Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne WRZEŚNIOWE SZCZĘŚCIA 2016
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE SZCZĘŚCIA 2016

Oceń ten wątek:
  • Skali89 Autorytet
    Postów: 3292 1652

    Wysłany: 6 września 2017, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żabka wstawię fotki popołudniu :)
    Teraz lecę na spacer z młodym :)

    f2wl9vvjltbug8tg.png
    3i499vvjrdc5a4oq.png
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 6 września 2017, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ajrin
    ale to pięikna porcja mleka
    dobre i to-a wręcz powiem, bardzo dobre to

    my tez lubimy słoiki, dzis mama nie gotowała, ale niestety mały wybór z tych dużych (1-3 lata)
    i groszek-a Piotrek kazdy groszek wypluje z tych dań

    Natka-matka wariatka :) lubi tę wiadomość

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • AJrin Autorytet
    Postów: 6896 4224

    Wysłany: 6 września 2017, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamcia Igi by tylko na mm żył.
    U nas problem przepchac coś innego.
    Idę spać M na grzybach Igi spi trzeba korzystać.

    http://instagram.com/i.k.x.2/
    8p3o3e3kfn2wsd36.png
    07.10.2015 Aniołek
    09.2016 Synek I
    04.2018 Synek K



  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 6 września 2017, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJrin wrote:
    Kamcia Igi by tylko na mm żył.
    U nas problem przepchac coś innego.
    Idę spać M na grzybach Igi spi trzeba korzystać.


    ajrin
    ja zawsze powtarzałam, ze dziecko je to, czego najbardziej potrzebuje
    u was to mleczko
    a na pewno pamietasz, ze u nas szybko własnie mm odpadło...a teraz zza dnia wróciło do łask, tzn drugie śniadanko to butla mleka, a mnie to mega cieszy, bo równoczesnie odpadło nocne jedzonko i wszystko sie wyrównało
    początkowo kawałki wchodziły, potem nie (zeby?) a teraz znów mogę podawać
    np pomidor-poczatkowo nie, a teraz zje całego pomidora! uwielbia pomidora (nadrabia potas?)
    tez bym chciała by Piotruś zjadał wszystko, co podaję...ale nie ma zlituj się :) a wiem, że przyjdzie czas na wszystko :) z każdym dniem to się zmienia

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • Dariah Autorytet
    Postów: 7066 3847

    Wysłany: 6 września 2017, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie ;) Ja już po rozmowie, było całkiem dobrze ;) zobaczymy ;)
    W przyszłym tygodniu mam mieć kolejne spotkanie ;)

    U nas tez są dni lepsze j gorsze z jedzeniem.
    Rano dzisiaj zjadła kasze jaglana na słodko z jogurtem i bananem i do tego pół skibki chlebka z masełkiem.
    A w żłobku ponoć zjadła jeszcze "tylko" 10 łyżek owsianki... tylko!? Moja mama nie dyskutowała ale dla mojej Kruszynki to i tak dużo ;) najważniejsze ze zjadła ;)

    09.09.2016 2860g szcześcia i 48cm do całowania ♡♡
    w5wqvut11x85dyxn.png
    20.02.2020 3370 g szczęścia i 54 cm do całowania ❤️❤️
    74di20mmq3o11a0n.png
  • Natka-matka wariatka :) Autorytet
    Postów: 4342 2128

    Wysłany: 6 września 2017, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dariah
    Będzie dobrze :)

    Zabka
    Piotusiem też pogardziła. Szok, normalnie co się dzieje z nią to sama nie wiem.

    Kamcia
    Super, że Piotruś przeprosił mleczko :)
    U nas warzywa jadła wszystkie bez wyjątku. Gorzej z owocami. Je mało i tylko niektóre.

    Skali
    To czekamy na foto :)

    Ajrin
    Korzystaj skarbie i śpij :)

    Kosmitka też zasnęła. Na głodzie, ale co ja zrobię jak jeść nie chce? Siła jej nie dam bo zrazi się całkowicie.

    Amelka 25.08.2016 :*, 1 ivf zakończone sukcesem
    5v79kzu.png

    Endometrioza, niedoczynność tarczycy, hashimoto, 7 IUI :( czynnik męski
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2017, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ajrin, natka to nie zmuszajcie.
    Przyjdzie pora i zje.

    Ajrin piękna porcje zjadł.
    Zazdroszczą pozytywnie.
    U nas mm nieeeeeee.


    Mojej rybki z warzywami też nie zjadł bo dodałam mieszankę warzyw meksykanskich. :-(
    Jak wstawilam do piekarnika to pomyślałam że mogą być pikantne i tak też było.
    Ale danie wyszło bardzo smaczne pachnialo mi w domu jak pizza?
    Pyszne.
    Robus zjadł cały słoiczek bobovity rybki z warzywami :-)

    Chce iść po córkę ale pada :-(

    Diariah trzymam kciuki dalej :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 września 2017, 13:52

    Natka-matka wariatka :) lubi tę wiadomość

  • Natka-matka wariatka :) Autorytet
    Postów: 4342 2128

    Wysłany: 6 września 2017, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na obiad zjadła 16lyzeczek spaghetti. Niewiele :( normalnie je cala miseczke a to kiedyś liczyłam jest ok 40lyzeczek ale lepsze to niż nic. Na spacerku ciastko bebe i popiła woda. To tyle na dziś.
    Trzymajcie kciuki za kolację :)

    Dariah lubi tę wiadomość

    Amelka 25.08.2016 :*, 1 ivf zakończone sukcesem
    5v79kzu.png

    Endometrioza, niedoczynność tarczycy, hashimoto, 7 IUI :( czynnik męski
  • Dariah Autorytet
    Postów: 7066 3847

    Wysłany: 6 września 2017, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale cisza ;)
    A chciałam się pochyłość ze udało mi się dostać mój wymarzony wózek i mamy go !!! ;)
    Potem wrzue fotkę hihi

    Natka-matka wariatka :), nick nieaktualny, kamciaelcia, marta258 lubią tę wiadomość

    09.09.2016 2860g szcześcia i 48cm do całowania ♡♡
    w5wqvut11x85dyxn.png
    20.02.2020 3370 g szczęścia i 54 cm do całowania ❤️❤️
    74di20mmq3o11a0n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2017, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas leje:-(
    Byłam po córkę w przedszkolu w piekarni i do domu.
    Weszłam i od tamtej pory padało a teraz ciemno i leje :-(
    I zapowiadają tak do wtorku :-(

    Dariah co za dzień super czekamy:-)

    Natka dobre i to.
    Trzymamy kciuki za pyszna kolacje

    Robert marudzi:-(
    Zaraz chyba ich wykapie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 września 2017, 17:02

  • Skali89 Autorytet
    Postów: 3292 1652

    Wysłany: 6 września 2017, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    proszę nie cytować :)

    ps. niestety bez makijażu;p i w wydaniu domowym moj odswieżony kolor
    proszę nie cytować :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 września 2017, 04:02

    nick nieaktualny, kamciaelcia, Dariah, Natka-matka wariatka :), AJrin, marta258 lubią tę wiadomość

    f2wl9vvjltbug8tg.png
    3i499vvjrdc5a4oq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2017, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skali super.
    Te końcówki to blond?
    Nie mogę otworzyć zdjęcia.
    Ale ty młodziutka jesteś :-)
    Ps pięknie wyglądasz nawet bez makijażu :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 września 2017, 17:10

  • Skali89 Autorytet
    Postów: 3292 1652

    Wysłany: 6 września 2017, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    żabka powiekszyłam ;p;p;p
    tak truskawkowy blond ogólnie takie ombre czy sombre czy jak to tam sie nazywa ;p;p;p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 września 2017, 17:26

    f2wl9vvjltbug8tg.png
    3i499vvjrdc5a4oq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2017, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak myślałam że to "brudny" blond.
    Bardzo ładnie :-)

    I zawsze to odświeżona fryzura i inaczej się kobieta czuje:-)

    To ja idę kąpać dzieci bo Robert już się rozbiera hahahha
    Ściąga wszystko.

  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 6 września 2017, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skali
    świetnie wygladasz :) i naprawdę mlodo :) ciąza ci na pewno służy!!

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 6 września 2017, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja zaliczyłam dziś pierwsze korepetycje :P

    nick nieaktualny, Natka-matka wariatka :) lubią tę wiadomość

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • Dariah Autorytet
    Postów: 7066 3847

    Wysłany: 6 września 2017, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skali,
    Super ! I bez makijażu pięknie wyglądasz !!

    09.09.2016 2860g szcześcia i 48cm do całowania ♡♡
    w5wqvut11x85dyxn.png
    20.02.2020 3370 g szczęścia i 54 cm do całowania ❤️❤️
    74di20mmq3o11a0n.png
  • Dariah Autorytet
    Postów: 7066 3847

    Wysłany: 6 września 2017, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skali,
    Ty Taja drobniutka jesteś ze wcale się nie dziwie ze Twój Szymus tez drobniutki ;) hihi
    Chyba ze Tatuś duzy ;)

    09.09.2016 2860g szcześcia i 48cm do całowania ♡♡
    w5wqvut11x85dyxn.png
    20.02.2020 3370 g szczęścia i 54 cm do całowania ❤️❤️
    74di20mmq3o11a0n.png
  • Natka-matka wariatka :) Autorytet
    Postów: 4342 2128

    Wysłany: 6 września 2017, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skali
    Bardzo ładnie wyglądasz :) drobniutka jesteś bardzo i dziwisz się, że Szymuś też szczuplutki :) patrząc na mnie to Amelia powinna mieć już conajmniej 15kg i wyglądać jak ludzik pewnej znanej marki opon hihi ;)

    Zabka
    U nas te, się ciemno zrobiło i pada. Byłyśmy na spacerku z Amelka jakieś 2h, po przyjściu Mela zjadła pół tubki owoców!!! Ode mnie skubnela chlebka i Piatusia. Nie wciskam jej już nic innego bo i tak dużo jak na ostatnie dni.

    Kamcia
    Super, że udało ci się wygospodarować chwilę na korepetycje :)

    Dariah
    Koniecznie pokazuj wóz :) może i mi się spodoba ;)

    Ktoś z was ma np joie litetrax4 lub przymierzał dziecko? Pytam, bo naoalilam się strasznie na niego a nie wiem czy czasem to jakiś niewypał.

    Amelka 25.08.2016 :*, 1 ivf zakończone sukcesem
    5v79kzu.png

    Endometrioza, niedoczynność tarczycy, hashimoto, 7 IUI :( czynnik męski
  • Skali89 Autorytet
    Postów: 3292 1652

    Wysłany: 6 września 2017, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak wyszłam drobno bo mam normalną budowę Ale dziękuję bardzo za komplementy :) tatuś ma ponad 100 kg Ale 190 cm wzrostu więc widać tylko duży brzuch :)

    Natka zabka ma joie Ale nie wiem czy nie nytrax chyba że złe kojarzę

    Zrobiłam jakiś chiński test płci i wyszedł chłopak m będzie zawiedziony hehe no ale zobaczymy co pokaże usg śmieje się bo jak będzie drugi chłopak to pęknie z dumy ze ma takie geny hehe


    f2wl9vvjltbug8tg.png
    3i499vvjrdc5a4oq.png
‹‹ 3708 3709 3710 3711 3712 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak odróżnić w ciąży zdrowe symptomy od tych niepokojących?

Przeczytaj jakich objawów i dolegliwości możesz spodziewać się będąc w ciąży. Które z nich są normalnymi symptomami ciąży a których nigdy nie powinnaś ignorować i które powinny skłonić Cię do konsultacji z lekarzem.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ