X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Za którym razem udało się Wam zajść w ciąże?
Odpowiedz

Za którym razem udało się Wam zajść w ciąże?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w pierwszej ciąży jak nie udało mi się za pierwszym razem po odstawieniu tabletek, też byłam lekko zaniepokojona, bo ponoć po pigułach to takie łatwe, a w kolejnym cyklu był tylko jeden seks w okolicy owulacji i się udało... choć ciąża niestety obumarła :(

    Następne podejście to ciąża w 3cs. Ale już zaczęłam mierzyć tempkę, żeby bardziej świadomie trafiać w te dni i nie tracić czasu na próby. Nie wiem na ile pomagało, ale w tym 3cs postanowiłam poleżeć po... żeby dopomóc robaczkom na dotarcie do celu... Byłam rozbita po poronieniu i przeżywałam jak pojawiał się okres, dlatego tym bardziej się cieszę, że mimo spiny się udało i powoli czekam na finisz ;D

  • jenni Przyjaciółka
    Postów: 78 38

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwsza ciaza byla nieplanowana wiec czlowiek poprostu zaakceptowal fakt :-) teraz staralismy sie z mezem pol roku, juz zaczynalam sie martwic co jest z anmi nie tak, myslalam ze bede w ciazy juz w pierwszym cyklu. Czy to nie jest zadziwiajace ze wlasciwie szansa na zajscie w ciaze w pierwszym cyklu wynosi jedynie 16%? 30% jesli jest wspomaganie farmaceutyczne ;)

    w4sqdqk3mfw34azb.png


    "Daj każde­mu dniu szansę sta­nia się naj­piękniej­szym w całym twoim życiu. "

    Mark Twain
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ