X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Ovitrelle - zastrzyk - kto stosował ?
Odpowiedz

Ovitrelle - zastrzyk - kto stosował ?

Oceń ten wątek:
  • ankam94 Przyjaciółka
    Postów: 74 77

    Wysłany: 15 marca, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super dziewczyny, zdrówka dla Was ❤️

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny
    Ja kolejny cykl przed sobą, po poronieniu gdzie beta spadła przez 5 dni brałam lamette, dzisiaj byłam na wizycie monitorującej, i ładny pecherzyk dominujący mamy 21 mm, obyło się bez Menisnirmu, jutro Otrivelle, i pracowity weekend, no i znowu to czekanie przez 14 dni które mnie dobije🥹

  • Katie93 Ekspertka
    Postów: 238 162

    Wysłany: 15 marca, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małpka 191 wrote:
    Cześć dziewczyny
    Ja kolejny cykl przed sobą, po poronieniu gdzie beta spadła przez 5 dni brałam lamette, dzisiaj byłam na wizycie monitorującej, i ładny pecherzyk dominujący mamy 21 mm, obyło się bez Menisnirmu, jutro Otrivelle, i pracowity weekend, no i znowu to czekanie przez 14 dni które mnie dobije🥹
    Dasz radę, jesteś dzielna! I wierzę, że Ci się uda już niebawem ☺️❤️

    Małpka 191, Malpka11 lubią tę wiadomość

    🧍‍♀️31
    🩺 PCOS, IO
    2019 październik 💔 7/8tc
    2023 grudzień 💔 cb

    Lametta, Metformax, Bromocorn, Fertistim, Wit. D, wit. C, Cholina, Omega, Magnez. 💉🧪💊

    💉 Luty '24- 1 cykl Lametta+Ovitrelle ❌
    💉 Marzec '24- 2 cykl Lametta+Ovitrelle ❌
    💉 Kwiecień '24- 3 cykl Lametta, bez Ovitrelle w tym cyklu🍀🤞

    Zespół antyfosfolipidowy ✅
    Trombofilia ❓
    Mutacje mthfr❓

    🧍‍♂️33
    Zdrowy jak koń 💪
  • Gosia0146 Koleżanka
    Postów: 33 16

    Wysłany: 15 marca, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małpka 191 wrote:
    Cześć dziewczyny
    Ja kolejny cykl przed sobą, po poronieniu gdzie beta spadła przez 5 dni brałam lamette, dzisiaj byłam na wizycie monitorującej, i ładny pecherzyk dominujący mamy 21 mm, obyło się bez Menisnirmu, jutro Otrivelle, i pracowity weekend, no i znowu to czekanie przez 14 dni które mnie dobije🥹

    Będziemy razem czekać 🫶🏻 ja dziś zastrzyk, ostatni taki cykl. Jeżeli się nie uda, w kolejnym inseminacja. Macie jakieś doświadczenia? Skuteczność taka sobie…z tego co czytam w internecie. Niby warto próbować wszystkiego, ale…boję się kolejnego zawodu.

    Małpka 191 lubi tę wiadomość

  • ankam94 Przyjaciółka
    Postów: 74 77

    Wysłany: 15 marca, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia0146 wrote:
    Będziemy razem czekać 🫶🏻 ja dziś zastrzyk, ostatni taki cykl. Jeżeli się nie uda, w kolejnym inseminacja. Macie jakieś doświadczenia? Skuteczność taka sobie…z tego co czytam w internecie. Niby warto próbować wszystkiego, ale…boję się kolejnego zawodu.
    Ja doświadczenia z inseminacją nie mam, ale mój lekarz powiedział, że nim zastosuje się którąś z technik wspomagania rozrodu to trzeba wykluczyć endometriozę i zrobić badania immunologiczne, bo jeśli np. immunologicznie coś wyjdzie nie tak to inseminacja czy in vitro i tak mogą się nie udać. A Ty miałaś już takie badania?


    Ja chyba w niedzielę testuje 🙈 aczkolwiek za przeproszeniem cyce mnie bolą tak, jakby miał się zacząć okres życia za chwilę... Termin 🐒 na wtorek więc jeszcze kilka dni.
    Katie, a Ty jak tam się czujesz?

  • Gosia0146 Koleżanka
    Postów: 33 16

    Wysłany: 15 marca, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ankam94 wrote:
    Ja doświadczenia z inseminacją nie mam, ale mój lekarz powiedział, że nim zastosuje się którąś z technik wspomagania rozrodu to trzeba wykluczyć endometriozę i zrobić badania immunologiczne, bo jeśli np. immunologicznie coś wyjdzie nie tak to inseminacja czy in vitro i tak mogą się nie udać. A Ty miałaś już takie badania?


    Ja chyba w niedzielę testuje 🙈 aczkolwiek za przeproszeniem cyce mnie bolą tak, jakby miał się zacząć okres życia za chwilę... Termin 🐒 na wtorek więc jeszcze kilka dni.
    Katie, a Ty jak tam się czujesz?

    Ognisko endometriozy miałam usunięte w styczniu, więc też nie chce odwlekać, żeby nie wróciło. Inne badania dopiero przede mną. Wciąż liczę, że w tym cyklu się jeszcze uda 🙏

    Katie93, Małpka 191 lubią tę wiadomość

  • Katie93 Ekspertka
    Postów: 238 162

    Wysłany: 15 marca, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ankam94 wrote:
    Ja doświadczenia z inseminacją nie mam, ale mój lekarz powiedział, że nim zastosuje się którąś z technik wspomagania rozrodu to trzeba wykluczyć endometriozę i zrobić badania immunologiczne, bo jeśli np. immunologicznie coś wyjdzie nie tak to inseminacja czy in vitro i tak mogą się nie udać. A Ty miałaś już takie badania?


    Ja chyba w niedzielę testuje 🙈 aczkolwiek za przeproszeniem cyce mnie bolą tak, jakby miał się zacząć okres życia za chwilę... Termin 🐒 na wtorek więc jeszcze kilka dni.
    Katie, a Ty jak tam się czujesz?
    Ja dziś dopiero 7 dzień po zastrzyku, objawów żadnych, poza sporadycznym ciągnięciem w lewym jajniku. Temperatura ponad 37, więc jeszcze 🐒 się nie zbliża 😜
    Ale chyba coś mnie rozkłada pomału... Gardło boli, ucho boli, więc nie wiem jak to będzie... Nie wiem też za bardzo czy mogę wziąć jakieś leki, czy się wstrzymać 🤦‍♀️

    To w takim razie czekamy w niedzielę z Tobą pod kibelkiem 😃 oby ten pms życia zwiasowal wszystko, co najlepsze. To oznacza, że progesteron jest wysoki jeszcze, więc kto wie❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca, 22:47

    ankam94, Małpka 191 lubią tę wiadomość

    🧍‍♀️31
    🩺 PCOS, IO
    2019 październik 💔 7/8tc
    2023 grudzień 💔 cb

    Lametta, Metformax, Bromocorn, Fertistim, Wit. D, wit. C, Cholina, Omega, Magnez. 💉🧪💊

    💉 Luty '24- 1 cykl Lametta+Ovitrelle ❌
    💉 Marzec '24- 2 cykl Lametta+Ovitrelle ❌
    💉 Kwiecień '24- 3 cykl Lametta, bez Ovitrelle w tym cyklu🍀🤞

    Zespół antyfosfolipidowy ✅
    Trombofilia ❓
    Mutacje mthfr❓

    🧍‍♂️33
    Zdrowy jak koń 💪
  • ankam94 Przyjaciółka
    Postów: 74 77

    Wysłany: 16 marca, 06:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na Twoim miejscu z lekami bym czekała.
    Domowe sposoby, mleko miód i czosnek - eliksir na gardło, ale pewnie znasz z dzieciństwa takie metody 😉

    Katie93 lubi tę wiadomość

  • Katie93 Ekspertka
    Postów: 238 162

    Wysłany: 16 marca, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ankam94 wrote:
    Ja na Twoim miejscu z lekami bym czekała.
    Domowe sposoby, mleko miód i czosnek - eliksir na gardło, ale pewnie znasz z dzieciństwa takie metody 😉
    Tak, już wczoraj wieczorem robiłam mleko z czosnkiem i inhalacje z olejkiem eukaliptusowym. Mam nadzieję, że nie rozwinie się to dalej 🤞

    ankam94 lubi tę wiadomość

    🧍‍♀️31
    🩺 PCOS, IO
    2019 październik 💔 7/8tc
    2023 grudzień 💔 cb

    Lametta, Metformax, Bromocorn, Fertistim, Wit. D, wit. C, Cholina, Omega, Magnez. 💉🧪💊

    💉 Luty '24- 1 cykl Lametta+Ovitrelle ❌
    💉 Marzec '24- 2 cykl Lametta+Ovitrelle ❌
    💉 Kwiecień '24- 3 cykl Lametta, bez Ovitrelle w tym cyklu🍀🤞

    Zespół antyfosfolipidowy ✅
    Trombofilia ❓
    Mutacje mthfr❓

    🧍‍♂️33
    Zdrowy jak koń 💪
  • Wik_22 Ekspertka
    Postów: 126 101

    Wysłany: 16 marca, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małpka 191 wrote:
    Cześć dziewczyny
    Ja kolejny cykl przed sobą, po poronieniu gdzie beta spadła przez 5 dni brałam lamette, dzisiaj byłam na wizycie monitorującej, i ładny pecherzyk dominujący mamy 21 mm, obyło się bez Menisnirmu, jutro Otrivelle, i pracowity weekend, no i znowu to czekanie przez 14 dni które mnie dobije🥹

    Hej, ja byłam stymulowana Lametta, wczoraj byłam na monitoringu, ładne dwa pęcherzyki na jednym jajniku i jeden delikatnie mniejszy na drugim. Przyjęłam Ovitrel wieczorem i dzisiaj rano miałam insemiancje. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

  • Wik_22 Ekspertka
    Postów: 126 101

    Wysłany: 16 marca, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, jestem tutaj nowa
    Byłam stymulowana w tym cyklu Lametta, wczoraj byłam na monitoringu, ładne dwa pęcherzyki na jednym jajniku i jeden delikatnie mniejszy na drugim. Przyjęłam Ovitrel wieczorem i dzisiaj rano miałam insemiancje. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

    ankam94 lubi tę wiadomość

  • Gosia0146 Koleżanka
    Postów: 33 16

    Wysłany: 16 marca, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wik_22 wrote:
    Hej, jestem tutaj nowa
    Byłam stymulowana w tym cyklu Lametta, wczoraj byłam na monitoringu, ładne dwa pęcherzyki na jednym jajniku i jeden delikatnie mniejszy na drugim. Przyjęłam Ovitrel wieczorem i dzisiaj rano miałam insemiancje. Zobaczymy co z tego wyjdzie.


    Koniecznie daj znać jak poszło! Jak się teraz nie uda, też próbuje inseminacji. Trzymam kciuki ✊🏻✊🏻🫶🏻

  • ankam94 Przyjaciółka
    Postów: 74 77

    Wysłany: 17 marca, 06:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć! Ja dziś zobaczyłam słabą drugą kreseczkę, a nigdy nie było pozostałości po ovi żadnych, więc mam nadzieję, że to nie to. Aż partnera ściągałam przed 6 z łóżka bo nie mogłam w to uwierzyć i myślałam, że mam zwidy, zawsze bladość. Cieszyć się będę dopiero po becie, ale jest nadzieja. Zastanawiam się czy już lecieć na betę czy czekać do wtorku czyli terminu 🐒?

  • Gosia0146 Koleżanka
    Postów: 33 16

    Wysłany: 17 marca, 06:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leć jutro, myślę że ten jeden dzień różnicy nie wpłynie znacząco :) ✊🏻✊🏻

    ankam94 lubi tę wiadomość

  • Katie93 Ekspertka
    Postów: 238 162

    Wysłany: 17 marca, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ankam94 wrote:
    Cześć! Ja dziś zobaczyłam słabą drugą kreseczkę, a nigdy nie było pozostałości po ovi żadnych, więc mam nadzieję, że to nie to. Aż partnera ściągałam przed 6 z łóżka bo nie mogłam w to uwierzyć i myślałam, że mam zwidy, zawsze bladość. Cieszyć się będę dopiero po becie, ale jest nadzieja. Zastanawiam się czy już lecieć na betę czy czekać do wtorku czyli terminu 🐒?
    Co Ty gadasz!!! Oczywiście, że biegnij, nawet jak będzie mała to powtórzysz i zobaczysz, czy jest przyrost. Ale mi zrobiłaś niedzielę! ❤️🙊

    ankam94 lubi tę wiadomość

    🧍‍♀️31
    🩺 PCOS, IO
    2019 październik 💔 7/8tc
    2023 grudzień 💔 cb

    Lametta, Metformax, Bromocorn, Fertistim, Wit. D, wit. C, Cholina, Omega, Magnez. 💉🧪💊

    💉 Luty '24- 1 cykl Lametta+Ovitrelle ❌
    💉 Marzec '24- 2 cykl Lametta+Ovitrelle ❌
    💉 Kwiecień '24- 3 cykl Lametta, bez Ovitrelle w tym cyklu🍀🤞

    Zespół antyfosfolipidowy ✅
    Trombofilia ❓
    Mutacje mthfr❓

    🧍‍♂️33
    Zdrowy jak koń 💪
  • Katie93 Ekspertka
    Postów: 238 162

    Wysłany: 17 marca, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wik_22 wrote:
    Hej, jestem tutaj nowa
    Byłam stymulowana w tym cyklu Lametta, wczoraj byłam na monitoringu, ładne dwa pęcherzyki na jednym jajniku i jeden delikatnie mniejszy na drugim. Przyjęłam Ovitrel wieczorem i dzisiaj rano miałam insemiancje. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
    Trzymamy kciuki? 🤞

    ankam94 lubi tę wiadomość

    🧍‍♀️31
    🩺 PCOS, IO
    2019 październik 💔 7/8tc
    2023 grudzień 💔 cb

    Lametta, Metformax, Bromocorn, Fertistim, Wit. D, wit. C, Cholina, Omega, Magnez. 💉🧪💊

    💉 Luty '24- 1 cykl Lametta+Ovitrelle ❌
    💉 Marzec '24- 2 cykl Lametta+Ovitrelle ❌
    💉 Kwiecień '24- 3 cykl Lametta, bez Ovitrelle w tym cyklu🍀🤞

    Zespół antyfosfolipidowy ✅
    Trombofilia ❓
    Mutacje mthfr❓

    🧍‍♂️33
    Zdrowy jak koń 💪
  • SilnaEwka Koleżanka
    Postów: 45 24

    Wysłany: 17 marca, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny to moj pierwszy post 😊
    Co miesiąc przyjmuje zastrzyk ovutrelle. W poprzednim cyklu byłam w 13 DC i pęcherzyk miał 19 mm, zastrzyk podany późnym wieczorem. Dzień przed nim było zbliżenie, potem nastepnego wieczoru również i kolejnego dnia też. Pęcherzyk pękł - była kontrol. 8 dni po zastrzyku progesteron miał 24.5, więc czekałam do 14 dnia i niestety dalej testy negatywne. Przyjmowałam luteinę również. Już sama nie wiem gdzie może być problem... znów to samo pęcherzyk pęka, progesteron ok, endometrium ładne. A jednak znów testy negatywne ....

  • Katie93 Ekspertka
    Postów: 238 162

    Wysłany: 17 marca, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SilnaEwka wrote:
    Cześć dziewczyny to moj pierwszy post 😊
    Co miesiąc przyjmuje zastrzyk ovutrelle. W poprzednim cyklu byłam w 13 DC i pęcherzyk miał 19 mm, zastrzyk podany późnym wieczorem. Dzień przed nim było zbliżenie, potem nastepnego wieczoru również i kolejnego dnia też. Pęcherzyk pękł - była kontrol. 8 dni po zastrzyku progesteron miał 24.5, więc czekałam do 14 dnia i niestety dalej testy negatywne. Przyjmowałam luteinę również. Już sama nie wiem gdzie może być problem... znów to samo pęcherzyk pęka, progesteron ok, endometrium ładne. A jednak znów testy negatywne ....
    Hejka, a robiłaś może jeszcze jakieś badania? I czy partner też się badał? 🙂

    🧍‍♀️31
    🩺 PCOS, IO
    2019 październik 💔 7/8tc
    2023 grudzień 💔 cb

    Lametta, Metformax, Bromocorn, Fertistim, Wit. D, wit. C, Cholina, Omega, Magnez. 💉🧪💊

    💉 Luty '24- 1 cykl Lametta+Ovitrelle ❌
    💉 Marzec '24- 2 cykl Lametta+Ovitrelle ❌
    💉 Kwiecień '24- 3 cykl Lametta, bez Ovitrelle w tym cyklu🍀🤞

    Zespół antyfosfolipidowy ✅
    Trombofilia ❓
    Mutacje mthfr❓

    🧍‍♂️33
    Zdrowy jak koń 💪
  • SilnaEwka Koleżanka
    Postów: 45 24

    Wysłany: 17 marca, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak robiłam badania, może nie wszystkie ale te co ginekolog mi zlecił. Partner jutro idzie na badanie nasienia. Ale tylko dlatego że sami chcemy to wykluczyć. Lekarka mówi że wszystko jest dobrze, czuje że sama będzie w szoku jak wrócę niedługo do niej na monitoring

  • Katie93 Ekspertka
    Postów: 238 162

    Wysłany: 17 marca, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SilnaEwka wrote:
    Tak robiłam badania, może nie wszystkie ale te co ginekolog mi zlecił. Partner jutro idzie na badanie nasienia. Ale tylko dlatego że sami chcemy to wykluczyć. Lekarka mówi że wszystko jest dobrze, czuje że sama będzie w szoku jak wrócę niedługo do niej na monitoring
    Wydaje mi się, że badania Twoje jak i partnera to podstawa do tego, żeby sprawdzić, gdzie leży problem. Ja osobiście długo szukałam lekarza, który dobrze mnie pokieruje i znajdzie przyczynę. Może warto wybrać się na konsultacje do kogoś innego i zobaczyć co powie? 🙂

    🧍‍♀️31
    🩺 PCOS, IO
    2019 październik 💔 7/8tc
    2023 grudzień 💔 cb

    Lametta, Metformax, Bromocorn, Fertistim, Wit. D, wit. C, Cholina, Omega, Magnez. 💉🧪💊

    💉 Luty '24- 1 cykl Lametta+Ovitrelle ❌
    💉 Marzec '24- 2 cykl Lametta+Ovitrelle ❌
    💉 Kwiecień '24- 3 cykl Lametta, bez Ovitrelle w tym cyklu🍀🤞

    Zespół antyfosfolipidowy ✅
    Trombofilia ❓
    Mutacje mthfr❓

    🧍‍♂️33
    Zdrowy jak koń 💪
‹‹ 69 70 71 72 73 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ