X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Owu po Str udroznionego jajowodu Czy jest szansa?
Odpowiedz

Owu po Str udroznionego jajowodu Czy jest szansa?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Mamainprogress Koleżanka
    Postów: 66 17

    Wysłany: 19 stycznia 2022, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wie ktoś może, bądź dysponuje jakimiś badaniami - ile czasu taka drożność na to działanie terapeutyczne ?

    Czy te jajowody zatykają się na nowo po kilku miesiącach ?

    Dodam ze 6 miesięcy się starałam a w październiku miałam drożność, (gdzie lewy drożny a prawy częściowo nie drożny) i bum ciąża w tym samym cyklu, niestety obumarła w 7 tyg najprawdopodobniej z powodu teraz zdiagnozowane Trombofili wrodzonej.
    Wiec mi ten zabieg pomógł i to odrazu, zastanawiam się wiec czy iść na niego znów.

    Dzięki za odp.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 stycznia 2022, 09:31

    Starania o ❤️ Od 2021 marzec
    1 ciąża - październik 2021 💔 7tc
    3 IUI - Lipiec 🍀
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ