X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację długie cykle,dziwne miesiączki
Odpowiedz

długie cykle,dziwne miesiączki

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Pierwiosnek Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 3 września 2013, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co Wy na to?

    48fd2b5be1d7f7e5a8649fbb34972a81.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy ktoras zaszla w ogole w ciaze jak miala dlugie i nieregularne cykle, czy to zawsze musi sie wiazac z tym ze ktos jest na cos chory i musi brac leki, czy moze nieraz po prostu jest taki organizm ;/?

  • Unlike Autorytet
    Postów: 587 358

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    " Acha i ważna rzecz: w poradach ovufriend było napisane, że problemy z ovu często są spowodowane brakiem żelaza i że jego suplementacja o 60% zmniejsza problemy z ovu. Na Twoim miejscu sprawdziłabym poziom żelaza i jeśli wyniki by były złe, poprosiła lekarza rodzinnego o suplementację."

    Potwierdzam, ilekroć mam niedobory żelaza, moje owulację cudownie zanikają. Miesiąc suplementacji i cykle chodzą jak w zegarku.

    "Dziewczyny, czy ktoras zaszla w ogole w ciaze jak miala dlugie i nieregularne cykle, czy to zawsze musi sie wiazac z tym ze ktos jest na cos chory i musi brac leki, czy moze nieraz po prostu jest taki organizm ;/?"

    Ja mam nieregularne od 30-50 dni zwykle, badana jestem na sto stron, robią mi się torbiele, mam przerosty endo i podejrzenie PCO, ale...wszystkie hormony są pięknie w normie, więc lekarze rozkładają ręcę i mówią, że widać taka już moja uroda :P U nas to zresztą rodzinne. Moja mama miała dokładnie to samo, zaszła w pierwszym miesiącu starań, mimo, że wszyscy twierdzili, że przy takich cyklach będzie się starać latami.

    48f411ed51.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2013, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czyli jednak mozliwe... kurcze to zachodzenie w ciaze to jak los na loteri, doslownie...

    weronika86 lubi tę wiadomość

  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niestety...ja staram sie juz 27 cykl. przed staraniami mialam cykle nawet po 370, 150 dni! raz na rok miesiaczka..a to i tak cudem :( dopiero jak zaczelam sie starac, po wielu nieudanych wizytach u ginekologow i klinikach nieplodnosci sama wzielam sprawe w swoje rece. Sama zaopatrzylam sie w luteine..jesli owulacja nie wystapi do 23dc to wywoluje miesiaczki ( co daje mi okolo 33-36 dniowe cykle), przez 5 ostatnich cykli udalo mi sie miec 4 razy owulacje w 19/20dc zawssze dzieki izoflawonom sojowym. Zalozylam nawet taki post na STARAJACE SIE Z POMOCA MEDYCZNA<

    Anna255 lubi tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • Bluraja Koleżanka
    Postów: 39 12

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam problem test negatywny , @ nie widać macica wysoko zamknięta ?? Na ile dni przed @ szyjka się obniża i otwiera .

    xnw4vkcb6o569j47.png
  • ash Autorytet
    Postów: 1326 1092

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziś 38dc, @ brak. Od następnego cyklu ruszam z dupkiem, żeby te cykle wyregulować.

    ug3715nmrb0zdbvc.png

  • Bikini31 Ekspertka
    Postów: 202 81

    Wysłany: 26 lutego 2014, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mam długaśne cykle, ostatni 46 dni a owulacja przypadała na 27 dc.
    Dziś już jest 23 dc i tak sobie na nią czekam...
    dodam, że te moje cykla są jak im się chce, raz 36 dni raz 46 itd. Ostatnią miesiączkę wywoływałam luteiną, bo testy negatywne a okresu brak. Zobaczymy jak będzie w tym cyklu.
    U mnie też stwierdzono PCO, ale endokrynolog nie potwierdził tego na 100% bo brak typowych objawów. Cerę mam ładną, brak trądziku, prolaktyna w normie, brak nadmiernego owłosienia tylko wieczna walka z wagą.
    Anna255 ja zaszłam w ciąże mimo długich i nieregularych cykli, ale niestety poroniłam i prawdobodobnie przyczyną było za wysokie TSH 4,7.

    05.2013 rok pierwsze poronienie :(
    10.2015 HSG, jajniki drożne
    02.2016 rok ciąża biochemiczna
    I IUI 28.09.2016 :(
    II IUI 31.10.2016 :(
    starania od 2012 roku, PCOS, Hashimoto
    dalej czekamy...
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ