X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację ból owulacyjny
Odpowiedz

ból owulacyjny

Oceń ten wątek:
  • Natalia19951 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 19 grudnia 2020, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Jestem tu nowa. Mam 2 dzieci. Ale szczerze mówiąc dopiero po urodzeniu drugiego syna moje sykle wyglądają wyraźnie i są regularne. Przyszłam z pytaniem o owulacje. Miesiączka zaczyna mi się zawsze 29. Cykle mam 30 dniowe. Okolo 1 w nocy dnia 11 grudnia kochałam się z moim mężem(do końca), tego samego dnia około 22 zaczął mnie strasznie boleć jajnik aż zginałam się z bólu. (zawsze 11lub 12 mam właśnie takie bóle) utrzymywało się to cały następny dzień i pół drugiego dnia. Po 2 dniach dostałam bardzo gęstego śluzu tam w środku,jak twarożek, nie był taki gładki aż myślałam że to infekcja, ale to nie było to . Po 4 dniach od bólu miałam jedno porządne ukucie w podbrzuszu jak już miałam ten gęsty śluz. Teraz od 2 dni mam kremowy i już nie taki zbity. Bolą mnie bardzo piersi od wczoraj. Ogólnie spać mi się chce ciągle, jestem niezdarna,mam pobolewanie pleców i czasem ciągnięcie w brzuchu. Wczoraj wzięłam pastylkę do sysania miętową i mnie mdliło. Nie miałam tak przy poprzednich ciążach, wtedy tak nie obserwowałam się i nie wiem jak to powinno wyglądać. Ogólnie chciała bym być w ciąży ale nie staramy się o to intensywnie. Bez pomiar temperatur i wykresów. Tak wpisywałam sobie w kalendarzyk na jakiejś stronie kiedy powinnam mieć owulacje to wyszło że 14/15.. Ale wtedy miałam bardzo gęsty śluz a bóle miałam szybciej. Co myślicie o tym?

  • M88 Debiutantka
    Postów: 14 0

    Wysłany: 6 lipca 2022, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej czy po owulacji test wychodzi już negatywny czy dalej pozytywny? Mam na myśli dzień owulacji :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lipca 2022, 21:45

  • Mała87 Ekspertka
    Postów: 351 96

    Wysłany: 6 lipca 2022, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Różnie, mi czasem 2 dni pod rząd owulacyjne wychodzily pozytywne, na kolejnych testach kreska bedzie już bledsza.

  • M88 Debiutantka
    Postów: 14 0

    Wysłany: 7 lipca 2022, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj miałam mega bol owulacyjny, wynik na teście dwie grube kreski. Dzisiaj mniejszy bol a test dalej pozytywny, z jedną gruba kreska. Jak myślicie kiedy moga być owulacja? Temperatura o 0.01C niższa niż wczoraj ( ale zakładam, że to może być bez różnicy lub błąd pomiaru).

1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ