Z okazji Dnia Matki

Wszystkim Mamom - tym przyszłym i teraźniejszym - dużo dobrych, pozytywnych chwil 😊
Specjalnie dla Ciebie: aż 50% zniżki na pierwszą wizytę i badania w jednej z najlepszych Klinik!
Odbierz zniżkę
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Monitoring cyklu
Odpowiedz

Monitoring cyklu

Oceń ten wątek:
  • Vantiel Znajoma

Wysłany: 22 kwietnia 2021, 12:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    moze zainwestuj jeszcze w jakis spoko monitor cyklu ( ja uzywam afrodyty smart i mi sie sprawdza) albo tez moge ci polecic prefert zel do wspomagania zajscia

• Sesyjka Autorytet

Wysłany: 29 kwietnia 2021, 10:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vantiel wrote:
    moze zainwestuj jeszcze w jakis spoko monitor cyklu ( ja uzywam afrodyty smart i mi sie sprawdza) albo tez moge ci polecic prefert zel do wspomagania zajscia
    nie reklamuj!

💏 starania o pierwszego maluszka od 01.2021

👱🏼‍♀️:35
    Owulacje potwierdzone monitoringami
    AMH- 2,6
    Hormony- ok
    MTHFR_1298A>C Układ heterozygotyczny
    3.09.2021-sono Hsg (oba drożne)
    22.12.2021- Histeroskopia (usunięty polip 1,5cm )

🙋‍♂️:38
    operacja żylaków 1st.
    07.2021- w końcu nasienie w normie
    morfologia: 2% --> 7%, ruch i żywotność- ok
    HBA, DFI- ok
    Suplementacja
  • Martyna_Dietetyk Koleżanka

Wysłany: 19 maja 2021, 15:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobietki!
    Piszę pracę magisterska na temat wpływu żywienia i wybranych parametrów stylu życia na płodność. Proszę jedynie o wypełnienie, krótkiej ankiety, która jest przedmiotem badań mojej pracy mgr. Sama ankieta zawiera pytania dotyczące głównie żywienia 😊 Ankieta jest ANONIMOWA, a jej wyniki posłużą mi jedynie do dogłębnego zbadania tematu i napisania pracy mgr! Z góry dziękuję za poświęcony czas :)
    Niestety nie da się kliknąć tutaj w link, istnieje opcja jedynie kopiowania i wklejenia:)

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdb1P-yoAMo-BWNFHIkZTgqAdC1Ih4wbEHIKnnoTQvfg7S3yA/viewform

• Malinka2021 Autorytet

Wysłany: 21 maja 2021, 07:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej 🙂 obserwuje wątki od jakiegoś czasu, też się staramy. Dzisiaj z rana wypłynęło ze mnie duużo śluzu płodnego o konsystencji kurzego białka. Dosłownie chlupnięcie. I zastanawiam się teraz czy ten śluz już świadczy o końcu owulacji czy początku? Z mężem widzimy się dopiero jutro rano i boję się, że to będzie za późno 😟

PCOS, starania od 2018, klinika od 2021
    08.21 4ta stymulacja (letrozol+bemfola+ ovitrelle)
    12.05.22 👶Wojtuś💙
  • Andzia35 Ekspertka

Wysłany: 21 maja 2021, 12:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinka2021 wrote:
    Hej 🙂 obserwuje wątki od jakiegoś czasu, też się staramy. Dzisiaj z rana wypłynęło ze mnie duużo śluzu płodnego o konsystencji kurzego białka. Dosłownie chlupnięcie. I zastanawiam się teraz czy ten śluz już świadczy o końcu owulacji czy początku? Z mężem widzimy się dopiero jutro rano i boję się, że to będzie za późno 😟
    To kwestia bardzo indywidualna. U mnie kurze jajko jest po owulacji a w trakcie śluz wodnisty ale nysle ze dziewczyny maja różnie.

Malinka2021 lubi tę wiadomość

f2w3rjjg2cdpokqz.png
  • Malina25 Przyjaciółka

Wysłany: 21 maja 2021, 13:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinka2021 wrote:
    Może spróbuj zrobić test owu?

Malinka2021 lubi tę wiadomość

• Anna15 Debiutantka

Wysłany: 12 czerwca 2021, 12:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy któraś z was miała podczas monitoringu cyklu widoczny płyn który uwolnił się z pęcherzyka graffa, natomiast brak widocznego ciałka żółtego. Ciśnienie z pęcherzyka spadło, płyn się uwolnił, natomiast pęcherzyk graffa nie wygląda jakby się przekształcił w ciałko żółte. Ginekolog nie potrafi tego wyjaśnić. W poniedziałek idę ponownie na monitoring. Zasugerował zbadać progesteron. Natomiast dwa miesiące temu badalam i 7 dni przed miesiączką był w normie ( 14 ng/ml). Pomocy 😔

• Kremówka Autorytet

Wysłany: 18 czerwca 2021, 13:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny jestem aktywna na wątku czerwcowe starania ale chyba nici z tego cyklu... Może pomożecie.. Właśnie wróciłam z monitoringu i nie mam ani jednego pęcherzyka dominujacego... Wszytskie poniżej 10mm , tak wlasnie z dwa około 10 są reszta trochę mniejsze... A to już 11dc, u mnie powinno już coś być bo mam krótkie cykle 😭 a tak się starałam mierzyć temp i wszytsko robić... Nic z tego prawda?..

28 lat 🐈
    ✔️30.12.21 - histeroskopowe usunięcie przegrody i polipa macicy

1c - accofil+clexane+luteina 😔
    2c - clo; clexane + luteina 😔
    3c - aromek; accofil+clexane+luteina 🙏🏻

➖hiperinsulinemia: insulina po 1h 100, po 2h 50 - 🍬Glucophage xr 1000
    ➖TROMBOFILIA: niedobór białka S 38%, antykoagulant toczniowy +/- 🍬Acard + Clexane
    ➖MTHFR hetero, PAI-1 hetero
    ➖brak Kir implantacyjnych, obecny tylko 2DS2 - 🍬Accofil
    ➖hashimoto, hormony w normie
    ➖ progesteron 10 ng/dl, krótka faza lutealna - 🍬Luteina
    ➖ niska ferrytyna - 🍬Feroplex
    ➖ANA2 było 1:320 jest 1:80 ✔️
    ✅witamina D z 35ng/ml do 62,5ng/ml - Devikap
    ✅kwas foliowy, B12, homocysteina, LH, FSH, androgeny, owulacje w porządku, jajowody drożne, estradiol ?
    ✅ AMH 5,51 ng/ml
    🍬Duphavit start, Profolium, DHA, B metyl, wit.C, inozytol

Mąż: morfologia, ilość, MAR test, HBA, mutacje ✅ aglutynacja- ACC, DFI 23%❓, IO Glucophage xr 1000
    Kariotypy ✔️
‹‹ 1142 1143 1144 1145 1146
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ