X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację femifertil co sądzicie?
Odpowiedz

femifertil co sądzicie?

Oceń ten wątek:
  • ILKA88 Przyjaciółka
    Postów: 130 40

    Wysłany: 4 listopada 2014, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej mam pco, od 3 miesięcy biorę inofolic a od 4 dni femifertil :) dam znać czy coś zadziała.Kupiłam na razie 1 opakowanie bo jest dość drogi i nie wiem czy warto go brać.

    ckailhb8ez7m7qlw.png
  • monisia881 Koleżanka
    Postów: 72 16

    Wysłany: 5 listopada 2014, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    he no dobra bd czekala na opowiedz:)

    monisia881
  • Renii Znajoma
    Postów: 28 8

    Wysłany: 26 lutego 2015, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny:)
    Ja właśnie chciałam podpytać czy która brała lub bierze ten Femifertil? Warto zainwestować? Ja piłam Inofolic i mogę go polecić. Ale w ciążę niestety jeszcze nei zaszłam chociaż cykle ładnie miałam uregulowane. Dopiero teraz coś się zepsuło jak odsttawiłam Inofolic..

  • _sky_ Przyjaciółka
    Postów: 97 32

    Wysłany: 27 lutego 2015, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Według mnie Femifertil to zestaw witamin jak każdy inny. Na pewno nie zaszkodzi brać, ale nie wierzyłabym w jakieś przesadne "prociążowe" działanie tego specyfiku.

    Ja biorę na przemian - Femifertil, Vitamin-Mama, sam kwas foliowy.

  • ILKA88 Przyjaciółka
    Postów: 130 40

    Wysłany: 9 marca 2015, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja brałam femifertil ale nic mi nie pomógł. Był dość drogi więc odpuściłam. Witaminy jak każde. Miałam po nim ładne paznokcie :P

    ckailhb8ez7m7qlw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2015, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wzięłam Femifertil do połowy, ale mam po nim straszne mdłości i musiałam odstawić... Nie wiem, czy to u mnie tak tylko, czy ktoś tak miał...

  • Janet Debiutantka
    Postów: 15 0

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po pierwszym opakowaniu. o dziecko staramy sie ponad 2 lat. Wierze w te tabletki Zauważyłam wiekszą chęć na przytulasy. Wiecej śluzu płodnego. Test na owulacje przepiękni pozytywny. Jedyna wada to wymiotować mi się chce po nim. Ale biorę na noc i jest ok.

  • AiCha4811 Autorytet
    Postów: 1419 1017

    Wysłany: 11 października 2016, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny czy któras chce odsprzedac ten femifertil? bo nigdzie nie umiem kupic, chyba ze zastosuje skladniki osobno, w sumie mace juz jem od 2-3 tyg , lisc maliny pije regularnie tylko jeszcze korzen lukrecji musialabym dokupic

    "Niech mi się stanie według słowa Twego"
    wz4YlYU.jpgwz4Yp1.png
    Udało sie w 12 cs 'na powaznie' <3
    3560 gram szczęścia <3 55cm
    Po 6 miesiącach kolejnych starań jest drugi cud <3 4146 gram
  • AiCha4811 Autorytet
    Postów: 1419 1017

    Wysłany: 11 października 2016, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _sky_ wrote:
    Według mnie Femifertil to zestaw witamin jak każdy inny. Na pewno nie zaszkodzi brać, ale nie wierzyłabym w jakieś przesadne "prociążowe" działanie tego specyfiku.

    Ja biorę na przemian - Femifertil, Vitamin-Mama, sam kwas foliowy.
    no właśnie to nie są samee witaminy ale tez zioła:
    femifertilTM zawiera kompleks ziół, które pomagają przywrócić równowagę hormonalną kobiety:
    korzeń maki – reguluje owulację i miesiączkowanie, przywracając równowagę pomiędzy fazą folikularną a lutealną cyklu miesiączkowego, wspomaga prawidłowy przebieg menstruacji, poprawia poziom energii i libido;
    liść maliny (rubus idaeus) - łagodzi skurcze mięśni gładkich macicy, ułatwiając implantację;
    korzeń lukrecji - promuje produkcję estrogenu odpowiedzialnego za wytwarzanie komórek jajowych;
    żeńszeń syberyjski - reguluje menstruację i zapobiega przedwczesnym objawom menopauzy.

    jestem dosyc aktywną staraczką - wszystko co moze pomoc i co przyspozy mi zdrowia chetnie próbuję, i tak : maca - odczuwam po niej wieksza chęć i otwartosc na mężusia, lisc maliny - pije ok 2 tyg przed @ i bez tego jest koszmar , jak pije to nie boli tak bardzo, nie krwawi tak bardzo i tak dlugo, nastroj lepszy, zmeczenia nie ma, to nie tylko takie gadanie, jestem ciekawa pozostalych ziol jak dzialaja bo nie stosowalam, ale witaminy to swoja droga przyjmuje kwasy tluszczowe w postaci orzechow czy oleju lnianego , oliwy, duzo wit e bo jest stotna plus doplezhertz aktiv mama premium czyli witaminy i mikrroelementy bo ma wszystko co wazne w bardzo dobrych (wg mnie) dawkach.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 października 2016, 16:53

    "Niech mi się stanie według słowa Twego"
    wz4YlYU.jpgwz4Yp1.png
    Udało sie w 12 cs 'na powaznie' <3
    3560 gram szczęścia <3 55cm
    Po 6 miesiącach kolejnych starań jest drugi cud <3 4146 gram
  • melba Autorytet
    Postów: 600 212

    Wysłany: 7 marca 2017, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny! Czy orientujecie się gdzie można kupić ten specyfik? Albo chociaż zapoznać się z jego dokładnym składem. Czytałam na stronie sklepu (?) jaki jest skład, ale nie ma podanych szczegółów. Po kliknięciu w suplement wyskakuje info, że strona nie istnieje. Dzwoniłam pod wskazany nr tel, ale załącza się komunikat, że nr nie istnieje. Pytałam w aptekach, ale nie mają czegoś takiego. Zastanawiam się, czy nie zwinęli się z rynku...

    preg.png

    XII 2015 początek naprostarań
    XI 2022 FET 12 dpt 1313, 24dpt♥️
  • Ivi86 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was kochane :)

    Co do femifertil to mogę go polecić z ręką na sercu. Pomógł mi zajść 2 razy w ciążę. Niestety poroniłam,ale to na inny temat. Ten suplement diety jest chyba już wycofany ze sprzedaży. Jeśli, któraś z Pań ma jeszcze jakieś ilości tego produktu, chętnie je odkupię.
    Co jest w nim tak szczególnego? Zastanawiałyście się co może tak dobrze działać, u mnie np. po stosowaniu Inofem itp. nie ma takich dobrych rezultatów. Czy to może zioła zawarte w femifertil tak korzystnie wpływają na owulację?

    W skład zestawu wchodzą: Witamina A (beta karoten), witamina C, witamina D3 (cholecalciferol), witamina E (d-alfa tokoferol), ryboflawina, tiamina, witamina B6, niacyna, kwas foliowy, witamina B12, kwas pantotenowy, żelazo, jod, magnez, cynk, selen, miedź.

    Oraz zioła :
    jagody niepokalanka,liść maliny, zielona herbata,żeń-szeń syberyjski,kwiat koniczyny łąkowej .





1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ