Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Wrześniówki 2015
Odpowiedz

Wrześniówki 2015

Oceń ten wątek:
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 3 września 2015, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A idzie dziś mam jakiś kryzys ;/ mała się non stop drze, z cyca nie schodzi, zasypia przy cycu, więc jak śpi to wyciągam cyca i idę, ledwo wstanę a ona oczy otwiera i drze się. Już 2 razy na nią krzyknęłam dziś, kurwa teraz mnie sumienie gryzie, jak pierdziele złą mamą jestem :( nie nadaje się do tego :(.

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • kasig Autorytet
    Postów: 987 606

    Wysłany: 3 września 2015, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżuls gratulacje, rozpoczęłaś trzecią dziesiątkę rozpakowanych mamuś :)

  • kasig Autorytet
    Postów: 987 606

    Wysłany: 3 września 2015, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady Savage wrote:
    A idzie dziś mam jakiś kryzys ;/ mała się non stop drze, z cyca nie schodzi, zasypia przy cycu, więc jak śpi to wyciągam cyca i idę, ledwo wstanę a ona oczy otwiera i drze się. Już 2 razy na nią krzyknęłam dziś, kurwa teraz mnie sumienie gryzie, jak pierdziele złą mamą jestem :( nie nadaje się do tego :(.

    Lady nie dołuj się kochana niepotrzebnie, mała ma dopiero 2 tygodnie, dopiero się siebie nawzajem uczycie, to normalne że jeszcze nie masz doświadczenia i czujesz się czasem poirytowana, pewnie nieraz wszystkie będziemy mieć takie kryzysy bo jednak nasze życie diametralnie się zmienia, ale napewno jesteś świetną mamą i z dnia na dzień będziesz coraz lepszą :)

  • KathleenPL Autorytet
    Postów: 1673 684

    Wysłany: 3 września 2015, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzuls gratulacje!!! Cieszę się!!!

    atdciei3o1k6xtk1.png
    relgk6nl74aaqa70.png
  • KathleenPL Autorytet
    Postów: 1673 684

    Wysłany: 3 września 2015, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady Savage wrote:
    A idzie dziś mam jakiś kryzys ;/ mała się non stop drze, z cyca nie schodzi, zasypia przy cycu, więc jak śpi to wyciągam cyca i idę, ledwo wstanę a ona oczy otwiera i drze się. Już 2 razy na nią krzyknęłam dziś, kurwa teraz mnie sumienie gryzie, jak pierdziele złą mamą jestem :( nie nadaje się do tego :(.
    Nie myśl tak. Każda z nas miewa gorszy dzień. Mnie nosiło cala ciaze i się na Taske darlam. Spokojnie, wyluzuj :)

    atdciei3o1k6xtk1.png
    relgk6nl74aaqa70.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2015, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzulis dobre wieści ;) gratuluje! A Ty nie miała mieć CC?chyba, że znów coś tam pokrecilam:p

  • paula2013 Autorytet
    Postów: 283 149

    Wysłany: 3 września 2015, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PannaB wrote:
    Hej dziewczyny my po wizycie, dalej ulozenie miednicowe, termin cesarki na 09.09 aaaaa boje sie


    Ja tez mam termin cesarki na 9, wiec jestesmy dwie....tez juz sie stresuje ;(

    atdcpiqvryhgg1eb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2015, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lila1983 wrote:
    Dziewczyny wrzuccie mi linka do naszego nowego forum. Telefon mi wszystko wykasowal i zakladek nie mam. A tyle piszecie ze cofac sie bedzie ciezko.

    http://wrzesniowemamy.za.pl


    Dzuls gratulacje :)

  • KathleenPL Autorytet
    Postów: 1673 684

    Wysłany: 3 września 2015, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    9 września jest super. Tasia się urodziła 9 :D

    paula2013 lubi tę wiadomość

    atdciei3o1k6xtk1.png
    relgk6nl74aaqa70.png
  • Czarna_88 Autorytet
    Postów: 1457 994

    Wysłany: 3 września 2015, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzuls kochana gratulacje dla was duzo zdrowia :-D

    Z Miłości Stworzeni
    ♡Kacper♡ Naszą Miłością Jest ♡
    zrz6p07wp0k766o1.png
    ♡Naszą Miłością Pozostaną♡
    3.10.2013r [*]Michałek[*] <3
    30.01.2014[*]Moja Bratanica <3
    26.06.2014[*] <3
  • PannaB Autorytet
    Postów: 1268 1047

    Wysłany: 3 września 2015, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaM wrote:
    Bardzo fajna data :) i jeszcze o 9.09 powinnaś urodzić :)
    hehe byloby super:)


    a ktoras z Was ma tez termin lub cc 9,09??

    93839fda79.png
    9747eadb3e.png
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 3 września 2015, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżuls gratuluje

    Dzięki mamusie, podniosłyście mnie na duchu, muszę sobie znaleźć coś na stres, haftowanie odpada ;/ bo mała na rękach. jak tu się odstresować by na niej się nie wyładowywać.

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • PannaB Autorytet
    Postów: 1268 1047

    Wysłany: 3 września 2015, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paula2013 wrote:
    Ja tez mam termin cesarki na 9, wiec jestesmy dwie....tez juz sie stresuje ;(
    oooo to zawsze razniej :))))

    paula2013 lubi tę wiadomość

    93839fda79.png
    9747eadb3e.png
  • paula2013 Autorytet
    Postów: 283 149

    Wysłany: 3 września 2015, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżuls wrote:
    Laski, Marianka urodzila sie o 15.30, w ekspresowym porodzie (moze z 15 bolesnych skurczy, wliczajac parte), nie zdazyli dac mi znieczulenia,ale mialam ZARABISTA polozna typu fuhrer, nie dawala mi sie rozczulic nad soba, i dzieki jej wskazowkom nie bylam nacinana, ani nigdzie nie peklam, juz normalnie siedze :) Mloda cudowna, z odpowiednio rozczeniowa postawa do zycia, darla jape jak tylko wydtawila glowe,potem juz tylko cyc i cyc, i powiem Wam, ze swietnie sobie radzimy :)


    Gratuluje expresowego porodu ;)

    atdcpiqvryhgg1eb.png
  • Nancy87 Autorytet
    Postów: 2652 2476

    Wysłany: 3 września 2015, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzuls gratulacje:) Podaj proszę wagę i wzrost to Was wpiszę:)

    atdce6yd8pusr0mr.png
    3i49e6ydnzlh0jxr.png
  • 4me Autorytet
    Postów: 6123 3687

    Wysłany: 3 września 2015, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moka89 wrote:
    Czyli cię nie wyrzucono z pracy tak jak wcześniej pisałaś, a postąpili zgodnie z kp i przedłużyli ci umowę do dnia porodu. To prawidłowe postępowanie w przypadku, gdy kobieta jest w ciąży i kończy jej się umowa. Co do papierów i załatwiania spraw ze ZUS, lepiej skontaktuj się z byłym pracodawcą i dopytaj po czyjej stronie leży obowiązek załatwienia sprawy macierzyńskiego
    Lady wlasnie o to mi chodziło. Nie słuchaj nas, ze nam to załatwia pracodawca bo my jestesmy w innej sytuacji i żebyś bez kasy nie zostala. Są musisz zadzialac- zadzwon do kadr i ZUSu...

    mhsvj48aqvgzp38a.png

    l22nhdgestw22l2o.png
  • PannaB Autorytet
    Postów: 1268 1047

    Wysłany: 3 września 2015, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna_88 wrote:
    PANNAB to już niedługo będziesz tulic swojego maluszka :-) ah... też bym chciała wiedzieć kiedy mój babelek będzie z nami po tej stronie ....♡♡♡♡
    a ja nie wiem czy to dobrze haha boje sie strasznie:)
    a co do daty dal mi lekarz w sumie wybor 09 lub 11 wybralam 09 z tych dwoch bo fajniejsza:P

    paula2013, kasig lubią tę wiadomość

    93839fda79.png
    9747eadb3e.png
  • kasig Autorytet
    Postów: 987 606

    Wysłany: 3 września 2015, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PannaB wrote:
    hehe byloby super:)


    a ktoras z Was ma tez termin lub cc 9,09??

    ja mam termin na 9 i wtedy mam sie też stawić w szpitalu jak Olek się do tej pory nie urodzi

    paula2013 lubi tę wiadomość

  • paula2013 Autorytet
    Postów: 283 149

    Wysłany: 3 września 2015, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PannaB wrote:
    oooo to zawsze razniej :))))


    Dokładnie ;) Mam nadzieje ze nic wczesniej sie nie wydarzy i wytrzymam do środy ;)

    atdcpiqvryhgg1eb.png
  • 4me Autorytet
    Postów: 6123 3687

    Wysłany: 3 września 2015, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzuls, Ona gratulacje dziewczynki! Good job ! ;) ;) :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 września 2015, 21:00

    mhsvj48aqvgzp38a.png

    l22nhdgestw22l2o.png
‹‹ 2292 2293 2294 2295 2296 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak interpretować wynik testu ciążowego i co robić dalej?

Testy ciążowe są jednymi z najczęściej stosowanych narzędzi diagnostycznych w warunkach domowych. Choć ich obsługa wydaje się prosta, interpretacja wyniku może wzbudzać wiele pytań - zwłaszcza gdy rezultat jest niejednoznaczny, pojawia się wcześniej niż zaleca producent lub gdy towarzyszą mu objawy wymagające szerszej oceny medycznej. Zrozumienie działania testów wykrywających gonadotropinę kosmówkową (hCG), a także świadomość ograniczeń tych metod pozwala trafniej ocenić sytuację i podjąć odpowiednie kroki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ