X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Byla owulacja czy nie ???
Odpowiedz

Byla owulacja czy nie ???

Oceń ten wątek:
  • ewa32 Koleżanka
    Postów: 37 14

    Wysłany: 11 lipca 2013, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny prosze o interpretacje bardziej doswiadczone kobitki jak to jest z ta owulacja byla czy nie ??? temp jest jakas dziwna ? nie bylo koku i spadku ;/ kolejny miejsiac stracony ? ja juz trace nadzieje i sily na fasolke ;(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2013, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana ciężko stwierdzić, skok niby jest, masz podwyższone temperatury, więc wygląda na to jakby owulacja była.

    Ja mam inny problem, u mnie tempki w tym cyklu w ogóle nie wzrosły...także po tym mogę wnioskować, że do owulacji nie doszło mimo, że śluz płodny był,. pęcherzyk też...

  • pysia Autorytet
    Postów: 1579 809

    Wysłany: 14 lipca 2013, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny ;d ja rowniez chcialabym sie poradzic kogos doświadczonego , jestem nowa na ovufriend i teraz po moim wykresie sama juz nie wiem czy owulacja byla, cykle mam 26 dniowe, ale zeby w 8 dniu owulacja? ;o to chyba nie mozliwe, bo dopiero teraz zaczyna mnie pobolewac dol brzucha jak na owu, moze dlatego przy staraniach ciagle pudlo bo mam owu po okresie od razu,. czy ovufriend sie myli czy moze to kiedy odbyla sie owulacja zmienia sie na ovufriend z czasem ? prosze o pomoc i pozdrawiam

    c76b5ed403e6cdf7a06cec8b1f56f9b0.png

    uwo9qqmzfcz2axe8.png
    Luty 2015-HSG,3iui :(
    1 IMSI:1 crio blastkiAB beta:8dpt 3,71/10dpt 1,17 :(
    2 crio:(
    Szczep.immuno
    2 IMSI: 3 transfery :(
    3 IMSI: blastka 9dpt beta82/11dpt:beta252/13dpt:beta 708 / 34dpt:jest <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2013, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pytanie mi się wydaje, że owulacja u Ciebie to będzie dzisiaj, bo masz dosyć duży spadek, śluz płodny. Ovu oczywiście się czasem myli, to tylko program, więc na 100% nie można wierzyć. Jutro temperatura powinna Ci sie odbić w górę.

    pysia lubi tę wiadomość

  • Monia84 Nowa
    Postów: 2 1

    Wysłany: 15 lipca 2013, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny. mam problem z wyliczeniem dni płodnych, ponieważ moje cykle są różne między 28 a 33 dni. Od 2 m-cy mierze temp, ale bardzo się waha, ponieważ robię to o 4 rano. Jak najlepiej to wyliczyć? kupiłam testy owulacyjne i zamierzam w przyszły pon zacząć je stosować ale nie wiem czy to nie za późno...okres miałam 8 lipca-po 33 dniach.

    Monia
  • tweety_ Znajoma
    Postów: 22 3

    Wysłany: 19 lipca 2013, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jeśli macie chwilkę proszę zajrzyjcie na mój wykres, ovufriend twierdzi, że owulacji nie było...

  • Stinka Ekspertka
    Postów: 159 73

    Wysłany: 20 lipca 2013, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tweety_ wrote:
    Dziewczyny, jeśli macie chwilkę proszę zajrzyjcie na mój wykres, ovufriend twierdzi, że owulacji nie było...

    a gdzie mozna Twoj wykres zobaczyc?

    8599gov35hcg7r21.png
  • tweety_ Znajoma
    Postów: 22 3

    Wysłany: 20 lipca 2013, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no jeszcze sie nie zorientowałam jak go wrzucić, przyznaję, żeby był widoczny pod tekstami, ale miałam nadzieję, że na moim profilku ktoś go odnajdzie i podpowie co z tą owulacją... zmartwiłam sie, ze jej nie było.. a co do sluzu to jakoś nie był zbyt wyraźny... do tego infekcja..

  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 22 lipca 2013, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byla 12 dc

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2013, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie owu twierdzi ze ovu nie było ale mi sie wydaje ze u mnie była ktoś potwierdzi czy nie??może sie mylę?

  • Modelka Autorytet
    Postów: 857 1104

    Wysłany: 28 lipca 2013, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,

    wiem, że Ovu to tylko program, ale serio zgłupiałam, jak mi napisał ni stąd, ni zowąd, że owulację miałam 24 lipca... 24 i 25 lipca zrobiłam testy owulacyjne i wyszły negatywne. 26 i 27 lipca wyszły dopiero pozytywne i dopiero wtedy miałam śluz płodny...

    To kiedy jednak była ta owulacja?

    Zastanawiam się, czy to nie przez to, że cały czas zmagam się z okropnym kaszlem - może dlatego przez cały cykl generalnie temperatura obniżona była, może nie jest ona dobrym wyznacznikiem akurat u mnie?

    Ania

    08463698718151a54811184e24273c50.png

    zem3upjygjyf6uag.png
  • madzik55 Przyjaciółka
    Postów: 99 110

    Wysłany: 9 sierpnia 2013, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie..wydaje mi się,że program ten to tylko jest tak orientacyjnie..a my same musimy się obserwować..

    Ja podobnie jak Pysia mam bardzo krótkie cykle (26 dni) i nieregularne do tego..Ovu ustalił mi dni płodne,które jeszcze trwają a wg mnie się już skończyły 2 dni temu..niby temperatura rośnie..ale czy ja wiem..

    Na razie testuję ten program..bo to pierwszy miesiąc jak staramy się o drugie dziecko..
    Umyśliłam sobie dziewczynkę( pierwsza to też córka) i tak celowaliśmy przed owulacją..ale co z tego wyjdzie - zobaczymy :)

    f2wlhdgeetnyqlj9.png

    l22nha007gsnivdu.png
  • majka. Znajoma
    Postów: 29 60

    Wysłany: 10 sierpnia 2013, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzik chyba masz racje co do tego programu, ja tez sie troche motam bo wedlug moich odczuc i tego co obserwuje, program inaczej interpretuje

  • majka. Znajoma
    Postów: 29 60

    Wysłany: 12 sierpnia 2013, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i co sie okazuje?
    wkurzylam sie i kupilam nowy termometr, bo czulam ze cos nie tak.
    zmierzylam tempke obydwoma i roznica o caly stopien. nic dziwnego ze program zwariowal ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2013, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, jestem nowa na ovufriend i potrzebuje pomocy w interpretacji mojego wykresu, pomoże mi ktoś ? głównie interesuje mnie termin owulacji, ponieważ testy wychodzą mi od 3 dni pozytywne, wczoraj natomiast czułam ból owulacyjny w podbrzuszu.

    2256c0484e27f894331b15286f3bc100.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 sierpnia 2013, 16:24

  • topa42 Autorytet
    Postów: 1948 2349

    Wysłany: 13 sierpnia 2013, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka- u mnie też dziwna temp- ciekawa jestem czy wogóle będę miała owulkę ? A może jestem już po?

    zem3i09keg891u11.png
  • Blysk_kotka Ekspertka
    Postów: 247 210

    Wysłany: 14 sierpnia 2013, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Carmen, szczerze mówiąc masz tak zwariowany wykres że cięzko cokolwiek powiedzieć na ten temat, ale skoro był ból owulacyjny to moze wczoraj , śluz i szyjka tez na to wskazuje

    "Gdy idzie o zachodzenie w ciąże , jajeczka kobiety są jak jajka na miekko, nigdy nie wiesz kiedy będą w sam raz"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2013, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kolejny problem biedronki1982:
    Dlaczego cholerne ovu nie wykrywa u mnie owulacji?! Przeciez na moje oko jest (bole, sluz, test), sam system mi nawet zaznaczyl te dni na zielono! Na temperaturze sie nie znam, bo raczkuje w tej materii...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 stycznia 2014, 11:25

  • Blysk_kotka Ekspertka
    Postów: 247 210

    Wysłany: 19 sierpnia 2013, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ovu bierze pod uwagę wszystko. Jeśli miałabyś temp. jak na owulkę ale śluz i szyjke nie bardzo to miałabyś przerywaną linię. Jesli wszystko się zgadza to pewną linię, u Ciebie brakuje odpowiedniej temperatury. Biedroneczko nie przejmuj się to że ovu nie wyznacza Ci lini nie znaczy że owulki nie masz- to tylko program

    "Gdy idzie o zachodzenie w ciąże , jajeczka kobiety są jak jajka na miekko, nigdy nie wiesz kiedy będą w sam raz"
  • majka. Znajoma
    Postów: 29 60

    Wysłany: 20 sierpnia 2013, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no wlasnie,zeby tylko nie namieszal w glowie za bardzo, ja juz drugi cykl bez owulki az dziwne, bo po clomidzie i to podwojnej dawce powinna byc i po prawie roku leczenia clomidem...

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ