Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Wrześniówki 2015
Odpowiedz

Wrześniówki 2015

Oceń ten wątek:
  • PannaB Autorytet
    Postów: 1268 1047

    Wysłany: 3 września 2015, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paula2013 wrote:
    Dokładnie ;) Mam nadzieje ze nic wczesniej sie nie wydarzy i wytrzymam do środy ;)
    u mnie w sumie mowil ze mozemy czekac do akcji i dopoero robic cc ale to srednio ma sens,kazal mi pomyslec gdybym zmienila zdanie ze np chce poczekac,ale zdecydowalam ze nie chce, jesli jjz cc ma byc to wole zaplanowane niz w stresie

    93839fda79.png
    9747eadb3e.png
  • paula2013 Autorytet
    Postów: 283 149

    Wysłany: 3 września 2015, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi poprostu wyznaczyl ta date, nawet probowalam się licytować zeby troche szybciej ale nie chcial sie zgodzic.....bałam sie ze zacznie sie wczesniej i nie zdaze dojechac...mam prawie 100km ;( Ale mam nadzieje,ze maly nie zrobi zadnej niespodzianki i wytrzymamy te pare dni..... Data faktycznie ładna ;)

    atdcpiqvryhgg1eb.png
  • PannaB Autorytet
    Postów: 1268 1047

    Wysłany: 3 września 2015, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a nie to u mnie mowil ze jesli wole poczekac to mozemy ale raczej nie zachecal, kazal przemyslec i dac znac gdybym zmienila zdanie a tak to dal wybor 9 lub 11 bo tak ma dyzury:P

    boje sie i ciesze nazmiane tez tak masz?:)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    93839fda79.png
    9747eadb3e.png
  • PannaB Autorytet
    Postów: 1268 1047

    Wysłany: 3 września 2015, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rzeczywiscie 100 km to duzo bo u nas to 10 min

    93839fda79.png
    9747eadb3e.png
  • Lilla My Autorytet
    Postów: 1312 1404

    Wysłany: 3 września 2015, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżuls i Ona - gratulacje!! :)

    Synek <3
    atdc2n0ax1cd3lcr.png
    Cel: 2015 przynajmniej w dwupaku! :)
  • Kucykowa Autorytet
    Postów: 477 501

    Wysłany: 3 września 2015, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzuls gratulacje!! Zazdroszcze szybkiego porodu :)

    relgh371dtao2ef4.png

    Córcia <3
  • Terazsięuda:-) Przyjaciółka
    Postów: 77 121

    Wysłany: 3 września 2015, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzuls gratulacje :-)

    oar8dqk316wccxxh.png
  • Dżuls Autorytet
    Postów: 3180 2974

    Wysłany: 3 września 2015, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nancy87 wrote:
    Dzuls gratulacje:) Podaj proszę wagę i wzrost to Was wpiszę:)
    No i z tego wszystkiego nie napisalam:)
    3520g i 54 cm, takze wbrew zapowiedziem ginow kolosem nie jest :)

    Czarna_88, Lilla My, Lady Savage, nick nieaktualny, Gusiak, kasig, snoopy_etka, nick nieaktualny, Kasiarzynka, 4me lubią tę wiadomość

    8pdp47e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2015, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca 2016, 21:35

  • Dżuls Autorytet
    Postów: 3180 2974

    Wysłany: 3 września 2015, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I wiecie co? LEŻĘ NA PLECACH :D
    Dzięki za gratki i gratuluję .ona. :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 września 2015, 21:31

    Czarna_88, AniaM, Lady Savage, Anitka201, Kasiarzynka, Carolline lubią tę wiadomość

    8pdp47e.png
  • Dżuls Autorytet
    Postów: 3180 2974

    Wysłany: 3 września 2015, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bruma wrote:
    Super! A to chyba Ciebie widzialam jak przechodziłaś :-) Dzisiaj dyżur ma Pani Krysia. Super babka :-D
    No pani Krysia rządzi, ale niestety zdążyła podać oksę i skończyła dyżur :P ale za to dowiedziałam się, że jej córka urodziła się tego samego dnia co i ja :) no śmiesznie było, potem przyszła pani Irma (czy jak jej tam) i miałam ochotę jej przywalić, ale w końcu uznałam, że to jej właśnie zawdzięczam taki super poród bez większych strat :) Jak coś to leżę w 216 ;)

    8pdp47e.png
  • paula2013 Autorytet
    Postów: 283 149

    Wysłany: 3 września 2015, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PannaB wrote:
    a nie to u mnie mowil ze jesli wole poczekac to mozemy ale raczej nie zachecal, kazal przemyslec i dac znac gdybym zmienila zdanie a tak to dal wybor 9 lub 11 bo tak ma dyzury:P

    boje sie i ciesze nazmiane tez tak masz?:)

    Mam tak samo, wiec to chya normalne. Ciesze sie ze to tylko kilka dni zostało a z drugiej strony boje sie jak to bedzie......
    A masz na jakas godzine??

    atdcpiqvryhgg1eb.png
  • anulka20 Autorytet
    Postów: 2206 1127

    Wysłany: 3 września 2015, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzulus gratuluje :)

    Anulka20

    Synek :) Wiktor
    3jvz82c38h6gh3mk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2015, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zazdroszcze Wam, że znacie datę. No ale w razie czego 11.09 jest tuż tuż, więc w sumie nie jest tak źle ;)

    paula2013 lubi tę wiadomość

  • Dominka92 Autorytet
    Postów: 532 651

    Wysłany: 3 września 2015, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uff, dostalam wyniki GBS i cale szczescie nic nie mam :P
    jestem spokojniejsza, moge rodzic :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    relgzbmhh8tsviez.png
  • Angelaa Autorytet
    Postów: 451 625

    Wysłany: 3 września 2015, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciałam poinformować że dziś o 9.30 przyszly na świat moje księżniczki Julia i Weronika ważą 2550kg i 47 cm długa oraz 2920 kg i 51 długa .

    Luna1, agatka196, Czarna_88, Lilla My, Gusiak, Dżuls, nick nieaktualny, kasig, Dominka92, AniaM, MadziaRatMed, nick nieaktualny, julita, adzia, snoopy_etka, karolcia87, Anitka201, nick nieaktualny, Kucykowa, monaaa85, paula2013, nick nieaktualny, nick nieaktualny, anula1990, Kasiarzynka, Carolline, 4me, chabasse, Izzy, easymum, Lady Savage lubią tę wiadomość

    km5se6ydozmkg5fc.png
  • Czarna_88 Autorytet
    Postów: 1457 994

    Wysłany: 3 września 2015, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela super wieści gratulacje i dużo zdrowia dla was :-)

    Z Miłości Stworzeni
    ♡Kacper♡ Naszą Miłością Jest ♡
    zrz6p07wp0k766o1.png
    ♡Naszą Miłością Pozostaną♡
    3.10.2013r [*]Michałek[*] <3
    30.01.2014[*]Moja Bratanica <3
    26.06.2014[*] <3
  • agatka196 Autorytet
    Postów: 3135 2356

    Wysłany: 3 września 2015, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O mamo ile dzieciaczków! <3
    Mamusie ogromne gratulacje! <3 <3 Angela dla Was podwójne <3 <3

    Lady pamiętaj ze każda twoja złość czy nerwy odczuwa Zuzia i może przez to ona tak płacze. Musisz się też jakoś zrelaksować bo masz się cieszyć z macierzyństwa a nie dolowac. Życzę Wam dużo siły bo jest Wam potrzebna. A tak spytam jeszcze a Rafał pomaga?

    My po cycusiu i kompieli i padam na twarz. Zaraz idę spać bo za 3h pobudka na karmienie.

    Mam 4 Aniołki w niebie. Boże czuwaj nad nami
    16udk0s3stit4jg4.pngklz9df9hfp6o5oq3.png
  • Lilla My Autorytet
    Postów: 1312 1404

    Wysłany: 3 września 2015, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelaa - cudownie! I jakie duże panny :)

    Synek <3
    atdc2n0ax1cd3lcr.png
    Cel: 2015 przynajmniej w dwupaku! :)
  • Gusiak Autorytet
    Postów: 2544 1478

    Wysłany: 3 września 2015, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wooow... ;D

    Dzuls, Angelaa gratulacje kochane! =)
    Super, że macie już przy sobie swoje maleństwa ♥

    Faktycznie te porody u nas to idą jakoś pakietami =)

    qb3c9vvjejpwrdmi.png

    https://www.maluchy.pl/sl-70344.png
‹‹ 2293 2294 2295 2296 2297 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Alergiczny katar u maluchów: domowe wsparcie i sygnały alarmowe.

Rozpoznanie, czy katar u dziecka to alergia, czy infekcja, bywa trudne, a poprawne odróżnienie objawów jest kluczowe dla skutecznego leczenia. Ten artykuł to kompleksowy przewodnik dla rodziców, pomagający zrozumieć specyfikę kataru alergicznego u dziecka, jego symptomy, domowe sposoby łagodzenia oraz kiedy konieczna jest wizyta u lekarza. Dowiedz się, jak zapobiegać powikłaniom i skutecznie wspierać malucha w walce z dolegliwościami.

CZYTAJ WIĘCEJ

Badania w ciąży - sprawdź, które warto wykonać

Zastanawiasz się jakie badania czekają cię w ciąży? Czemu służą takie badania i kiedy się je wykonuje? Przeczytaj jakie rodzaje badań i testów czekają przyszłą mamę i dlaczego są one ważne. 

CZYTAJ WIĘCEJ