X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Co z tą owulacją
Odpowiedz

Co z tą owulacją

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • dziubasekk Debiutantka
    Postów: 6 6

    Wysłany: 17 lipca 2014, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.clearblue.com/pl/cyfrowe-testy-owulacji-clearblue-faq.php

    Wiem, że temat chwilowo nieaktualny, ale znalazłam ulotkę jednego testu i piszą, że można rano. Już sama nic z tego nie wiem ... :(

    34bwflw1svgfrd82.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2014, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też nie mogłam rozgryźć tych testów tylko myślałam, że po prostu za tani kupiłam :) na allegro:) tak w sumie żaden mi nie wyszedł pozytywny w tym cyklu, w którym eksperymentowałam. Chyba ze 2 dni wyszła słaba druga kreska. Potem byłam u gin na usg i powiedział że owu była z lewego jajnika bo jest ciałko żółte. Nie mam zaufania do wszystkich lekarzy, ale w sumie chyba usg jest wiarygodniejsze niż te testy.. czyli owu była. Ale od tamtej pory postanowiłam już nie używać testów - u mnie nie było wiarygodnej informacji. Mierzę temp. i staram się obserwować organizm.

  • karola_aa Autorytet
    Postów: 961 349

    Wysłany: 18 lipca 2014, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W środę bylam na usg i lekarz powiedział mi że jestem świeżo po owulacji, że musiała być parę godzin wcześniej jednak ani dzisiaj ani wczoraj nie zaobserowałam skoku temp:/ co sie dzieje?

    Nikola 20.07.15
    Aniołek [*] 20.10.2016 10t :(
    2cs pp -> 02.02.17 II kreski na teście ! :)
    f2w3rjjg05zcjrzl.png
  • gigsa Autorytet
    Postów: 4915 2638

    Wysłany: 18 lipca 2014, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też jestem ciekawa jak to jest z tą temperaturą. Może dopiero jutro u Ciebie będzie wyraźny skok. W sumie temperatura spokojnie idzie w górę

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lipca 2014, 15:23

    Dominik i Michał <3 <3 NASZE DWA SKARBY <3 <3
    6 maja 2015, 30t4d, ciąża dwukosmówkowa dwuowodniowa, Dominik 1460 g, Michał 1300 g
    zrz6jw4zxz0ng6cu.png
  • Kasia 83 Znajoma
    Postów: 21 2

    Wysłany: 2 listopada 2022, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej jak to jest z tymi testami owulacyjnymi,bo z rana dziś pozytywny a wieczorem negatywny a owulacja jutro według kalendarzyka i objawów które mam

  • Mała87 Ekspertka
    Postów: 351 96

    Wysłany: 2 listopada 2022, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia 83 wrote:
    Hej jak to jest z tymi testami owulacyjnymi,bo z rana dziś pozytywny a wieczorem negatywny a owulacja jutro według kalendarzyka i objawów które mam
    Pozytywny test owulacyjny pokazuje ze w ciągu 12-36h wystąpi owulacja :(

    Kasia 83 lubi tę wiadomość

  • Sylwiamacho Nowa
    Postów: 4 1

    Wysłany: 3 listopada 2022, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, zastanawiam się jakie szanse są na zajście w ciążę 3-4 dni przed owulacją. Pierwszy raz robiłam testy owulacyjne i wszystkie wyszły negatywne, mimo, że okazało się potem, że owulacja była. Trochę mnie te testy zmyliły i pewnie przeoczyłam najlepszy moment na zajście w ciążę... niby przyjmuje się, że plemniki mogą przetrwać do około 72h, ale to taka granica, że szanse chyba są niewielkie... jestem 3 cykl po poronieniu i jak wcześniej nie czułam presji, tak teraz chyba sama sobie ją narzucam.

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ