X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację czy ovu była? ptyanie do zaawansowanych
Odpowiedz

czy ovu była? ptyanie do zaawansowanych

Oceń ten wątek:
  • myśliwa Ekspertka
    Postów: 170 55

    Wysłany: 29 września 2014, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moja koleżanka po tabletkach na wyrównanie cyklu i na uregulowanie hormonów piła Regularne Cykle z baby and mama med i to jej pomogło, nie musiała brać nic więcej do tego

    http://ovufriend.pl/graph/a052b97fd4a353bfa961377e80dfff1e
  • rozyczka22 Debiutantka
    Postów: 15 9

    Wysłany: 29 września 2014, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będę próbować ;-)

    Joanna
  • myśliwa Ekspertka
    Postów: 170 55

    Wysłany: 30 września 2014, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    próbuj i dawaj znać jak Ci idzie :)

    http://ovufriend.pl/graph/a052b97fd4a353bfa961377e80dfff1e
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2014, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jej .. ja też po tabletkach miałam takie zamieszanie, chociaż 1 miesiączka po odstawieniu przyszła normalnie, to potem była po 2 miesiącach, a potem po 3.. ale nic na to nie brałam, zresztą brałam wtedy metoklopramid na kamicę żółciową a ten lek zaburza cykle. Po laparoskopii pęcherzyka cykle normowały się jeszcze ok 12 miesięcy. Nie byłam z tym u gina, bo zakładałam, że jest to efekt leczenia wrzodów i kamicy. Jak już można powiedzieć miałam normalne cykle przez kilka miesięcy zaczęły się pojawiać plamienia przed @. Więc i tak skończyłam u gin. Nie wiem czy może jakbym zainteresowała się wcześniej tymi zaburzeniami cyklu byłoby lepiej.. Zatem może idź rozyczko22 do lekarza.. ja się wtedy skupiłam na kamieniach i wrzodach.. a może to co mi się teraz robi to bez związku.. nie wiem.. we wrześniu 2 lata minęło od odstawienia tabsów, cykle mama prawie normalne (ale na luteinie i po serii cstagnusa). Lepiej wszystko sprawdzać od ręki taka jest moja rada.

  • rozyczka22 Debiutantka
    Postów: 15 9

    Wysłany: 30 września 2014, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No namieszaly nam te tabletki,... szkoda ze przy dawaniu anty moja (juz byla) gin nie poinformowala mnie o mozliwych problemach po odstawieniu.... Aj, juz zapisalam sie do lekarza, zobaczymy co powie. Kita zycze ci z calego serduszka , aby w tym cyklu Ci sie udalo, powodzenia

    Joanna
  • myśliwa Ekspertka
    Postów: 170 55

    Wysłany: 1 października 2014, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiecie ale też są takie przypadki, że tabletki nie szkodzą ale różnie to bywa niestety nam się nie udało. Ale nie ma co się załamywać tylko działać, ja już sobie zamówiłam to co moja koleżanka polecała i się nie załamuję, jakoś jutro powinny do mnie dość puszeczki z baby and mama med

    http://ovufriend.pl/graph/a052b97fd4a353bfa961377e80dfff1e
  • squ Koleżanka
    Postów: 52 14

    Wysłany: 5 października 2014, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny proszę zerknijcie na mój wykres. Mam podejrzenie PCOS, lekarka kazała próbować przez 3 miesiące później wywoływanie owulacji lekami. Czy jest szansa, że owulacja była, bo mi się ten wykres jakiś płaski wydaje...
    8f5ee7ab4b1e320292bb5fb89a8188c2.png

  • myśliwa Ekspertka
    Postów: 170 55

    Wysłany: 10 października 2014, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    faktycznie masz małe wahania ale mogła być

    http://ovufriend.pl/graph/a052b97fd4a353bfa961377e80dfff1e
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ