Forum W oczekiwaniu na owulację Co z tą owulacją
Odpowiedz

Co z tą owulacją

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • dziubasekk Debiutantka

Wysłany: 17 lipca 2014, 13:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.clearblue.com/pl/cyfrowe-testy-owulacji-clearblue-faq.php

Wiem, że temat chwilowo nieaktualny, ale znalazłam ulotkę jednego testu i piszą, że można rano. Już sama nic z tego nie wiem ... :(

34bwflw1svgfrd82.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 17 lipca 2014, 17:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też nie mogłam rozgryźć tych testów tylko myślałam, że po prostu za tani kupiłam :) na allegro:) tak w sumie żaden mi nie wyszedł pozytywny w tym cyklu, w którym eksperymentowałam. Chyba ze 2 dni wyszła słaba druga kreska. Potem byłam u gin na usg i powiedział że owu była z lewego jajnika bo jest ciałko żółte. Nie mam zaufania do wszystkich lekarzy, ale w sumie chyba usg jest wiarygodniejsze niż te testy.. czyli owu była. Ale od tamtej pory postanowiłam już nie używać testów - u mnie nie było wiarygodnej informacji. Mierzę temp. i staram się obserwować organizm.

• karola_aa Autorytet

Wysłany: 18 lipca 2014, 12:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    W środę bylam na usg i lekarz powiedział mi że jestem świeżo po owulacji, że musiała być parę godzin wcześniej jednak ani dzisiaj ani wczoraj nie zaobserowałam skoku temp:/ co sie dzieje?

Nikola 20.07.15
    Aniołek [*] 20.10.2016 10t :(
    2cs pp -> 02.02.17 II kreski na teście ! :)
    f2w3rjjg05zcjrzl.png
  • gigsa Autorytet

Wysłany: 18 lipca 2014, 15:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też jestem ciekawa jak to jest z tą temperaturą. Może dopiero jutro u Ciebie będzie wyraźny skok. W sumie temperatura spokojnie idzie w górę

Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lipca 2014, 15:23

Dominik i Michał <3 <3 NASZE DWA SKARBY <3 <3
    6 maja 2015, 30t4d, ciąża dwukosmówkowa dwuowodniowa, Dominik 1460 g, Michał 1300 g
    zrz6jw4zxz0ng6cu.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego