Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Wrześniówki 2015
Odpowiedz

Wrześniówki 2015

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2015, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leci film w którym ostatni raz zagrała Anna Przybylska na tvn pt. Sęp :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2015, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nancy87 wrote:
    To chyba ja jestem najmłodsza, bo w marcu skończyłam 24:p


    Nie jestes najmlodsza bo ja 23 skoncze dopiero pod koniec pażdziernika :)

  • chabasse Autorytet
    Postów: 1440 1001

    Wysłany: 27 marca 2015, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to ja seniorka wsrod was.. 22 sierpnia 36 poleci. Ale co dziwne.. czuje sie na dwadziescia pare...

    adzia, karolcia87 lubią tę wiadomość

    Synek Antoś
    1usaanli6w2njq4a.png
    wniddf9h5gbbmtsy.png
    Emilia
  • aldonaa Autorytet
    Postów: 1459 1976

    Wysłany: 27 marca 2015, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2016, 16:14

    chabasse lubi tę wiadomość

    l22nhdge5b933eoh.png
  • la_lenka Autorytet
    Postów: 4802 2697

    Wysłany: 27 marca 2015, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chabasse wrote:
    No to ja seniorka wsrod was.. 22 sierpnia 36 poleci. Ale co dziwne.. czuje sie na dwadziescia pare...
    Stanowczo wyglądasz na tyle na ile się czujesz :)

    chabasse lubi tę wiadomość

    Córeczka <3
    kYd4p2.png
  • Angelaa Autorytet
    Postów: 451 625

    Wysłany: 27 marca 2015, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ogladałyscie mój filmik weselny ? ile byście mi dały lat ?

    km5se6ydozmkg5fc.png
  • anulka20 Autorytet
    Postów: 2206 1127

    Wysłany: 27 marca 2015, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam 25 lat w styczniu skończyłam :)a mąż w grudniu 28 skończy 30 :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 marca 2015, 21:12

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Anulka20

    Synek :) Wiktor
    3jvz82c38h6gh3mk.png
  • Gusiak Autorytet
    Postów: 2544 1478

    Wysłany: 27 marca 2015, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nancy87 wrote:
    Oooo bardzo ładna. Następnym razem ją spróbuję. Ja ciągle używam syoss 4-1 lub 3-1, zależy co jest na półce. Lubie je za to, że nie mają w sobie rudych odcieni. W ogóle lubię chłodny odcień na włosach.


    Nancy to zacznij sporo wcześniej jej szukać, bo jakieś deficyty w sklepach =)
    Juz się śmiałam, ze to chyba kolo wiosna 2015, ze tak wszędzie pustki w sklepach ;D

    qb3c9vvjejpwrdmi.png

    https://www.maluchy.pl/sl-70344.png
  • chabasse Autorytet
    Postów: 1440 1001

    Wysłany: 27 marca 2015, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelaa wrote:
    ogladałyscie mój filmik weselny ? ile byście mi dały lat ?
    Ogladalam... bardzo fajny pomysl..;) co do wieku to osobiscie bym ci dala jakies 28 lat.. ale wiesz.. fryzura, makijaz i stroj tak niecodzienny moga troche znieksztalcac prawdziwy wyglad... wiec sorki jesli bardzo sie pomylilam..

    Synek Antoś
    1usaanli6w2njq4a.png
    wniddf9h5gbbmtsy.png
    Emilia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2015, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mozjaka wrote:
    misi@ któego kwietnia kończysz 30?
    15.04 ;)

    Makrele wedzona na goraco kupilam dzis w tesco. Jest promo i zaplacilam 1,9 :)
    Kurcze caly czas mam wieczorami mdlosci, juz nie daje rady :/

    Ogladam sepa. Tzn w sumie sie ucze ale maz oglada, ale zerkam sobie ;p

    4me lubi tę wiadomość

  • Nancy87 Autorytet
    Postów: 2652 2476

    Wysłany: 27 marca 2015, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gusiak wrote:
    Nancy to zacznij sporo wcześniej jej szukać, bo jakieś deficyty w sklepach =)
    Juz się śmiałam, ze to chyba kolo wiosna 2015, ze tak wszędzie pustki w sklepach ;D

    Obym pamiętała, bo następne farbowanie gdzieś w sierpniu. Myślałam, że częściej farbuje, a tu dzisiaj policzyłam, że co 4 miesiące.

    Jejku dziewczyny ale bobo skacze!:) Najpiękniejsze uczucie:*:* Kocham go najbardziej na świecie:* Achhh, wzruszyłam się:)

    nick nieaktualny, Gusiak, aldonaa, Lady Savage, easymum, Czarna_88, Kucykowa lubią tę wiadomość

    atdce6yd8pusr0mr.png
    3i49e6ydnzlh0jxr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2015, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nancy mi tez dzis trzy razy podskoczyl, maz caluje moj brzusio za kazdym razem :)

    Siostrzenica do mnie dzis dzwonila i powiedziala, ze jest zakochana w swoim kuzynie i zapytala sie czy on ja tez kocha...lzy mi poplynely...jest taka kochana :)

    agniesja, agatka196, easymum, Czarna_88 lubią tę wiadomość

  • Gusiak Autorytet
    Postów: 2544 1478

    Wysłany: 27 marca 2015, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelaa wrote:
    ogladałyscie mój filmik weselny ? ile byście mi dały lat ?


    Angela Was plener w ogóle nie odpala mi na telefonie =)
    teledysk fajny... tak śmiesznie zrobiony =)

    Ale ile masz lat za cholerę nie wiem ;D ... na telefonie nie widziałam jakoś super świetnie, ale obstawialabhm tak kolo 25? =)


    Ja sie jak widzę mieszcze w takiej średniej... w kwietniu skończę 26 =)

    qb3c9vvjejpwrdmi.png

    https://www.maluchy.pl/sl-70344.png
  • Gusiak Autorytet
    Postów: 2544 1478

    Wysłany: 27 marca 2015, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nancy spokojnie kolo sierpnia to i ja będę farbowac, wiec przypomnę jak tylko sama zacznę szukać farby ;D

    qb3c9vvjejpwrdmi.png

    https://www.maluchy.pl/sl-70344.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2015, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem zazdrosna :P mój mały nie skacze :P
    czasem coś tam poczuję, ale nadal bardzo delikatnie i głównie wieczorami przed snem.

  • Gusiak Autorytet
    Postów: 2544 1478

    Wysłany: 27 marca 2015, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sigma nie marudz ;p
    ja jeszcze w ogóle nic nie czuje... albo nie wiem, ze czuje =)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 marca 2015, 21:53

    qb3c9vvjejpwrdmi.png

    https://www.maluchy.pl/sl-70344.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2015, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No,ale na pasku widzę, że 15 tc u Ciebie... U mnie 17... (za chwilę 18)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 marca 2015, 21:54

  • aldonaa Autorytet
    Postów: 1459 1976

    Wysłany: 27 marca 2015, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2016, 16:14

    l22nhdge5b933eoh.png
  • la_lenka Autorytet
    Postów: 4802 2697

    Wysłany: 27 marca 2015, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Ja chyba jeszcze nic nie czuję. Czasem wieczorem odczuwam jakieś dziwne ruchy, ale równie dobrze to mogą być np. jelita. Wszystkie narządy układają się teraz w innych miejscach, bo macica rośnie, więc równie dobrze mogę czuć wieczorne trawienie :P
    Ale jestem spokojna, to pierwsza ciąża, jeszcze mam mnóstwo czasu.

    Córeczka <3
    kYd4p2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2015, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie to słychać bulgoty między 10-14 i wieczorem, a wczoraj tak lezalam i mialam rękę na brzuchu w miejscu bulgotania pod dłonią czułam te pękające baloniki jak większość kobiet opisuje :)

    Ide spac

    Ps filmu nie ogladalam do konca bo to nie moj klimat :)

‹‹ 631 632 633 634 635 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Karuzela łóżeczkowa, która rośnie razem z dzieckiem

Karuzele do łóżeczka to nie tylko dekoracja – pomagają stymulować zmysły malucha i wspierają jego rozwój. Kolorowe, poruszające się elementy przyciągają uwagę dziecka, rozwijając wzrok oraz koordynację. Dodatkowo, delikatna muzyka i spokojne ruchy karuzeli mogą działać kojąco, pomagając maluchowi w wyciszeniu się przed snem.

CZYTAJ WIĘCEJ

10 fascynujących faktów o ciąży, które poznasz dzięki aplikacji OvuFriend!

Jesteś ciekawa co czeka Cię w kolejnym tygodniu ciąży? Jak rozwija się Twój maluszek? A może chciałabyś na bieżąco śledzić objawy swojej ciąży i przyrost wagi na siatkach centylowych dopasowanych indywidualnie dla Ciebie? Sprawdź, co jeszcze fascynującego odkryjesz w trybie ciążowym w aplikacji OvuFriend! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ