ale pp porodzie to już mi sił zabrakło ;)
    Kiedyś nawet miałam kartę Multisport ale sport w pomieszczeniu to nie dla mnie ;)

    09.09.2016 2860g szcześcia i 48cm do całowania ♡♡
    w5wqvut11x85dyxn.png
    20.02.2020 3370 g szczęścia i 54 cm do całowania ❤️❤️
    74di20mmq3o11a0n.png
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 20 lipca 2017, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piotruś padł po 20 i miał mega energii od pobudki o 13- wytrzymał 7,5 h ale miał moment kiepski przez upał

    Dariah lubi tę wiadomość

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • Dariah Autorytet
    Postów: 7066 3847

    Wysłany: 20 lipca 2017, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedny Juniorek ;( w taki upał dzieciaczki mega się męczą :/

    09.09.2016 2860g szcześcia i 48cm do całowania ♡♡
    w5wqvut11x85dyxn.png
    20.02.2020 3370 g szczęścia i 54 cm do całowania ❤️❤️
    74di20mmq3o11a0n.png
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 20 lipca 2017, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mąż skończył fuche u sąsiadki(kładł panele)
    Ja pół dnia robiłam krokiety
    Nie tyle u nas był upał co duchota a mały niechcący zasnął na spacerze więc użyłam na nim
    Mam kiepski humor-nie smutek ale taka piekielna wściekłość na pewną kwestię naszego życia...rodzi to we mnie takiego nerwa że gadać mi się nie chce
    U nas pada deszcz uf

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • Dariah Autorytet
    Postów: 7066 3847

    Wysłany: 20 lipca 2017, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow!! 7,5 h aktywności !!
    Brawo dla Piotrusia !

    09.09.2016 2860g szcześcia i 48cm do całowania ♡♡
    w5wqvut11x85dyxn.png
    20.02.2020 3370 g szczęścia i 54 cm do całowania ❤️❤️
    74di20mmq3o11a0n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2017, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamcia spróbuj opowiedzieć co ci leży.

    Ja mam nerwy na całokształt czyt że to kobiety muszą zapier.....ac a faceci mają labe.
    I wogole nie jest tak jakbym chciała noooo.



    Dariah to biegać na zdrówko.
    Zrób kółko za ciotke żabke tego lesera:-)

  • Dariah Autorytet
    Postów: 7066 3847

    Wysłany: 20 lipca 2017, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co się dzieje Kamcia? Wyżal się Kochana to może złość się rozładuje trochę ?
    Czasami wygadanie się rozładowuje nerwy...

    09.09.2016 2860g szcześcia i 48cm do całowania ♡♡
    w5wqvut11x85dyxn.png
    20.02.2020 3370 g szczęścia i 54 cm do całowania ❤️❤️
    74di20mmq3o11a0n.png
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 20 lipca 2017, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brawo dla taty bo ten najwięcej wieczorem ogarnął
    Piotruś po prostu nie chciał być sam-potrzebowal towarzystwa do swoich spiewow, krzykow nie wspominając o wspinaczkach
    Szybciej zdrzemnal się i wręcz obudził się po godzinie z mojej winy-i tak wytrzymał do 20

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 20 lipca 2017, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie będę tu pisać o ksiezach i kosciele bo zdanie wyrobiłam w 2003 r i dziś być słów nie oszczedzala a równocześnie szanuję uczucia innych

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 20 lipca 2017, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Akurat ja nie mogę napisać że tylko ja zapierdalam bo mój mąż robi na równi ze mną...ale wiem o co chodzi

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • Dariah Autorytet
    Postów: 7066 3847

    Wysłany: 20 lipca 2017, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żabka,
    Następnym razem zrobie !! Obiecuje ;)


    Hehe
    Zośka się nauczyła ze jak D idzie do łazienk, bierze przewijak z łóżeczka i mówi "Choć Poupette idziemy się kąpać" i Zośka zasuwa do łazienki hehe ;) ❤️❤️❤️

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    09.09.2016 2860g szcześcia i 48cm do całowania ♡♡
    w5wqvut11x85dyxn.png
    20.02.2020 3370 g szczęścia i 54 cm do całowania ❤️❤️
    74di20mmq3o11a0n.png
  • Dariah Autorytet
    Postów: 7066 3847

    Wysłany: 20 lipca 2017, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żabka,
    Tak jak mówi Kamcia u nas Tatuś tez akurat bardzo dużo robi w domu i przy Zosi, ale znam dużo przypadków gdzie tak nie jest i jest to bardzo ciężkie :/

    09.09.2016 2860g szcześcia i 48cm do całowania ♡♡
    w5wqvut11x85dyxn.png
    20.02.2020 3370 g szczęścia i 54 cm do całowania ❤️❤️
    74di20mmq3o11a0n.png
‹‹ 3633 3634 3635 3636 3637 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ