Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Wrześniówki 2015
Odpowiedz

Wrześniówki 2015

Oceń ten wątek:
  • paula2013 Autorytet
    Postów: 283 149

    Wysłany: 4 września 2015, 07:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PannaB wrote:
    wlasnie nuiestety nie, pow tylko ze staraja sie robic jaknajwczesniej a Ty?a wskazania do cc to tez jak u mnie miednicowe ulozenie?

    Ja miałam pierwsza Cc i druga tez chce dlatego cięcie. Niestety też nie znam godziny mam być w szpitalu o 8 wiec pewnie kolo południa będą dopiero robić. ...

    atdcpiqvryhgg1eb.png
  • paula2013 Autorytet
    Postów: 283 149

    Wysłany: 4 września 2015, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nancy87 wrote:
    Leze na przedporodowej i czekam aż się akcja rozkręci. Nie mogę zasnąć, a wstałam wczoraj o 6. Co kilka minut mam skurcze ale jak patrzę to nie regularne. Powiedzieli, że jak nie urodzę do rana, to o 6 mam czopka zaaplikować i być gotową na 7 na porodówkę. Te wody dalej kuźwa lecą, wrrr. Boję się, trzymajcie kciuki.

    Dasz rade powodzenia :-)

    atdcpiqvryhgg1eb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2015, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo , widzę że najdłużej wyczekiwane dziecko forum postanowilo wyjsc , Nancy mam nadzieję że już tulisz Mikołaja :)

    Ja mogę dzisiaj rodzić , nie mam kibica w domu :D

    Paskudna pogoda dzisiaj :/

    Nie wiem chyba zle spałam , dół pleców mnie boli bardziej po lewej :/

    No i 39tc mam :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2015, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelaa gratuluje podwójnie ;)
    Nancy trzymamy kciuki i czekamy na wieści ;)
    U mnie cisza postanowiła wiec jutro upiec tort i pojechać w niedzielę na urodziny siostry 40 km od mojego szpitala, może wówczas los będzie chciał mnie zaskoczyć ;)
    A w razie czego za tydzień ide do szpitala a 11.09 mi wywołują poród więc tydzień to już nie tak długo ;)

    Miłego dnia:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2015, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kucykowa wrote:
    Dzien dobry!:)
    Piekne wiesci:Mamusie,gratulacje!! :)
    Nancy,szybkiego porodu :-*
    U nas cisza poki co...choc sa lekkie plamienia i nie wiem czy to czop czy nie. Skurczy brak. Boli tylko podwozie.
    Milego dnia !
    O to może i u Ciebie się zacznie ;) Powodzenia;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2015, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelaa gratulacje!!! :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2015, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadrobiłam, dzieje sie!!!
    Dzuls, Ona - gratulacje! :)
    Dzuls, rozwalil mnie Twój opis porodu i odpowiednio roszczeniowej postawy dziecka :D

    Nancy powodzenia!!! czuje, ze juz za moment dowiemy sie, ze już po! ;)

  • diatomka Autorytet
    Postów: 1521 722

    Wysłany: 4 września 2015, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam

    No w koncu u Nancy sie ruszylo! Dobre okreslenie- najdluzej wyczekiwane dziecko:) no to czekamy na wiesci:)

    tb73hdgewbpj0awv.png
    o148j44j3jm7z3xv.png
  • ela Autorytet
    Postów: 493 371

    Wysłany: 4 września 2015, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry, u mnie narazie cisza choć plan A przewidywał poród na dzić☺ (nawet tata mówi, że mecz przeboleje), ale coś czuję, że trzeba wdrożyć plan B czyli kiedy Maria zechce

    5b09tv73mjpedncc.png
    Moje kochane chłopaki Michał lat 10, Paweł lat 7, no i jeszcze jest tata, teraz doszła Marysia
  • julita Autorytet
    Postów: 3182 4326

    Wysłany: 4 września 2015, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nancy przyszedł twój czas! bądź dzielna :) czekamy, czekamy, powodzenia!
    i gratuluję wczorajszych dzieciaczków :)

    tb73e6ydt52f9usr.png
    5b09e6ydos8pxq3s.png
    h44es65g5xhwh8nn.png
  • ela Autorytet
    Postów: 493 371

    Wysłany: 4 września 2015, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na szczęście humor mi się poprawił i mogę jeszcze trochę poczekać.

    5b09tv73mjpedncc.png
    Moje kochane chłopaki Michał lat 10, Paweł lat 7, no i jeszcze jest tata, teraz doszła Marysia
  • AniaM Autorytet
    Postów: 848 340

    Wysłany: 4 września 2015, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nancy no synek się zlitował nad mamą :) fajnie ze się samo ruszyło :) powodzenia

    f2w3dqk3snfrllcm.png

    9aaed3c0a9.png
  • KathleenPL Autorytet
    Postów: 1673 684

    Wysłany: 4 września 2015, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dzis kiepsko spalam, łóżka szpitalne jednak sa wygodniejsze, przede wszystkim wyższe, łatwiej się wstaje. I plecy mnie bolą. Aura taka niezachecajaca.... A Taska od rana daje do wiwatu więc szlag mnie trafia!!!!

    atdciei3o1k6xtk1.png
    relgk6nl74aaqa70.png
  • Dominka92 Autorytet
    Postów: 532 651

    Wysłany: 4 września 2015, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobryy ;)
    W koncu piatek i M wraca z trasy <3
    Czeka nas ciezki weekend bo sie przeprowadzamy 40 km i trzeba bedzie jutro sie popakowac, wysprzatac..
    Ciekawe czy urodze po tej przeprowadzce :D

    relgzbmhh8tsviez.png
  • bento Autorytet
    Postów: 951 406

    Wysłany: 4 września 2015, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelaa, Dzuls, Ona Ogromne gratulacje!!

    Nancy Trzymam kciuki, żeby poszło jak najszybciej i bez problemowo :-)


    A u mnie cisza... buuuu...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2016, 09:32

    sRUqp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2015, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KathleenPL wrote:
    A ja dzis kiepsko spalam, łóżka szpitalne jednak sa wygodniejsze, przede wszystkim wyższe, łatwiej się wstaje. I plecy mnie bolą. Aura taka niezachecajaca.... A Taska od rana daje do wiwatu więc szlag mnie trafia!!!!

    Nie pomaga przy małym ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2015, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.euro.com.pl/cms/promocja-dziecieca.bhtml?utm_source=facebook.com&utm_medium=cpc&utm_campaign=2015-09-02-promocja-dziecieca


    promocje do -40% w euro rtv agd

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2015, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gratuluję nowych dzieciaczków! :)

    mi wczoraj chyba zaczął czop odchodzić.

    nick nieaktualny, diatomka, adzia, nick nieaktualny, Gusiak, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Kucykowa Autorytet
    Postów: 477 501

    Wysłany: 4 września 2015, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,mam info od Agnesji:Synus Dawidek,3.09.godz.1:45,3170g,54 cm. Mamy kolejnego Chlopczyka Drogie Panie :)))))

    bento, nick nieaktualny, kasig, AniaM, Kasiarzynka, Lilla My, Dominka92, nick nieaktualny, paula2013, diatomka, adzia, Czarna_88, nick nieaktualny, KathleenPL, Carolline, Gusiak, nick nieaktualny, la_lenka, snoopy_etka, karolcia87, Dżuls, easymum, agatka196, Wonderland, monaaa85, nick nieaktualny, Nancy87 lubią tę wiadomość

    relgh371dtao2ef4.png

    Córcia <3
  • Lilla My Autorytet
    Postów: 1312 1404

    Wysłany: 4 września 2015, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli dzisiaj męski dzień się szykuje :)

    Dżuls lubi tę wiadomość

    Synek <3
    atdc2n0ax1cd3lcr.png
    Cel: 2015 przynajmniej w dwupaku! :)
‹‹ 2296 2297 2298 2299 2300 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ