X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Niepekajace pecherzyki
Odpowiedz

Niepekajace pecherzyki

Oceń ten wątek:
  • Ewela87 Ekspertka
    Postów: 180 70

    Wysłany: 31 stycznia 2015, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paolala wrote:
    a z kolei ja mam pytanie odnośnie obecności dwóch pęcherzyków podobnej wielkości na jajniku, czy one pękają w tym samym czasie są zsynchronizowane, czy z jakąś przerwą?


    Miałam kiedyś dwa identyczne i z monitoringu wynikło, że pękły oba w ciągu 1,5 dnia (tyle było przerwy między jednym a drugim USG). Znakomita sposobność na bliźnięta ;)

    f2w3rjjgkoi890wn.png
  • anedo Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 18 lipca 2016, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. ja również borykam sie z problemmem nie pękającego pęcherzyka. Dziś na usg są dwa jeden ma 24mm a drugi 22 mm.Dodam że od 14 do 25 dnia cyklu biore Luttagen. A od 2 miesięcy biore bromocorn. po poronieniu w zeszłym roku miałam nie regularne cykle teraz to nie wiem. czy któraś z was zaszła w ciązę po akim leczeniu. Czy wogóle są jakies szanse.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2016, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ile u Was trwa cykl z nie pękniętym pęcherzykiem?

  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 21 lipca 2016, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    click wrote:
    Ile u Was trwa cykl z nie pękniętym pęcherzykiem?
    U mnie normalnie tak samo trwał cykl owulacyjny co i bezowulacyjny.

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Sunny Koleżanka
    Postów: 36 10

    Wysłany: 7 sierpnia 2016, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    click wrote:
    Ile u Was trwa cykl z nie pękniętym pęcherzykiem?

    To nie ma znaczenia, cykl trwa tyle samo co normalny, po prostu pęcherzyk się kisi w jajniku do póki się nie wchłonie..

    Starania od 07.15: AMH 0,89 i LUF
    3xIUI: 30.09/ 28.10/ 24.11.16 :(
    IMSI 04.17, 06/17 :(
    4794870d1d44a68206480dc6a0392ec1.png
    Nie spoczniemy, dopóki nie poczniemy!
  • aangie Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 3 lipca 2017, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy badanie progesteronu 7-8 dni po teoretycznej owulacji może w 100% potwierdzić owulację i wykluczyć LUF?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lipca 2017, 18:34

  • Whoosie Autorytet
    Postów: 420 279

    Wysłany: 6 września 2017, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam hiperproktynemię, aczkolwiek ze względu na moje tragiczne samopoczucie po bromergonie miałam, go odstawionego i po kontorlii okazało się, że proalktynę mam w porządku, ale moje pęchęrzyki nie pękają...(2 cykle z rzędu), dostałam duphaston i mam go brać przez 2 cykle, a potem znowu kontrola i zobaczymy, póki co nie ma niby zagrożenia, że zrobi się cysta, ale już kiedyś miałam więc jestem pod obserwacją....

    12.10.19-Beta 18,85
    14.10.19-Beta 68,21
    21.10.19-Beta 1914,74 <3
    07.11.19- Usłyszałam serduszko <3
    7gayo8r.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2017, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) jestem tu nowa i niestety z problemem niepękającego pęcherzyka :( powiedzcie mi długo trwało zanim zaszłyście w ciąże? Szczerze ręce mi już opadają. Najpierw ciąża obumarła na początku roku a teraz problem z pęcherzykiem. Po ostatnim USG pęcherzyki jak koraliki i na dodatek bardzo wąskie endometrium.

  • alex_c Koleżanka
    Postów: 50 58

    Wysłany: 28 maja 2018, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ktoś tu jeszcze zagląda? ;)
    U mnie również problem z nie pękającymi pęcherzykami, starania od 1,5 roku, leczenie od ok. 10 miesięcy.
    Jestem w trakcie monitoringu i clo, w 10dc były 2 piękne pęcherzyki, ale już w 13dc jeden pęcherzyk stał się torbielem :( pomimo to dostałam od razu ovitrelle - szanse 'umiarkowane' jak powiedziała doktor.. dziś kolejne usg (17dc) w celu sprawdzenia czy cokolwiek się zadziało.
    Niestety jeśli nie to kolejna stymulacja za 2 cykle aby "dać odpocząć jajnikom". :(

    Ania1003 lubi tę wiadomość

    Starania od stycznia 2017
    Długie cykle, brak owulacji
    Laparoskopia - niedrożność obustronna, udrożniony jeden jajowód
    Pierwsza IUI 6 miesięcy po laparo 25.09.2019- udana ❤️ Córeczka ❤️
    gx4jcbg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2018, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zbadaj stosunek lh i fsh w 2-3dc.
    Przy stymulacji ważne jest aby podać zastrzyk i uniknąć przestymulowania.
    Potem przy zastrzyku też warto sprawdzić lh- może jest po prostu za mała dawka Ovitrelle do pęknięcia?

    Na 'W oczekiwaniu na testowanie'> temat: Majowe testowanie- pytaj o 'metodę na lamkę'- użytkowniczka Lamka.
    Dziewczyny mają tam większe doświadczenie w stymulacji i wiem, że albo mają więcej zastrzyków na pęknięcie albo wbijają niepełną dawkę przez kilka dni.
    Ale wszystko powinna wytłumaczyć Lamka jak to działa.

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ