X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Niepekajace pecherzyki
Odpowiedz

Niepekajace pecherzyki

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2014, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha i jak narazie brak u mnie śluzu płodnego który przed leczeniem jednak występował i nie wiem co dalej z tym robić

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2014, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2015, 13:03

    czekolada lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2014, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2015, 13:03

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2014, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2015, 13:03

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2014, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Syndi35 to tabletki anty a dexamethason to sterydy. Antyki dostałam aby znikły torbiele a sterydy na nadnercza gdyz hormony dheas były u mnie mocno podwyzszone mam stwierdzone pcos

    Nona lubi tę wiadomość

  • czekolada Autorytet
    Postów: 1442 470

    Wysłany: 30 lipca 2014, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    kochana, dużo sie można nauczyć z Twoich postów, dziękuję. Powodzenia zyczę. Buziaki



    Dzięki za miłe słowa :-)

    Jakub <3
    f2wli09klx6li47m.png
    f2w3rjjgfdv6rpfo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2014, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2015, 13:03

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2014, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie zaczęło się wszystko parę lat temu właśnie od jednego torbiela na prawym jajniku. Dostałam wtedy diane35 też antyki i byłam na niej rok. Po pół roku po odstawieniu antykoncepcji moje miesiączki były coraz bardziej skąpe i dopiero teraz okazało się, że mam pcos potwierdzone na usg i przez badania hormonów. Na usg widać u mnie już teraz więcej niż jeden niepęknięty pęcherzyk. Myślę jednak, że torbiele mogą się czasem zrobić i nie oznacza to od razu, że ktoś ma pcos. Pcos to moim zdaniem przewlekły problem z brakiem owulacji i stale znajdującymi się w jajnikach z tego powodu niepękniętymi pęcherzykami. Jeżeli torbiel pojawiła się tylko raz, to jest to raczej związane z chwilowym zachwianiem hormonów.

    Nona lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2014, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2015, 13:03

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 23:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj problem z niepekaniem pecherzykow wciaz trwa. Mimo podawania zastrzykow ovitrelle i mimo obnizenia prolaktyny. Sama nie wiem, co jest bardziej temu winne - pcos czy endometrioza. Teraz zaczelam pic inofolic. Gdyby problemem bylo pcos, to powinno pomoc. Jezeli endomenda - ratuje mnie tylko invitro :-(

  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny mam do Was pytanie ;) czy niepęknięty pęcharzyk moze się jakoś objawiać na wykresie? na przykład slabym wzrostem temperatury albo brakiem ewidentnego skoku w czasie lub po owulacji? zauważyłam że na ciążowych wykresikach były duże wahania temperatur a mój wykres jest raczej płaski i temperatura wsrastała po owulce bardzo powoli, a teraz równie powoli spada..

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • Paolala Autorytet
    Postów: 898 872

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksia85 mnie tam Twój wykres się podoba;) trzymam za Ciebie kciuki:) przy luteinizacji pecherzyka niepękniętego chyba też jest wzrost temp ale nie wiem napewno więc może kto inny się w tym temacie wypowie;) a kiedy testujesz?

    Aniołek 6tc 14.02.16 [*] Córcia 10tc 13.06.16 [*]

    ...kiedyś będzie jeszcze pięknie...
  • Paolala Autorytet
    Postów: 898 872

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a z kolei ja mam pytanie odnośnie obecności dwóch pęcherzyków podobnej wielkości na jajniku, czy one pękają w tym samym czasie są zsynchronizowane, czy z jakąś przerwą?

    Aniołek 6tc 14.02.16 [*] Córcia 10tc 13.06.16 [*]

    ...kiedyś będzie jeszcze pięknie...
  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paolala wrote:
    Aleksia85 mnie tam Twój wykres się podoba;) trzymam za Ciebie kciuki:) przy luteinizacji pecherzyka niepękniętego chyba też jest wzrost temp ale nie wiem napewno więc może kto inny się w tym temacie wypowie;) a kiedy testujesz?

    Testuje za 5 dni. Zrobię od razu betę bo nie chcę sie niepotrzebnie nakręcać testem, zbyt wiele razy się rozczarowałam :( albo ciąża albo nie, chce mieć czarno na białym zanim odstawię duphaston :)

    Własnie słyszałam, że przy luteinizacji pęcherzyka cykle sie wydłużają ale tego jeszcze nie wiem u siebie bo u mnie w ogole owulacja przyszla bardzo wczesnie i jestem dopiero w 18dc, zobaczymy co bedzie dalej :) owszem, wykrs wygląda ładnie ale martwi mnie troszkę brak wyraźniego skoku temperatury. Ale jestem dobrej myśli <3

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paolala wrote:
    a z kolei ja mam pytanie odnośnie obecności dwóch pęcherzyków podobnej wielkości na jajniku, czy one pękają w tym samym czasie są zsynchronizowane, czy z jakąś przerwą?

    często tak jest ze dwa pęcherzyki rosną ale w koncu zazwyczaj jeden dojrzewa i pęka. Chybaże przy bliźniakach :P

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • Paolala Autorytet
    Postów: 898 872

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmmm troche z ciekawości wykresów oglądałam i nie zawsze były mega skoki temp więc trzymam kciuki caly czas!!
    heh taaa blizniaki:) zastanawia mnie wlasnie to czy jesli rzeczywiscie sa dwa pecherzyki i one pekaja to czy w tym samym czasie:)

    Aniołek 6tc 14.02.16 [*] Córcia 10tc 13.06.16 [*]

    ...kiedyś będzie jeszcze pięknie...
  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paolala wrote:
    hmmm troche z ciekawości wykresów oglądałam i nie zawsze były mega skoki temp więc trzymam kciuki caly czas!!

    dzięki, u Ciebie widze piękny skok, powodzenia :)

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • natalica06 Autorytet
    Postów: 1445 504

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja miałam taki problem, że nie pękały mi pęcherzyki - testy owu wychodziły wyraźne, skok tempki był ale taki "leniwy" temperatura w II fazie też rosła ale leniwie, niby były 2 fazy, ale takie mniej wyraźne niż u innych dziewczyn :) a owu nie było, że nie wspomnę że śluz mnie zalewał :)

    201602111680.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalica piszesz ze "mialas" taki problem. Juz nie masz? A skoro tak, to jak sobie z nim poraxzilas?

  • natalica06 Autorytet
    Postów: 1445 504

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wiem, czy jeszcze mam, bo póki co wyrównuję hormony, nie chodzę na USG sprawdzać, czy już pękają, więc nie mogę Ci pomóc niestety, jedyne co mogę powiedzieć to na pewno było to spowodowane zaburzeniami hormonalnymi

    201602111680.png
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ