X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację femifertil co sądzicie?
Odpowiedz

femifertil co sądzicie?

Oceń ten wątek:
  • iśka Ekspertka
    Postów: 197 238

    Wysłany: 28 stycznia 2013, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Femifertil suplement diety. Opinie...

    Zna może któraś te tabletki? jaka jest Wasza opinia?

    /proszę edytować posty, a nie wklejać jeden pod drugim

    Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 18 czerwca 2015, 13:44

    iv093e5eynq4wz4z.png
  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 28 stycznia 2013, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iśka no ja ich nie znam ...może na gogle jakieś forum bedzie ...

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • gocha04 Autorytet
    Postów: 3786 6344

    Wysłany: 29 stycznia 2013, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.jestemplodna.pl/femifertil.html?gclid=COTxnKzrjbUCFQEd3godxyEA2A


    ostatnio któraś ze staraczek o nim wspominała, bo stosowała i zaszła w ciążę. Zainteresował mnie i znalazłam coś w necie na jego temat, ale sama nie stosuję.

    preg.png[/url]
    👩 '85 👦'82

    AMH 1.07
    07.2015 - 1IUI ❌
    08.2015 - 2IUI ❌

    01.2022 AMH 0,24
    02.2022 Invicta - IVF z KD ❌
    02.2022 OVIklinika
    03.2022 krótki protokół IVF
    31.03.2022 transfer 3dniowca 8AB
    8dpt cień cienia, 9 dpt ⏸,
    11dpt beta 27,2 13dpt beta 65,5, 15dpt 190,6
  • kornelia Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 29 stycznia 2013, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stosuję już drugi miesiąc, czy działa nie wiem, jak na razie nie ma rezultatów, ale dzieki nim udało mi sie przytyć kilo, a dla mnie to naprawde wyczyn. Pozatym w zeszłym miesiący miałam niemal wszystkie objawy ciązy, wiec myslałam, że faktycznie są świetne,a tymaczasem przyszła@. Ale nadal je biorę, mąz kupił zapas na trzy miesiące. Jest to zestaw wytamin, które niby wspomagają płodność kobiety.

    kornelia
  • sylwiunia Autorytet
    Postów: 893 318

    Wysłany: 30 stycznia 2013, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja biorę femibion natal też jest to zestaw witamin wspomagajacych płodność ale jeszcze efektow w postaci ciązy nie ma, choć też mi się przytylo i mysle że to wpływ tych witamin bo mam wiekszy apetyt,

    "Nadzieja za­wiera w so­bie światło moc­niej­sze od ciem­ności, ja­kie pa­nują w naszych sercach".Jan Paweł II

    6es3onyx9001zu66.png
  • mindusia Autorytet
    Postów: 668 435

    Wysłany: 10 lutego 2013, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja się właśnie zastanawiałam między tymi tabletkami a ziołami O. sroki.
    Czytałam o tych tabletkach pochlebne w większości opinie, ponoć skutków ubocznych żadnych nie wywołują, ale mój wybór padł jednak na ziółka :)

    m3sx3e3ky5bi25o3.png
    https://www.maluchy.pl/ci-67721.png
  • agaciaz Przyjaciółka
    Postów: 61 55

    Wysłany: 2 kwietnia 2013, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja brałam ten femifertil i udało mi się zajść w pierwszym cyklu jego stosowania. Nie wiem czy to jego zasługa, w każdym razie nie zaszkodził.

    20121212580114.png
    lcvo2ph.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2013, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja prawie trzy lata staralam sie o dziecko, dwa razy poronilam. Zaszlam w ciaze po 3 opakowianiu FF :) Pomyslalam ze to przypadek, lekarz powiedzial ze to tylko suplement diety. Polecilam go kolezance , ktore tez kilka lat stara sie o dziecko! Niestety ona cierpi na zespol policystycznych jajnikow wiec, zdecydowala sie ale byla bardzo sceptycznie nastawiona. Dzis moj syna ma 4 miesiaca , a kolezanka rodzi na 2 tygodnie:) W obu przypadkach dzieci zdrowie i wszystko ok!!!! POLECAM ZDECYDOWANIE!

  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1965

    Wysłany: 4 listopada 2013, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na forum "starając się ogólnie" jest wątek "Femifertil" można się dowiedzieć istotnych rzeczy na temat tego suplementu. Polecam :)

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • pusianna Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 5 listopada 2013, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytałam cały ten wątek "starając się ogólnie" bo kupiłam femifertil - tam piszą, że zmienili skłąd. Jeszcze do nich dziś sama zadwoniłam, pani bardzo miła, przysłała mi emailem aktualny skład i certyfikaty, więc czuję się ok. Napiszę za jakiś czas jak się potym czuję na razie biorę tydzień , właśnie kończę @. U mnie jest problem ze śluzem, zobaczymy jak będzie.

    W poszukiwaniu mojego skarbu :-)
    60a12d0a54e47c1c7fc1dfcd4ad25553.png
  • magkk Nowa
    Postów: 3 1

    Wysłany: 17 listopada 2013, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Starałam sie ok kilkunastu lat, przeszłam ogromna walkę, wiele depresji ... najgorsze było , że mąż ma oligozoosperię - diagnoza nie bedziemy mieli dzieci :( Przeszlismy na zmiane diety. Ja brałam dodatkowo femifertil ( pomógł jedynie w suplementacji) maż także brał androvit. Dużo cwiczyliśmy postaralismy sie wolny czas przeznaczać na relax. Teraz oczekujemy dzieciątka. Na problemy ze sluzem polecam wiesiołek ale trzeba pamietać brac go od 1 d.c do 14 d.c brałam równiez castagnus i polecam bo reguluje cykle owulacyjne mnie pomógł miedzy innymi przy tarczycy. Femifertil nie zaszkodzi ale nie wierzmy, że tylko biorąc ten suplement zajdziemy w ciaże trzeba naprawde w swoim zyciu dużo zmienic. Zycze sukcesów!!!

    vanessa lubi tę wiadomość

    Grudzień 2013 - moje szczęście będzie na świecie
  • pusianna Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 18 listopada 2013, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie było mnie tu strasznie długo bo w pracy miałam sajgon, ale już zdaję relację
    Biorę femifertil już ok 3 tygodnie i bilans taki:
    - pozytywny test owulacyjny był - śliczne dwie kreseczki
    - śluzu było jakby więcej i bardziej przejrzysty, ale i tak wspomagam się żelem Conceive plus (kupiłam w zestawie z ff)
    - apetyt na przytulanie z mężusiem całkiem OK

    Już jestem po owulacji i tylko czekam co będzie dalej. Magkk wielkie gratulacje!!! Zgadzam się z Tobą w stu procentach - oprócz suplementów i leków trzeba przede wszystkim zmienić tryb życia. U mnie jest zbyt wiele stresu zdecydowanie. Zaczęłam sobie robić taką medytację płodności, którą znalazłam na tej stronie, co kupiłam ff: http://www.jestemplodna.pl/medytacja-plodnosci-dla-ciebie/ i złożyłam w firmie o możliwość pracy z domu 2x tyg. Więc aktualnie trzymam kurs na pełen relaks i zdrowe jedzonko :-)

    magkk lubi tę wiadomość

    W poszukiwaniu mojego skarbu :-)
    60a12d0a54e47c1c7fc1dfcd4ad25553.png
  • magkk Nowa
    Postów: 3 1

    Wysłany: 19 listopada 2013, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak najbardziej polecam pusianna Tobie i mężowi Twemu wdrożyć więcej zdrowych produktów ( ale broń boże sojowe dla męża ). My z mężem zaczęliśmy się interesować dieta według grupy krwi ale również w naszej kuchni gości olej lniany - polecam :) Stres jest chyba najgorszy w momencie jak się ludzie starają o dzidziusia. Oboje z mężem od wielu lat pracujemy w stresujących pracach, i trzeba było coś zmienić. :D Femifertil brałam jakieś 7 cykli, zakupiłam stos testów owulacyjnych. Przeszłam laparoskopowe udrażnianie jajników w tym były zrosty i inne badziewia, mąż przeszedł również laparoskopowo zabieg na żyły w lewym jądrze. po tym wszystkim minęło kilka lat.Ale te to typowo zdrowe odżywianie, kupowanie produktów u rolników odstawienie fast foodów, papierosów. I gdzieś zatrybiło :D Pusianna trzymam kciuki ... wszystko zaczyna się w głowie !!! Nic na siłę a przyjdzie samo :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 listopada 2013, 16:40

    Grudzień 2013 - moje szczęście będzie na świecie
  • pusianna Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 19 listopada 2013, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za wsparcie magkk! Kiedy czytam jak dużo z mężem przeszliście, i w końcu się udało, to nabieram nadzie, że mi też się uda :-)

    Ja z soji jem tylko tempeh - mąż z natury stroni od "wynalazków" :-) Apropos oleju lnianego, czytałam gdzieś właśnie, że w oleju lnianym są lignany, które poprawiają równowagę hormonów.

    W poszukiwaniu mojego skarbu :-)
    60a12d0a54e47c1c7fc1dfcd4ad25553.png
  • magkk Nowa
    Postów: 3 1

    Wysłany: 21 listopada 2013, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naturalnie, przede wszystkim olej lniany oczyszcza organizm, a to przy staraniu sie o bąbla jest wam bardzo potrzebne :)

    ZDROWIE KOBIET:

    Poprzez zawartość wielonienasyconych kwasów omega-3 i omega-6 oraz fitoestrogenów (lignany) olej lniany może korzystnie wpływać na cykl miesiączkowy regulując proporcje hormonów w organizmie. Taka regulacja przyczynia się do złagodzenia wielu objawów związanych z miesiączkowaniem: przedmiesiączkowe bóle głowy, depresje, bóle podbrzusza, drażliwość i obrzęki. Łagodzi objawy menopauzy i wspomaga czynności macicy, przez co może być stosowany w leczeniu bezpłodności.

    ZDROWIE MĘŻCZYZN:

    Olej lniany korzystnie działa na organizm mężczyzny. Stosowany jest pomocniczo przy leczeniu bezpłodności i w schorzeniach prostaty.

    Polecam wiec gorąco :D

    Grudzień 2013 - moje szczęście będzie na świecie
  • myśliwa Ekspertka
    Postów: 170 55

    Wysłany: 9 października 2014, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, ja o tym femifertil nie słyszałam, femibion to owszem ale o tym pierwszym to nic. Ale chciałam zapytać czy może stosowałyście albo znacie kogoś kto stosował zioła Regularne Cykle i Płodność z baby and mama med, jakaś opinia? Zaczęłam stosować od pewnego czasu i tak się zastanawiam ile mniej więcej trzeba czekać na efekty - ciążę. Już widzę drobne zmiany na plus w cyklu, ale może jakieś doświadczenia z tym macie, wiecie coś więcej ?

    http://ovufriend.pl/graph/a052b97fd4a353bfa961377e80dfff1e
  • Kisieńka Ekspertka
    Postów: 230 102

    Wysłany: 9 października 2014, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Myśliwa! ja tez teraz piję te zioła na płodność - zdecydowałam się na całą kurację z Regularnymi Cyklami i Płodnością faza 1 i 2. Wierzę, że zwiększą płodność i szansę na zajście w ciążę. Wydaje mi się , ze już doprowadziły do regulacji cyklu miesiączkowego i są dobre na zaburzenia hormonalne u kobiet. Już po tych kilku tygodniach podziałały na moją owulacje i łatwiej mi ją zaobserwować i wyznaczyć także wydaje mi się, że baby mama med to zioła na hormony jakby, ale kiedy zajdziemy w ciąże...tego nie wie nikt :) Oby jak najszybciej :)

    5ckczlo8xuk7m6f0.png
  • kryśka Ekspertka
    Postów: 198 57

    Wysłany: 9 października 2014, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myśliwa wrote:
    Hej dziewczyny, ja o tym femifertil nie słyszałam, femibion to owszem ale o tym pierwszym to nic. Ale chciałam zapytać czy może stosowałyście albo znacie kogoś kto stosował zioła Regularne Cykle i Płodność z baby and mama med, jakaś opinia? Zaczęłam stosować od pewnego czasu i tak się zastanawiam ile mniej więcej trzeba czekać na efekty - ciążę. Już widzę drobne zmiany na plus w cyklu, ale może jakieś doświadczenia z tym macie, wiecie coś więcej ?

    Myśliwa ja teraz drugi cykl je pije, no i podobnie do Ciebie widzę drobne zmiany w cyklu, ale tak jak pisze Kasieńka ile to trzeba brać to nie wiem. Na stronie baby and mama med jest napisane , że zaleca się kilkumiesięczną suplementację więc pewnie trochę trzeba poczekać.

    Wiecie tego sroke niby się pije 3 miesiące potem miesiące przerwy i znowu trzy miesiące, więc te zioła pewnie też trzeba trochę pić, chociaż na moje oko baby and mama med ma skuteczniejszy skład więc może krócej ...

    fdf360f2c6116cc4388652c04f61f3a0.png
    co8pxgdslt0a9763.png
  • misiakowa Przyjaciółka
    Postów: 83 40

    Wysłany: 9 października 2014, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny przy staraniach przede wszystkim to zdrowa dieta jest ważna i dobre nastawienie psychiczne bez dużego spięcia i powinno być ok :) a o tych ziołach na płodność i hormony z baby and mama med to już chyba gdzieś tu czytałam... zresztą znajomej ginekolog też to zalecił na unormowanie cyklu , po odstawieniu tabletek.

    kryśka lubi tę wiadomość

    misiakowa
  • solga Przyjaciółka
    Postów: 158 40

    Wysłany: 9 października 2014, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myśliwa wrote:
    Hej dziewczyny, ja o tym femifertil nie słyszałam, femibion to owszem ale o tym pierwszym to nic. Ale chciałam zapytać czy może stosowałyście albo znacie kogoś kto stosował zioła Regularne Cykle i Płodność z baby and mama med, jakaś opinia? Zaczęłam stosować od pewnego czasu i tak się zastanawiam ile mniej więcej trzeba czekać na efekty - ciążę. Już widzę drobne zmiany na plus w cyklu, ale może jakieś doświadczenia z tym macie, wiecie coś więcej ?

    Ja długo nie mogłam zajść w drugą ciążę, myślałam że jak raz zaszłam bez problemu i to w drugim cyklu po odstawieniu tabletek to za drugim razem nie będzie problemu. Przez długi czas piłam własnie sroke ale nie widziałam żadnego efektu kompletnie nic, dalej ciężko mi było wyznaczyć owulację. Jak już mieliśmy sobie odpuścić to zaczęłam pić Regularne Cykle, na początku dość sceptycznie podchodziłam , po niepowodzeniu ze sroką ale się udało. Zioła z baby and mama med mają lepsze zioła w składzie i pewnie to one podziałały tak dobrze, efekty w sumie tez szybko zobaczyłam.

    Tylko dziewczyny nie zapominajcie, że kwas foliowy to podstawa i przede wszystkim od niego zaczynajcie bo to konieczność :)

    myśliwa lubi tę wiadomość

    Famibion + Baby and Mama Med + OmegaMed
    f2w3rjjgrlzhuy1n.png
    Siły natury
    relgcwa1ja1bh6e1.png
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ