Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Zafasolkowane z grupy Starania o maluszka OF
Odpowiedz

Zafasolkowane z grupy Starania o maluszka OF

Oceń ten wątek:
  • WaldhauzerM Autorytet
    Postów: 5479 4060

    Wysłany: 11 października 2016, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KlaudyŚ wrote:
    Dziewczyny jak byśmy w ciąży nie były to nie wiem czy jedna kawa by wystarczyła :p


    Święta racja..

    Wiecie. Ja napisałam Sylwii żeby mi o każdej porze nocy pisała więc czekam jak na szpilkach na wieści żeby się cieszyć i Wam przekazać.

    bita_smietana, sandrula, ines. lubią tę wiadomość

    31 lat, 8 cykl starań zakończony sukcesem, endometrioza, Antoś 5, 5 lat.
  • Evelin Autorytet
    Postów: 2710 1397

    Wysłany: 11 października 2016, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WaldhauzerM wrote:
    Święta racja..

    Wiecie. Ja napisałam Sylwii żeby mi o każdej porze nocy pisała więc czekam jak na szpilkach na wieści żeby się cieszyć i Wam przekazać.


    Dobrze kochana :*

    mhsvi09ksakq2zvz.png
  • bita_smietana Autorytet
    Postów: 684 1216

    Wysłany: 11 października 2016, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i z pewnoscia Basiunia bedzie tak samo sliczna jak mamusia i jeszcze bedzie miala magiczne nazwisko <3

    ustawila sie Baska, nie ma co :D

    WaldhauzerM, Evelin lubią tę wiadomość

    mini-graphics-baby-925008.gif M3h2p2.png
  • WaldhauzerM Autorytet
    Postów: 5479 4060

    Wysłany: 11 października 2016, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ze stanu szyjki też się bardzo cieszę bo zyskałam dodatkowe 4 tygodnie na wyprawkę.

    I to świetny przykład na to że jak się od początku leży więcej to później jest lepiej.

    Evelin lubi tę wiadomość

    31 lat, 8 cykl starań zakończony sukcesem, endometrioza, Antoś 5, 5 lat.
  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 11 października 2016, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wadziu to jeszcze poczekamy, chyba że Basia będzie laskawa dla nas i wyjdzie szybko na świat :)

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • bita_smietana Autorytet
    Postów: 684 1216

    Wysłany: 11 października 2016, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Waldusiu w tych emocjach zapomnialam sie przywitac!!! fajnie, ze jestes <3 :*

    WaldhauzerM lubi tę wiadomość

    mini-graphics-baby-925008.gif M3h2p2.png
  • WaldhauzerM Autorytet
    Postów: 5479 4060

    Wysłany: 11 października 2016, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To co?? Forumowe czuwanie nocne??

    Ja nie zasnę na pewno..

    Evelin, sandrula, bita_smietana lubią tę wiadomość

    31 lat, 8 cykl starań zakończony sukcesem, endometrioza, Antoś 5, 5 lat.
  • Evelin Autorytet
    Postów: 2710 1397

    Wysłany: 11 października 2016, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bita_smietana wrote:
    i z pewnoscia Basiunia bedzie tak samo sliczna jak mamusia i jeszcze bedzie miala magiczne nazwisko <3

    ustawila sie Baska, nie ma co :D


    Ojj tak, to samo ostatnio myslalam :)
    Sylwia jest taka sliczna, ze wielkie zazdro :) I jeszcze to nazwisko :)

    Trzymam za Nie kciuki!

    bita_smietana lubi tę wiadomość

    mhsvi09ksakq2zvz.png
  • bita_smietana Autorytet
    Postów: 684 1216

    Wysłany: 11 października 2016, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evelin, Klaudys, Duska - wymiana fb? :D
    Klaudys czy twoje nazwisko zaczyna sie na K? bo nie wiem czy Tobie wyslalam zaproszenie :D
    jak cos to ja nurkuje na profilowym :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 października 2016, 22:21

    mini-graphics-baby-925008.gif M3h2p2.png
  • sandrula Autorytet
    Postów: 1341 949

    Wysłany: 11 października 2016, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale emocje :D

    bita_smietana lubi tę wiadomość

    il5hxzdv1dlz2zbx.png

    02.02.2017 - Błażejek <3 3080 g i 54 cm do kochania <3
  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 11 października 2016, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flamingu tak :)

    bita_smietana lubi tę wiadomość

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • Duśka;) Autorytet
    Postów: 885 1035

    Wysłany: 11 października 2016, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flamingu ja jak najbardziej za :D !

    bita_smietana lubi tę wiadomość

    Olgierd 04.12.16 - 55cm i 3865g <3
    24.01.2017r - 5500g i 60 cm <3
    07.02.2017r.- 5800g i 62cm XD
    04.03.2017r. - 6300g i 67cm :P
    21.03.17 6600g i 70cm XD
    07.04.17 7kg i 71cm <3 09.05.17- 8kg i 73cm :D
    relgg7rfs0712hy9.png
  • Evelin Autorytet
    Postów: 2710 1397

    Wysłany: 11 października 2016, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bita_smietana wrote:
    Evelin, Klaudys, Duska - wymiana fb? :D
    Klaudys czy twoje nazwisko zaczyna sie na K? bo nie wiem czy Tobie wyslalam zaproszenie :D
    jak cos to ja nurkuje na profilowym :D


    Priw :)

    bita_smietana lubi tę wiadomość

    mhsvi09ksakq2zvz.png
  • bita_smietana Autorytet
    Postów: 684 1216

    Wysłany: 11 października 2016, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dusia - z checia, tak jak z reszta dziewczyn tez sie z checia zapoznam na fb ale ja nie chce podawac danych przez belly :D wiec musisz mi Dusia dac wskazowki jak mam Ciebie odnalezc :D np. na profilowym polujesz na jelenie albo cos w tym stylu :D

    mini-graphics-baby-925008.gif M3h2p2.png
  • Duśka;) Autorytet
    Postów: 885 1035

    Wysłany: 11 października 2016, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm... Na profilowym mam ślubne zdjęcie a w tle lilie ;P Nazwisko dwuczłonowe :D Nigdy nie próbowałam tak się szukać XD

    bita_smietana lubi tę wiadomość

    Olgierd 04.12.16 - 55cm i 3865g <3
    24.01.2017r - 5500g i 60 cm <3
    07.02.2017r.- 5800g i 62cm XD
    04.03.2017r. - 6300g i 67cm :P
    21.03.17 6600g i 70cm XD
    07.04.17 7kg i 71cm <3 09.05.17- 8kg i 73cm :D
    relgg7rfs0712hy9.png
  • bita_smietana Autorytet
    Postów: 684 1216

    Wysłany: 11 października 2016, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Duśka;) wrote:
    Hmm... Na profilowym mam ślubne zdjęcie a w tle lilie ;P Nazwisko dwuczłonowe :D Nigdy nie próbowałam tak się szukać XD

    lilie? nigdy nie znajde! moglas sie z bambusem obfocic :P

    mini-graphics-baby-925008.gif M3h2p2.png
  • WaldhauzerM Autorytet
    Postów: 5479 4060

    Wysłany: 11 października 2016, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Duśka mnie szukaj po niku.. Zaczyna się od nazwiska..

    Duśka;) lubi tę wiadomość

    31 lat, 8 cykl starań zakończony sukcesem, endometrioza, Antoś 5, 5 lat.
  • WaldhauzerM Autorytet
    Postów: 5479 4060

    Wysłany: 11 października 2016, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flamingu może u kogoś stąd Duśka jest w znajomych..

    31 lat, 8 cykl starań zakończony sukcesem, endometrioza, Antoś 5, 5 lat.
  • Evelin Autorytet
    Postów: 2710 1397

    Wysłany: 11 października 2016, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W prywatnej piszcie jak kogos nie mam :)

    mhsvi09ksakq2zvz.png
  • Duśka;) Autorytet
    Postów: 885 1035

    Wysłany: 11 października 2016, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Waldi mam Cię :) Flamingu teraz już łatwiej bo w znajomych mnie znajdziesz :P

    bita_smietana lubi tę wiadomość

    Olgierd 04.12.16 - 55cm i 3865g <3
    24.01.2017r - 5500g i 60 cm <3
    07.02.2017r.- 5800g i 62cm XD
    04.03.2017r. - 6300g i 67cm :P
    21.03.17 6600g i 70cm XD
    07.04.17 7kg i 71cm <3 09.05.17- 8kg i 73cm :D
    relgg7rfs0712hy9.png
‹‹ 228 229 230 231 232 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak pielęgnować skórę podczas ciąży?

W czasie ciąży skóra wymaga specjalnego traktowania - wystarczy poświęcić kilka minut dziennie, aby zadbać o jej dobrą kondycję i sprawić, by była bardziej elastyczna. Może to być bardzo pomocne w zminimalizowaniu ryzyka powstania rozstępów. Sprawdź, jak pielęgnować skórę podczas ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ